hambergermenu

Pool prize  چیست و چگونه کار میکند؟

 Pool Prizeیک سرویس قرعه کشی است که بر روی شبکه ترون بنا نهاده شده که در آن هیچ کس بازنده نخواهد بود. برای آشنایی بیشتر با این مقوله جدید، عملکرد و نحوه کار سایت  get2bit با ما همراه باشید.

Pool Prize سرویسی است که به کاربران امکان می دهد در استخرهای خاص ارزهای دیجیتال خود را به صورت استکینگ به اشتراک بگذارند تا شانس برنده شدن در استخرها با جوایز ماهانه قابل توجهی را داشته باشند و معایب سرویس های مشابه و رقبا را برطرف کرده است.

در واقع،  Get2bit  یک نوع از  هوش مصنوعی در زمینه بازارهای مالی است که با انجام معاملات در بازار و کسب درامد به سهامداران پس انداز و برداشت سود را آموزش میدهد که همراه با قرعه کشی های ماهیانه است. این کار را با ترکیب قدرت فناوری بلاک چین، هوش مصنوعی و برنامه های غیرمتمرکز (Dapps) انجام می دهد که قدرت آن برگرفته از چیپ ست های ساخت انویدیا سری گریس (Grace) است که همراه با نسخه ای 4.5 از هوش مصنوعی OpenAI  به روزرسانی شده است.

این به روزرسانی ترکیبی از DeFi و قرعه کشی توصیف می شود، فرایند بدون ضرر به این معنی است که اگر در قرعه کشی برنده نشوید، پولی را که برای ورود به قرعه کشی پرداخت کرده اید را از دست نمیدهید و سود انرا به طور مرتب تا زمان پایان قرارداد دریافت خواهید کرد همچنین برای افزایش شانس برنده شدن میتوان تعداد بلیط ها را افزایش داد که تاثیر بسزایی در میزان برنده شدن نیز به همراه دارد.

Pool prize چیست و چگونه کار میکند

شرکت کنندگان می توانند با خرید بلیط های متعدد به این فرایند پربازده بپیوندند و هر بلیط به آنها فرصتی برای بردن یک جایزه می دهد. در پایان هر ماه، برنده جایزه استخر معرفی میشود . با این حال، چیزی که این هوش مصنوعی را منحصر به فرد می کند این است که شرکت کنندگانی که برنده نمی شوند نیز بلیط های خود را از دست نمیدهند و بلیط ها منقضی نمیشوند و در عوض آنها به دور بعدی و همینطور دوره های بعد از آن منتقل میشوند، تا زمانی که قرارداد ادامه دارد سود مشارکت را دریافت خواهید کرد،این وضعیت تا زمانی که شما برنده شوید یا قرارداد خود را فسخ کرده و برداشت را انجام دهید ادامه خواهد داشت،این یک موقعیت برنده-برنده است.ممکن است شما برنده نشده باشید اما نه تنها چیزی را از دست نداده اید بلکه پولتان به همراه سود آن در حساب شما موجود است،این توصیفی است از سیستم قرعه کشی بدون باخت که در آن همه شانس برنده شدن دارند و در عین حال هیچکس نیز بازنده نیست و راه های گوناگونی نیز برای افزایش شانس برنده شدن را خواهید داشت که در شبکه های اجتماعی در مورد انها صحبت شده و آموزش ها لازم موجود است.برای تامین مالی جایزه،  Get2bit از سود کسب شده در معاملات و ترید های انجام شده در بازارهای مالی استفاده می کند،همچنین این شرکت توانسته با استفاده از پروتکل های بلاکچین و برنامه های غیرمتمرکز به طور چشمگیری کارمزد های شبکه را کاهش دهد و همانطور که رقبا هنوز در بستر ERC20 درحال فعالیت هستند که کارمزدهای بالایی به مشارکت کنندگان تحمیل میکند اما با توجه به دغدغه هایی که مشارکت کنندگان داشته اند توانستیم این مورد را حل نموده و هزینه ای کارمزد ها را کاهش دهیم.

شرکت کنندگان برای خرید بلیط، تتر را به (استخر) واریز می کنند .هزینه هر بلیط 50 تتر است و هر ماه جایزه بر اساس برنده شدن یا نشدن افزایش پیدا میکند به عنوان مثال : در صورتی که تازه ثبت نام را انجام داده اید و جایزه 20000 دلار است در صورتی که قرعه کشی انجام شود و بلیط برنده ای اعلام شده نسبت به دریافت جایزه اقدام نکند مبلغ جایزه در استخر مانده و جایزه ای ماه بعد به آن افزوده میشود یعنی 20000+20000 = 40000 و به همین منوال اگر برنده ای 40000 دلاری نیز برای دریافت اقدام نکند جایزه ماه بعد 80000 دلار اعلام خواهد شد.

Pool prize چیست و چگونه کار میکند 2

مشارکت کنندگان می توانند به هر میزان بلیطی که می خواهند خرید کرده و پاداش مشارکت در استخر را به صورت روزانه دریافت کنند. وجوه موجود در این استخر به پلتفرم وام دهی DeFi Compound Finance فرستاده می شود که مورد ضمانت قرار میگیرد و در آنجا برای یک دوره که طبق قرارداد تعیین شده است سود به آن تعلق می گیرد.

در انتهای هر ماه، برنده به صورت تصادفی انتخاب می شود. بلیط برنده سود کسب شده توسط استخر و جایزه را دریافت خواهد کرد و بلیط هایی که برنده نشده اند نیز سود خود را دریافت خواهد کرد و روند قرعه کشی دوباره شروع می‌شود. تمامی این مراحل توسط قراردادهای هوشمند اجرا می شوند، بنابراین شرکت کنندگان میتوانند برای افزایش شانس خود برای برنده شدن به تعداد بلیط های خود اضافه کنند و تا زمانی که انصراف ندهند، هر ماه بخشی از قرعه کشی خواهند بود و بلیط های قدیمی و جدید در تمامی مراحل قرعه کشی شرکت داده خواهد شد و در تمام مدت این فرصت افزایش تعداد بلیط های خود را دارند که شانس برنده شدن را بالاتر ببرند. سایت Get2bit به عنوان یک قرعه کشی بدون ضرر شناخته می شود و هیچ یک از شرکت کنندگان هرگز بلیط های خود را از دست نمی دهند مگر قرارداد را با شرکت لغو کنند.

همانطور که ذکر شد تا هنگامی که بلیط های شما در استخر است، لازم نیست کار دیگری انجام دهید. بلیط‌های شما به‌طور خودکار واجد شرایط برنده شدن خواهند بود مگر اینکه از قرارداد خارج شوید.

همچنین راه های مختلفی نیز برای افزایش تعداد بلیط های قرعه کشی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است که در وب سایت کمپانی و شبکه های اجتماعی به آنها اشاره شده است که برای کسب درآمد و افزایش تعداد بلیط ها بسیار مناسب است.

و اما DeFi Compound Finance  چیست ؟

DeFi Compound Finance چیست

در یک حساب پس انداز سنتی، شما پول را در بانک قرار می دهید و سود آن پول را به دست می آورید. مشکل این است که مشتریان بانک نمی‌توانند از پول سپرده‌شده و سود آن پس از قراردادن در بانک به هیچ وجه استفاده کنند.حالا فرض کنید  اگر بتوانید پولی را  خرج کنید که  هنوز به صورت پس انداز است و حتی بتوانید همان سود به دست آمده از پس انداز را نیز دوباره پس انداز کنید. این راهی است که DeFi  میتواند در آن به ما کمک کند.یکی از پلت فرم هایی  که روی ارائه این سرویس در دنیای DeFi کار می کند Compound  است. در زیر به بررسی چگونگی تلاش این پروژه مبتنی بر بلاکچین و قرارداد هوشمند برای کمک به افراد برای دسترسی به کسب درامد بیشتر می‌پردازیم

Compound سیستمی از قراردادهای هوشمند با دسترسی آزاد و شفاف است که بر روی بلاکچین ساخته شده است و در گسترش و توسعه نرم افزارهای غیرمتمرکز نقش دارد. گت2بیت یک فورک(شاخه ای) از compound  بر روی بلاکچین ترون است که به عموم مردم و شرکت کنندگان علاوه بر استکینگ در استخرها و دریافت سود حاصل و شرکت در برنامه های تجارت از طریق هوش مصنوعی اختصاصی طراحی شده اجازه میدهد که در برنامه های جوایز و بلیط های دائم نیز مشارکت داشته باشند. نرخ های سود پرداختی و دریافتی توسط شرکت کنندگان و وام دهندگان بر اساس طرح انتخابی تعیین شده و متغیر است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

مطالب پیشنهادی