طراحی و سئو سایت با رویکرد لاک پشتی!

طراحی و سئو سایت با رویکرد لاک پشتی

 

طراحی و سئو سایت یکی از مسیرهایی است که معمولا برای شروع یک کسب و کار آنلاین و کسب درآمد از این طریق پیشنهاد می‌شود. اما از همین ابتدا باید بدانید که این مسیر نیاز به مداومت و تلاش زیادی دارد و برای پیروز شدن بر رقبا، باید استراتژی‌های جدیدی را در مسیر راه‌اندازی وب سایت و بهینه سازی آن اجرا کنید. یکی از جدیدترین رویکردهایی که در مسیر طراحی وب سایت و SEO کردن آن مطرح شده است، رویکرد لاک پشتی است. با ما همراه شوید تا چهارچوب‌ها و اصول این استراتژی را برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد بیشتر در تجارت آنلاین برای شما بیان کنیم.

 

اصل 1: داشتن بیزنس پلن

اولین قدم برای رسیدن به موفقیت در مسیر طراحی و سئو سایت این است که یک برنامه مدون و دقیق داشته باشید. این برنامه می‌تواند به صورت سه ماهه، شش ماهه و یک ساله نوشته شود. این شیوه برنامه‌ریزی را نوشتن بیزنس پلن می‌نامند که در آن لازم است شما اهداف کسب و کار خودتان را مشخص کنید.

 

به علاوه با تدوین چنین برنامه‌ای مخاطبان هدف خود را می‌شناسید و می‌دانید که باید برای چه کسانی تولید محتوا کنید. داشتن یک بیزنس پلن مشخص به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین شرکت را برای دریافت خدمات طراحی سایت اصفهان انتخاب کنید. زیرا همه چشم‌اندازها، نیازها و اهداف برای خودتان مشخص است و راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید که رویکرد کدام گروه راحت‌تر می‌تواند به شما برای رسیدن به هدفتان کمک کند.

 

اصل 2: صرف زمان برای پیدا کردن بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

اصل دوم در طراحی و سئو سایت با رویکرد لاک پشتی این است که خوب بگردید و بهترین شرکت را برای دریافت این خدمات پیدا کنید. برای این کار نیاز به بررسی نمونه کارهای هر شرکت دارید. بهتر است برای این پروسه یک بازه زمانی تعیین کنید تا دچار وسواس نشوید و زمانتان را از دست ندهید.

 

پیشنهاد ما این است که عبارت طراحی سایت در اصفهان یا هر شهر دیگری را در گوگل جستجو کنید و وب سایت‌هایی را که در صفحه اول و دوم هستند، مورد بررسی قرار دهید. از این میان بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که خدمات طراحی سایت و SEO و بهینه سازی وبسایت را به طور هم‌زمان ارائه می‌دهد. به این ترتیب هزینه‌های شما تا حد زیادی کمتر خواهد شد. حالا لیست شما تنها دو یا سه گزینه دارد که می‌توانید یک جلسه حضوری با آن‌ها ترتیب دهید و در نهایت به یک جمع‌بندی برای همکاری برسید.

 

اصل 3: نوشتن پروپوزال طراحی و سئو سایت

 

نوشتن پروپوزال طراحی و سئو سایت

 

اصل سوم در واقع کاری است که باید توسط شرکت طراحی و SEO سایت انجام شود. به این ترتیب شما بیزنس پلن خود را در اختیار این گروه دیجیتال مارکتینگ قرار داده و آن‌ها بر اساس نیازها و اهداف شما و با بررسی رقبا یک پروپوزال می‌نویسند.

 

این پروپوزال شبیه به یک نقشه راه است که هزینه‌ها، زمان‌بندی، مراحل و نحوه اجرای پروژه راه‌اندازی وبسایت و بهینه سازی آن را برای شما مشخص می‌کند. به علاوه تعهدات شما و شرکت طراحی وبسایت هم در آن تعیین خواهد شد. در نتیجه از همان ابتدای مسیر یک برنامه‌ریزی مشخص خواهید داشت و می‌دانید که در طی پروژه، در چه مرحله‌ای هستید و چه انتظاراتی باید داشته باشید.

 

اصل 4: داشتن صبر و حوصله

چهارمین و مهم‌ترین اصل در طراحی و سئو سایت با رویکرد لاک پشتی این است که صبر و حوصله داشته باشید. باید بدانید که فرایند راه‌اندازی یک وبسایت حتی اگر با وردپرس و بدون کدنویسی باشد، حدود 7 تا 10 روز زمان نیاز دارد. از سمت دیگر فرایند سئو در اصفهان هم یک فرایند طولانی است که در بهترین حالت 6 تا 9 ماه تا رسیدن به نتیجه اولیه زمان نیاز دارد.

 

بنابراین داستان مسابقه خرگوش و لاک پشت را به خاطر بیاورید و برای رسیدن به هدف عجله نداشته باشید. آهسته و پیوسته پیش بروید و همه قدم‌هایتان را طبق برنامه بردارید. هیچ وبسایتی تا به حال یک شبه به رتبه یک گوگل نرسیده است؛ پس در صورتی می‌توانید در فرایند سئو سایت به موفقیت برسید که قدم‌های کوچک و مداوم را به سمت اهدافتان بردارید.

 

اصل 5: فریب تبلیغات را نخورید

یکی از مفاهیمی که معمولا در مسیر راه‌اندازی وبسایت و بهینه سازی موتورهای جستجو با آن مواجه می‌شوید، سئو تضمینی است. چه در استراتژی لاک پشتی و چه در هر استراتژی دیگری، هیچ کس نمی‌تواند به شما تضمین دهد که در یک زمان مشخص رتبه یک گوگل را به دست می‌آورید. زیرا فرایند SEO سایت کاملا بستگی به آپدیت الگوریتم‌های گوگل، سختی کلمه کلیدی و فعالیت رقبای شما دارد. پس به جای اینکه به دنبال سئو تضمینی باشید و بخواهید برای این کار زمان مشخص تعیین کنید، به سراغ شرکتی بروید که بابت حسن انجام کار به شما تضمین می‌دهد.

 

اصل 6: به دنبال آموزش باشید

 

به دنبال آموزش باشید

 

یکی دیگر از اصول مهم در طراحی و سئو سایت با رویکرد لاک پشتی این است که همواره دانش خودتان را در زمینه مدیریت وبسایت و اصول بهینه سازی آن به‌روز کنید. این موضوع باعث می‌شود که بتوانید همیشه در جریان کارهای سایتتان باقی بمانید و بدانید که شرکت طراحی وبسایت چه کارهایی برایتان انجام داده است.

 

از طرف دیگر یادگیری اصول سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می‌کند تا در درازمدت هزینه‌های خودتان را کاهش دهید و دیگر نیازی به دیگران برای انجام این کارها نداشته باشید. پس یک نفر را در شرکتتان برای شرکت در دوره آموزش سئو در اصفهان مامور کنید تا در مدت زمان 6 تا 9 ماهی که قرار است گروه دیجیتال مارکتینگ کارهای مربوط به بهینه سازی وبسایت را انجام دهد، اصول این کار را به طور کامل یاد بگیرد. بهتر است دوره‌ای را انتخاب کنید که پشتیبانی مادام العمر دارد تا هر زمان که به مشکل برخوردید، بتوانید ایرادهای سایتتان را با مشاوره استادتان برطرف کنید.

 

اصل 7: حفظ ارتباط دائمی با گروه طراحی و سئو سایت

آخرین اصل از طراحی و سئو سایت با رویکرد لاک پشتی این است که دائما با این شرکت در ارتباط باشید و نیازها و خواسته هایتان را به آن‌ها بگویید. این موضوع باعث می‌شود که هیچ وقت کارهایتان ار زمان‌بندی عقب نیفتند و بتوانید همه چیز را بر اساس نیازهای مشتری‌هایتان و بازخوردی که از آن‌ها دریافت کرده‌اید، بهینه سازی کنید.

 

گروه لاک پشت؛ اولین مجری طرح لاک پشتی در ایران

آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت اولین جایی در ایران است که به اهمیت استراتژی لاک پشتی در طراحی و سئو سایت پی برده و چندین سال است که آن را برای مشتریان خود اجرا می‌کند. این مجموعه در حدود یک دهه است که انواع خدمات طراحی سایت و SEO، طراحی لوگو و تولید محتوا را به سرتاسر ایران ارائه می‌دهد.

 

اعتقاد گروه طراحی و سئو سایت لاک پشت این است که باید مصمم و پرقدرت در مسیر تجارت آنلاین قدم گذاشت تا بتوان تبدیل به یک برند شناخته‌شده در همه کشور و یا حتی جهان شد. به همین دلیل است که از همان ابتدا تلاش خود را برای استفاده از همه لحظه‌ها برای ارزش دادن به یک تجارت تا رسیدن به کمال صرف می‌کند و در این راه از هیچ پشتیبانی دریغ نخواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با رویکرد لاک پشتی در طراحی و سئو سایت می‌توانید به سایت lockposht.com مراجعه کنید.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هم اکنون دیگران می خوانند

نکات مهم قبل از خرید کانکس که دانستن آن ها ضروری است

بهترین صفحه ساز برای طراحی سایت

بهترین لوح تقدیر موجود در ایران

چگونه یادگیری زبان آلمانی را شروع کنیم؟

بهترین روش مهاجرت به دبی کدام است؟

بهترین گوشی شیائومی ردمی زیر ۱۰ میلیون تومان

مزایای استفاده از پرکلرواتیلن در خشکشویی

هزینه تعمیرات تلفن بی سیم

بهترین جایگزین های فتوشاپ در نقاشی دیجیتال و ویرایش عکس

همه چیز درباره پکیج­های آموزشی چرتکه

لوزه سوم و عمل جراحی آن

تپه اوتاکوی؛ محل قرارهای عاشقانه در دل آسمان

کدام مارک آبرنگ بهتر است؟

اطلاعات کاربردی برای سفر به تهران: بهترین هتل ها و رستوران های برتر

تاریخ انقضای روغن موتور ایرانول D-9000 15W40

ایجاد پروفایل اختصاصی آرایشگاه زیبایی

خبر فوری، هشدارهای جدی نمایندگی لمفو lemfo به خریداران

لوازم ورزشی بدنسازی | بهترین ها در بدنسازی و وزنه برداری

تفاوت اسکلت فلزی و بتنی چیست؟ + ۹ مورد

قرص غضروف ساز چه ویژگی‎هایی دارد؟

آموزش رنگ ها به زبان آلمانی

قیمت پروفیل سبک و سنگین اصفهان

همایش مهندسین، مشاورین و سازندگان استان فارس خرداد ۱۴۰۲

خرید بلیط پای پرواز پر تردد ترین مسیر های پروازی (تهران _مشهد )

مشکلات شایع در کاشی کاری و راه حل‌های آن‌ها

سیگنال رایگان ارز دیجیتال چه کمکی به ما می‌کند؟

معرفی یک سایت مطمئن جهت دانلود قسمت دوم سریال قهوه ترک

حق العملکار گمرک کیست و چرا به آن نیاز دارید ؟

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط چیست؟

کولینگ تاور چگونه آب داخل کارخانه را سرد می کند؟

قیمت ایمپلنت کره ای ۱۴۰۲ در تهران

چگونه سئو باعث افزایش فروش می‌شود؟

جاهای دیدنی بلک آنتالیا؛ چرا باید به بلک سفر کنیم؟

با جدیدترین ساعت هوشمند لمفو ۲۰۲۳ بدون موبایلت همیشه در دسترسی

سرور اختصاصی چیست؟ ۴ مزیت آن کدام است؟

چطور استاد زبان انگلیسی شویم؟

گیربکس اتوماتیک چیست؟

کاربرد تجهیزات اعلام حریق در منزل

تلویزیون ایکس ویژن، کیفیت بالا با قیمت مناسب

بهترین مدل های کفش و لباس فرم اداری زنانه

بهتا موزیک ؛ مرجع دانلود بهترین آهنگ های جدید ۱۴۰۲

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ + عیب یابی رایگان ۱۸۰روزگارانتی

آشنایی با داروهای بواسیر یا هموروئید

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۱۵ با بازی هوتن شکیبا محسن تنابنده

سگ هایی که در جیب جا می‌شوند!

کلینیک دندانپزشکی صالحی

کاربردهای بی‌نظیر شیشه در صنعت ساختمان

سفارش آنلاین طراحی گرافیک و فروش طرح لایه باز در وب سایت طرح کهن

برای استخدام در کارخانه‌ها از کجا باید شروع کنیم؟

تصویری از فرشته حسینی در خانه معمولی اش + عکس خلوت دونفره با شوهر فوق معروفش!

خرید انواع لنز دوربین کانن

بررسی و معرفی ۵ فروشگاه آنلاین برتر برای خرید لباس‌ مجلسی زنانه

۲۰ دلیل ضرورت سئو برای وب سایت چیست؟

آشپزخانه مدرن، بهترین انتخاب برای سخت پسند ها

بهترین ایده ها برای هدیه دفتر نو | هدیه برای افتتاح دفتر نو چی ببرم؟

بیماری های شایع آلت تناسلی مردان

همه چیز در مورد کلاس باله

۵ فینگرفود ساده و کم هزینه مناسب برای همه جشن‌ها

تاثیر وای فای رایگان در افزایش وفاداری مشتریان

لامبورگینی اونتادور قیمت، مشخصات فنی و عکس