hambergermenu

اگر نمی خواهید که سفر بدی را تجربه کنید این ۵ سایت گردشگری را به خاطر بسپارید

معروف ترین وب سایت های گردشگری که باید آنها را بشناسید یعنی سایت هایی که علاوه بر ارائه اطلاعات کامل در راستای سفر، شرایط بیمه مسافرتی خوبی نیز در اختیار شما قرار دهند.

 

وجود این سایت ها کمک می کند جلوی اتفاق های احتمالی گرفته شود.  معروف ترین وب سایت های گردشگری که باید آنها را بشناسید که به شما معرفی میکنیم جزء رکورددار ترین سایت های گردشگری شناخته شده اند.

 

با الی گشت بیمه مسافرتی را تضمین کن

هرچقدر هم  معروف ترین وب سایت های گردشگری که باید آنها را بشناسید را بشناسید، اطلاعات کافی و کامل از سفر داشته باشید و حتی شرایط خوبی برای خرید بلیط برای خود رقم بزنید باز هم نیاز به مرجعی است تا شما را از شرایط بیمه مسافرتی آگاه سازد.

 

الی گشت پیشرفته ترین سیستم بیمه مسافرتی را برای افراد فراهم ساخته است.

 

با الی گشت مسافران با خیال راحت می توانند سفر کنند و نگران اتفاقات احتمالی نباشند. الی گشت فعالیت خود را از سال 79 اغاز کرده است.

 

این سایت امروزه توانسته همکاری گسترده ای با بیش از 200 هزار هتل از سراسر دنیا و همینطور 900 ایرلاین بین المللی داشته باشد.

 

الی گشت جزء رکورددار ترین سایت های گردشگری است. این سایت متنوع ترین بیمه های مسافرتی با توجه به تعداد روز سفر، شهر مقصد و همینطور شرایط منطقه مورد نظر ارائه می دهد. وجود بیمه مسافرتی در همه سفرها واجب است و بهتر است در این زمینه سهل انگاری نداشته باشید.

 

 لیستی از بهترین مقالات این وب سایت: 

 

 1. 1. B2n.ir/k46054

 

 1. 2. B2n.ir/j62214

 

 1. 3. B2n.ir/y84762

 

 Travelling Topic

 

Travelling Topic

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی قصد سفر به یک کشور جدید را دارید، در ابتدا از تجربیات فردی که قبلاً این سفر را پشت سر گذاشته استفاده کنید.

 

 Traveling Topic دقیقاً همان سایتی است که به دنبال آن می گردید. دقت داشته باشید که Traveling Topic یکی از بهترین سایت هایی است که به کمک یک گردشگر آمریکایی تاسیس شده و همچنان فعالیت خود را در قالب اعلام سفرنامه های گسترده در اختیار مسافران قرار می دهد. این سایت بیشتر برای بررسی اطلاعات کشورهای مختلف دنیا است و اطلاعات گردشگری داخل ایران به ندرت در آن دیده می شود.

 

تراولینگ تاپیک توانسته رتبه خوبی در لیست ما کسب نماید. در این سایت موقعیت سرچ قوی وجود دارد تا بتوانید ضمن بررسی فضای گردشگری کشور مقصد از شرایط فرهنگ آنجا نیز اطلاعات کافی کسب کنید.

 

در این سایت می توانید یک سری اطلاعات کافی و کامل را ارزیابی کنید.

 

مثلاً می توانید تصاویری جالب و واقعی از کشورهای پر تردد دنیا را بررسی کنید. سفرنامه هایی که در سایت قرار می گیرند واقعی هستند.

 

یعنی به نوعی دید شما را برای یک گشت و گذار طولانی مدت گسترده تر می کنند. به واسطه تراولینگ تاپیک می توانید با کاربرانی که قبلاً به کشور مورد نظر شما سفر کرده اند ارتباط بگیرید و به راحتی سوالات خود را بازگو کنید.

 

خوشبختانه این سایت توانسته در معرفی قوانین، سنت ها و همینطور نحوه ارتباط با مردم کشور مقصد بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. همینطور شرایط به شکلی است که بتوانید در مورد فرهنگ و تاریخ کشور مقصد نیز اطلاعات خود را افزایش دهید.

 

 لیستی از بهترین مقالات این وب سایت: 

 

 1. 1. https://travellingtopic.com/shopping-in-istanbul-airport/

 

 1. 2. https://travellingtopic.com/dubai-christmas-gift/

 

 1. 3. https://travellingtopic.com/map-of-turkey-and-surrounding-countries/

 

 معرفی بهترین تورهای گردشگری در لحظه آخر

هدف اصلی طراحی سایت لحظه آخر، ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در همه زمینه های گردشگری بود.

 

این سایت فعالیت خود را از سال 91 اغاز کرده است. لحظه آخر تا به امروز حدود 10 سال است که توانسته بیش از یک میلیون کاربر عضو داشته باشد.

 

بخشی از این سایت به معرفی تورهای گردشگری پیشنهادی پرداخته شده است که معمولاً طبق زمان و فصل مشخصی اعلام می شوند.

 

در این سایت وقتی کشوری را انتخاب می کنید اطلاعاتی اعم از رستوران های مناسب، مراکز خرید پرطرفدار، زمان مناسب سفر و همینطور اخبار روز در رابطه را فرهنگ مردم در اختیار شما قرار می گیرد. این سایت به طور کلی توانسته یک مجموعه عالی برای سفرهای گردشگری شما محسوب شود.

 

 لیستی از بهترین مقالات این وب سایت: 

 

 1. 1. B2n.ir/p51825

 

 1. 2. B2n.ir/a66785

 

 1. 3. B2n.ir/m35163

 

 Tripexpert

 

Tripexpert

 

Tripexpert تنها به گردشگرانی که تخصص کافی در راستای سفر دارند اجازه نظردهی می دهد.

 

اطلاعات این سایت بسیار تخصصی هستند. در این سایت نقاط قوت و ضعف هر مکان توریستی به طور دقیق بررسی می شود.

 

با یک جستجوی ساده در سایت Trip Expert می توانید اطلاعات کاربردی زیادی دریافت کنید. وقتی صحبت از سایت های گردشگری در جهان می شود یعنی اطلاعات ارائه شده باید جامع، کامل و واقعی باشد.

 

 لیستی از بهترین مقالات این وب سایت: 

 

 1. 1.  https://www.tripexpert.com/cozumel/hotels/allegro-cozumel

 

 1. 2. https://www.tripexpert.com/cozumel/hotels/allegro-cozumel

 

 1. 3. https://www.tripexpert.com/us-virgin-islands/hotels/the-buccaneer-beach-and-golf-resort

 

با علی بابا ارزان اما لوکس سفر کن

اگر تا به امروز از سایت علی بابا تنها اقدام به خرید بلیط میکردید بهتر است بدانید این سایت بسیار وسیع تر از چیزی است که در ذهن شماست.

 

سایت علی بابا از دسته سایت هایی است که به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی رزرو هتل داشته باشید.

 

یعنی شرایط مقایسه هتل های مختلف را فراهم می ساز. همینطور کمک می کند تا بتوانید هتل با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. بسیاری از تورهای گردشگری ایرانی و خارجی اقتصادی در این سایت معرفی می شوند.

 

شما با خرید بلیط لحظه آخری می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

سایت علی بابا از بهترین سایت های گردشگری در ایران شناخته شده است. این سایت می تواند اطلاعات کاملی در مورد شهر یا کشور مقصد در اختیار شما قرار دهد. مثلاً اگر شهری را برای سفر در فصل زمستان انتخاب کرده اید با بررسی اطلاعات موجود در این سایت متوجه خواهید شد که چقدر انتخاب شما درست است. شاید نیاز باشد که در تصمیم خود تجدید نظر کنید.

 

 لیستی از بهترین مقالات این وب سایت: 

 

 1. 1. B2n.ir/h66102

 

 1. 2. B2n.ir/u30268

 

 1. 3. B2n.ir/g29774

 

کلام آخر

هر یک از بهترین سایت های گردشگری اطلاعات جالبی در اختیار کاربران قرار می دهند. با بررسی تنها 5 مورد از بهترین سایت های گردشگری می توانید یک انتخاب عالی و بدون مشکل داشته باشید.

 

این سایت ها با تمرکز بر یک موضوع خاص به شما کمک می کنند تا بتوانید سفری عالی و دل انگیز برای خود رقم بزنید. دقت داشته باشید که هر یک از سایت های گردشگری هدف مشخصی را دنبال می کنند.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی