hambergermenu

آشنایی با بهترین قالیشویی جردن در تهران

 

آشنایی با بهترین قالیشویی جردن در تهران

 

یکی از معضلاتی که اکثر خانم های خانه دار با آن مواجه می شوند، کثیف شدن فرش ها و قالی های منزل و ایجاد لکه هایی زشت و وحشتناک بر روی فرش است که میتواند با ریختن حتی یک استکان چای و قهوه و یا انواع چربی ها و تنقلات باشد.

 

امروزه دیگر مانند گذشته نیازی به شستن فرش در منزل و تحمل سختی های شستشو نیست و به لطف وجود قالیشویی ها، شستن فرش ها به امری عادی برای خانواده و به خصوص بانوان تبدیل شده است.

 

تنها یک تماس برای زیبایی مجدد فرش خود فاصله دارید!

در صورت ایجاد هرگونه مشکل برای فرش و یا نیاز به شستشو و یا تعمیرات فرش خود فقط کافیست تلفن خود را برداشته و با یکی از همین مراکز تماس بگیرید و قالی های خود را پس از مدت کوتاهی مانند روز اول تحویل بگیرید. اما مهم ترین نکته شناخت یک قالیشویی خوب و مناسب می باشد که باید همیشه این نکته را در نظر داشته باشید.

 

جردن کجاست؟

بلوار نلسون ماندلا، خیابان آفریقا یا خیابان جردن یکی از خیابان‌های شناخته‌شده در شمال شهر تهران است. این خیابان در میان مردم بیشتر با نام خیابان جردن شناخته می‌شود.خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد.

 

این بلوار از شمال از طریق ایستگاه مترو شهید صدر و در تقاطع میرداماد از از طریق مترو میرداماد و در جنوب از طریق مترو مصلی قابل دسترسی می باشد. این خیابان پیشتر به افتخار ساموئل مارتین جردن بانی دبیرستان البرز و آموزشکده دخترانه آمریکایی تهران «جردن» نام‌گذاری شده بود. پس از انقلاب نام این خیابان به خیابان آفریقا تغییر یافت.اما همچنان بیشتر مواقع آن را جردن مینامند. در آذر ۱۳۹۳ نام این خیابان از آفریقا به نلسون ماندلا تغییر یافت.

 

نام پیشین و کنونی خیابان‌های فرعی به جردن به ترتیب ابتدا از چهارراه جهان کودک، امیر پرویز (صانعی- کیش)، خشایارشاه (شریفی- پدیدار)، نگار، دریانی (والی نژاد)، بهرون (دامن افشار)، بلوار میرداماد، قبادیان، تابان، سرو، پیروز (شهید یزدان پناه)، فرزان، ظفر (شهید دستگردی)، بابک (شهید ناصری)، علوی (بابک بهرامی)، فرح (اسفندیار-آرش)، ایرج، چهرازی (محمد علی رحیمی)، صبا، دولتشاهی (شهید عاطفی)، حافظ (رضا سعیدی)، ارمغان، تندیس، صداقت (شهید علی انصاری)، چاتانوگا (سایه)، شناسا (مریم)، پیرایش (آرامش)، هاید پارک (گلشهر)، نیلوفر، ناهید، نادر (امین کاج آبادی)، حکمت (گلفام)، داور (گل آذین)، شهریار (مهیار)، جان‌سپار (شهید طاهری)، داریوش (گل افشان)، کوروش (گلگشت)، پروین، پهلوان (محمد روان‌پور)، مهرداد (گلگونه)، رامین، فرخار (کرانه)، خرسندی، گلستان، شادی، زاهدی (زینت)، مهناز، امانیه (ابراهیم مهری)، آذر پی (افق)، پروانه (ترکش دوز)، تورج، خاکزاد و منتهی به خیابان فرشته می‌باشد.

 

بهترین قالیشویی جردن

 

بهترین قالیشویی جردن

وقنی صحبت از بهترین ها در هر صنف و کسب و کاری می شود کسب و کار برگزیده باید دارای امتیازات ویژه ای باشد تا بتواند در صدر لیست بهترین ها قرار بگیرد.

 

در خدمات قالیشویی نیز انتخاب بهترین قالیشویی کار آسانی نیست و این امر با توجه به رای و نظرات افراد در طی استفاده از خدمات مراکز مختلف قالیشویی تعیین می شود. اکثر قالیشویی ها اغلب خود را به عنوان بهترین معرفی میکنند اما آیا واقعا در جایگاهی درست قرار دارند؟

 

قالیشویی کسری جردن

یکی از قالیشویی هایی که باتوحه به نظرات بسیاری از افراد به عنوان یک قالیشویی برتر شناخته شده است قالیشویی کسری می باشد.

 

این قالیشویی با سابقه درخشان در زمینه شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، شستشوی انواع مبلمان و همچنین خدمات تعمیرات حرفه ای فرش توانسته پاسخگوی نیاز همه مشتریان باشد. یکی از شعبات برتر و مهم نیز شعبه قالیشویی جردن می باشد که عزیزان ساکن در این منطقه میتوانند با شماره گیری تلفن چهار رقمی : 1581 از خدمات این قالیشویی برخوردار شوند.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی