hambergermenu

جاهای دیدنی بلک آنتالیا؛ چرا باید به بلک سفر کنیم؟

چکیده : در شهر آنتالیا ترکیه، منطقه بسیار زیبایی به نام بلک وجود داشته که بسیاری از مسافران و گردشگران تور آنتالیا لحظه آخر این منطقه را به جهت تفریح انتخاب می‌کنند. در این منطقه مکان‌ها و جاذبه‌های دیدنی و گردشگری بسیاری وجود دارد و مسافران می‌توانند از آن‌ها دیدن نمایند.

 

در شهر آنتالیا ترکیه، منطقه بسیار زیبایی به نام بلک وجود داشته که بسیاری از مسافران و گردشگران تور آنتالیا لحظه آخر این منطقه را به جهت تفریح انتخاب می‌کنند. در این منطقه مکان‌ها و جاذبه‌های دیدنی و گردشگری بسیاری وجود دارد و مسافران می‌توانند از آن‌ها دیدن نمایند. به علاوه امکانات رفاهی مناسبی برای گردشگران در این منطقه وجود دارد تا در مدت سفر خود به مشکلی برنخورند. پیشنهاد می‌شود در سفر خود به این منطقه گردشگری حتما در تفریحاتی که در آنجا وجود دارد شرکت کرده و نهایت لذت را ببرید.

 

جاهای دیدنی بلک آنتالیا؛ چرا باید به بلک سفر کنیم؟

 

آشنایی مختصری با بلک آنتالیا

یکی از زیباترین و جذاب‌ترین مناطقی که در شهر آنتالیا کشور ترکیه وجود دارد، منطقه بلک است. در بلک جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی بسیاری وجود دارند، که نباید بازدید از آن‌ها را از دست بدهید. به علاوه در این منطقه امکانات رفاهی بسیاری برای گردشگران وجود دارد؛ بنابراین اگر شما از دسته افرادی هستید که قصد دارند به این منطقه بسیار زیبا که در ۴۵ کیلومتری مرکز آنتالیا قرار دارد سفر کنند، لازم نیست نگران امکانات رفاهی باشید. یکی دیگر از جاذبه‌های بسیار زیبای این منطقه در شهر آنتالیا، ساختمان‌های بسیار لوکس که با سنگ مرمر جذاب تزیین شده‌اند، هستند.

 

شهر بلک آنتالیا چه امکاناتی برای مسافران دارد؟

 

شهر بلک آنتالیا چه امکاناتی برای مسافران دارد؟

از آنجایی که منطقه بلک آنتالیا یکی از مناطق توریستی و گردشگری در شهر آنتالیا به حساب می‌آید، بنابراین بدیهی و واضح است که امکانات رفاهی بسیار زیادی در آن وجود داشته باشد. از جمله امکانات رفاهی می‌توان به هتل‌های لوکس و زیبایی که در این منطقه وجود دارند، اشاره کرد. بنابراین دیگر نیازی نیست مسافران دغدغه‌ای در خصوص اقامت خود در این منطقه داشته باشند. در این منطقه بسیار زیبا علاوه بر مکان‌های گردشگری و زیبایی که وجود دارد، مناطق تفریحی بسیار زیادی نیز به وجود آمده‌اند که افراد می‌توانند در این تفریحات شرکت کرده و نهایت لذت را از سفر خود ببرند.

 

تفریحات منطقه بلک آنتالیا

علاوه بر مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری، در این منطقه فوق العاده جذاب تفریحات متنوع و جذابی وجود دارند که می‌توانید در سفر خود به بلک در آن‌ها شرکت کنید و نهایت لذت را ببرید. از جمله این تفریحات می‌توان به گلف، پاراگلایدر سواری، پاراسل سواری، رافتینگ و… اشاره نمود‌.

 

گلف در بلک آنتالیا

اگر شما از دسته افرادی هستید که علاقه بسیار زیادی به بازی گلف دارند، لازم است بدانید که منطقه تفریحی بلک را بهشت گلف بازان نیز می‌شناسند. در این منطقه زمین‌های گلف بسیاری وجود دارند که مسافران و گردشگران تور آنتالیا لحظه آخر می‌توانند از آنها استفاده کرده و به بازی گلف بپردازند. تعداد این زمین‌های گلف تقریباً به ۱۰ زمین گلف استاندارد می‌رسد که در آنها بهترین امکانات جانبی نیز برای گردشگران و مسافران وجود دارند.

 

اگر شما علاقه بسیار زیادی به بازی گلف داشته باشید، اما در آن مبتدی باشید نیز قادر هستید در این زمین‌های گلف در کنار مربیان ماهر و خبره به بازی و یادگیری گلف بپردازید. طراحی و ساخت این زمین‌ها متناسب با تمامی سطوح گلف بازان است. بنابراین بدیهی و واضح است که افرادی که در بازی گلف تخصص بسیار زیادی داشته و ماهر هستند نیز می‌توانند در نهایت لذت در این زمین‌ها به انجام بازی گلف بپردازند. زمین‌های گلف واقع در منطقه بلک آنتالیا به قدری پیشرفته هستند که در سال ۲۰۱۲ بازیکنان حرفه‌ای از سراسر جهان در آن‌ها به رقابت می‌پرداختند.

 

شهر بلک آنتالیا

 

رفتینگ در بلک آنتالیا

رودخانه‌های بسیار زیبا و خروشانی در منطقه بلک آنتالیا وجود دارند که امکان انجام رفتینگ در آن‌ها است. قایق سواری و رفتینگ در رودخانه‌های این منطقه جزو تفریحات هیجان‌انگیز و جالب برای گردشگران و مسافران به حساب می‌آید. به علاوه لازم است بدانید علاوه بر هیجانی که در قایق سواری در این رودخانه‌ها تجربه می‌کنید، می‌توانید از مشاهده منظره جنگلی که در اطراف این رودخانه‌ها وجود دارند، نهایت لذت را ببرید. منطقه جنگلی اطراف رودخانه بلک، در حدود ۳۶۰۰۰ هکتار مساحت داشته و انواع مختلفی از گونه‌های جانوری همچون خرس، خرگوش، گوزن و بز در آن زندگی می‌کنند‌. بنابراین پیشنهاد می‌شود در سفر خود با تور آنتالیا لحظه آخر بازدید از منطقه بلک این شهر را از دست ندهید.

 

پاراسل سواری در بلک

از جمله تفریحات رایج و جذاب آبی که قادر هستید در سفر خود با تور آنتالیا لحظه آخر و در بلک در آن‌ها شرکت کنید، پاراگلایدر سواری و پاراسل سواری است. اگر شما از دسته افرادی هستید که علاقه بسیار زیادی به انجام تفریحاتی دارند که هیجان بالایی را برایشان به ارمغان آورد، پیشنهاد می‌شود پاراسل سواری در ساحل این منطقه را از دست ندهید. با پاراسل سواری علاوه بر این که آدرنالین بالا و هیجان بسیار بالایی را تجربه می‌کنید، بلکه می‌توانید با شناور بودن بر روی آب از دیدن مناظر اطراف نیز نهایت لذت را ببرید. به طور معمول مدت پاراسل سواری در حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بوده و با رعایت موارد امنیتی و دارا بودن تجهیزات ایمنی افراد از هر گونه آسیبی مصون خواهند بود.

 

پاراسل سواری در بلک

 

سخن پایانی

یکی از زیباترین و جذاب‌ترین مناطقی که در شهر آنتالیا ترکیه وجود دارد، شهر بلک بوده که به سبب دارا بودن مناطق گردشگری بسیار، سالانه تعداد بسیاری از گردشگران و مسافران به این منطقه سفر می‌کنند. مسئولان کشور ترکیه در منطقه جذاب و زیبای بلک امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی برای گردشگران و مسافران فراهم کرده‌ند. افراد می‌توانند بدون دغدغه به این منطقه بسیار زیبا سفر کرده و نهایت لذت را ببرند. از جمله تفریحات جالبی که در منطقه بلک آنتالیا وجود دارد، می‌توان به زمین‌های گلف، پاراگلایدر سواری، پاراسل سواری، رفتینگ و… اشاره کرد که پیشنهاد می‌شود در سفر خود با تور آنتالیا لحظه آخر حتماً در این تفریحات شرکت کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

مطالب پیشنهادی