hambergermenu

ایمپلنت دندان کدام کشور بهتر است ؟

تولید کنندگان ایمپلنت های دندانی محصولات مختلفی را مناسب برای شرایط بالینی مختلف ایجاد می کنند و ایمپلنت های دندانی برای شرایط بالینی مختلف نیز توسعه می یابند.

 

رایج ترین انواع ایمپلنت های دندانی ممکن است به سرعت در استخوان فک قرار داده شوند و با یک تاج مصنوعی پوشانده شوند. در این مقاله به بررسی بهترین ایمپلنت های ساخته شده در کشور های مختلف و به پاسخ سوال ایمپلنت دندان کدام کشور بهتر خوبه ؟ می پردازیم.

 

ایمپلنت دندان کدام کشور خوبه ؟

 

ایمپلنت دندان کدام کشور بهتر خوبه ؟ 

به طور کلی ایمپلنت های هر کشور دارای ویژگی خاص مخصوص به خود هستند و برای انتخاب بین ایمپلنت های مختلف باید بین هزینه و کیفیت را در نظر گرفت. بهترین ایمپلنت از نظر کیفیت کشور های آمریکا و سوئیس بوده و بهترین ایمپلنت از نظر ارزش خرید ایمپلنت های کره ای می باشد.

 

البته در نظر داشته باشید در هنگام انتخاب برند ایمپلنت صرفا به کشور سازنده آن اکتفا نکنید.

 

برند ها معروف ایمپلنت دندان در جهان 

در حال حاضر قطعات ایمپلنت دندان در بیش از 150 کشور در سراسر جهان توسط 5 شرکت معتبر و شناخته شده تولید می شود. که البته اشترومن و نوبل بایوکر شناخته شده ترین و موفق ترین آنها هستند.

 

لازم به ذکر است که سیستم های ایمپلنت دندان برای موقعیت های بالینی مختلف ایجاد می شوند و متخصص باید سیستم ایمپلنت دندانی بهینه را انتخاب کند. با این حال، برند های زیر جز برند های معروف دنیا تلقی می شوند.

 

  1. 1. Straumann (سوئیس)

 

  1. 2. Hiossen (Osstem Implant) (آمریکا)

 

  1. 3. Zimmer Biomet (آمریکا)

 

  1. 4. Nobel Biocare (Danaher) (سوئیس)

 

  1. 5. Dentsply Sirona (آمریکا)

 

  1. 6. Biohorizons (امریکا)

 

  1. 7. Euroteknika (فرانسه)

 

  1. 8. Megagen (کره ای)

 

  1. 9. Implant Direct (آمریکا)

 

  1. 10 . DTI (ترکیه)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع برند ایمپلنت می توانید از صفحه ( https://roshadent.com/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/ ) دیدن فرمایید.

 

بهترین ایمپلنت های ساخت کشور مختلف

1- Straumann (اشترومن):

ایمپلنت اشترومن ( Straumann )  در سال 1954 تاسیس شد، یک شرکت معروف ایمپلنتولوژی سوئیسی است. آنها تحقیقات زیادی در زمینه ساخت محصولات دندانپزشکی و بیومواد انجام می دهند.

 

آنها همچنین روی نرم افزار دندانپزشکی سرمایه گذاری می کنند که آنها را به یک پرچم دار در بازار محصولات دندانپزشکی تبدیل می کند. آنها با همکاری مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها و برخی از کلینیک های پیشرو کار می کنند. محصولات آنها بسیار نوآورانه، بادوام و ایمن هستند. آنها همچنین به متخصصان و کلینیک های دندانپزشکی محصولات ترمیمی و جراحی را ارائه می دهند.

 

به عنوان منبع کامل دندانپزشکی، بسیاری از کلینیک ها و متخصصان دندانپزشکی اشترمن را ترجیح می دهند. با این حال، به عنوان یکی از بهترین مارک های ایمپلنت دندان در سطح جهان، سیستم های ایمپلنت و سایر محصولات اشترمن نسبتا گران هستند.

 

ایمپلنت اشترومن

 

2- Hiossen (Osstem Implant) (آمریکا):

هیوسن نیز یکی از محبوب ترین برندهای ایمپلنت دندان در کشور امریکا است. علاوه بر این، یکی از موفق ترین برندهای ایمپلنت دندان در ایالات متحده و جهان است.

 

با توجه به بازخورد داده شده و تجزیه و تحلیل نیازهای اخیر در این بخش، هیوسن تلاش زیادی برای افزایش کیفیت ایمپلنت ها دارد. هیوسن در یک مرکز بسیار مدرن مستقر است و آنها بخش زیادی از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنند. امروزه این شرکت سیستم های ایمپلنت را به بیش از 70 کشور جهان صادر می کند.

 

ایمپلنت hiossen

 

3- Zimmer Biomet (امریکا)

زیمر بایومت  یک شرکت آمریکایی است که پیشرو در ارائه تجهیزات پزشکی است. آنها برای حفظ کیفیت، یکپارچگی و ایمنی بیماران در تلاش هستند. آنها به مراقبت های دندانی به طور دقیق نگاه می کنند و مهارت برتر را با علم ترکیب می کنند تا محصولات پیشرفته تولید کنند. آنها علاوه بر اینکه یکی از شرکت های پیشرو در ارائه آموزش هستند، خدمات شخصی و پاسخگو را نیز به متخصصان دندانپزشکی ارائه می دهند تا بتوانند بهترین درمان خود را ارائه دهند.

 

ایمپلنت زیمر zimmer

 

4- Nobel Biocare (سوئیس)

نوبل بایوکر ( nobel biocare )  یکی دیگر از شرکت های سوئیسی است که در زمینه سیستم های ایمپلنت دندان تجربه بالایی دارد. ایمپلنت های Nobel Biocare نیز از تیتانیوم ساخته شده اند و در اشکال و اندازه های مختلف موجود می باشند. آنها هدف خود را از توانمندسازی متخصصان دندانپزشکی در سراسر جهان توضیح می دهند.

 

ایمپلنت نوبل بایوکر

 

دفتر مرکزی این شرکت در سوئیس است و آنها محصولات خود را در ژاپن، سوئد و ایالات متحده در مکان های استراتژیک در سراسر جهان تولید می کنند، Nobel Biocare محصولات خود را به بیش از 80 کشور ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها آموزش را برای متخصصان دندانپزشکی ارائه می دهند.

 

5- Dentsply Sirona

یک برند آمریکایی است که در سال 1899 تأسیس شد، و یک برند آلمانی Sirona، که در سال 1877 تأسیس شد، در سال 2016 با هم ادغام شدند. اگرچه آنها قبل از اینکه ادغام شوند، شرکت های نسبتاً متوسطی در منطقه خود بودند، اما از سال 2016 تجارت را به طرز چشمگیری توسعه دادند. امروزه این شرکت با سرمایه گذاری های نوآورانه محصولات قابل توجهی را تولید و بهترین محصولات ممکن را به متخصصان دندانپزشکی و بیماران در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت سیستم ایمپلنت Astra Tech را ارائه می دهد که بسیار بادوام، کاربردی و زیبایی است.

 

ایمپلنت Dentsply Sirona

 

6- Biohorizon

یک شرکت آمریکایی که در سال 1994 تاسیس شد و طیف وسیعی از گزینه های ایمپلنت را ارائه می دهد. این شرکت توسط تیمی از مهندسان دانشگاه آلاباما تأسیس شد. تمرکز این شرکت بر خدمات، علم و نوآوری است. آنها انواع زیادی از سیستم های ایمپلنت و سایر محصولات دندانپزشکی را ارائه می دهند.

 

متخصصان و بیماران دندانپزشکی این گزینه را دارند که ایمپلنت هایی را از سری Tapered، Conelog Progressive یا Legacy انتخاب کنند. Biohorizons به ارائه آخرین فناوری به بیماران اختصاص دارد. بنابراین، این شرکت اولویت را به ارتباط خوب با کلینیک ها می دهد زیرا آنها پل ارتباطی بین شرکت تولید کننده و بیماران هستند.

 

7- Euroteknika

این شرکت که در سال 1992 تاسیس شد، یک شرکت دندانپزشکی معروف فرانسوی است. فعالیت های اولیه این شرکت علاوه بر اعمال دندانپزشکی، پروتزهای آزمایشگاهی، جراحی و ایمپلنت است.

 

این شرکت به طور مداوم بر روی فناوری جدید کار می کند و سعی می کند مانند بسیاری از برندهای دیگر ایمپلنت دندان، آخرین فناوری را به جامعه دندانپزشکی ارائه دهد. علاوه بر این، آنها به سادگی، قابلیت اطمینان و کیفیت اهمیت زیادی می دهند.

 

8- Megagen

یک برند کره ای است که توسط گروهی از جراحان دندانپزشکی در سال 2002 تاسیس شد. این شرکت به طور خاص سعی می کند راه حل هایی برای مشکلات چالش برانگیز بیابد که نوآوری و کیفیت را به ارمغان می آورد. آنها مدل های مختلفی را برای نیازهای مختلف ارائه می دهند، مانند Anyridge، Rescue، Anyone، Mini و EZPlus. Anyridge احتمالاً معروف ترین محصول شرکت مگاژن است. AnyRidge یک سیستم ایمپلنت بسیار همه کاره است و به دلیل پایداری مکانیکی بالا، گزینه های اندازه های مختلف و مدت زمان طولانی تر، تقاضای زیادی برای آن وجود دارد.

 

9- Implant Direct

Implant Direct یکی از برندهای پیشگام ایمپلنت دندان است که به مشتریان خود امکان خرید آنلاین محصولات را می دهد. این شرکت علاوه بر فروش ایمپلنت، آموزش نیز ارائه می دهد. ایمپلنت ها در یک مرکز تولید بزرگ در کالیفرنیا، ایالات متحده تولید می شوند.

 

این شرکت ایمپلنت ها را به 40 کشور به طور مستقیم یا از طریق توزیع کنندگان می فروشد. ایمپلنت های آنها راه حل های پروتز و ترمیمی با کیفیت بالا را ارائه می دهند.

 

10- DTI

یکی از برندهای برجسته ایمپلنت دندان در ترکیه است. دفتر مرکزی شرکت در چکمکوی، استانبول و مرکز تولید در گبزه، کوجالی واقع شده است. این شرکت با مشارکت برخی از دانشمندان، پزشکان و مهندسان از نقاط مختلف جهان راه اندازی شد.

 

آنها همچنین تلاش زیادی می کنند تا با سایر موسسات پیشرو در بخش ایمپلنت همکاری کنند. DTI طراحی، عملکرد، دوام و طیف گسترده ای از گزینه ها را در سهام خود ارائه می دهد. علاوه بر این، قیمت گذاری نسبتاً مقرون به صرفه تر از شرکت های اروپایی و آمریکایی است.

 

نتیجه گیری

توجه به این نکته مهم است که محبوبیت و رتبه بندی برندهای ایمپلنت دندان ممکن است بر اساس عواملی مانند موقعیت جغرافیایی و ترجیحات فردی متخصصان دندانپزشکی متفاوت باشد. همیشه توصیه می شود با یک متخصص دندانپزشکی واجد شرایط مشورت کنید تا مناسب ترین نام تجاری ایمپلنت را برای نیازهای دندانی خاص خود تعیین کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

مطالب پیشنهادی