hambergermenu

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط چیست؟

چمن مصنوعی برای حیاط خانه یک انتخاب مناسب و کم‌خرج برای تزئین کردن و زیباسازی فضای خارجی ساختمان‌ها است. با استفاده از چمن مصنوعی حیاط، می‌توانید یک محیط چشم‌نواز را در حیاط خانه، آپارتمان خود ایجاد کنید و یک فضای جذاب داشته باشید.

 

استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط مزیت‌‌‌‌‌‌های بسیاری دارد. به عنوان مثال، چمن مصنوعی احتیاجی به آبیاری ندارد و نیاز نگهداری کمتری در مقایسه با چمن طبیعی دارد. چمن مصنوعی حیاط می‌تواند در وضعیت‌های آب و هوایی گوناگون، از جمله در نواحی سرد و خشک و گرم به خوبی دوام داشته باشد. همینطور، چمن مصنوعی در مقابل تغییرات آب و هوایی ظاهر زیبای خود را حفظ می‌کند.

 

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط خانه چیست

 

عدم نیاز به آبیاری، نیاز به نگهداری و مراقبت کمتر، برخورداری از استقامت مناسب در مقابل انواع شرایط آب و هوایی، نیاز به هزینه کمتر برای مراقبت، تنوع در پیاده‌کردن طرح‌های مورد نظر و… از جمله مزیت‌های منحصر به فرد خرید و  استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط خانه شما است.

 

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط خانه چیست

در پاسخ به این سوال که بهترین چمن مصنوعی برای حیاط خانه چیست؟ باید گفت که انتخاب بهترین نوع چمن مصنوعی برای حیاط شما به عوامل متعددی مثل ابعاد حیاط خانه شما، میزان تابش نور آفتاب، مقدار استفاده و تردد در حیاط و  میزان بودجه مصرفی شما بستگی دارد. برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای حیاط خانه بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

 

  • کیفیت بهترین چمن مصنوعی برای حیاط خانه: چمن مصنوعی باید از جنس مرغوب، بادوام و با کیفیتی باشد تا بتواند در مقابل انواع فشار، نم و رطوبت، حرارت و… کارکرد خوبی از خود نشان دهد.

 

  • ظاهر: بهترین چمن مصنوعی برای حیاط باید از نظر ظاهری تقریبا مشابه به چمن طبیعی باشد و تا حد زیادی طبیعی به نظر برسد.

 

  • نوع بافت چمن مصنوعی حیاط : نوع بافت چمن مصنوعی باید نرم و لطیف باشد و باید به شکلی بافت شده باشد تا طبیعی دیده شود و زمخت نباشد.

 

  • رنگ: رنگ چمن مصنوعی باید طبیعی، پایدار و ثابت باشد و با فضای پیرامون هماهنگ باشد.

 

  • دوام و مقاومت: چمن مصنوعی باید از استقامت خوبی برخوردار باشد و برای مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد.

 

چمن مصنوعی مناسب برای مسیر ورودی حیاط

برای انتخاب چمن مصنوعی مناسب برای مسیر ورودی حیاط، باید به فاکتورهایی همچون میزان تردد، ابعاد مسیر ورودی، وضعیت آب و هوایی و…  توجه کرد.

 

اگر مسیر ورودی حیاط شما  با تردد زیادی از افراد یا خودرو رو به رو است، چمن مصنوعی پلی پروپیلن انتخاب مناسبی برای شما است. چون این نوع چمن مصنوعی حیاط از استقامت بالایی در مقابل فشار و فرسایش برخوردار است.

 

چمن مصنوعی مناسب برای مسیر ورودی حیاط

 

در صورتی که مسیر ورودی حیاط شما با تردد کمی رو به رو است، می‌توانید از چمن مصنوعی پلی اورتان استفاده کنید که از استحکام خوبی در مقابل فشار برخوردار است و همچنین بافت لطیف و نرمی دارد.

 

همینطور، اگر مسیر ورودی حیاط شما به شکلی است که با وضعیت آب و هوایی مثل بارش باران یا سرما و یخبندان مواجه است، پیشنهاد می‌شود از نوع چمن مصنوعی که پشته‌ی مشبک که بافت قوی، سخت و محکمی دارد ( یعنی چمنی که پشته‌ی بافت گره‌ای و مشبک دارد) استفاده کنید. چون این نوع چمن مصنوعی حیاط از زیرسازی مستحکمی برای استقامت در مقابل نم و رطوبت و فرسایش برخوردار است.

 

قیمت چمن مصنوعی نواری چقدر است؟

قیمت چمن مصنوعی نواری، با توجه به کیفیت محصول، ابعاد و اندازه مورد نیاز برای استفاده، شرایط پروژه مثل نیاز به زیرسازی، تثبیت و… متفاوت است و این عوامل بر روی قیمت چمن تاثیرگذار هستند.

 

برای برآورد دقیق قیمت چمن مصنوعی نواری، بهتر است با فروشگاه‌های معتبر تماس بگیرید و از مشاوره‌های آن‌ها درخصوص قیمت، خرید و نصب چمن مصنوعی استفاده کنید. چون هر پروژ‌ه یا فضایی متناسب با ویژگی‌های خود قیمت متفاوتی خواهد داشت.  در ضمن، می‌توانید در فروشگاه‌ها و سایت‌ها، قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید و  بهترین انتخاب را برای فضای مورد نظر خود انجام دهید.

 

قیمت تایل چمن مصنوعی چقدر است؟

قیمت تایل چمن مصنوعی، با در نظر گرفتن عوامل متعددی تعیین می‌شود که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 

  • کیفیت تایل چمن مصنوعی: کیفیت تایل چمن مصنوعی یکی از عوامل اثرگذار در تعیین قیمت آن است. تایل‌هایی که با مواد اولیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی مرغوب و با کیفیت ساخته می‌شوند مدت زمان طولانی‌تری قابل استفاده هستند و کمتر نیاز به تعویض دارند.

 

  • ابعاد و اندازه تایل: اندازه تایل چمن نیز بر میزان قیمت آن موثر است. تایل‌های با ابعاد بزرگتر قیمت بیشتری دارند.

 

  • تعداد تایل‌ مورد نیاز: اگر تعداد تایل مورد نیاز بیشتر باشد، قیمت تایل چمن مصنوعی نیز بالاتر خواهد بود.

 

  • برند تولیدکننده و شرایط بازار: شرایط بازار نیز یک عامل موثر بر سطح قیمت تایل چمن مصنوعی است. همچنین این موضوع که چه برندی تایل را تولید می‌کند هم بر روی قیمت اثر می‌گذارد. قیمت محصولات برندهای معتبر، بیشتر است.

 

  • هزینه‌ حمل و نقل: هزینه حمل و نقل تایل چمن مصنوعی هم بر روی قیمت اثر می‌گذارد.

 

قیمت تایل چمن مصنوعی در گامان تزیین

 

گرین وال مصنوعی چیست؟

گرین وال مصنوعی یا دیوار سبز مصنوعی که در آن از گیاهان مصنوعی سبز و زیبا به جای گیاهان طبیعی برای تزئین فضاهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها و فضاهای عمومی استفاده می‌شود. گرین وال مصنوعی در دو نوع پنلی و شاخه‌ای تهیه و ساخته می‌شود. گرین وال مصنوعی معمولا از موادی مثل پلاستیک، پلی‌اتیلن، پلی‌پروپیلن یا پلی‌اتیلن تهیه می‌گردد. برای مشاهده مدل های گرین وال مصنوعی به https://gamantj.com/product-category/green-wall/ مراجعه کنید.

 

آیا  گرین وال مصنوعی در برابر آفتاب مقاوم هستند؟

گرین وال مصنوعی معمولا در مقابل آفتاب و نوسانات آب و هوایی استقامت خوبی دارند، اما باید توجه داشت که همه گرین وال‌های مصنوعی مقاومت یکسانی ندارند و میزان مقاومت و دوام آن‌ها نیز در مقابل نور آفتاب با یکدیگر فرق دارد. در تولید گرین وال مصنوعی از مواد مصنوعی مثل پلی پروپیلن، پلی اتیلن و… استفاده می‌شود که این مواد از لحاظ استقامت در مقابل نور خورشید و نوسانات آب و هوایی عملکرد متفاوتی دارند.

 

بهتر است به این نکته توجه کرد، اگر گرین وال مصنوعی از مواد اولیه‌ی  بی‌کیفیت یا کیفیت پایین ساخته شده باشد، امکان دارد در مقابل تابش اشعه UV و تغییرات آب و هوایی دچار آسیب شود و در مدت زمان کمی خراب شود.

 

بنابراین، قبل از خرید گرین وال مصنوعی بهتر است به کیفیت مواد استفاده شده در تولید آن توجه نمایید و از فروشگاه‌های معتبر و دارای سابقه خرید کنید تا مطمئن شوید که چمن مصنوعی شما در مقابل آفتاب و انواع شرایط آب و هوایی از دوام خوبی برخوردار است.

 

در انتها اگر میخواهید بدانید بهترین چمن مصنوعی برای حیاط چیست به این مطلب مراجعه کنید.

 

برای خرید و مشاهده از طریق گامان تزیین جاوید به :

آدرس : تهران -خیابان سید خندان-خیابان سهروردی شمالی-پایینتر ازخیابان ابن یمین-مجتمع تجاری ابن یمین-طبقه اول-واحد 4-شرکت گامان تزیین جاوید

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۱۷۶۲۵۵ و ۰۲۱۸۸۱۷۶۲۵۹ مراجعه کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی