hambergermenu

از تاثیر شگفت انگیز هدایای تبلیغاتی در رشد بیزینس چه می دانید؟

 

از تاثیر شگفت انگیز هدایای تبلیغاتی در رشد بیزینس چه می دانید؟

 

تاثیر هدایای تبلیغاتی فراتر از سایر ابزارها و ایده‌های تبلیغاتی مشابه است. بروشورها و کاتالوگ‌ها واقعا چه ارزشی را به مصرف کنندگان ارائه می‌کنند؟ اطلاعات، بدون شک به طور غیر مستقیم تاثیرگذار هستند اما به یاد داشته باشید آنها ملموس و خاطره‌انگیز نیستند.

 

اغلب تبلیغات مانند تبلیغات تلوزیونی و چاپی و بیلبورد و تبلیغات دیجیتالی محدودیت‌های خود را دارند یعنی شما فقط کلمات یا تصاویر را به مشتریان خود می‌دهید. اما اقلام و هدایای تبلیغاتی مختص کسب و کار و برند شما هستند و می‌توانند بر اساس ارزشی که ارائه می‌کنید طراحی شوند و تاثیر آن از محصولات و خدمات شما بسیار فراتر است. در ادامه به معرفی دلایلی می‌پردازیم که به شما می‌گویند چرا جدید‌ترین هدایای تبلیغاتی برای یک کسب و کار خوب و موثر هستند؟

 

تقویت آگاهی از برند

هنگامی که شما چیزی با ارزش را به شکل رایگان و خاص هدیه می‌دهید مشتریان به صورت ناخودآگاه برند شما، محصولات یا خدمات شما را به یاد خواهند داشت و این روش برای رشد و تقویت آگاهی مردم و مشتریان از برند شما مفید است.

 

مقرون به صرفه

هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه است؛ زیرا با توجه به اهرم خرید عمده به همراه تخفیف در دراز مدت سرمایه‌گذاری کوچک شما ریسک کمتری دارد و به هدر نمی‌رود.

 

تقویت جایگاه برند

هنگامی که به مشتریان بالقوه یا فعلی خود با برنامه و هدفی از پیش‌ تعیین شده ، هدیه ای ارزشمند اما رایگان را می‌دهید؛ کاملا طبیعی است که برند شما به صورت چشمگیری تاثیر مثبتی را در ذهن مصرف‌کننده به جا می‌گذارد.

 

در بسیاری از موارد ارزش برند بالاتر از ارزش محصولات محسوب می‌شود و برند منبع اصلی برکات در کیفیت ارتباطات شما با مشتری و همچنین تثبیت و تقویت جایگاه برند شما در ذهن آنهاست. پس این شانس و فرصت را از دست ندهید.

 

افزایش وفاداری مشتری

هدایای تبلیغاتی خلاقانه فقط محصول شما را تبلیغ نمی‌کند بلکه باید به مشتریان شما این مفهوم را برساند که ما قدردان حمایت شما هستیم. بسیار جالب است که بدانید گیرندگان این هدایا به صورت ناخوداگاه در صدد جبران هدایای شما می‌باشند و این فرصتی طلایی برای ایجاد روابط مادام العمر و همچنین افزایش وفاداری مشتریان است.

 

تقویت بازاریابی کلامی

بازاریابی کلامی یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی است. اینکه مصرف‌کنندگان حتی در یک دقیقه از برند شما با نزدیک‌ترین افراد معتمد خود صحبت می‌کنند، نکته بسیار مهمی است زیرا تبلیغات برند شما بدون هیچ هزینه‌ای صورت می‌گیرد. هدایای تبلیغاتی و سازمانی برند شما در کلام مردم به صدا در می‌آید و آن را به گوش صدها نفر می‌رساند.

 

افزایش وفاداری سازمانی

کارمندان شما سرمایه‌های کسب و کار و برند شما هستند. هدیه دادن کالاهای تبلیغاتی به آنها باعث ایجاد حسن نیت و افزایش وفاداری آنها به شما می‌شود. چنین تلاشی می‌تواند فرهنگ سازمانی و همچنین کیفیت روابط داخلی را تقویت نموده و کسب و کار شما را به مکانی برای استعدادهای برتر تبدیل می‌کند. به طور کلی مردم با در دست داشتن هدایای شما و به کار بردن آنها در زندگی روزمره خود برند شما را در سبک زندگی خود شریک می‌کنند.

 

پیام شما، لوگوی شما، برند شما با احساسات مردم صحبت می کند و بسیاری از افراد هدیه تبلیغاتی شما را به دیگران هدیه می دهند و این چرخه به خودی خود می چرخد و شما برنده واقعی هستید. همچنین شما میتوانید یک مناسبت خاص مثل روز پزشک را در نظر بگیرید و به بهانه خوشحال سازی مشتریان خود هدیه روز پزشک را به پزشکان عزیز وزحمت کش تقدیم کنید.

 

بهترین روش برای خرید هدیه تبلیغاتی

خرید هدیه تبلیغاتی یکی از مواردی است که در جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی بسیار مؤثر است. اما انتخاب بهترین روش برای خرید هدیه تبلیغاتی به دلیل تنوع و گستردگی محصولات مورد نیاز تلاش زیادی می‌طلبد. در اینجا، بهترین روش‌های خرید هدیه تبلیغاتی را بررسی می‌کنیم:

 

1. شروع به برنامه‌ریزی: برای خرید هدیه تبلیغاتی بهترین روش این است که از قبل برنامه‌ریزی شده و در نظر گرفته شود که این هدیه چه منظوری را دنبال می‌کند و به چه سطحی از مخاطبان ارسال می‌شود. همچنین این برنامه ریزی به شما کمک می کند تا در مناسبت های مختلف مثل روز خبرنگار یا روز پزشک برای خرید هدیه روز خبرنگار دقیق تر زمان بندی کنید.

 

2. بررسی بازار: برای خرید هدیه تبلیغاتی بهتر است بازار را جستجو کرده و کالاهای متنوع را بررسی کنید تا بهترین انتخاب را برای مخاطب خود داشته باشید.

 

3. شناسایی نیازهای مخاطب: برای خرید هدیه تبلیغاتی لازم است که نیازهای مخاطبان را به دقت شناسایی کنید و بر اساس آن‌ها هدیه مناسب را انتخاب کنید.

 

4. انتخاب هدیه‌ای با کیفیت: برای جذب مخاطبان، بهتر است هدیه‌ای با کیفیت و مفید را انتخاب کنید که برای مخاطبین شما قابل استفاده باشد.

 

5. چاپ لوگو: برای تبلیغ بیشتر برند خود، بهتر است روی هدیه انتخابی، لوگو برند خود را چاپ کنید.

 

6. موجودی کافی: در هنگام خرید هدیه تبلیغاتی، بهتر است از سایت‌هایی که موجودی کافی دارند استفاده کنید تا هیچ مشکلی در ارسال و تحویل اجناس به وجود نیاید.

 

7. خرید از فروشگاه‌های معتبر: برای خرید هدیه تبلیغاتی، بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و قابل اعتماد خرید کنید تا کیفیت و اصالت کالای خریداری شده تضمین شود.

 

8. انتخاب هدیه‌ای با بودجه کم : اگر بودجه‌ی محدودی برای خرید هدیه تبلیغاتی دارید بهتر است که هدیه‌ای با قیمت پایین انتخاب کنید.

 

معرفی جدیدترین هدایای تبلیغاتی

مجموعه خلاق و هنرمند آرا هنر برای برجسته نمودن برند شما در چشم و ذهن رقبا و بخصوص مشتریان عزیزتان جدیدترین هدایای تبلیغاتی را به ارمغان آورده است. در ادامه به معرفی این اقلام تبلیغاتی می‌پردازیم.

 

هدیه تبلیغاتی آراهنر

 

Happy Dream

این مجموعه کوچک رنگارنگ، شادی بخش و رویایی است که به طرز چشمگیری با بسته‌بندی ساده و شیک می‌تواند دل مصرف کننده شما را ببرد. بخصوص اگر مصرف کننده عزیز شما در خانواده خود، کودک و یا نوجوان داشته باشد.

 

برند شما در تجربه شاد مشتریان حسی لذت بخش را به آنها هدیه می‌دهد. مشتریان شما با استفاده از این هدیه تبلیغاتی،  خوشمزگی را به همراه برند شما را تجربه می‌کنند.

 

محتویات Happy Dream

 

 • اسپیکر بلوتوثی کوچک اما قدرتمند

 

 • دراژه مغز دار در بطری شیشه‌ای فانتزی

 

 • ماکارون دربسته

 

 • آجیل مخلوط و خوشمزه

 

Story Dream

این بسته تبلیغاتی به رنگ فیروزه‌ای است که حس طراوت و شادابی را به هر آدمی هدیه می‌دهد. تنوع کالای تبلیغاتی آن ارزش هدیه را دو چندان نموده است. به این معنی که مشتری شما مدت زمان بیشتری با آن سرو کار دارد بنابراین برند شما را جذاب‌تر می‌کند. داستان یک برند در قالب رویایی فیروزه‌ای رنگ!

 

 محتویات بسته :

 • چراغ مطالعه کوچک کلیپسی بیسوز

 

 • بسته‌ی ده‌تایی خودکار شیائومی

 

 • ماگ سرامیکی

 

 • دراژه مغزدار در بسته

 

 • دمنوش ماداگاسکار در بسته

 

Peace Dream

این مجموعه تبلیغاتی، باعث آرامش قلبی و روانی می‌شود. مشتری شما در حالی که دمنوش خوشمزه و دلچسبی را می‌نوشد و به آهنگ مورد علاقه خود با اسپیکر موجود در این بسته گوش می‌دهد قدردان برند شماست. آرامش خیال حتی برای لحظاتی کوتاه می‌تواند رویای صلح آمیز درونی را در وجود مشتریان شما جاری کند. این فرصت رنگارنگ را از دست ندهید.

 

محتویات بسته :

 • اسپیکر بلوتوثی

 

 • دمنوش توت‌فرنگی در شیشه

 

 • دمنوش آرامش در شیشه

 

 • دمنوش ماداگاسکار در شیشه

 

هدایای جدید آراهنر

 

Youth Dream

نسل جدید و جوانان امروزی طالب ابزارهای جدید مطابق با سلیقه خود هستند زیرا می‌خواهند حسی عالی را در زندگی روزمره خود تجربه کنند. گوش کردن به موسیقی با هدفون عادت بسیاری از آنهاست.  برند شما در تجربه چنین حسی در وجود جوانان، سهیم است. آفریدن ارزش‌های جوان پسندانه! ایده ای ناب برای مرور خاطرات جوانی…. برند شما برند جوانان است.

 

محتویات بسته :

 • هدفون بلوتوثی سونی

 

 • دمنوش آرامش در شیشه

 

 • سه مدل دراژه مغزدار در بسته

 

Beauty Dream

یکی از دغدغه های زنانگی اهمیت به سلامت و زیبایی بدن است. این بسته تبلیغاتی جذاب، هر دختر جوان و باذوقی را عاشق خود می‌کند. مطمئن باشید با هدیه دادن این محصول زیبا، برند شما بر سر زبان‌هاست. دختران و بانوان عزیز دوست دارند درباره آنچه که دارند و از آن لذت می‌برند صحبت کنند اما از صمیم قلب و با تمام وجود! رنگ صورتی، شادی بخش و انرژی‌زا، ماموریت تبلیغ برند شما را کامل می‌کند.  محتویات بسته فریاد می‌زند: می‌خواهم پوستی شاداب داشته باشید.

 

محتویات بسته :

 • کره بدن

 

 • اسکراب صورت و بدن

 

 • نمک حمام

 

 • قالب صابون در بسته

 

 • شمع معطر

 

 • ماساژور میمو

 

ست هدایای تبلیغاتی آراهنر

 

Dailiness Dream

بسته تبلیغاتی رویای روزانه چه مفهومی را در شما تداعی می‌کند؟

گاهی تنها بودن یا در راه بودن به همراه یک فلاسک پر از چای گرم و دراژه های خوشمزه! هیچکس نمی‌خواهد این هدیه زیبا را با دیگری تقسیم کند. خودخواهانه نیست، بلکه ارزشمند است. شاید باور نکنید اما همه دوست دارند چیزهایی با ارزش را به عزیزان خود هدیه دهند. کاربری روزانه فلاسک و پاور بانک… در طی شدن زندگی رومزه و عادت داشتن به وجود آنها، جذاب به نظر می‌رسد. برند شما در زندگی روزانه مشتریان و مردم حضور دارد.

 

محتویات بسته :

 • فلاسک دیجیتال تک‌نفره

 

 • پاوربانک ۱۰۰۰ میلی آمپر

 

 • سه مدل دراژه مغزدار در شیشه

 

پک های تبلیغاتی سری Dream اثری هنرمندانه از مجموعه آرا هنر، خلاقانه و جدید و به یاد ماندنی است.

 

هدایای سازمانی آراهنر

 

هدایای سازمانی

افراد سازمان شما و همچنین مشتریان شما در یکسال گذشته پا به پای شما برای رسیدن به اهداف سازمانی و موفقیت کسب و کارتان در هر قدم و هر ثانیه همراه شما هستند. آنها در کسب و کار شما زندگی می‌کنند.برای سرمایه های سازمان خود و سازمان مهمترین مشتریان خود، ارزش‌آفرینی کنید. به آنها بگویید که برای شما مهم هستند. هدایای سازمانی ارائه شده توسط مجموعه آرا هنر عبارتند از:

 

 • انواع سالنما و تقویم

 

 • انواع ماگ دمنوش سرامیکی

 

 • بسته همسفر: مجموعه‌ای از اقلام ضروری در سفرهای کوتاه و به یاد ماندنی

 

 • بسته قهوه چی: مجموعه‌ای کامل از ظروف مخصوص قهوه، برای خوردن یک قهوه دلچسب کافی است.

 

 • بسته قندانه: بهترین عیدانه برای نگهداری قند و شکلات بر روی میز ها

 

 • بسته تولد: بهترین هدیه برای یاد آوری جهت پس‌انداز پول به کودکان و نوجوانان

 

 • بسته ولکام: مجموعه ای از دکوری زیبا و روح بخش برای گذاشتن روی میز کارمندان و مدیران و مشتریان

 

 • بسته های  زریر: مجموعه ای از ماگ و دمنوش، برای کسانی که به نوشیدن اهمیت می دهند.

 

 • بسته روشنا: مجموعه کوچکی از شمعدان و شمع و کبریت به رنگ سیب قرمز عید نوروز، برای روشنایی سفره هفت سین.

 

 • بسته دودپَتی: اسمی جذاب به همراه ماگ و چای ماسالا، نوشیدنی گرم و سلامت و دیگر هیچ…

 

 • بسته تیراژه: مجموعه ای از آب نبات های خوشمزه در ظرف رنگی سرامیک، جادوی شادی بخش قلبها

 

 • پک های کافا 3 و 5: این مجموعه خاص برای کسانی است که دوست دارند قهوه های خود را به همراه بهترین دوستان و عزیزان خود بنوشند. آنها را به صرف یک قهوه خوشمزه و دلچسب دعوت کنید.

 

 • بسته بارمان: مجموعه ای از دفتر و خودکار و… برای نوشتن برنامه ها و اهداف به صورت منظم

 

 • قلمدان مینا بر روی سفال. این قلمدان رنگ ها را در مقابل چشمان شما زنده می کند.

 

 • پک های درنگ و ظروف مسی: این مجموعه برای نگهداری گیاهان خشک و معطر به همراهی خوردن دمنوش برای استراحت شماست.

 

 • پک های مهنا: مجموعه های زیبا از استکان ها و نعلبکی و نبات شیرین برای نوشیدن چای گرم در طول روزهای خسته کننده کاری.

 

 • بسته شب چراغ: مجموعه ای از اقلام روشنایی است. یاد آور خاطرات گذشته و لحظاتی که برق خانه ها می‌رفت و روشنایی چراغ فضای خانه را شاعرانه می نمود.

 

 • بسته نوشه: مجموعه ای از بطری های سرامیکی به همراه انواع عرقیجات ایرانی است. سلامت بنوش..

 

 • مجموعه چام ویژه: نوشیدن چای با ظروفی کاملا سنتی و مسی است. اوقات فراغت خود را با نوشیدن چای به خاطره ها بسپارید.

 

تمامی پک ها و هدایای تبلیغاتی سازمانی ما دارای بسته بندی های محکم و با طراحی و رنگ های شاد ساخته شده اند.

 

سخن آخر

هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی با توجه به ویژگی های برجسته آنها می تواند برند شما را در ذهن مشتری تثبیت و تقویت کند. مصرف کنندگان و مشتریان شما، ارزش برند شما را درک می کنند زیرا می توانند هدایای شما را در سبک زندگی خود لمس کنند. مجموعه آرا هنر یکی از خلاق ترین فروشگاه های تامین کننده هدایای تبلیغاتی است. توسعه و گسترش محصولات خود را بر پایه ارزش های درون سازمانی نظیر خلاقیت، تعهد، دوستی، حرفه ای بودن، سادگی و … ارائه می کند. جدید ترین هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی را می توانید در سایت ما مشاهده کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *