hambergermenu

بهترین شرکت سئو ایران کدام است؟ معرفی ۶ شرکت معتبر سئو

چکیده : امروزه سئو یک امر بسیار مهم در کسب و کارهای اینترنتی بشمار می رود.

 

سئو و بهینه سازی سایت توسط بهترین شرکت سئو باعث می شود تا سایت شما در اولین نتایج جستجو قرار گیرد و فروش خوبی را تجربه کنید.

 

این که چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنید و بهترین شرکت های سئو در ایران کدامند را در ادامه بررسی می کنیم.

 

بهترین شرکت های سئو

 

یکی از دغدغه های کسب و کارهای اینترنتی دیده شدن توسط مشتریان و افزایش فروش است.

 

به همین خاطر امروزه سئو و خدمات افزایش رتبه سایت در گوگل تقاضای زیادی پیدا کرده است و وبمستران به دنبال شرکت های معتبر در زمینه سئو سایت خود هستند.

 

همین موضوع باعث شد تا تصمیم بگیریم پس از تحقیقات کامل، شما را با بهترین شرکت های سئو و بهینه سازی سایت آشنا کنیم.

 

اگر شما نیز تصمیم گرفته اید سایت خود را سئو کنید، پیشنهاد میکنیم این مطلب را از دست ندهید، چرا که صفر تا صد اصول انتخاب بهترین شرکت سئوکار را در آن بیان کرده ایم.

 

پیش از آنکه به بحث اصلی بپردازیم لازم است تا شما را با یک سری عبارت ها مانند سئو، شرکت سئو و … آشنا کنیم.

 

سئو چیست؟

شاید برایتان سوال شده باشد چرا هنگامی که کلمه ای را در گوگل جستجو می کنیم، یک سری سایت ها به ترتیب در نتایج جستجو قرار گرفته اند و هر چقدر به سراغ سایت های پایین تر می رویم از نتیجه مدنظر خود دورتر میشویم.

 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم گوگل برای دسته بندی و نمایش سایت ها در نتایج جستجو یک سری فاکتورها و الگوریتم هایی را در نظر می گیرد.

 

یعنی ترتیب سایت هایی که در نتایج جستجو قرار گرفته اند، اتفاقی و بی دلیل نیست. به طور کلی به فاکتورهایی که گوگل بر اساس آن سایت ها را دسته بندی می کند و برای آنها رتبه در نظر میگیرد، سئو (SEO) می گوییم.

 

طبق این تعریف سایت هایی که فاکتورهای سئو را رعایت کرده باشند، رتبه خوبی در نتایج جستجو خواهند گرفت.

 

شرکت سئو چیست؟

حال که با مفهوم سئو آشنا شدید، نوبت به شرکت سئو می رسد. شرکت سئو به مجموعه ای از متخصصین گفته می شود که با فاکتورها و قوانین گوگل آشنا هستند و تجربیاتی نیز در زمینه سئو بدست آورده اند.

 

وبمستران برای رتبه گرفتن سایت خود در نتایج جستجو با تنظیم قرارداد از شرکت های سئو درخواست می کنند تا بر اساس قوانین و فاکتورهای گوگل سایتشان را سئو کنند.

 

اما این که سئو سایت را به کدام شرکت سئو بسپارید از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر شرکتی که انتخاب می کنید دارای علم و تجربه کافی در زمینه سئو نباشد، نتیجه خوبی دریافت نمی کنید و رتبه فعلی سایت خود را نیز از دست می دهید.

 

در ادامه شما را با ویژگی های بهترین های شرکت سئو آشنا می کنیم.

 

ویژگی های بهترین شرکت سئو

 

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو بسیار گسترده است و شرکت های سئو با بررسی سایت شما تشخیص می دهند که کدام یک از خدمت های سئو برای رتبه گرفتن سایت شما مناسب هستند.

 

در واقع پس از برون سپاری پروژه سئو سایت خود شرکت سئو لیستی از خدمات مورد نیاز شما را بر اساس یک استراتژی تهیه کرده و آنها را بر روی سایت شما اعمال می کند.

 

معرفی 7 مورد از بهترین شرکت های سئو در ایران

در ادامه لیست بهترین شرکت‌های سئو در ایران را ارائه می‌کنیم:

 

 • وب پویا

 

 • سئوکار

 

 • وبسیما

 

 • نیوسئو

 

 • سئو 24

 

 • فرین آکادمی

 

 • تیم سئو ایران

 

1 – وب پویا

شرکت سئو وب پویا یکی از شرکت‌های معتبر سئو در ایران است که خدمات سئو داخلی و خارجی را ارائه می‌دهد.

 

این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه سئو است و توانسته است رتبه وب سایت‌های بسیاری را در نتایج جستجو بهبود بخشد.

 

شرکت وب پویا در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت آغاز کرد و در سال‌های اخیر علاوه بر طراحی سایت به ارائه خدمات سئو و بهینه سازی، تولید محتوا و دیتا اینتری نیز رو آورده است.

 

2- سئوکار

سئوکار یکی دیگر از شرکت‌های معتبر سئو در ایران است که خدمات سئو داخلی و خارجی را ارائه می‌دهد.

 

این شرکت دارای تیمی متخصص و باتجربه در زمینه سئو است و توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

 

3- وبسیما

وبسیما یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه بازاریابی دیجیتال در ایران است که خدمات متنوعی در زمینه سئو ارائه می‌دهد.

 

این شرکت دارای تجربه و دانش کافی در زمینه سئو است و توانسته است رتبه وب سایت‌های بسیاری را در نتایج جستجو بهبود بخشد.

 

4- فرین آکادمی

فرین آکادمی یک شرکت آموزش سئو است که خدمات سئو را نیز ارائه می‌دهد.

 

این شرکت دارای تیمی متخصص و باتجربه در زمینه سئو است و توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

5- نیوسئو

نیوسئو یک شرکت جوان و فعال در زمینه سئو است که خدمات سئو داخلی و خارجی را ارائه می‌دهد. این شرکت دارای تیمی متخصص و باتجربه در زمینه سئو است و توانسته است رتبه وب سایت‌های بسیاری را در نتایج جستجو بهبود بخشد.

 

6- سئو 24

سئو 24 یک شرکت تخصصی در زمینه سئو است که خدمات سئو داخلی و خارجی را ارائه می‌دهد. این شرکت دارای تیمی متخصص و باتجربه در زمینه سئو است و توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

 

7- تیم سئو ایران

تیم سئو ایران یک گروه تخصصی در زمینه سئو است که خدمات سئو داخلی و خارجی را ارائه می‌دهد. این گروه دارای تیمی متخصص و باتجربه در زمینه سئو است و توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

 

بهترین شرکت های سئو ایران

 

وظیفه کارشناس سئو چیست؟

وظیفه کارشناس سئو این است که سایت شما را از تمامی لحاظ بررسی کند و مشکلات موجود در سایت را پیدا کند. سپس برای حل کردن این مشکلات راه حل هایی در نظر بگیرد و به رفع آنها بپردازد.

 

شرکت های سئو چه کاری انجام می دهند؟

هنگامی که سئو سایت خود را به یک شرکت سئو میسپارید، یک سری فعالیت های کلی بر روی آن انجام می دهند. برخی خدماتی که شرکت های سئو انجام می دهند عبارتند از:

 

 • تجزیه و تحلیل وب سایت

اولین قدمی که هر شرکت طراحی سایت برای شروع پروژه سئو انجام می دهد، تجزیه و تحلیل سایت شما است.

 

در واقع آنها به بررسی مواردی همچون بررسی معماری سایت برای اطمینان از نمایش داده شدن در نتایج جستجو، کلمات کلیدی که سایت شما در آنها رتبه دارد، بررسی میزان سرعت بارگذاری سایت شما و … می باشد.

 

این موارد به شرکت سئوکار کمک می کند تا یک دید کلی از سایت شما داشته باشد و بداند سایت شما در حال حاضر در چه وضعیتی قرار گرفته است.

 

به این ترتیب با مشخص شدن مشکلات فعلی سایت شما مانند کند بودن سرعت سایت، وجود صفحات 404 و … شرکت سئو به رفع آنها می پردازد.

 

در آخرین مرحله از تجزیه و تحلیل سایت توسط شرکت سئوکار، رقبای شما بررسی می شوند. چرا که هدف از سئو قرار گرفتن در نتایج بالاتری از رقبا است. پس باید بدانید رقبای شما چه فعالیت هایی انجام می دهند.

 

وظایف شرکت های سئو

 

 • طراحی استراتژی سئو مناسب با شرکت ها

بدست آمدن این اطلاعات به شرکت سئو کمک می کند تا استراتژی سئو سایت شما را تنظیم کند و بر اساس آن اقدامات لازم را انجام دهند.

 

از آنجا که اهداف هر شرکت برای سئو متفاوت است، داشتن یک استراتژی قوی کمک می کند تا نتیجه خوبی از سئو دریافت کنید.

 

برای مثال برخی شرکت ها تنها می خواهند برای کسب و کار خود برندسازی کنند، اما یک سری شرکت ها به فکر افزایش فروش محصولات و خدمات خود هستند.

 

داشتن استراتژی مناسب از این نظر مورد اهمیت است که شرکت سئو بر اساس آن می تواند متوجه شود سایت شما نیاز به پیاده سازی چه تکنیک هایی دارد.

 

اگر سئوکار مدنظرتان نتوانست استراتژی و نقشه راه را برایتان توضیح دهد، بدانید که انتخاب درستی نداشته اید.

 

اگر شرکت سئو نتواند کارهایی که انجام می دهد را برای شما توضیح دهد، احساس می کنید هزینه خود را صرف کاری بی نتیجه کرده اید.

 

 • نصب ابزارهای سئو

ابزارهای گوناگونی در زمینه سئو وجود دارد که استفاده از آنها باعث بهبود روند سئو سایت می شود. اتصال سایت به این ابزارها باعث می شود تا شرکت سئو اطلاعات کامل تری از سایت شما بدست آورد.

 

برای مثال می توانید متوجه مواردی همچون: میزان ترافیک سایت، کلمات کلیدی پر بازدید، لینک های شکسته در سایت و … شوید.

 

یکی از این ابزارهای رایگان و قدرتمند در زمینه سئو سرچ کنسول گوگل است. شرکت سئو با اتصال سایت شما به این ابزار متوجه می شود کارهایی که بر روی سایت تان انجام داده است، تا چه میزان باعث افزایش رتبه سایت شما شده است. البته ابزارهای سئو تنها به سرچ کنسول گوگل ختم نمی شود و صدها ابزار رایگان و پولی دیگر وجود دارد که برای بهینه سازی یک سایت ضروری است.

 

 • تنظیمات اولیه سئو سایت

پس از آنکه سایت شما به ابزارهای سئو متصل شد، شرکت سئو اطلاعات بیشتری از سایت شما دریافت می کند و می تواند کار خود را آغاز کند. حل مشکلات اصلی و ابتدایی سایت در اولین مرحله انجام می شود. چرا که از بین بردن این مشکلات اجازه می دهد تا سایت شما برای فرایند سئو آماده شود. برخی اقداماتی که در تنظیمات اولیه سئو سایت انجام می شود عبارتند از:

 

 • بهینه سازی کدهای سایت

 

 • افزایش سرعت سایت

 

 • واکنشگرایی تمامی صفحات سایت

 

 • عدم وجود صفحات 404 یا not found

 

 • تحقیق کلمات کلیدی و پیدا کردن کلمات کلیدی اصلی

 

 • و …

 

به اقدامات گفته شده سئو آن پیج یا سئو داخلی نیز گفته می شود.

 

چرا که درون سایت شما انجام می شود و به معماری سایت مرتبط است.

 

پس از آن نوبت به سئو خارجی می رسد. شرکت سئو تا حدودی می تواند اقداماتی برای سئو خارجی انجام دهد. ب

 

رای مثال مهم ترین تکنیک در سئو خارجی دریافت بک لینک از سایت های معتبر است. این کار به گوگل نشان میدهد سایت های دیگر به دلیل خوب بودن سایت شما حاضر شده اند یک لینک در سایت خود به شما بدهند.

 

معیارهای انتخاب بهترین شرکت سئو

 

 • بهینه سازی مداوم سئو سایت

پس از انجام اقدامات گفته شده، مهم ترین مرحله سئو برای شرکت سئوکار آغاز می شود. سایت شما باید به طور مداوم بهینه سازی شود.

 

چرا که سئو یک امر پویا است و الگوریتم های گوگل همواره در حال بروزرسانی است. این بروزرسانی ها می تواند نتایج جستجوی گوگل را تغییر دهد.

 

همچنین پس از مدتی کلماتی که کاربران برای رسیدن به سایت شما جستجو می کنند نیز تغییر می کند.

 

وظیفه شرکت سئو این است که همواره کلمات کلیدی پر بازدید سایت شما را بدست آورد و برای افزایش رتبه در آنها اقداماتی انجام دهد.

 

مزایای کار با بهترین شرکت های سئو

انتخاب یک شرکت سئو خوب به شما این اطمینان را می دهد که در اولین نتایج جستجو قرار بگیرید و نسبت به رقبای خود جایگاه بهتری داشته باشید.

 

دانستن مزایای کار با شرکت های سئو معتبر، اهمیت انتخاب یک شرکت سئوکار معتبر را برای شما شفاف می کند.

 

 • بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو

یک شرکت خوب و معتبر در زمینه سئو باید به شما کمک کند تا با کلمات کلیدی پر بازدید سایت خود، در اولین نتایج جستجو نمایش داده شوید.

 

همچنین شرکت سئو باید مطمئن شود سایت شما از تمامی لحاظ بهینه شده باشد و ساختار کلی آن را بهینه سازی کند.

 

پیاده سازی تمامی موارد گفته شده باعث افزایش فروش سایت شما در حوزه دلخواهتان می شود.

 

 • افزایش ترافیک سایت و جذب مخاطبان

مهم ترین چیزی که یک سایت نیاز دارد، افزایش ترافیک و ورودی برای سایت است. شرکت سئوکار به شما کمک می کند تا در کلمات کلیدی هدف خود رتبه بگیرید و مشتریان هدف را به سایت خود هدایت کنید.

 

در واقع تنها نمایش داده شدن در نتایج جستجو کافی نیست و یک سایت باید نرخ تبدیل داشته باشد. این تنها زمانی رخ می دهد که با کلمات کلیدی مرتبط به نتایج جستجو برسید.

 

 • ارائه نتایج قابل پیگیری

شما می توانید از شرکت سئو مدنظرتان به صورت دوره ای گزارش دریافت کنید تا متوجه شوید سایت در چه وضعیتی است.

 

یک شرکت سئو خوب با ارائه گزارش تفکیک شده به شما می گوید که میزان ورودی سایت شما چقدر است،

 

با کلمات کلیدی هدف در نتایج جستجو چه وضعیتی دارید و … .

 

مزایای کار با بهترین شرکت سئو

 

ویژگی های بهترین شرکت های سئو

بین شرکت های حرفه ای و شرکت های معمولی سئو یک سری تفاوت ها وجود دارد. این تفاوت ها به ویژگی های آن شرکت مربوط می شود. در ادامه به شما میگوییم که یک شرکت سئو حرفه ای چگونه است.

 

 • صداقت و شفافیت در خدمات

مهم ترین ویژگی که از شرکت سئوکار باید انتظار داشته باشید، صداقت و شفافیت در ارائه خدمات و گزارشات است.

 

درواقع انتظار از شرکت سئو این است که به طور واضح بگوید دریافت رتبه در کلمات دلخواهتان امکان پذیر است یا خیر. همچنین شرکت سئو به طور شفاف باید بگوید چه اقداماتی برای سایت تان انجام داده است.

 

 • ارائه گزارش منظم

یکی دیگر از ویژگی های شرکت های سئو حرفه ای ارائه گزارش کار به کارفرما است.

 

شما به عنوان صاحب سایت باید در جریان باشید که چه اقداماتی بر روی سایت تان پیاده شده، پس از انجام اقدامات چه رتبه ای گرفته اید و اکنون چه میزان ورودی دارید.

 

 • نحوه پاسخگویی

یکی دیگر از ویژگی های شرکت سئو این است که در ساعات کاری پاسخگوی سوالات شما باشند و پس از دریافت پروژه سئو از جواب دادن به سوالات شما شانه خالی نکنند.

 

بنابراین برای مسئله پشتیبانی شرکت سئو اهمیت زیادی قائل شوید.

 

 • با تجربه بودن شرکت سئو

مورد بسیار مهم دیگری که در انتخاب شرکت سئو باید به آن توجه داشته باشید، میزان تجربه آن شرکت در زمینه سئو می باشد.

 

هرچقدر شرکت سئو که انتخاب می کنید با تجربه تر و مسلط تر به فاکتورهای سئو باشد، نتیجه بهتری دریافت می کنید و همچنین پاسخگویی بهتری نیز خواهند داشت.

 

شرکت های با تجربه در زمینه سئو سایت به راحتی می توانند در زمان بروزرسانی الگوریتم های گوگل، سایت شما را با این الگوریتم ها سازگار کنند و از افت رتبه سایت شما جلوگیری کنند.

 

 • داشتن استراتژی های شخصی

هر شرکت استراتژی های سئو مخصوص خود را دارد. شرکتی که برای انجام دادن فرایند سئو سایت خود انتخاب می کنید باید دارای استراتژی های شخصی باشد.

 

یعنی همان استراتژی هایی که برای سایت های دیگر در نظر گرفته اند را بر روی سایت شما نیز پیاده سازی نکنند و به بررسی جداگانه سایت شما بپردازند.

 • بروز بودن شرکت سئو

بهترین شرکت های سئو همواره تلاش می کنند علم سئو خود را مطابق الگوریتم های گوگل بروز کنند و از آپدیت های جدید عقب نمانند.

 

به این ترتیب می توانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند و همیشه اولین انتخاب مشتریان باشند.

 

ویزگی های شرکت سئو خوب

 

معیارهای مهم در انتخاب شرکت سئو

اگر از میان شرکت های سئو بسیاری که وجود دارند، نمی دانید کدام یک برای کسب و کارتان بهتر است به معیارهایی که در ادامه می گوییم توجه داشته باشید.

 

1- ارتباط با مشتریان قبلی شرکت سئو

برای انتخاب بهترین شرکت سئو از میان شرکت های موجود بهتر است با مشتریان قبلی که شرکت سئو برای آنها خدمات سئو انجام داده است، ارتباط برقرار کنید. سپس از آنها سوالاتی راجع به نحوه عملکرد شرکت سئو بپرسید. برای مثال:

 

 • پاسخگویی شرکت سئو چگونه است؟

 

 • چه موضوعی از این شرکت باعث نارضایتی شما شده است؟

 

 • آیا این شرکت سئو باعث بهبود رتبه سایت شما شده است؟

 

 • و …

 

2- مطالعه رزومه شرکت سئو

برای انتخاب یک شرکت سئو معتبر لازم است تا رزومه آن شرکت را به همراه نمونه کارهای آن مشاهده نمایید.

 

به این ترتیب متوجه می شوید که شرکت سئو قصد دارد چه خدماتی به شما ارائه دهد و در نمونه کارهای قبلی چگونه عمل کرده است.

 

3- برقراری ارتباط با شرکت سئو

پس از آن که اطلاعات کافی از شرکت سئو به دست آوردید و قابل قبول بود،

 

نوبت به برقراری ارتباط با شرکت سئو می رسد. پیش از آنکه تماس بگیرید ابتدا اهداف خود را تعیین کنید و سوالات خود را آماده نمایید.

 

چرا که شرکت سئو نیز از شما سوالاتی راجع به سایت تان می پرسد که باید به طور کامل به آنها پاسخ دهید.

 

از جمله سوالاتی که لازم است از شرکت سئو بپرسید، عبارتند از:

 

 • آیا تاکنون در زمینه کاری ما سایتی را سئو کرده اید؟

 

 • هزینه سئو سایت در شرکت شما چگونه است؟

 

 • چه میزان زمان برای دریافت نتیجه طول می کشد؟

 

 • و ….

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی