hambergermenu

استعلام قیمت کارت اسکرچ و راهنمای خرید آن

چکیده : کارت اسکرچ چیست؟ این وسیله کارتی برای حفظ اطلاعات و روشی عالی برای انتقال مطمئن آن‌ها است. کاربردها و تنوع موجود در کارت را باهم بررسی خواهیم نمود.

 

استعلام قیمت کارت اسکرچ و راهنمای خرید آن

 

بسیاری از افرادی که به دنبال استعلام قیمت کارت اسکرچ می باشند، برای خرید آن می توانند از شرکت افرنگ اقدام به تهیه این موارد کنند. ما این توانایی را داریم که کارت‌های شماره‌دار را در اندازه و شکل های مختلفی تولید کنیم، هنگام طراحی کارت‌های اطلاعات متغییر، محل چاپ کد و سریال خود را هر کجای کارت که تمایل دارید در نظر بگیرید ، ما آن را به راحتی تولید می کنیم.

 

کارت اسکرچ نسل پیشرفته و مطمئنی از کارت‌ها است که امروزه کاربرد فراوانی دارد. برای پاسخ به سوال کارت اسکرچ چیست بهتر است از خود کارت شروع کنیم. همانطور که می‌دانید، کارت، یک شی‌ء مربعی شکل است که معمولا بر روی آن اعداد مشخصی نوشته می‌شود. این اعداد ممکن است نشان دهنده شماره تلفن، شماره حساب، و یا اعداد مهم کاربردی باشند. اعداد روی کارت معمولا برای یک شخص به خصوصی است و عمومی استفاده نمی‌شود. توجه داشته باشید که این اعداد باید از کپی شدن توسط شخص دیگر محافظت شود. گاهی اوقات می‌شنویم که افرادی از اعداد روی کارت سو استفاده می‌کنند. به همین علت مهم است که قسمت مشخصی از کارت به خاطر افزایش امنیت پنهان شود.

 

مزیت استفاده از کارت اسکرچ چیست؟ کارت اسکرچ و لیبل کارت اسکرچ اعداد را مخفی نگه می‌دارد به همین علت امنیت بالاتری نسبت به دیگر کارت‌ها دارد. کارت اسکرچ، یک نوع کارت کوچک با قابلیت پنهان کردن اطلاعات روی کارت است. اطلاعات روی کارت به درخواست صاحب کارت، توسط ماده‌ای با قابلیت خراشیده شدن پوشانده می‌شود. در واقع این کارت‌ها یکبار مصرف هستند و پس از خراشیدن قسمت اعداد یا بارکد مخفی، قابل رویت خواهند بود.

 

روش طراحی کارت اسکرچ چیست؟

کارت  اسکرچ چیست و به چه شکلی تولید می‌شود؟ در پاسخ باید بگوییم این کارت طوری طراحی شده است که اعداد روی کارت را با اسکرچ می پوشاند. اسکرچ ماده‌ای با خاصیت چسبندگی و پوشانندگی است. این ماده بر روی بخشی از کارت که اطلاعات مهم درچ شده می‌چسبد، و باعث پنهان ماندن اطلاعات روی کارت می‌شود. اسکرچ سبک است و باعث افزایش وزن کارت نخواهد شد. این ماده قابلیت خراشیدگی دارد و می‌توان آن را بدون نیاز به وسیله خاص، با دست از روی کارت پاک کرد. اسکرچ روی کارت به رنگ سیاه است و اعداد پشت آن قبل از تراشیدگی دیده نمی‌شود. این ماده محافظت کننده با وجود کیفیت و ماندگاری بالا هزینه زیادی نیز نخواهد داشت.

 

خرید کارت اسکرچ

 

چاپ  کارت به چه روشی است؟

هنگام چاپ اسکرچ‌ها، ابتدا کد کارت شامل اعداد، حروف و رمز ها بر روی کارت‌های اسکرچ کد های جدا گونه‌ای قرار داده می‌شود. کد‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که متناوب و بدون تکرار باشند. این کدها به زبان انگلیسی و یا فارسی چاپ می‌شوند. کد‌ها اهمیت زیادی دارند و هنگام جایگذاری به حساسیت بیشتری نیاز دارند. تعداد کد ها معمولا بیشتر از تعداد سفارشات است تا احتمال تکراری بودن کدها کمتر شود. قرار دادن روکش مناسب برای حفظ کارت که جنس این روکش از لمینت یا سلفون باشد. در پایان قرار دادن اسکرچ بر روی قسمت کد کارت انجام می‌شود. با این کار یک ماده مات بر روی کدها ایجاد می‌شود که باعث ناخوانایی کدها می‌شود. در تصویر زیر ماده اسکرچ قرار داده شده بر روی کارت را مشاهده می‌کنید. مزیت کارت اسکرچ چیست؟ این ماده کدر و مات باعث محافظت از اطلاعات شما خواهد شد.

 

چاپ کارت اسکرچ

 

کاربرد حفظ اطلاعات توسط این کارت چیست؟

کاربرد کارت اسکرچ چیست؟ این کارت قابلیت‌های زیادی دارد و برای اهداف مختلفی به چاپ می‌رسد. همانطور که گفتیم این کارت قابلیت مخفی نگه داشتن اعداد و سایر اطلاعات مهم شما را دارد. این قابلیت در کارت‌هایی که یکبار مصرف هستند بیشتر کاربرد دارد. کارت شارژ تلفن یا موبایل و کارت‌های هدیه، از کارت‌های اسکرچ است. شماره روی این کارت‌ها فقط یکبار کارکرد دارند به همین علت باید توسط اسکرچ پوشانده شوند. کارت‌های قرعه کشی نیز جز کاربردهای کارت اسکرچ می‌باشند. یک روش مهم برای اطلاع از نو بودن کارت، سالم بودن بخش اسکرچ آن می‌باشد. کارت‌های یکبار مصرف شخصی و مهم، قبل از فعال سازی دارای لیبل اسکرچ هستند. این اسکرچ نشان می‌دهد که قبلا از این کارت استفاده نشده است.

 

در بازاریابی نیز استفاده از این کارت‌ها بسیار موثر و مفید واقع می‌شود. با پنهان شدن اطلاعات، حس کنجکاوی مشتریان برانگیخته می‌شود و استفاده از این کارت در فروشگاه‌ها باعث افزایش فروش و تقویت برند فروشگاه خواهد بود. کارت اسکرچ‌ها در بازی‌های کامپیوتری نیز برای مخفی نگه داشتن کد مخصوص فعال سازی بازی کاربرد دارند. اسکرچ کد را قبل از خرید محصول مخفی نگه می‌دارد و پس از خرید می‌توان اسکرچ را تراشید و با خیال راحت استفاده کرد.

 

ویژگی های کارت اسکرچ

این کارت‌ها می‌توانند اطلاعات شخصی هر فرد را بر روی خود داشته باشند و با امنیت بسیار زیاد از این اطلاعات محافظت کنند. برای جلو‌گیری از امکان سرقت این اطلاعات، استفاده از کارت استرچ انتخاب خوبی است. جالب است بدانید که اطلاعات کارت اسکرچ دار حتی در زیر نور آفتاب هم مشخص نمی‌شود. با این وجود که کارت‌های دارای لیبل اسکرچ یکبار مصرف هستند و بعد از تراشیده شدن، نمی‌توان به حالت قبل برگرداند، خیالتان از بابت دریافت کارت جدید راحت خواهد بود. اسکرچ روی کارت به حالت نقره‌ای یا سیاه است و به راحتی پاک می‌شود. برخی از لیبل‌های کارت اسکرچ کیفیت خوبی ندارد و گاه سودجویان می‌توانند بدون آسیب رساندن به لیبل اطلاعات زیر آن را به دست بیاورند. در این حالت خرید از منبع معتبر و سفارش کارت‌ها از تولیدکننده مجرب و مطمئن اهمین پیدا می‌کند.

 

اسکرچ‌های باکیفیت طوری طراحی شده‌اند که هنگام خراش آن، اطلاعات سالم می‌ماند و از بین نمی‌رود. کارت اسکرچ در اندازه‌های مختلفی به چاپ می‌رسد و شما با خیال راحت اندازه مناسب کارت خود را می‌توانید انتخاب کنید. هنگام خرید کارت طراح را از تعداد کارت‌های درخواستی مطلع سازید. هر چقدر تعداد کارت‌ها و کد های استفاده شده بیشتر باشد قیمت بیشتری دارد. در هنگام خرید تعداد کاراکترهای کد رمز، رنگ و اندازه آن را تعیین کنید.شاید بپرسید جنس کارت اسکرچ چیست؟  همان طور که گفته شد، این کارت از مقوا، گلاسه سلفونی و جنس‌های متفاوت دیگر ساخته می‌شود. هر چقدر کیفیت کارت بیشتر باشد با دوام‌تر خواهد بود. در کارت شارژ موبایل از مقوا استفاده می‌کنند زیرا این کارت اسکرچ‌ها یکبار مصرف هستند و نیاز به مقاومت بیشتری ندارد. کارت‌های قرعه کشی جنس ضخیم‌تری دارند. شما می‌توانید برای برند خود اندازه و جنس مورد نیاز خود را از سایت ثبت سفارش کنید.

 

سفارش کارت اسکرچ

کارت اسکرچ در طرح و اندازه‎‌های مختلف برای شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، خدمات و برندهای مختلف قابل سفارش هستند. با سفارشی سازی مدل دلخواهتان می‌توانید این کارت‌های پرکاربرد را در هر شکل و نام و رنگی انتخاب کنید. شرکت‌ها همچنین می‌توانند برای تهیه کارت هدیه برای کارمندان خود و یا کارت قرعه کشی از اسکرچ کارت استفاده کنند. فروشگاه‌ها نیز برای جذب مشتری می‌توانند از این کارت استفاده کنند.

 

در هر حال شما می‌توانید با مراجعه به سایت کارت اسکرچ دلخواه خود را در تنوع بی‌نظیر انتخاب کرده و برای برند خود شخصی سازی کنید. با این وجود نگرانی از بابت کیفیت و امنیت لیبل اسکرچ نیز متوجه شما نخواهد بود.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی