hambergermenu

تفاوت یدک کشی و خدمات امداد جاده ای در چیست ؟

در حالی که اغلب به جای یکدیگر استفاده می شود، اصطلاحات “کمک جاده ای” و “یدک کش” اهداف بسیار متفاوتی دارند. در حالی که هر دو هدف مشترک دارند که وسیله نقلیه شما را از یک موقعیت دشوار خارج کنند، اما مستلزم اقدامات متفاوتی هستند.

 

با این حال، با وجود تفاوت های آنها، یک شرکت یدک کش (پاسارگارد ) معتبر احتمالا هم خدمات یدک کش حرفه ای و هم کمک های امداد جاده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. این تضمین می کند که آنها آموزش، تجهیزات و گواهینامه را برای ارائه کمک مورد نیاز برای شرایط اضطراری دارند.

 

شرکت خودرو بر در ساری ، ما مفتخریم که خدمات همه جانبه ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که در هنگام مراقبت ما احساس امنیت و حمایت می کنند.

 

برای کمک به شما در جهت یابی بهتر وضعیت اضطراری خود (و تعیین نیازهای خود)، در اینجا تفاوت های بین کمک های جاده ای و خدمات یدک کشی آورده شده است:

 

تفاوت یدک کشی و خدمات امداد جاده ای در چیست

 

خدمات یدک کش چیست؟

یدک کشی یا خودرو بر به معنای انتقال وسیله نقلیه از مکانی به مکان دیگر است. در حال حاضر، بسته به متغیرهای درگیر (به عنوان مثال، اندازه وسیله نقلیه، فاصله یدک کش، نوع وضعیت اضطراری، و غیره) انواع مختلفی از کامیون های یدک کش وجود دارد که اهداف خاصی را انجام می دهند.

 

به عنوان مثال، یک کامیون یدک کش معمولی، تخت است. به دلیل طراحی مسطح، یک کامیون یدک کش تخت دارای سطح وسیعی است و برای حمل و نقل وسایل نقلیه کل، آسیب دیده یا پارک شده غیرقانونی ایده آل است.

 

با این حال، می‌توان از آن برای حمل و نقل خودروهای با عملکرد کامل، مانند وسایل نقلیه لوکس، دوچرخه، قایق، و غیره نیز استفاده کرد. همچنین کامیون‌های یدک‌کش سنگینی وجود دارند که برای حمل وسایل نقلیه و تجهیزات بزرگ‌تر ایده‌آل هستند.

 

به عبارت ساده، اگر به وسیله نقلیه ای نیاز دارید که از مکانی به مکان دیگر منتقل شود – بدون رانندگی فیزیکی – به یک شرکت کامیون یدک کش نیاز دارید. در حالی که خدمات یدک کشی را می توان با کمک های کنار جاده ای ترکیب کرد، خدمات یدک کشی فقط به حمل و نقل اشاره دارد نه تعمیرات.

 

چرا یک وسیله نقلیه باید یدک کش شود؟

انواع موقعیت هایی وجود دارد که نیاز به کمک یک شرکت یدک کش دارد. معمولاً مردم در ماشینی گیر می‌کنند که روشن نمی‌شود. این می تواند ناشی از هوای سرد باشد زیرا موتورهای وسایل نقلیه در ماه های زمستان یخ می زنند. برعکس، دماها ممکن است خیلی گرم باشد و باعث گرم شدن بیش از حد موتور و ناامن شدن – یا عدم توانایی – رانندگی شود.

 

سناریوهای یدک کشی رایجی نیز وجود دارد که در آن یک ماشین در شرایط کار عالی است، فقط در یک نقطه نامناسب است.

 

به عنوان مثال، اگر خودرویی به طور غیرقانونی پارک شده باشد و خطر ترافیکی را به همراه داشته باشد، آیین نامه ها از یک شرکت یدک کش برای جابجایی خودرو کمک خواهند گرفت. موقعیت های دیگر مانند گیر کردن در یک نقطه تنگ یا درگیر شدن در یک برخورد نیز به کمک یک شرکت کامیون یدک کش نیاز دارد.

 

چرا یک وسیله نقلیه باید یدک کش شود

 

امداد جاده ای چیست؟

کمک های کنار جاده ای به رانندگان کمک می کند تا از موقعیت های چالش برانگیز کنار جاده خارج شوند. به عنوان مثال، اگر وسیله نقلیه شما در شهر ساری ناگهان خراب شود، به کمک های امداد جاده ای در ساری می توانید نیازهای خود را برطرف کنید.

 

این اطمینان حاصل می کند که یک فرد آموزش دیده و مجهز به کمک شما می آید تا راه حل های سریع مورد نیاز برای حرکت مجدد ماشین شما را ارائه دهد. اینکه آیا این به این معنی است که می توانید با خیال راحت وسیله نقلیه خود را اداره کنید یا آن را به تعمیرگاه خودرو منتقل کنید، به وضعیت بستگی دارد.

 

آنچه مهم است این است که کمک های کنار جاده ای شما و وسیله نقلیه شما را با خیال راحت از کنار جاده خارج می کند.

 

چرا به کمک جاده ای نیاز دارید؟

دلایل زیادی وجود دارد که کمک های کنار جاده ای را ضروری می کند. با این حال، رایج ترین آنها عبارتند از:

 

 • لاستیک پنچر اگرچه خطرناک است، اما بسیار رایج است. اگر لاستیک شما پنچر شده است، کمک های کنار جاده ای اطمینان حاصل می کند که لاستیک شما به درستی و ایمن تعویض شده است.
 • باتری. اگر باتری ماشین شما خراب است، یک تکنسین حرفه ای کنار جاده می تواند ماشین شما را به حرکت درآورد تا شما را به جاده بازگرداند.
 • سوخت مجدد.  همه فراموش می‌کنند که باک‌های خود را در یک مقطع زمانی پر از بنزین کنند. با کمک جاده ای، می توانید سوخت را به محل خود تحویل دهید.
 • قفل کردن. آیا درهای شما با کلیدهای داخل خودرو قفل شده است؟ یک تکنسین کنار جاده می تواند قفل وسیله نقلیه شما را بدون آسیب رساندن به مکانیزم باز کند.
 • وینچینگ و خارج کردن. اینجا جایی است که خدمات امداد جاده ای و یدک کشی با هم ملاقات می کنند. اگر وسیله نقلیه شما در گل و لای، ماسه یا گودال گیر کرده است، ممکن است به ترکیبی از این دو نیاز داشته باشید تا ماشین خود را دوباره راه اندازی کنید.

 

امداد جاده ای چیست

 

خدمات امداد جاده ای درشهر بابل

ما می‌دانیم که مشکل ماشین زمانی اتفاق می‌افتد که انتظارش را ندارید. به همین دلیل است که ما خدمات امداد جاده ای قابل اعتماد و کارآمد را در شمال کشور از جمله خدمات امداد خودرو در بابل ارائه می دهیم.

 

فرقی نمی‌کند به استارت، تعویض لاستیک، سرویس باتری یا یدک‌کشی به نزدیک‌ترین ایستگاه خدمات نیاز داشته باشید، تیم حرفه‌ای با تجربه ما برای کمک به شما اینجاست.

 

تنها با یک تماس، می‌توانید درخواست کمک‌های کنار جاده‌ای کنید، و ما در کمترین زمان در آنجا خواهیم بود تا شما را با خیال راحت به جاده بازگردانیم.

 

مزایای خدمات امداد جاده ای ما

 • چندین سال تجربه. ما به تیم خود از تکنسین های بسیار آموزش دیده و با تجربه در یدک کشی افتخار می کنیم. ما به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات شما، به ارائه خدمات استثنایی کمک‌های جاده‌ای به شما اختصاص داریم و بیش از 50 سال است که این کار را انجام می‌دهیم.
 • بیمه شده و تایید شده هنگامی که در یک موقعیت استرس زا گیر کرده اید، با دانستن اینکه همه تکنسین های ما بیمه و گواهینامه ارائه طیف گسترده ای از خدمات امداد جاده ای اضطراری را دارند، آرامش خود را به دست آورید.
 • نرخ های مقرون به صرفه ما مفتخریم که در شمال کشور ، نرخ‌های رقابتی ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه به خدمات اضطراری ایمن و پاسخگو دسترسی دارند.
 • خدمات مشتری عالی ما رضایت مشتری را در راس اولویت های خود قرار می دهیم. تکنسین های ما با نهایت احترام به زمان، ایمنی و رفاه شما به هر موقعیتی برخورد می کنند و تضمین می کنند که بالاترین سطح خدمات و مراقبت را دریافت می کنید.
 • توصیفات عالی ما در تلاش هستیم تا به طور مداوم خدمات استثنایی امداد جاده ای را ارائه دهیم و رضایت مشتری را در اولویت قرار دهیم. و ما مفتخریم که توصیفات ما چنین منعکس می شود. تیم ما متشکل از تکنسین های بسیار آموزش دیده و با تجربه ما به هر موقعیتی با حرفه ای و مراقبت برخورد می کند و اطمینان حاصل می کند که مشتریان ما بهترین خدمات ممکن را دریافت می کنند.
 • اعزام محلی. ما اهمیت دسترسی را درک می کنیم، به همین دلیل است که ما خدمات اعزام محلی 24 ساعته را منحصراً برای مشتریانی که در بابل و ساری و مناطق اطراف آن نیاز به کمک های کنار جاده ای دارند، ارائه می دهیم. درخواست خدمات هرگز آسان تر نبوده است – همین امروز با شرکت امداد خودرو پاسارگارد تماس بگیرید!

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی