تبلیغاتی

حضور فیلم متری شیش و نیم در نمایشگاه ملبورن

«متری شیش و نیم» به جشنواره ملبورن می رود.

 

جشنواره بین‌المللی فیلم ملبورن استرالیا فهرست فیلم‌های سال ۲۰۲۰ خود را با حضور دو فیلم از سینمای ایران اعلام کرد.

 

این رویداد سینمایی که در ابتدا به طور کلی لغو شده بود و در ادامه نسخه آنلاین را جایگزین نسخه فیزیکی کرد، امسال میزبان نمایش آنلاین بیش از ۶۰ فیلم بلند سینمایی و چندین فیلم کوتاه است و از سینمای ایران نیز دو فیلم «متری شیش و نیم » ساخته سعید روستایی و مستند «سایه‌های بی خورشید» به کارگردانی مهرداد اسکویی برای حضور در این رویداد سینمایی انتحاب شده‌اند.

 

مطلب پیشنهادی
عکس لبخند جالب خانم مونافائزپور

 

«متری شیش و نیم» تاکنون موفق به کسب چندین جایزه بین‌المللی از جمله بهترین کارگردانی (سعید روستایی) و بازیگری (نوید محمدزاده) از جشنواره فیلم توکیو و تقدیر ویژه بهترین فیلم بین‌المللی از جشنواره فیلم زوریخ شده است.

 

همچنین در جشنواره فیلم ونیز ، استکهلم، شیکاگو، مینسک، جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک و … نیز حضور داشته است و در سومین دوره جشن سینمایی آکادمی افسانه زندگی بعنوان هفت فیلم مطرح سال سینمای ایران انتخاب و پیمان معادی بعنوان بهترین بازیگر سال سینما معرفی شد.

 

مطلب پیشنهادی
عکس های اینستاگرام آناهیتا درگاهی

 

مسئولان جشنواره ملبورن به دلیل مجازی برگزار شدن این رویداد سینمایی در سال ۲۰۲۰، آن را ½۶۸ دوره این رویداد سینمایی نامیده‌ اند.

 

جشنواره بین‌المللی فیلم ملبورن امسال از تاریخ ۶ تا ۲۳ اوت (۱۶ مرداد تا دوم شهریور) به صورت آنلاین در کشور استرالیا برگزار می‌شود.

 

مطلب پیشنهادی
عکس های اینستاگرام نازنین بیاتی

 

مطلب پیشنهادی
استایل خاص هستی مهدوی در نمایشگاه مکث روی سکوت

 

مطلب پیشنهادی
عکس لبخند جالب خانم مونافائزپور

وبگردی