hambergermenu

بهترین اسلحه های پابجی موبایل ۲۰۲۳

شناختن بهترین اسلحه های پابجی موبایل و انتخاب آن‌ها در بازی نقش بسیار مهمی در نحوه عملکرد شما در مبارزات پابجی موبایل دارد. داشتن یک اسلحه مناسب که از هر لحاظ به خوبی عمل می‌کند، می‌تواند شما را چند قدم از بازیکنان دیگر جلوتر قرار دهد.

 

پابجی موبایل یکی از محبوب‌ترین عناوین ژانر بتل رویال است و طرفداران بی‌شماری در میان گیمرهای این ژانر دارد.

 

در نتیجه شما با تعداد زیادی بازیکن و رقیب سرسخت سروکار دارید. به همین دلیل است که باید دانش خود را از تجهیزات موجود در بازی افزایش داده و بهترین سلاح‌ها را برای مبارزه انتخاب کنید.

 

در ادامه بهترین اسلحه‌ های پابجی موبایل ۲۰۲۳ را به شما معرفی خواهیم کرد. علاوه‌بر اسلحه، داشتن ارز پریمیوم بازی یا همان یوسی پابجی موبایل نیز نقش مهمی در پیشرفت شما در بازی داشته و دسترسی شما را به آیتم‌های ویژه و کاربردی فراهم می‌کند. یوسی پابجی موبایل فروشگاه ونوم استور را می‌توانید با امکان شارژ آنی خریداری کنید.

 

بهترین اسلحه های پابجی موبایل ۲۰۲۳

 

بهترین اسلحه های پابجی موبایل ۲۰۲۳

در این بخش برخی از بهترین اسلحه های پابجی موبایل ۲۰۲۳ را از کلاس‌های مختلف به شما معرفی کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

 

ام۱۰۱۴ (M1014)

یک شاتگان پرقدرت و ورژن غیرنظامی اسلحه بنلی ام‌فور سوپر ۹۰ (Beneli M4 Super 90)؛ این شاتگان نیمه اتوماتیک دارای ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای است که آن را در لیست بهترین اسلحه های پابجی موبایل قرار می‌دهد. فشنگ ۱۲ گیج (12 Gauge) و برد موثر ۵۰ متر از ویژگی‌های این اسلحه به‌شمار می‌روند. این شاتگان قادر است با دمج بسیار بالا، با دو شلیک، انمی را از پا در آورد که نسبت به نمونه مشابهش یعنی (S12K) برتری دارد.

 

در مجموع این اسلحه از نظر دیگر ویژگی‌ها مانند سرعت شلیک، نفوذ گلوله و نرخ آتش نیز نسبت به S12K عملکرد بهتری دارد. تنها نکته منفی این اسلحه این است که اتچمنت‌های کمتری دریافت می‌کند.

 

بازیکنان تنها می‌توانند این اسلحه را به چوک (Choke) و بولت لوپ (Bullet Loop) مجهز کنند.

 

اما این ویژگی چیزی از نقاط قوت این اسلحه کم نمی‌کند؛ یک شاتگان قوی در هر حالت یکی از بهترین اسلحه‌هایی است که می‌توانید در بازی داشته باشید. البته این اسلحه تنها در مپ لیویک (Livik) قابل دسترس است.

 

برخی از بهترین اسلحه های پابجی موبایل

 

میکرو یوزی (Micro UZI)

مسلسل یوزی (UZI SMG) دارای بالاترین میزان دمج در ثانیه نسبت به دیگر اسلحه‌های پابجی موبایل است. این مسلسل این ویژگی را مدیون خشاب نسبتا بزرگ و نواخت تیر (RPM) بالا است.

 

از دیگر ویژگی های مثبت این اسلحه می‌توان به قابلیت دریافت اتچمنت‌های مختلفی به‌عنوان سوپرسور (Suppressor) یا صدا خفه‌کن اشاره کرد. همچنین می‌توانید ظرفیت خشاب این اسلحه را افزایش داده یا ریکویل آن را بهبود ببخشید. به‌علاوه، اسکوپ‌های متعددی نیز وجود دارند که می‌توانید به کمک آن‌ها اسلحه میکرو یوزی را شخصی‌سازی کنید. این اسلحه در تمام مپ‌های پابجی موبایل قابل دسترس است.

 

موسین ناگانت / کارابینر ۹۸ کا(Mosin Nagant / Karabiner 98 Kruz)

موسین ناگانت و کارابینر ۹۸ کا، دو اسنایپر بولت اکشن (Bolt Action) هستند که هر دو جزو بهترین اسلحه های پابجی موبایل به‌شمار می‌روند.

 

موسین ناگانت یک سلاح روسی و کارابینر ۹۸ کا یک سلاح آلمانی است.

 

هردوی این اسنایپرها دارای ویژگی‌های مشابه هستند و تنها تفاوتی که با هم دارند مدل و صدای شلیک آن‌ها است. هردو اسلحه دمج بالایی با هدشات وارد می‌کنند. هر دو از فشنگ ۷/۶۲ میلی‌متر استفاده کرده و اتچمنت‌های یکسانی دریافت می‌کنند.

 

البته این دو اسلحه دارای نرخ آتش پایینی هستند که این ویژگی به دلیل بولت اکشن بودن آن‌ها است. اما باتوجه به دوربرد بودن این اسلحه‌ها معمولا مشکل زیادی به وجود نمی‌آید. سعی کنید یک اسکوپ خوب مانند اسکوپ (8x CQBSS) برای این اسلحه‌ها تهیه کنید.

 

آکا‌ام یکی از بهترین تفنگ‌ها در میان اسالت

 

آکاام (AKM)

آکا‌ام یکی از بهترین تفنگ‌ها در میان اسالت رایفل‌ها یا تفنگ‌های تهاجمی به‌شمار می‌رود. این اسلحه دارای قابلیت شلیک خودکار (Auto Fire) است و نرخ آتش بالایی دارد.

 

دمج بالای این اسلحه آن را به انتخابی ایده‌آل برای پابجی پلیرهای حرفه‌ای تبدیل کرده است؛ بازیکنان حرفه‌ای و باتجربه که روش کنترل لگد اسلحه را به‌خوبی یاد گرفته‌اند. اگر این اسلحه را برای بازی خود انتخاب می‌کنید حتما یک اسکوپ 2x یا 3x و یک کامپنسیتور (Compensator) برای آن تهیه کنید.

 

آاوگ آ۳ (AUG A3)

یکی از بهترین اسلحه‌های بازی پابجی موبایل که دارای بهترین و زیباترین طراحی نیز است، آاوگ آ۳ نام دارد که در گروه تفنگ‌های تهاجمی قرار می‌گیرد.

 

ظرفیت بالای خشاب و ریکویل پایین آن را به سلاحی ایده‌آل تبدیل کرده است. دمج بالای این مسلسل یکی از بهترین‌ها در کلاس خود است.

 

الگوی پخش تیر یا (Bullet Spray) این اسلحه ممکن است در ابتدا کمی ناآشنا باشد اما به مرور زمان به آن عادت می‌کنید؛ زیرا علی‌رغم آنکه سرعت گلوله بالا است، گلوله سریع‌تر به زمین می‌افتد.

 

بنابراین باید نسبت به دیگر تفنگ‌های تهاجمی در فاصله بالاتری هدفگیری کنید. یکی از ایرادهایی که می‌توان به این اسلحه گرفت، سرعت ریلود پایین آن است.

 

آاوگ آ۳ (AUG A3)

 

ای دبلیو ام (AWM)

اسلحه ای دبلیو ام (AWM) یکی دیگر از اسنایپرهای این بازی است که در لیست بهترین اسلحه های پابجی موبایل قرار می‌گیرد.

 

این اسلحه را می‌توان به عنوان بهترین اسنایپر بازی به‌شمار آورد. البته این سلاح که در گروه اسلحه‌های بولت اکشن قرار می‌گیرد تنها در ایردراپ‌ها پیدا می‌شود. از نکات منفی این اسلحه می‌توان به سرعت ریلود و تعویض خشاب آن اشاره کرد.

 

برای تجربه بهتر کار با این اسلحه بهتر است یک اسکوپ بزرگ و مناسب تهیه کنید. همچنین بهتر است اتچمنت‌هایی ازجمله (Extended Mag) و سوپرسور یا صدا خفه‌کن را به این اسلحه نیز اضافه کنید.

 

پی ۹۰ (P90)

یکی دیگر از بهترین اسلحه های پابجی موبایل که تنها در مپ لیویک قابل دسترسی است، پی ۹۰ نام دارد. این مسلسل با خشاب (50 round) قادر است دمج بسیار بالایی به انمی وارد کند.

 

فشنگ‌های 9mm این اسلحه به این معناست که دیگر برای پیدا کردن فشنگ دردسر زیادی متحمل نخواهید شد.

 

به‌علاوه، ریکویل پایین یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که پی ۹۰ را به یک اسلحه ایده‌آل تبدیل می‌کند. برخلاف دیگر مسلسل‌هایی با دمج مشابه، مانند یوزی و وکتور، پی ۹۰ قابلیت دریافت اسکوپ 4x و 6x را نیز دارد که انعطاف‌پذیری بیشتری در میدان نبرد برای شما به دنبال خواهد داشت.

 

یو ام پی ۴۵ (UMP45)

می‌توان گفت تنها SMG یا مسلسلی که نسبت به پی ۹۰ برتری دارد، یو ام پی ۴۵ است. این مسلسل دستی قابلیت اتصال به اتچمنت‌های متعدد و متنوعی را دارد. به‌علاوه، بازیکنان می‌توانند این اسلحه را باتوجه به نیازهای خود کاستومایز یا شخصی‌سازی کنند.

 

این اسلحه نسبت به سلاح تامسن یا تامی گان (Tommy Gun) در کلاس SMG یا مسلسل که خود یکی از اسلحه‌های شناخته‌شده جنگ جهانی دوم است، ریکویل کمتری دارد. یک فورگریپ (Foregrip) این ریکویل را بیشتر کاهش می‌دهد؛ بنابراین با یک سلاح مستحکم با دمج بالا و حداکثر قابلیت جابه‌جایی (Mobility) سروکار دارید.

 

برای اینکه شانس پیروزی خود را در پابجی موبایل افزایش دهید، کافی است یک صدا خفه‌کن یا سوپرسور روی این اسلحه نصب کنید و بازی را به نفع خود تغییر دهید.

 

یو ام پی ۴۵ (UMP45)

 

دی پی ۲۸ (DP – 28)

ممکن است حضور دی پی ۲۸ در میان بهترین اسلحه های پابجی موبایل کمی غیرمنتظره به نظر برسد. این اسلحه باوجود اینکه ظاهر چندان جذابی ندارد می‌تواند در مبارزات بسیار موثر عمل کند.

 

این مسلسل با دمج بالا و ریکویل پایین یک انتخاب عالی برای کلیر کردن یا پاکسازی اتاق‌ها و ساختمان‌ها به‌شمار می‌رود.

 

به‌علاوه، قابلیت اضافه شدن اسکوپ و دوپایه آن را از فواصل کوتاه، متوسط و طولانی قابل تشخیص می‌سازد. اگر می‌خواهید یک اتاق یا ساختمان را پاکسازی کنید، تنها کافی است وارد شوید و بی‌وقفه شلیک کنید.

 

اسلحه M416

اگر قرار باشد رتبه اول به یکی از بهترین اسلحه های پابجی موبایل تعلق داشته باشد، آن اسلحه (M416) است.

 

این اسلحه که در گروه سلاح‌های تهاجمی یا اسالت رایفل قرار می‌گیرد، دقیقا همان سلاحی است که برای نبردهای دوربرد، نزدیک و مبارزاتی در فواصل متوسط نیاز دارید.

 

ریکویل پایین، دمج بالا و اتچمنت‌های بسیار زیادی که برای کاستومایز کردن این اسلحه در اختیار شما قرار می‌گیرد، (M416) را به بهترین سلاح در پابجی موبایل تبدیل کرده است.

 

کلام پایانی

انتخاب بهترین اسلحه های پابجی موبایل از میان سلاح‌های متعدد این بازی ممکن است کار چندان ساده‌ای نباشد. اما شناختن بهترین اسلحه‌ها می‌تواند در ارتقا گیم‌پلی نقش مهمی داشته باشد.

 

هرکدام از اسلحه‌ها دارای ویژگی‌های خاص و اتچمنت‌های مخصوص به خود هستند که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌سازد. در این مطلب تلاش کردیم بهترین اسلحه های پابجی موبایل را در کلاس‌های مختلف به شما معرفی کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی کنیم.

 

اگر جزو پلیرهایی هستید که اسکین‌های خاص و جذاب را برای اسلحه‌های خود می پسندند، می‌توانید از وبسایت فروشگاه ونوم استور uc پابجی موبایل را با امکان تحویل آنی خریداری کنید تا به امکانات و آیتم‌های ویژه بازی ازجمله اسکین اسلحه دسترسی داشته باشید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *