hambergermenu

مزایا و معایب ویزا کاری کانادا به نقل از اکسپرتاپ

چکیده : اخذ ویزای کار کانادا و مهاجرت از طریق این برنامه مهاجرتی، یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا است. شما نیز می‌توانید به راحتی از خدمات ویزا کاری کانادا اکسپرتاپ بهره‌مند شوید.

 

مزایا و معایب ویزا کاری کانادا به نقل از اکسپرتاپ

 

مزایا و معایب ویزا کاری کانادا یکی از مسائل حائز اهمیت است که باید آگاهی کاملی نسبت به این موضوع داشته باشید.

 

کانادا به‌عنوان کشوری با اقتصاد قدرتمند، فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی را در اختیار نیروهای کار خارجی قرار می‌دهد.

 

میانگین درآمد نیروهای کار در این کشور، مابین 54600 تا 105000 دلار تخمین زده می‌شود. این موضوع باعث شده است که کانادا در میان کشورهایی قرار بگیرد که بیشترین دستمزد را به نیروهای کار خود پرداخت می‌کند.

 

همه این موارد باعث شده تا افراد بسیار زیادی متقاضی مهاجرت به کانادا و یافتن شغل مناسبی در این کشور شوند. اخذ ویزای کار کانادا و مهاجرت از طریق این برنامه مهاجرتی، یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا است.

 

شما نیز می‌توانید به راحتی از خدمات ویزا کاری کانادا اکسپرتاپ بهره‌مند شوید.

 

همچنین، اگر قصد اخذ ویزای موقت کاری کانادا را دارید، می‌توانید از تخصص کارشناسان مجموعه اکسپرتاپ استفاده کنید.

 

ویزای کاری کانادا چیست و چه اهمیتی دارد؟

شاید برای شما هم این سؤال ایجاد شده باشد که ویزای کاری کانادا چیست و در چه شرایطی به افراد تعلق می‌گیرد؟!

 

در جواب این سؤال باید گفت که ویزای کاری کانادا یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های مهاجرتی این کشور است که دولت کانادا برای تأمین نیروی کار تخصصی، در دستور کار خود قرار داده است.

 

کانادا برای تأمین نیروهای تخصصی لازم، اقدام به جذب نیروهای خارجی متخصص کرده است.

 

بدین ترتیب، افراد دارای تخصص و سابقه کاری مشخص، می‌توانند جهت دریافت ویزای کاری این کشور اقدام کرده و اقامت موقت کانادا را کسب کنند.

 

توجه داشته باشید که ویزای کاری کانادا دارای انواع متعددی است که هرکدام از آن‌ها شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارند.

 

ازجمله محبوب‌ترین انواع ویزای کار این کشور می‌توان به جاب آفر اشاره کرد.

 

ویزای کاری کانادا را می‌توان به‌صورت کلی، به دو دسته تقسیم کرد؛ ویزای کاری جاب آفر و مهاجرت نیروی کار ماهر.

 

در ویزای کاری جاب آفر شما از سوی یک کارفرمای کانادایی، پیشنهاد شغلی دریافت می‌کنید و در صورت قبول آن، اقامت موقت این کشور را دریافت خواهید کرد.

 

البته، با گذشت زمان مشخصی می‌توانید اقامت دائمی این کشور را نیز دریافت کنید؛ اما در مهاجرت نیروی کار ماهر، شما از طریق برنامه اسکیل ورکر، درخواست خود را ارائه داده و دولت این کشور براساس فاکتورهایی همچون، سن، زبان، تحصیلات، سابقه کاری و…، امتیازی را به شما اختصاص می‌دهند.

 

درنهایت، اگر موفق به دریافت تأییدیه از سوی دولت کانادا شوید، می‌توانید ویزای کاری کانادا و اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

 

در هر صورت، بهتر است که با مزایا و معایب ویزای کاری کانادا آشنا شوید تا با دیدگاهی بهتر بتوانید نسبت به اخذ آن اقدام کنید.

مزایای ویزای کاری کانادا

مزایای ویزای کاری کانادا

 

ویزای کاری کانادا مزایای بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد. موضوعی که سبب محبوبیت بسیار این برنامه مهاجرتی در میان افراد شده است.

 

در این بخش از مطلب تصمیم داریم تا برخی از مهم‌ترین مزایای اخذ ویزای کاری این کشور پیشرفته را موردبررسی قرار دهیم. مزایای ویزای کار کانادا عبارت‌اند از:

 

 • میزان مالیات و هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌وکار بسیار پایین است.
 • برخورداری از میزان درآمد بالا و رشد اقتصادی مطلوب
 • برخورداری از رفاه و امنیت اجتماعی مطلوب
 • برخورداری از کیفیت زندگی مطلوب
 • دریافت اقامت دائمی کانادا
 • و…

 

مواردی که در بالا ذکر کردیم، تنها بخشی از مزایای اخذ ویزای کار کانادا است.

 

توجه داشته باشید که شما عزیزان می‌توانید با شرایط مختلفی، برای اخذ ویزای کار این کشور اقدام کنید؛ چراکه ویزای کاری کانادا دارای انواع بسیار مختلفی است که هرکدام شرایط خاصی را پشتیبانی می‌کنند.

 

این ویژگی را می‌توان مهم‌ترین مزیت ویزای کاری کانادا دانست که با شرایط‌های مختلف، سازگاری دارد.

 

به‌عنوان مثال، شما می‌توانید از برنامه‌های اکسپرس انتری این کشور برای اخذ ویزای کاری بهره ببرید یا با توجه به شرایط خود، اقدام برای برنامه‌های ورک پرمیت را در دستور کار خود قرار دهید.

 

معایب ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا نیز همچون سایر روش‌های مهاجرتی، دارای معایب مخصوص به خود است که می‌تواند برای افراد مشکل‌ساز باشد؛ بنابراین، بهتر است که ابتدا نسبت به این مشکلات و معایب آگاهی پیدا کنید و سپس با توجه به شرایط، نسبت به اخذ این نوع ویزای مهاجرتی اقدام کنید. برخی از مهم‌ترین معایب دریافت ویزای کاری کانادا عبارت‌اند از:

 

 • طولانی بودن روند انجام کارهای اداری و اخذ ویزای کاری کانادا
 • هزینه‌های بالای مسکن و زندگی در این کشور
 • آب‌وهوای سرد این کشور
 • فاصله جغرافیایی زیاد با ایران
 • و…

 

طولانی بودن روند انجام کاغذبازی‌های لازم و طی کردن روند اداری را می‌توان برجسته‌ترین ایراد ویزای کاری کانادا دانست.

 

اگر قصد دریافت این نوع ویزای مهاجرتی را دارید، باید صبر و حوصله بسیاری به خرج دهید و تا پایان روند اداری و اخذ ویزا، مراحل قانونی را به‌صورت مرتب طی کنید.

 

البته، شما می‌توانید از خدمات یک مؤسسه مهاجرتی در این زمینه بهره برده و یک وکیل مهاجرتی را برای انجام کارهای قانونی مهاجرت و اخذ ویزای کاری کانادا انتخاب کنید.

 

بدین ترتیب، دیگر لازم نیست که درگیر روند طاقت‌فرسا و طولانی اخذ ویزا شوید.

 

همچنین، بهتر است که هزینه‌های بالای مسکن و زندگی در کانادا را در نظر بگیرید تا با مشکل خاصی در این کشور مواجه نشوید.

 

اطلاع دقیق از مزایا و معایب ویزای کاری کانادا شما را قادر می‌سازد تا خیلی راحت با شرایط زندگی در این کشور وفق پیدا کنید.

 

اکسپرتاپ مجری و مشاور تخصصی ویزا کاری کانادا

اکسپرتاپ مجری و مشاور تخصصی ویزا کاری کانادا

 

همان‌طور که اشاره کردیم، ویزای کار کانادا یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین روش‌های مهاجرتی به این کشور است که خود دارای انواع بسیار مختلفی است.

 

هرکدام از روش‌های اخذ ویزای کار کانادا، دارای ویژگی‌ها و شرایط مخصوص به خود است. بدون تردید شما نمی‌توانید از تمام شرایط و برنامه‌های اخذ ویزای کاری کانادا مطلع و آگاه باشید؛ بنابراین، ممکن است روشی را انتخاب کنید که با شرایط شما مطابقت نداشته باشد؛ بنابراین، توصیه می‌کنیم که از خدمات یک مجموعه تخصصی همچون، اکسپرتاپ، بهره ببرید.

 

شما عزیزان می‌توانید جهت اخذ ویزای کاری کانادا و دریافت اقامت موقت و دائمی این کشور، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و از خدمات اکسپرتاپ بهره‌مند شوید.

 

برای این منظور می‌توانید با شماره تلفن 09021109021 تماس بگیرید.

 

همچنین، می‌توانید برای دریافت اطلاعات تخصصی در زمینه ویزای کاری کانادا به وب‌سایت این مؤسسه، به نشانی اینترنتی https://expertup.info/work-visa-canada/ ، مراجعه کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *