hambergermenu

هتل های پارسیان در کدام شهرهای ایران هستند؟

 

هتل های پارسیان

 

اکثر شهرهای ایران، دارای جاذبه‌های بسیاری بوده که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کنند. به همین خاطر هتل‌های متنوع بسیاری در این شهرها وجود دارد که برخی از آنها به صورت زنجیره‌ای، در چندین شهر دارای شعبه می‌باشند؛ مانند مجموعه هتل های پارسیان که در شهرهای مختلف، شعبه دارد.

 

این مجموعه بزرگ با ارائه بهترین امکانات و خدمات، توانسته نظر مهمانان را به خود جلب کند و برندی معتبر در صنعت هتلداری ایران بسازد. در ادامه با هتل های پارسیان در شهرهای مختلف، آشنا خواهیم شد.

 

هتل پارسیان آزادی تهران

هتل ۵ ستاره پارسیان آزادی تهران در بزرگراه شهید چمران، تقاطع اوین قرار گرفته است. هتل پارسیان آزادی تهران در سال‌های قبل از انقلاب، با نام هتل هایت، در مجموعه هتل‌های هایت فعالیت داشته است. این هتل ۵ ستاره دارای ۲۶ طبقه و ۴۷۵ واحداقامتی می‌باشد.

 

این هتل عضوی از مجموعه هتل های پارسیان است که خدمات و امکانات رضایت‌بخشی را به مهمانان خود ارائه می‌دهد و به همین دلیل، به یکی از محبوب‌ترین هتل‌های تهران تبدیل شده است. قرار گرفتن هتل در منطقه سعادت آباد تهران، اقامتی به یادماندنی را برای مهمانان عزیز رقم می‌زند.

 

هتل پارسیان استقلال تهران

هتل پارسیان استقلال تهران در تقاطع بزرگراه شهید چمران و خیابان ولیعصر، در چهارراه پارک وی قرار گرفته است. این هتل ۵ ستاره شامل ۲ فاز غربی و شرقی می‌باشد. فاز غربی هتل در سال ۱۳۴۱ افتتاح شد و پس از ۱۰ سال در سال ۱۳۵۱ فاز شرقی هتل ساخته شد.

 

هتل استقلال تهران دارای ۱۵ طبقه و ۵۵۲ واحداقامتی است. این هتل ۵ ستاره در گذشته با نام هتل رویال هیلتون فعال بود که پس از انقلاب و در سال ۱۳۵۷ به هتل پارسیان استقلال تغییر نام داد. این هتل لوکس دارای موقعیت مکانی مناسب بوده و دسترسی راحتی به نمایشگاه بین‌المللی تهران دارد.

 

هتل انقلاب تهران

هتل ۴ ستاره انقلاب تهران در سال ۱۳۵۶ با ۲۴۸ واحداقامتی به بهره‌برداری رسید. این هتل شامل ۱۶ طبقه است که با ارائه امکانات و خدمات رضایت‌بخش، میزبان شایسته‌ای برای مهمانان هتل می‌باشد. هتل انقلاب عضو دیگری از مجموعه هتل های پارسیان به شمار می‌رود.

 

این هتل دارای موقعیت مکانی مناسبی در پایتخت است و دسترسی راحتی به دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وزارت صنایع و معادن و دانشگاه تهران دارد. از امکانات هتل پارسیان می‌توان به سالن همایش، رستوران، واحدهای تجاری، مجموعه ورزشی مجهز و… اشاره نمود.

 

هتل کوثر تهران

هتل پارسیان کوثر تهران در میدان ولیعصر، کوچه شهید ملایی واقع شده است. این هتل در سال ۱۳۴۱ تاسیس شد و چندین بار مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل ۴ ستاره دارای 5 طبقه و ۹۵ واحداقامتی می‌باشد. معماری و طراحی هتل به سبک سنتی بوده و فضای دلنشین و آرام هتل با ارائه امکاناتی مدرن و به‌روز، اقامت خاطره‌انگیزی را برای مهمانان رقم می‌زند.

 

هتل اوین تهران

هتل اوین تهران در بزرگراه دکتر چمران قرار دارد. این هتل در سال ۱۳۴۸ با ۳۲ واحداقامتی شروع به فعالیت کرد. هتل ۴ ستاره اوین در سال ۱۳۸۵ مورد بازسازی قرار گرفت و در سال ۱۳۸۷ با ۱۵۰ واحداقامتی به کار خود ادامه داد.

 

اتاق‌های اقامتی هتل در طبقات اول تا چهارم قرار گرفته‌اند. هتل ۴ ستاره اوین عضو دیگری از مجموعه هتل های پارسیان است که دسترسی راحتی به نمایشگاه بین‌المللی و مجموعه ورزشی انقلاب دارد.

 

هتل پارسیان کوثر اصفهان

هتل پارسیان کوثر اصفهان در نزدیکی سی و سه پل، در بلوار ملت قرار گرفته است. در سال ۱۳۵۱ هتل شرایتون با مساحتی بالغ‌بر ۱۰ هزار مترمربع مورد بهره‌برداری قرار گرفت. هتل شرایتون دارای ۱۳۰ واحداقامتی بود که عضوی از گروه هتل‌های شرایتون به شمار می‌رفت.

 

در سال ۱۳۵۲ هتل شرایتون به هتل کوروش تغییر نام پیدا کرد و پس از انقلاب به هتل قدس و بعد از یک سال به هتل کوثر تغییر نام داد. هتل کوثر در آخرین بازسازی خود در سال ۱۳۹۵ مجموعه آبی خود را ارتقاء بخشید.

 

این هتل پنج ستاره به دلیل نزدیکی به سی و سه پل و سایر جاذبه‌های گردشگری اصفهان، گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. هتل ۵ ستاره کوثر دارای دو فاز قدیم و جدید است که فاز قدیم آن دارای ۷ طبقه و ۱۷۰ واحداقامتی است که نمایی روبه زاینده رود دارند. فاز جدید هتل با نام فیروزه، در سال ۱۳۹۶ افتتاح شد و چشم‌انداز آن روبه باغ می‌باشد.

 

هتل پارسیان کوثر اصفهان

 

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

هتل پارسیان سوئیت اصفهان در ابتدای بلوار آینه‌خانه، روبروی سی و سه پل قرار دارد. این هتل دارای زیربنایی به مساحت ۵۲۳۵ مترمربع است. هتل شامل سه طبقه با ۵۰ واحداقامتی می‌باشد که با ارائه امکانات و خدمات رفاهی رضایت‌بخش، آماده میزبانی از مهمانان گرامی است.

 

برخی از واحدهای هتل، چشم‌انداز زیبایی روبه سی و سه پل دارند. این هتل سه ستاره، در سال‌های قبل از انقلاب افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل باسابقه، عضو دیگری از مجموعه هتل های پارسیان به شمار می‌رود.

 

هتل پارسیان شیراز

هتل 4 ستاره پارسیان شیراز، دارای ۶۱ واحداقامتی است که دارای موقعیت مکانی مناسبی بوده و دسترسی راحتی به مجموعه زندیه دارد. این هتل دارای امکاناتی همچون رستوران، سالن همایش، کافی‌شاپ و بسیاری امکانات دیگر می‌باشد.

 

هتل صفائیه یزد

هتل 5 ستاره پارسیان صفائیه یزد، یکی از زیباترین هتل‌های یزد است که در خیابان تیمسار فلاحی قرار دارد. معماری این هتل تلفیقی از سبک معماری سنتی و مدرن است. این هتل شامل سه بخش مجزا بوده که بخش اول هتل با نام هتل باغ در میان یک باغ بزرگ قرار گرفته و این بخش دارای ۴۶ ویلا می‌باشد.

 

در بخش دوم هتل، ۲ ساختمان دو طبقه قرار دارد که شامل فاز اول و دوم می‌باشد. هر یک از این ساختمان‌ها دارای ۲۲ اتاق است که دورتادور حیاطی دایره‌ای شکل قرار دارند.

 

بخش سوم هتل پارسیان صفائیه یزد با نام هتل جدید، شامل سه طبقه و ۱۰۵ واحداقامتی است. این هتل عضو دیگری از مجموعه هتل های پارسیان است که از امکانات آن می‌توان به دو رستوران، ۳ کافی‌شاپ، فضای سبز، مسیر ویژه پیاده‌روی و دوچرخه سواری و… اشاره نمود.

 

هتل پارسیان یزد

هتل پارسیان یزد دارای یک طبقه و ۳۲ واحداقامتی است که در سال‌های قبل از انقلاب، تاسیس شد. هتل 3 ستاره پارسیان یزد، هر سال به جهت بهسازی و ارتقاء امکانات خود مورد بازسازی قرار می‌گیرد. هتل دسترسی راحتی به جاذبه‌های گردشگری یزد همچون باغ دولت آباد دارد.

 

هتل پارسیان آزادی رامسر

هتل پارسیان آزادی رامسر در سال ۱۳۱۲ در دو طبقه بنا شد و فاز دوم هتل در سال ۱۳۴۲ در سه طبقه به بهره‌برداری رسید. هتل بزرگ رامسر شامل ۱۶۵ واحداقامتی می‌باشد که برخی از واحدهای آن مورد بازسازی قرار گرفته است.

 

این هتل 4 ستاره مساحتی بالغ بر ۵۰۰ مترمربع دارد و فضای زیبا و سرسبز هتل، مکان مناسبی برای استراحت مهمانان می‌باشد. هتل بزرگ رامسر دارای واحدهای اقامتی متنوعی است که چشم‌انداز زیبایی روبه طبیعت سرسبز دارند. این هتل عضوی از مجموعه هتل های پارسیان می‌باشد.

 

هتل پارسیان آزادی خزر چالوس

هتل پارسیان آزادی خزر واقع در شهر چالوس، در مقابل تله کابین نمک آبرود قرار دارد. هتل پارسیان آزادی خزر در سال ۱۳۵۴ افتتاح شد. این هتل در گذشته با نام هتل هایت فعالیت می‌کرد که پس از انقلاب به هتل پارسیان آزادی تغییر نام داد.

 

هتل پارسیان آزادی خزر دارای دو فاز شرقی و غربی است که در سال ۱۳۹۵ آخرین بازسازی هتل در فاز غربی صورت گرفت. این هتل دارای ۱۶۴ واحداقامتی است که واحدهای آن در طبقات اول تا پنجم هتل پراکنده شده‌اند.

 

این هتل 5 ستاره در بین دریا و کوه‌های سرسبز قرار گرفته که باعث جذب گردشگران بسیاری برای اقامت در این هتل شده است. طراحی و معماری لوکس، امکانات پیشرفته و همچنین دسترسی راحت به شهرهای ساحلی از ویژگی‌های بارز هتل پارسیان آزادی می‌باشد.

 

متل پارسیان خزر رامسر

متل پارسیان خزر رامسر در انتهای بلوار معلم این شهر قرار گرفته و دارای 22 واحداقامتی است که در کنار یکدیگر در داخل محوطه قرار دارند. متل پارسیان در سال ۱۳۹۵ مورد بازسازی قرار گرفت. این متل عضو دیگری از مجموعه هتل های پارسیان به شمار می‌آید.

 

هتل پارسیان همدان

هتل پارسیان همدان در سال ۱۳۷۲ تاسیس شد که دارای ۴ طبقه و ۴۵ واحداقامتی است. واحدهای اقامتی هتل در طبقات دوم تا چهارم قرار گرفته‌اند. هتل ۴ ستاره پارسیان همدان با ارائه امکانات مدرن و رضایت‌بخش، توجه مهمانان خود را جلب کرده است.

 

هتل پارسیان در یکی از بهترین مناطق خوش آب و هوای همدان قرار گرفته و در روبروی پارک ارم همدان قرار دارد. این هتل در سال‌های قبل، با نام هتل آزادی، هتل انقلاب و هتل ارم همدان شناخته می‌شد.

 

هتل بوعلی همدان

هتل بوعلی همدان از هتل‌های قدیمی و باسابقه در همدان است که در سال ۱۳۳۲ افتتاح شد. این هتل در خیابان بوعلی همدان قرار گرفته و شامل دو ساختمان یک طبقه می‌باشد. هتل بوعلی در سال ۱۳۵۷ به عضویت مجموعه هتل های پارسیان درآمد.

 

هتل بوعلی در مرکز شهر همدان قرار گرفته و دسترسی راحتی به جاذبه‌های تاریخی شهر ازجمله کلیسای انجیلی، برج تاریخی قربان و آرامگاه ابن سینا دارد. فضای سرسبز هتل بوعلی، به سبک سنتی طراحی شده و مکان مناسبی برای اوقات فراغت مهمانان می‌باشد.

 

هتل پارسیان آزادی بم

هتل ۴ ستاره پارسیان آزادی بم، در سال ۱۳۷۸ در بلوار جانبازان شهر بم، روبروی دانشگاه پیام نور افتتاح شد و در سال ۱۳۸۲ مورد بازسازی قرار گرفت. هتل پارسیان بم دارای دو طبقه و ۸۳ واحداقامتی می‌باشد که با ارائه بهترین امکانات و خدمات رفاهی، به شایستگی از مهمانان خود پذیرایی می‌کند.

 

هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج

شهرستان قلعه گنج یکی از شهرهای دیدنی استان کرمان است که در ۴۰۰ کیلومتری جنوب شرقی کرمان قرار دارد. این هتل سنتی 4 ستاره، یکی دیگر از اعضای مجموعه هتل های پارسیان است که در سال ۱۳۹۵ ساخته شد.

 

ساخت این هتل از سال ۱۳۹۴ در شهرستان قلعه گنج شروع شد و در اواخر سال ۱۳۹۴ ساخت هتل به اتمام رسید. این هتل سنتی دارای ۶ واحداقامتی کپری می‌باشد. معماری خاص و متفاوت هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج، به شهرت این هتل افزوده است و به هتل توپ معروف می‌باشد.

 

در زمان قدیم کپر به معنای فقر و زاغه‌نشینی بود که هتل ۴ ستاره کپری قلعه گنج با معماری متفاوت، نماد کپر را از فقر به ثروت تغییر داد. رستوران و کافی‌شاپ هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج با ارائه غذا و نوشیدنی‌های بسیار دلچسب و خوشمزه، آماده سرویس دهی به مهمانان گرامی می‌باشد.

 

هتل پارسیان آزادی آبادان

هتل ۴ ستاره پارسیان آزادی آبادان در بلوار آزادی، جنب سازمان منطقه آزاد آبادان قرار گرفته است. این هتل در سال ۱۳۴۷ افتتاح شد و در ابتدای فعالیت خود با نام هتل پرشین شناخته می‌شد. این هتل پس از انقلاب به مجموعه هتل های پارسیان پیوست.

 

هتل پارسیان آزادی آبادان در سال ۱۳۷۲ به خاطر خسارات جنگ تحمیلی، مورد بازسازی قرار گرفت و با نام هتل آزادی آبادان فعالیت خود را دوباره آغاز کرد. این هتل ۴ ستاره در سال ۱۳۸۲ به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و امکانات مورد بازسازی قرار گرفت.

 

این هتل شامل سه طبقه و ۴۶ واحداقامتی است که در حدفاصل شهر آبادان و خرمشهر قرار گرفته و به فرودگاه آبادان دسترسی راحتی دارد. رستوران و سالن اجتماعات این هتل از امکانات ویژه آن به شمار می‌رود.

 

هتل پارسیان آبادان

 

هتل پارسیان شهرکرد

هتل پارسیان شهرکرد در انتهای بلوار فارابی شمالی این شهر قرار گرفته که در سال ۱۳۷۴ افتتاح شد. هتل پارسیان شهرکرد دارای ۵۳ واحداقامتی است که در طبقات اول تا سوم هتل قرار گرفته‌اند. در سال ۱۳۹۴ بخش‌هایی از هتل مورد بازسازی قرار گرفت.

 

هتل پارسیان با امکاناتی مدرن و سرویس‌دهی عالی، افتخار میزبانی از مهمانان را دارد. این هتل ۴ ستاره پارسیان یکی از اعضاء مجموعه هتل های پارسیان است که در شهر کرد قرار دارد. محوطه این هتل بسیار زیبا، طراحی شده و فضای سبز دلنشینی برای اوقات فراغت مهمانان به شمار می‌رود.

 

هتل پارسیان آزادی یاسوج

هتل 4 ستاره پارسیان آزادی یاسوج در بلوار نماز، مقابل تپه پارک ساحلی شهر قرار گرفته است. هتل پارسیان آزادی یاسوج در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این هتل ۴ ستاره دارای ۴ طبقه و ۷۲ واحداقامتی است که دارای فضایی زیبا و مناسب در بخش‌های لابی، رستوران و برخی از واحدها می‌باشد.

 

این هتل از اعضاء هتل های پارسیان، در سال ۱۳۹۳ به جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات و امکانات خود، مورد بازسازی قرار گرفت. هتل ۴ ستاره پارسیان آزادی یاسوج، در ضلع جنوبی شهر یاسوج قرار گرفته و بر فراز تپه‌ای مشرف به رودخانه می‌باشد.

 

هتل پارسیان کرمانشاه

هتل ۵ ستاره پارسیان کرمانشاه در بلوار شهید کشوری، جنب پل ولایت قرار گرفته است. این هتل ۵ ستاره در سال ۱۳۸۹ ساخته شد. هتل پارسیان کرمانشاه دارای ۶ طبقه و ۱۰۰ واحداقامتی می‌باشد که با ارائه امکانات و خدمات مناسب، میزبان شایسته‌ای برای مهمانان گرامی هتل می‌باشد.

 

هتل پارسیان کرمانشاه در نزدیکی وزارت راه و ترابری، نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، استانداری کرمانشاه و فرودگاه شهید اشرفی قرار دارد که این موقعیت مکانی خوب، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه گردشگران و مسافران خواهد شد.

 

این هتل ۵ ستاره عضوی از مجموعه هتل های پارسیان است که دارای امکاناتی همچون سالن همایش، سالن آمفی تئاتر، سالن کنفرانس مدیران و میزبان برگزاری جلسات کارشناسان می‌باشد و جزء بهترین هتل‌ها برای سفرهای کاری به شمار می‌رود.

 

سخن پایانی

مجموعه هتل های پارسیان پس از انقلاب، به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه هتلداری، فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نمود. این هلدینگ با ارائه بهترین خدمات اقامتی، ورزشی و تفریحی در سطح استانداردهای بین‌المللی، توانسته جایگاه ممتازی را در این صنعت بدست آورد.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی