hambergermenu

برای اولین بار در ایران !؟ ( ارائه مدرک dba بین المللی معتبر با استعلام )

یکی از بهترین و کامل ترین دوره های مدیریت در دنیا و ایران، دوره دی بی ای است. بهترین مدرک دوره ی dba، مدرک دی بی ای بین المللی است. اگر در مورد این مدرک، اطلاعات کافی ندارید در ادامه با ما همراه باشید.

 

مزیت های مدرک dba بین المللی چیست؟

 

 

مزیت های مدرک dba بین المللی چیست؟

اگر به شما توصیه می کنیم که برای گرفتن مدرک دی بی ای بین المللی اقدام کنید، دلایل قانع کننده زیادی داریم که می خواهیم در این قسمت در مورد بخشی از آنها توضیح دهیم:

 

1- فرصت های شغلی مناسب برای شما فراهم می شود؛

شرکت در دوره های دی بی ای و دریافت مدرک آن، فرصت های شغلی بسیار خوبی را برای فارغ التحصیلان فراهم می کند. البته، این مزیت به شرطی شامل حال افراد خواهد شد که با موفقیت این دوره را پشت سرگذاشته باشند، همه نکاتی که در آن ذکر شده به خاطر بسپارند و بخواهند از آموخته های خود به صورت عملی استفاده کنند.

 

2- رزومه ای قوی و درخشان برای شما ساخته می شود؛

دیگر مزیتی که برای دانشجویان دوره های دی بی ای با مدرک بین امللی بسیار مهم است، خلق یک رزومه قوی است.

 

مدرکی که موسسه های معتبر آموزشی صادر می کنند، هم در داخل کشور و هم در خارج کشور معتبر بوده و موجب پر بارتر شدن رزومه می شود. به یاد داشته باشید، برای محقق شدن این مزیت باید در دوره های معتبر شرکت کنید که به نقل از خبرگزاری های ایلنا، مشرق و فارس، نیک اندیشان یکی از همان موسسه های آموزشی مطرح و برتر در کشور به شمار می رود که دوره هایش با صدور یک مدرک بین المللی به پایان می رسد.

 

3- تکنیک های و مهارت های پیشرفته ای یاد خواهید گرفت؛

گرفتن مدرک dba بین المللی به تنها کافی نیست؛ این مدرک، زمانی می تواند ارزش واقعی خود را نشان دهد که به مهارت ها و تکینک های مدیریتی دانشجو نیز افزوده شده باشد. سعی کنید اگر در دوره دی بی ای شرکت می کنید، از لحظه لحظه حضور در کلاس بهره برده و قدمی مثبت و در جهت رشد و تعالی خود بردارید. کسانی با داشتن مدرک دی بی ای بین المللی به موقعیت های چشمگیری دست پیدا کرده اند که هم، مدرک معتبر و هم اطلاعات مدیریتی بالا دارند.

 

خرید مدرک dba بهتر است یا دریافت مدرک dba بین المللی از موسسه های آموزشی معتبر؟

 

خرید مدرک dba بهتر است یا دریافت مدرک dba بین المللی از موسسه های آموزشی معتبر؟

تصور می کنیم، با توجه به مزیت هایی که در مورد مدرک dba بین المللی اشاره کردیم، خود شما جواب سوال خرید مدرک dba بهتر است یا شرکت در دوره dba گرفتن مدرک را متوجه شده باشید.

 

بهرحال، برای آنکه ابهام و شَک برخی افراد برای حضور در دوره ها به صورت کامل از بین برود، باید بگوییم که تنها عامل موفقیت یک مدیر، داشتن مدرک نیست. او باید بتواند در هنگام مواجه با یک چالش، تصمیم درستی بگیرد. تصمیم گیری درست، زمانی امکان پذیر خواهد بود که با فکر و منطق صورت گیرد؛ تصیماتی که بدون فکر هستند، به شکست منجر می شوند.

 

قطعا، اگر یک مدیر در دوره های دی بی ای شرکت نکرده باشد و نتواند به همه جنبه های خوب و بد تصمیم خود فکر کند، سازمان و هر کسب و کار او پایانی موفقیت آمیز نخواهد داشت.

 

دوستانه از شما درخواست می کنیم، اگر فقط می خواهید مدرک دی بی ای داشته باشید که به بقیه بگویید من هم فلان مدرک را دارم، می توانید برای خرید آن اقدام کنید؛ اما، چنانچه تصمیم شما، حضور در دنیای واقعی است و می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید،

 

فقط به گرفتن مدرک اکتفا نکرده و با حضور جانانه در کلاس های دی بی ای، قدم موثری جهت راه اندازی کسب و کار خود بردارید و با تکنیک ها و مهارت هایی که از حضور در دوره های دی بی ای یاد گرفته اید، از طوفان مشکلات و بلاها به سلامت خارج شوید.

 

آیا مدرک dba بین المللی، همان مدرک dba مورد تایید وزارت علوم است؟

اینکه مدرک dba بین المللی همان مدرک dba مورد تایید وزارت علوم هست یا خیر، اهمیت چندانی ندارد. موضوعی که در مورد این مدرک از اهمیت فوق العااده بالایی برخوردار است، میزان اعتبار مدرکی است برای دانشجو و مهارت جو صادر می شود.

 

اگر به دنبال دریافت مدارک بین المللی هستید، اول از همه خوب است تحقیق و جستجو کرده و ببینید که این مدرک از چه طریق چه موسسه و آکادمی آموزشی ارائه می شود.

 

طبق تحقیقاتی که ما انجام داده ایم، مدارکی که از طریق آکادمی URS انگلستان صادر می شوند، در کل دنیا اعتبار دارند. این موسسه در کشورمان نمایندگی ندارد؛ اما نزدیک ترین نمایندگی آن در کشور امارات در حال فعالیت بوده و برخی موسسه های آموزشی در کشور نیز مانند نیک اندیشان، به شما امکان داده اند تا با شرکت در دوره هایش، مدرک صادر شده از سوی این موسسه را دریافت کنید.

 

آیا مدرک dba بین المللی، همان مدرک dba مورد تایید وزارت علوم است؟

 

برای دریافت مدرک dba معتبر چه کنیم؟

برای دریافت مدرک dba، به هر موسسه ای می توانید مراجعه کنید؛ حتی برخی دوره های آنلاین نیز هستند که شما با شرکت در آنها می توانید مدرک دی بی ای دریافت کنید. چنانچه قصد و نیت شما دریافت مدرک dba بین المللی است باید به موسسه های آموزشی مراجعه کنید که مدرک بین المللی صادر می کنند.

 

یکی از موسسه های آموزشی کشور که یک بار هم نام آن را در بالاتر بردیم، هلدینگ آموزشی خدماتی نیک اندیشان است. دوره dba نیک اندیشان با یک مدرک معتبر و بین الملی به پایان می رسد. مدرک این موسسه از سوی آکادمی آموزشی urs صادر شده و اعتبار بالایی، نه تنها در داخل ایران بلکه در کل دنیا دارد. با دریافت مدرک دی بی ای این موسسه، قدمی بزرگ برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهای خود بردارید.

 

سخن آخر

بیان مزیت های دریافت مدرک dba بین المللی و معرفی یک موسسه آموزشی صادر کننده مدارک دی بی ای بین المللی، موضوع صحبت ما در این مقاله بود. امیدواریم با نکاتی که بیان کردیم تواسته باشیم در رسیدن به هدف هایتان به شما کمک کرده باشیم.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *