hambergermenu

چگونه با کمترین هزینه یک باشگاه لیزرتگ تأسیس کنیم؟

چکیده : لیزرتگ یک تفریح جذاب و محبوب است که در سال های اخیر در ایران رواج پیدا کرده. از همین رو پتانسیل های بسیار زیادی برای تأسیس باشگاه لیزرتگ در شهرهای گوناگون ایران وجود دارد.

 

لیزرتگ چیست؟

امروزه بازی های رایانه ای جنگی محبوبیت فوق العاده در میان همه اقشار پیدا کرده اند؛ به طوری که این موضوع تقریباً محدود به هیچ رده ی سنی ای نیست. حال تصور کنید امکانی فراهم شود که افراد خودشان به طور مستقیم وارد بازی شوند و با اسلحه و بمب و سایر امکانات، یک تجربه ی واقعی از حضور در میدان نبرد داشته باشند. بازی لیزرتگ این امکان را به صورت کاملاً ایمن و مهیج فراهم می کند.

 

چگونه با کمترین هزینه یک باشگاه لیزرتگ تأسیس کنیم؟

 

لیزر تگ یا همان پینت بال لیزری یک فعالیت تفریحی – ورزشی هیجان انگیز و چربی سوز است که توسط ارتش آمریکا برای آموزش مبارزه و شبیه سازی میدان جنگ به وجود آمد. بازی لیزرتگ یکی از مهیج ترین و جذاب ترین تفریحات گروهی است که امکان تجربه ی حضور در میدان نبرد را بدون محدودیت سنی و به طور کاملاً ایمن برای همه ی بازیکنان فراهم می کند.

 

افراد با در دست داشتن اسلحه های لیزری و پوشیدن جلیقه و یا هدبندی که دارای سنسورهای حساس به نور لیزر هستند، وارد زمین لیزر تگ شده و با یک دیگر به رقابت می پردازند. در پایان بازی تمامی اطلاعات و امتیازات بازیکنان توسط سیستم های کامپیوتری پردازش و به آن ها ارائه می شود.

 

شما می توانید از وب سایت باشگاه لیزرتگ اکوکلاب کرج به عنوان یکی از موفق ترین نمونه های لیزر تگ در ایران بازدید نمایید.

 

مزایای لیزرتگ

لیزر تگ برای اهداف آموزشی ابداع شد. به همین دلیل تمام تلاش بر این بود که در بازی، کوچک ترین آسیبی متوجه افراد نباشد. بنابراین از مزایای لیزرتگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

– محبوبیت فوق العاده در میان تمامی رده های سنی و بدون محدودیت جنسیتی

 

– امکان بازی در همه ی اماکن (فضای باز و فضای بسته) بدون نیاز به زمین بازی خاص

 

– استفاده از نور مادون قرمز (اینفرارد) که هیچ گونه خطری برای سلامتی انسان ندارد

 

– یک ورزش هیجان انگیز با تحرک و چربی سوز

 

– هزینه ی پایین

 

– کاملاً بی خطر و بدون ایجاد درد و کاهش خطرات فیزیکی

 

– امکان بازی کودکان

 

تأسیس باشگاه لیزر تگ

لیزرتگ در سراسر دنیا یک تفریح جدید محسوب می شود، به همین دلیل در حال حاضر پتانسل های زیادی برای تأسیس باشگاه لیزر تگ وجود دارد.

 

بسیاری از شهرهای ایران هنوز فاقد باشگاه لیزرتگ هستند و یا ظرفیت تأسیس باشگاه های دیگری نیز در آن ها وجود دارد؛ دلیل این امر محبوبیت بالای این بازی است. به طوری که تقریباً تمام سانس های موجود در باشگاه های استاندارد از پیش رزرو می شوند و بازیکنان برای رزرو باید از چندین روز قبل اقدام نمایند.

 

لیزرتگ چیست؟

 

ویژگی های دیگر مانند هزینه های نسبتاً پایین تجهیزات لیزر تگ (در مقایسه با سایر تفریحات)، تأسیس باشگاه لیزرتگ را به لحاظ اقتصادی کاملاً توجیه می کند. نکته ی مهم دیگر این است که هزینه ی بلیت بازی برای بازیکنان کاملاً اقتصادی و به صرفه است اما به دلیل گروهی بودن این بازی (سانس های با حداقل 4 نفر برگزار می شود)، برای باشگاه داران نیز کاملاً مقرون به صرفه است. ما در ادامه به تفصیل به توجیه اقتصادی تأسیس باشگاه لیزر تگ خواهیم پرداخت.

 

آریولند نمایندگی رسمی و انحصاری لیزروار روسیه

برای تأسیس یک باشگاه لیزرتگ استاندارد و حرفه ای، نیاز به تجهیزات مخصوص این بازی دارید. یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات لیزر تگ در جهان، کمپانی مشهور لیزروار روسیه است. شرکت آریولند با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری واردات و فروش این تجهیزات در ایران، اقدام به عرضه تجهیزات با کیفیت و منحصر به فرد لیزروار نموده است.

 

دلیل محبوبیت بسیار بالای تجهیزات این کمپانی، کیفیت بالای ساخت و نیز تنوع فوق العاده ی محصولات است. کیفیت آن به گونه ای است که تا سال ها بدون نیاز به تعمیر و صرفاً با نگهداری اصولی، بدون مشکل قادر به خدمات دهی هستند. همچنین درباره ی تنوع آن ها باید گفت که تقریباً هر نوع تجهیزات جنگی را شبیه سازی نموده است؛ به طوری که می توانید باشگاه لیزرتگ خود را به یک ارتش مجهز تبدیل نمایید.

 

آریولند نمایندگی رسمی و انحصاری لیزروار روسیه

 

لیزروار، تکنولوژی و هنر را در لیزر تگ به هم آمیخته تا محصولی با کیفیت و هیجانی تکرارنشدنی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. شرکت آریولند تنها واردکننده ی تجهیزات لیزرتگ لیزروار در ایران است که حتی قابلیت استفاده در زیر نور خورشید را نیز دارا است. محصولات این کمپانی محبوب در سراسر جهان و در کشورهایی مانند آمریکا، انگلستان، آلمان، فرانسه، اسپانیا، هلند، مالزی، ژاپن و ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

 

شرایط فوق العاده فروش تجهیزات لیزر تگ

آریولند در ماه های اخیر به منظور گسترش تفریحات مورد نیاز جامعه که علاوه بر محبوبیت، توانایی بسیاری در ایجاد سلامت روانی و تخلیه هیجانات افراد داشته باشد، اقدام به فروش فوق العاده تجهیزات لیزرتگ نموده است.

 

شما اکنون می توانید تجهیزات لیزر تگ را با قیمت های اقتصادی و به صورت نقد و اقساط تهیه نمایید. شروع هزینه های این تجهیزات (برای ست کامل هشت تایی) در زمان نگارش این مطلب (مرداد 1402) 550 میلیون تومان است.

 

شرایط فوق العاده فروش تجهیزات لیزر تگ

 

در نظر داشته باشید که در همین زمان، هزینه ی تهیه دو دستگاه آرکید (که هر کدام قابلیت بازی فقط یک نفر را دارد) بالغ بر 500 میلیون تومان است؛ با وجود این، شما نمی توانید با تهیه تنها دو دستگاه آرکید اقدام به تأسیس مجموعه تفریحی خود نمایید؛ در حالی با یک ست هشت تایی تجهیزات لیزرتگ که امکان بازی هم زمان 8 نفر را فراهم می کند، می توانید مجموعه تفریحی خود را افتتاح نمایید. برای آشنایی کامل با تجهیزات لیزر تگ می توانید به وب سایت آریولند مراجعه نمایید.

 

توجیه اقتصادی تأسیس باشگاه لیزرتگ

تأسیس باشگاه لیزر تگ یکی از کم هزینه ترین فعالیت های تفریحات محسوب می شود. نکته مهم این است که می توان یک مجموعه تفریحی را تنها با حضور لیزرتگ افتتاح نمود؛ این در حالی است که اغلب فعالیت های تفریحی نیاز به مجموعه ای متشکل از بازی های گوناگون دارند.

 

نیاز به تهیه و ایجاد تفریحات گوناگون هزینه افتتاح مجموعه را بسیار بالا می برد، به نوعی که در زمان نگارش این مطلب، هزینه ی تهیه تجهیزات برای یک مجموعه تفریحی متوسط رو به پایین، بالغ بر 3 میلیارد تومان است. با وجود این شما می توانید تجهیزات لیزر تگ را (برای یک بازی هم زمان 8 نفره) با مبلغ 550 میلیون تومان تهیه نمایید.

 

نکته دیگر گروهی بودن بازی لیزرتگ است. این موضوع باعث می شود که هزینه بلیت برای بازیکنان کاهش یافته و کاملاً اقتصادی باشد.

 

در حال حاضر هزینه بلیت لیزر تگ در شهرهای مختلف به طور میانگین 80 هزار تومان برای یک سانس 30 دقیقه ای است. اما گروهی بودن این تفریح باعث می شود که برای مجموعه داران نیز کاملاً مقرون به صرفه باشد. با شرایط فوق حداقل درآمد یک سانس 30 دقیقه ای 320 هزار تومان خواهد بود (در تاریخ مرداد 1402). در نظر داشته باشید که این حداقل درآمد است، در شرایطی که اغلب سانس ها با تعدادی بالغ بر 6 نفر اجرا می شود. همچنین باشگاه در یک روز کاری 12 ساعته می تواند 24 سانس داشته باشد که در صورت پر شدن طرفیت به درآمد روزانه تقریباً 15 میلیون تومان خواهد رسید.

 

نسبت هزینه به درآمد

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، در صورت تحقق تنها 30 درصد از ظرفیت، می توان درآمد ماهانه 135 میلیون تومان را برای یک باشگاه کوچک لیزرتگ پیش بینی نمود.

از سوی دیگر هزینه های جاری نیز در یک باشگاه لیزر تگ در سطح حداقلی قرار دارد. یک باشگاه لیزرتگ با ابعاد گفته شده را می توان تنها با یک نفر اپراتور مدیریت کرد. کیفیت بالای تجهیزات لیزرتگ، هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز به شدت کاهش می دهد و باشگاه داران، عملاً فقط با هزینه هایی رو به رو هستند که به طور معمول برای هر کسب و کاری وجود دارد؛ هزینه هایی از قبیل قبوض آب، برق، گاز و اجاره مکان (در صورتی که مکان باشگاه اجاره ای باشد).

 

مکان مورد نیاز برای تأسیس باشگاه

لیزر تگ را به اشکال گوناگونی می توان اجرا کرد. یکی از قابلیت های جذاب لیزرتگ این است که می توان از آن حتی به صورت پرتابل و قابل حمل استفاده نمود. با این ویژگی شما می توانید بازی لیزر تگ را در جنگل و یا کویر اجرا نمایید. بنابراین نه تنها برای انجام بازی نیاز به هیچ فضای از پیش تدارک دیده ای ندارید، بلکه برگزار کنندگان تورهای تفریحی می توانند از آن برای ایجاد جاذبه ای فوق العاده استفاده نموده و بازی لیزرتگ را به عنوان یک امتیاز ویژه برای تورهای تفریحی خود معرفی نمایند.

 

مکان مورد نیاز برای تأسیس باشگاه لیزر تگ

 

لیزر تگ را در مکان ثابت هم می توان اجرا نمود. برای این منظور هر دو نوع فضای سرپوشیده و رو باز، قابل استفاده هستند. مکان های سرپوشیده معمولاً برای ایجاد فضایی نسبتا تاریک همراه با موزیک های مهیج و دود مصنوعی به کار می رود. مکان های روباز نیز برای ایجاد فضایی وسیع با هزینه دکوراسیون پایین به کار می رود. حداقل فضای قابل قبول برای اجرای لیزرتگ (شامل محوطه ی بازی، اسلحه خانه و رختکن) 220 متر مربع برای فضای سر پوشیده است. در این فضا تا 10 نفر مجاز به بازی کردن هستند.

 

محبوبیت و گسترش لیزر تگ

 

در لیزر تگ فضای باز، حداقل فضای مورد نیاز 500 متر مربع بوده و تا 16 نفر به صورت هم زمان می توانند با یک دیگر بازی کنند. همچنین باشگاه های لیزرتگ می توانند از تجهیزات خود به منظور برگزاری ایونت ها خارج از محل باشگاه نیز بهره ببرند و آن را به منبع درآمد دیگری برای خود تبدیل کنند.

 

لیزرتگ لیزر تگ

 

محبوبیت و گسترش لیزر تگ

ماهیت ورزشی و تفریحی بودن این بازی باعث شده است که مجموعه های لیزرتگ در سراسر دنیا به محلی برای تخلیه ی هیجان و انرژی نوجوانان و جوانان تبدیل شود. امروزه بازی لیزر تگ طرفداران بی شماری در اقصی نقاط جهان دارد و در ایران هم به واسطه ی حضور و سرمایه گذاری، جایگاه بسیار بالاتری نسبت به گذشته در حوزه ی تفریحات پیدا کرده است.

 

در چند سال گذشته، آریولند با تجربه فنی در راه اندازی چندین سالن لیزرتگ در شهرهای مختلف و دارا بودن دانش فنی در این خصوص، در جایگاه نخست این رشته قرار گرفته و بر آن است تا از نسل جدید محصولات خود در صنعت تفریحات رونمایی کند.

 

تجهیزات بسیار متنوعی از جمله تفنگ، جلیقه یا هدبند سنسوردار و انواع بمب ها و نارنجک ها در این بازی مورد استفاده قرار می گیرند. تفنگ لیزر تگ که اصطلاحاً فیزر نامیده می شود، دارای برد فوق العاده ای (تا 200 متر) بوده و همین امر باعث می شود تا محدودیتی برای فضای بازی (حتی در پارک ها) وجود نداشته باشد.

 

مزایای لیزرتگ آریولند

– طراحی زیبا و رایگان برای مشتریان آریو

 

– مشاوره ی صفر تا صد راه اندازی و ساخت باشگاه لیزر تگ

 

– پشتیبانی فنی و تبلیغاتی حین بهره برداری از باشگاه

 

– استفاده از تجهیزات با کیفیت و مدرن مطابق استاندارد جهانی

 

– گارانتی بی قید و شرط 6 ماهه و خدمات پس از فروش 5 ساله تمامی تجهیزات روس

 

چرا ساخت باشگاه لیزرتگ

– جامعه هدف بزرگ: لیزر تگ یک بازی محبوب برای تمام گروه های سنی در قالب گروه های دوستانه و خانوادگی و حتی مناسب برای برگزاری جشن تولد است. در این بازی هیچ گونه محدودیتی برای بانوان و آقایان وجود ندارد.

 

– درآمد قابل توجه در هر سانس: مزیت این بازی، گروهی بودن آن است. بازیکنان لیزرتگ در قالب تیم های چند نفره در آن شرکت می کنند.

 

– تجهیزات با کیفیت: هزینه ی تعمیر و نگهداری تجهیزات لیزر تگ بسیار اندک است. در صورت خرید تجهیزات لیزرتگ آریولند که دارای کیفیت بالای متریال ساخت و پشتیبانی همه جانبه ی محصولات است، این هزینه ها به پایین ترین سطح ممکن می رسد.

 

– هزینه جاری بسیار پایین: باشگاه لیزر تگ را می توان با تنها یک یا دو اپراتور مدیریت کرد. به دلیل استفاده ناچیز از منابع انرژی مانند برق، قبوض جاری یک باشگاه لیزرتگ هم بسیار کم است.

 

– یک ورزش سالم و بی خطر: لیزر تگ یک ورزش هوازی با سطح کالری سوزی بسیار بالا است. همچنین این بازی برای تمامی گروه های سنی کاملاً امن و بی خطر است.

 

انواع سناریوهای لیزر تگ

لیزرتگ نیز همانند سایر بازی ها، داری سبک ها و سناریوهای است که به صورت گروه در مقابل گروه اجرا می شود. از محبوب ترین سناریوها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

– نبرد مرگ: بازیکنان تا زمانی که بتوانند تمامی نفرات تیم مقابل را حذف کنند، به بازی ادامه می دهند.

 

– گرفتن پرچم: یک بازیکن باید از پایگاه حریف پرچمی را برداشته و به پایگاه خودی بیاورد و از آن محافظت کند.

 

– محافظت از پادشاه: تمامی بازیکنان لیزر تگ تلاش می کنند تا از یک فرد که به عنوان پادشاه یا فرمانده در بازی لیزرتگ انتخاب می شود محافظت کنند.

 

– تسخیر پایگاه: به صورت گروهی انجام می شود. بازیکنان باید در حالی که از پایگاه خود محافظت می کنند، به پایگاه دشمن حمله کرده و آن را تسخیر کنند.

 

باید در نظر داشته باشید که تجهیزات متنوع لیزرتگ نه تنها می تواند جذابیت و هیجان فوق العاده ای را به بازی تزریق کند، بلکه امکان اجرای سناریوهای بسیار متنوعی را به وجود می آورد.

 

برد و باخت در لیزر تگ

در بازی لیزرتگ با شلیک لیزر از تفنگ، علاوه بر ایجاد صدای تفنگ یا مسلسل واقعی، یک باریکه ی نور قرمز رنگ لیزری هم می بینید که در صورت برخورد با سنسورهای جلیقه ی بازیکن حریف، باعث کم شدن جان او و در نهایت پیروزی تیم خواهد شد.

 

البته نکته ی قابل توجه این جاست که پارامترهای قابل اندازه گیری مختلفی برای تعیین برد و باخت تیم ها وجود دارد از جمله: نرخ آتش، اهداف، اثرات مورد اصابت قرارگرفتن و تعداد جان ها که هر کدام می توانند در طراحی سناریوهای بازی لیزر تگ مورد استفاده قرار بگیرند.

 

لذت و هیجان

لیزرتگ در واقع یک گیم پلی عالی برای علاقه مندان به بازی های کامپیوتری است. بازیکنان می توانند با قرار گرفتن در فضایی متفاوت، لذت یک رقابت خارق العاده را با دوستان شان تجربه کنند و این خود موجب بهبود توانایی انفرادی بازیکنان می شود.

 

یک تجربه واقعی از بازی های کامپیوتری

ما پیش از این بازی های تفنگی مانند PUBG و Call of Duty را تنها به صورت مجازی و در کامپیوتر یا موبایل تجربه کرده ایم. سخت افزار و نرم افزار لیزر تگ این امکان را فراهم می آورد که این بازی ها را با سناریوها و مأموریت های گوناگون به صورت کاملاً واقعی و فیزیکی تجربه کنیم.

 

در لیزرتگ تمامی حواس شما درگیر بازی خواهد بود و از این رو برای بازیکنان بسیار هیجان انگیز و محبوب است. این موضوع باعث می شود که لیزر تگ پتانسیل بالایی برای کسب و کار شما و جذب مشتری های وفادار داشته باشد.

 

سوددهی بالا در تجارت لیزرتگ

لیزر تگ به نسبت هزینه های راه اندازی، تجهیز و بهره برداری، امکان سوددهی بسیار بالایی را برای سرمایه گذار به ارمغان می آورد. شما برای راه اندازی و تجهیز کسب و کار خود، حتی الزامی به داشتن مکان ثابت هم ندارید.

 

این امکان وجود دارد که از تجهیزات لیزرتگ به صورت قابل حمل و در فضاهای باز مانند جنگل، محوطه ی بیرونی مناطق مسکونی و ویلایی و یا فضاهای سرپوشیده مانند پارکینگ یا سوله بهره برداری کنید.

 

طبق تجربیات ما در مجموعه ی آریو، شما می توانید کسب و کار خود را با مبلغ 550 میلیون تومان هزینه ی خرید تجهیزات لیزر تگ راه اندازی نمایید.

 

چه نوع باشگاهی برای شما مناسب تر است؟

کارشناسان آریو با توجه به تجربه ی بالا در راه اندازی باشگاه های متعدد لیزرتگ، در حین فرآیند مشاوره ی صفر تا صد و برای انتخاب بهترین نوع کسب و کار در کنار شما خواهند بود.

 

در این مسیر، با کمک یک دیگر بررسی خواهیم کرد که با توجه به شرایط مالی و امکاناتی که شما در دسترس خود دارید، مناسب ترین نوع سرمایه گذاری لیزر تگ برای شما کدام است. شما هیچ گونه هزینه ای برای مشاوره و طراحی نمی پردازید، کافی است که تجهیزات لیزرتگ را بخرید.

 

چگونه شروع کنیم؟

  1. 1. با مشاوران آریولند تماس بگیرید.

 

  1. 2. با راهنمایی کارشناسان آریولند، فضای مناسب را برای باشگاه خود بیابید.

 

  1. 3. با راهنمایی کارشناسان آریولند، تجهیزات لیزر تگ بخرید.

 

  1. 4. با راهنمایی کارشناسان آریولند، طرح ها و نقشه ی اختصاصی خود را نهایی کنید.

 

  1. 5. با راهنمایی کارشناسان آریولند، دکور و پلان های خود را پیاده سازی کنید.

 

  1. 6. با راهنمایی کارشناسان آریولند، برای افتتاحیه و تبلیغات خود برنامه ای مشخص تدوین نمایید.

 

  1. 7. با راهنمایی کارشناسان آریولند، نیروی انسانی مورد نیاز خود را استخدام نموده و آموزش دهید.

 

  1. 8. با راهنمایی کارشناسان آریولند، صفحات خود را در شبکه های اجتماعی راه اندازی نمایید.

 

  1. 9. با راهنمایی کارشناسان آریولند، باشگاه لیزرتگ خود را افتتاح نموده و به تبلیغات خود ادامه دهید.

 

  1. 10. سفارش بگیرید و شروع به کسب درآمد نمایید.

 

کسب درآمد با روش از سرمایه گذاری در تفریحات آسان است، از دانش آریولند که بر مبنای تجربیات و سرمایه گذاری های واقعی است استفاده نمایید. آریولند در تمام مراحل، از صفر تا صد، در کنار شما است.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی