hambergermenu

گیوه‌های اورامانی‌

به کلمه بازار که فکر می‌کنید یاد چه تصویرهایی می‌افتید؟ ماهی‌های تازه‌ی بازار رشت؟ ادویه‌های بازار ته‌لنجی آبادان؟ دیگ‌های مسی بازار یزد؟ پارچه‌های عشایری بازار وکیل؟ فرش‌ها و قالی‌های خوش‌و‌آب رنگ بازار تبریز؟ شلوغی و هیاهوی بازار تهران؟ یاد هر کدام که بیفتید، توی بازار باسلام می‌توانید با کمی گشت‌و‌گذار نشانی‌هایشان را پیدا کنید!

 

در باسلام از دورترین بازارها خرید کنید!

بازار باسلام حالا آن‌قدری بزرگ‌ شده که بتوانیم با خیال راحت بگوییم وسعت آن به اندازه همه ایران است. با کمک باسلام حالا حتی به دورترین مغازه‌ها در دل دورترین بازارهای کشور عزیزمان هم دسترسی دارید. در این بازار آنلاین، یک عسل‌فروشی کوچک و قدیمی در ته بازار اردبیل تنها به اندازه چند کلیک با شمایی که ساکن جنوبی‌ترین نقطه ایران هستید، فاصله دارد!

 

اما این همه ماجرا نیست: شما در باسلام می‌توانید حتی از آدم‌های معمولی که محصولات خانگی خودشان را می‌فروشند، هم خرید کنید. کافیست اراده کنید تا گیوه‌ سنتی‌تان از روستای دوردست اورامان به دستتان برسد! گیوه‌هایی که روستایی‌ها با دست‌های خودشان برای شما آماده کرده‌اند.

 

 

 

در باسلام هر چیزی که فکرش را کنید، پیدا می‌شود!

در باسلام از شیر مرغ تا جان آدمیزاد پیدا می‌شود! درست مثل بازارهای شلوغ شهرهای بزرگ. با این تفاوت که باسلام از همه این بازارها بزرگ‌تر است. فرقی نمی‌کند که دنبال گلاب و عرقیجات سنتی باشید یا دوربین‌های عکاسی آخرین مدل! باسلام تقریبا هیچ‌وقت شما را دست‌خالی برنمی‌گرداند.

دسته‌بندی‌های محصولات این بازار عبارتند از: مواد غذایی، مد و پوشاک، خانه و آشپزخانه، صنایع دستی، سلامت، درمان و طب، آرایشی و بهداشتی، فرهنگی آموزشی و سرگرمی، ورزش و سفر، خدمات کسب‌و‌کار، کالای دیجیتال و ابزارآلات و تجهیزات خودرو. توی هر کدام از این دسته‌بندی‌ها صدها محصولاتی پیدا می‌شوند که احتمالا تا حالا حتی اسمشان را هم نشنیده‌اید!

 

در باسلام از دورترین بازارها خرید کنید!

 

 در باسلام با آدم‌های واقعی طرفید!

بسیاری از محصولات باسلامی مثل نقل و نبات در فروشگاه‌های آنلاین دیگر هم پیدا می‌شوند اما تفاوت باسلام در قصه آدم‌هایش است. هر غرفه‌دار باسلامی کسی است شبیه به من و شما. یک آدم واقعی معمولی با یک قصه منحصر به فرد غیرمعمولی که تصمیم گرفته روی پای خودش بایستد و کسب‌وکار کوچک خودش را راه بیندازد.

 

به زبان دیگر در باسلام فروش محصول، صرفا یک فرایند مکانیکی و خشک بین فروشنده و مشتری نیست؛ بلکه شما می‌توانید مثل یک بازار واقعی با غرفه‌دارها گفتگو کنید، نظرشان را بپرسید، از آن‌ها برای خرید راهنمایی بخواهید یا حتی درخواست بدهید که محصول شما را به شکل سفارشی بسازند.

 

خرید و فروش در باسلام مثل آبِ خوردن است!

خرید و فروش در با سلام هیچ پیچیدگی خاصی ندارد و همه می‌توانند از پسش بربیایند. اگر می‌خواهید خرید کنید، کافیست به امتیاز هر محصول و تجربه‌هایی که از خرید آن ثبت شده توجه کنید. تازه می‌توانید از خود فروشنده یا خریدارهای قبلی هم مشورت بگیرید. راستی خرید از غرفه‌هایی که نشان برتر دارند هم می‌تواند حسابی کارتان را راحت‌تر کند.

 

اگر هم صاحب یک کسب‌و‌کار هستید، کافیست غرفه‌تان را در کمتر از چند دقیقه ثبت کنید و محصولات خود را در آن بچینید و منتظر بمانید تا مشتری‌هایتان از تمام ایران شما را پیدا کنند. به همین سادگی!

 

در باسلام هر چیزی که فکرش را کنید، پیدا می‌شود!

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *