hambergermenu

نتیجه خرید صدها میلیون تومان کامپوزیت؛ یک راهکار عالی برای لایه‌بندی کامپوزیت!

چکیده : بعد از خرید 100 ها میلیون تومان انواع کامپوزیت، به یک ترکیب شگفت انگیز از شید های رنگی کامپوزیت رسیدیم، که با شما در این مقاله به اشتراک گذاشتیم.

 

امروزه متدها و روش‌های مختلفی برای انجام کامپوزیت وجود دارد که استفاده از هر کدام نتایج متفاوتی را به همراه دارد، کامپوزیت لیرنیگ، ونیرهای زیبایی و شیدهای رنگی متنوع مواد کامپوزیتی به دندانپزشکان برای ساخت ظاهر مرواریدی دندان‌ها کمک می‌کند.

 

از طرفی هر یک از دندانپزشکان در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود به فرمول‌های متفاوتی برای کامپوزیت کردن دندان‌ها دست پیدا می‌کند.

 

در حالی که رسیدن به همین فرمول گاهی بسیار زمان‌بر و هزینه‌بر است.

 

ما در شاپ دنت shopdent.net با تنظیم این جستار نتیجه خرید صدها میلیون کامپوزیت و آزمون و خطای بسیار در کامپوزیت لیرینگ را با شما در میان خواهیم گذاشت تا با کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان، به یکی از بهترین فرمول‌ها برای هرچه زیباتر و طبیعی‌تر شدن کامپوزیت دسترسی داشته باشید.

 

نتیجه خرید صدها میلیون تومان کامپوزیت؛ یک راهکار عالی برای لایه‌بندی کامپوزیت

 

لایه بندی کامپوزیت دندان

می‌دانیم که مینای دندان از قسمت‌های مختلفی تشکیل می‌شود و اغلب وقتی از کامپوزیت دندان صحبت می‌کنیم، هدف‌مان دندان‌های قدامی است که هشت دندان جلویی در فک بالا و پایین را شامل می‌شوند.

 

ویژگی این دندان‌ها که اساس درمان‌های زیبایی دندان مختص آن‌ها است ظاهر تخت و لبه دار آن‌ها می‌باشد.

 

برای انجام یک کامپوزیت بی‌نقص، شما علاوه بر آشنایی با آناتومی این دندان‌ها و رنگ طبیعی دندان‌های سالم و درخشان، با سایه‌های رنگی کامپوزیت‌های برندهایی همچون کامپوزیت IPS ایووکلار آلمان آشنا باشید.

 

در این بخش از مطلب ما مختصرا بخش‌های مختلف دندان‌های قدامی را نام می‌بریم تا در ادامه شید رنگی متناسب با هر بخش را معرفی کنیم.

 

مینای دندان ساختار یک‌پارچه‌ای است که روی دندان را می‌پوشاند، اما در کامپوزیت لیرینگ شما برای ایجاد ساختاری مشابه مینای طبیعی دندان بایست مواد را لایه لایه در قسمت‌های مختلفی قرار دهید.

 

  • بخش لینگوال

قسمتی از مینای دندان که رو به داخل دهان است و در تماس با زبان قرار می‌گیرد.

 

ایجاد این بخش برای به وجود آوردن صحیح و اصولی لبه انسیزال دندان اهمیت زیادی دارد.

 

برای ایجاد بخش لینگوال شید رنگی pf از کامپوزیت وایتال سنس اولترادنت آمریکا یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

 

همچنین می‌توانید از سایه‌های رنگی مشابه از کامپوزیت توکویاما ژاپن برای ایجاد این بخش استفاده کنید.

 

لایه بندی کامپوزیت دندان

 

  • لبه انسیزال

لبه انسیزال دندان‌های قدامی، همان لبه‌های نوک‌تیز دندان‌های پیشین است که در مینای طبیعی دندان نور را منعکس می‌کنند.

 

ظاهر طبیعی دندان‌ها به گونه‌ای است که نور را در بخش های مختلف دندان به گونه‌‌های متفاوتی بازتاب می‌دهد و طیف رنگی درخشانی را ایجاد می‌کند.

 

دندانپزشکان خبره برای ایجاد لبه انسیزال از هالو افکت‌ها استفاده می‌کنند.

 

همچنین ایجاد ماملون‌ها (سه برآمدگی ریز در نوک دندان‌ها) در دندان‌های جلویی می‌تواند ظاهر طبیعی و زیبای دندان‌ها را نمایان کند.

 

عکس زیر می‌تواند تصویر واضحی از اهمیت هالو افکت و ماملون‌ها در کامپوزیت لیرینگ به شما ارائه کند.

 

لبه انسیزال

 

برای فرم‌دهی به هر یک از این قسمت‌ها، یعنی ماملون‌ها، ایجاد هالو افکت و به صورت کلی شکل دادن لبه انسیزال بایست از شید رنگی os کامپوزیت وایتال سنس الترادنت استفاده کنید.

 

همچنین می‌توانید از شیدهای رنگی کامپوزیت فورما اولترادنت آمریکا نیز استفاده کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب شید رنگی مناسب می‌توانید به وبسایت فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی شاپ دنت مراجعه کنید.

 

  • بادی و انامل نهایی

انامل همان معادل انگلیسی مینای دندان است و در لایه بندی کردن کامپوزیت منظور از انامل نهایی، یکپارچه سازی مینای دندان در لایه‌ی آخر است.

 

به این ترتیب در این فرمول که نتیجه خرید صدها میلیون کامپوزیت است ما به شما توصیه می‌کنیم که برای ایجاد بادی از سایه‌ی wb و برای فرم دهی به انامل نهایی از pf وایتال سنس ارترادنت استفاده کنید.

 

اگرچه تمام شیدهای رنگی نام برده در این مطلب مختص به برند الترادنت امریکا بوده و همگی در وبسایت شاپ دنت موجود هستند، در صورتی که به هر یک از این موارد دسترسی پیدا نکردید، می‌توانید از شیدهای رنگی جایگزین در برندهای مختلف نیز استفاده کنید.

 

کامپوزیت‌هایی مانند کامپوزیت کاریزما کولرز آلمان و کامپوزیت گرادیا ژاپن همگی از جمله برندهای مرغوب و محبوب در زمینه مواد کامپوزیت هستند که می‌توانند جایگزین خوبی برای فرمول یاد شده در این مطلب باشند.

جمع بندی

در این مطلب ما از فرمولی برای کامپوزیت لیرینگ صحبت کردیم که نتیجه خرید صدها میلیون کامپوزیت و مهارت ورزی دندانپزشکان خبره در این حوزه است.

 

ایجاد لبه انسیزال به صورت طبیعی در فرم دهی به کامپوزیت دندان‌های قدامی یکی از چالش‌های اصلی دندانپزشکان است و دیدیم که چگونه با استفاده از چند محصول محبوب و معتبر در میان محصولات کامپوزیت دندان، به بهترین شکل رفع می‌شود.

 

در نهایت برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کامپوزیت دندان، شناخت رنگ‌ها و سایه‌های رنگی کامپوزیت‌ها و دسترسی به بهترین محصولات دندانپزشکی می‌توانید به وبسایت شاپ دنت مراجعه کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی