hambergermenu

آکادمی کافی پارس اولین آموزش کافی شاپ در کرج با تضمین بازار کار و مدرک بین المللی

باریستا به عنوان یک حرفه کاملاً مجزا، در بین علاقه مندان به قهوه و نوشیدنی ‌های گرم، بسیار محبوب است.

 

در حال حاضر در شهر کرج، ممکن است چندین مرکز آموزشی برای آموزش این حرفه وجود داشته باشد که به هنرجویان، تکنیک ‌های لازم برای تهیه قهوه و نوشیدنی ‌های گرم را آموزش می ‌دهند.

 

این دوره ‌های آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته، برای همه علاقه مندان به این حرفه مناسب هستند.

 

در صورت تمایل به شرکت در دوره آموزش باریستا در کرج، ثبت نام در یکی از مراکز آموزشی کرج، گامی مهم در این راه است.

 

آموزشگاه کافی پارس آموزش باریستا کرج را با بهترین اساتید باریستایی برگذار می کند و پس از پایان دوره نیز مدرکی معتبر در نظر گرفته است.

 

هنرجویانی که در دوره آموزش باریستا در کرج، آموزشگاه کافی پارس را انتخاب می کنند طبق سرفصل از پیش تعیین شده آموزش می بینند و هنرجو تمامی موارد یک دوره کامل را آموزش دیده و سرفصل به سرفصل پیش می روند و تا زمانی یک سرفصل را به طور کامل آموزش نبینند استاد وارد سرفصل بعدی نمی شود و هر آموزشگاهی این مزیت را ندارد و اینگونه خدمت ارائه نمی دهد.

 

آموزش باریستا کرج در آکادمی هنر پارس مطابق با سرفصل های آموزش باریستا در تهران بوده و هیچ تفاوتی ندارد فقط شما در شعبه دوم آکادمی کافی پارس واقع در استان البرز آموزش می بینید.

 

سرفصل های آموزش باریستا کرج در آکادمی هنر پارس معتبر بوده و مناسب بازار کار و نیاز آن تدوین شده، همچنین باید به این مورد اشاره کنیم که این آموزش ها مطابق سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای کل کشور بوده که بسیار معتبر می باشد و هنرجویان زیادی در این دوره ها ثبت نام می کنند.

 

آکادمی کافی پارس اولین آموزش کافی شاپ در کرج با تضمین بازار کار و مدرک بین المللی

 

اموزش باریستا کرج کافی پارس به عنوان بهترین کلاس باریستایی محسوب می شود. چرا که هنرجویان زیادی را به باریستا و بارتندر حرفه ای تبدیل کرده است.

 

گارانتی آموزشی کافی پارس در آموزش باریستا در کرج یکی از موارد مهمی است که به افراد اعتماد به نفس می‌دهد.

 

این گارانتی به معنای این است که اگر شما به هر دلیلی از دوره آموزشی ناراضی شدید یا حتی اگر به هر دلیلی نتوانستید تمام مفاهیم را درک کنید، مدرسان و مربیان در خدمت شما هستند.

 

آموزش کافی شاپ در کرج

امروزه کافی‌شاپ یکی از پرطرفداران‌ترین مکان‌ها بین مردم به خصوص جوانان به شمار می‌رود. اکثر مردم برای تفریح، دورهمی و همچنین برگزاری جشن‌های تولد و… به کافی‌شاپ ‌می‌روند.

 

از همین رو باعث شده است کافی‌شاپ بازار کاری خوبی داشته باشد و شغل عالی به حساب بیاید.

 

کافه‌های زیادی در سطح شهر وجود دارد که افراد پس از اتمام آموزش کافی‌شاپ در کرج به راحتی می‌توانند در کافه‌ای استخدام شوند.

 

برای راه‌اندازی یا حتی کار در کافی شاپ های کرج، چه در ایران و چه در خارج از کشور نیاز به یادگیری و آموزش یک دوره جامع کافی شاپ دارید.

 

کسی که دوره آموزش کافه داری را دیده باشد، به راحتی می‌تواند مطابق با سلیقه و ذائقه مردم، بهترین نوشیدنی‌های گرم و سرد را در اختیار آن‌ها بگذارد و همچنین مشتری‌های زیادی برای کافی‌شاپ به ارمغان بیاورد.

 

در حقیقت آموزش کافی‌شاپ در کج با مدرک بین المللی خیلی بهتر است، چرا که اگر زمانی خواستید در کشور‌های دیگر کافی‌شاپ تأسیس کنید یا در کافی شاپی کار کنید خیلی راحت می‌توانید استخدام شوید.

 

پس بهتر است دنبال آموزشگاهی باشید که حتماً بعد از آموزش علاوه‌بر مدرک فنی‌حرفه‌ای، مدرک بین‌المللی نیز به شما داده شود. کافی پارس کرج شما را در این امر یاری می‌کند.

 

آموزش کافی شاپ در کرج مناسب مهاجرت با مدرک باریستایی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در شهر کرج سکونت دارید و به تهیه نوشیدنی های بر پایه قهوه علاقه دارید باید گفت که می توانید در باریستایی بسیار موفق شوید.

 

دوره باریستا کرج در همه آموزشگاه ها یکسان نیست و تحت تاثیر عوامل گوناگونی قرار می گیرد.

 

اگر قصد مهاجرت دارید و یا به شغل باریستایی که یک حرفه بین المللی بوده و در تمامی کشور ها آنرا نیاز دارند علاقه دارید این مقاله برای شماست که از صفر یعنی دوره باریستا کرج تا مهاجرت یک باریستای حرفه ای به شما کمک می کنیم.

 

هنرجویانی هستند که با توجه به علاقه خود برای یادگیری سرفصل‌های دوره باریستا در این کلاس‌های آموزشی شرکت می‌کنند.

 

درواقع افرادی که مهارت‌های لازم را فرا می‌گیرند بعد از مدتی می‌توانند مدرک خود را دریافت نمایند و در مکان‌هایی مانند هتل، رستوران، کافی شاپ و… مشغول به کار شوند.

 

شماره تماس :

 

09962028030

 

09202775857

 

در دوره باریستا کرج کافی پارس تنها بحث آموزش مطرح نیست و پس از اتمام آموزش، مدرک معتبر بین المللی در اختیار هنر جو قرار می گیرد.

 

مدرک چنین آموزشگاهی، تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای و وزارت کار و تعاون بوده و کاملا معتبر است.

 

به حدی که با در دست داشتن این مدرک،امکان دریافت وام اشتغال از بانک ها و مراکز دولت نهاد را دارید.

 

حتی اگر به دنبال راه اندازی یک کافه و دریافت پروانه کسب و وام هستید، اولین اقدام شما می تواند بعد از یادگیری دوره باریستا کرج کافی پارس، دریافت مدرک معتبر باریستایی آموزشگاه باشد.

 

آموزش کافی شاپ در کرج با سرفصل معتبر و پشتیبانی ویژه

برای تبدیل به یک باریستا حرفه‌ای، شما باید توانایی تهیه انواع مختلف قهوه‌ها را داشته باشید که این امر نیازمند گذراندن دوره‌های کلاس باریستا کرج و تمرین مداوم در این زمینه است،

 

برای گذراندن این دوره ها باید کلاس باریستا کرج را که در این زمینه بهترین آموزشگاه باریستایی کرج است انتخاب کنید

 

هنرجویانی که در کلاس باریستا کرج  و آموزش بارتندر کافی پارس ثبت نام می کنند طبق سرفصل از پیش تعیین شده آموزش می بینند و هنرجو تمامی موارد یک دوره کامل را آموزش دیده و سرفصل به سرفصل پیش می روند و تا زمانی یک سرفصل را به طور کامل آموزش نبینند استاد وارد سرفصل بعدی نمی شود.

 

این مورد را اضافه کنم که شما بعد از ثبت نام در دوره باریستا کرج کافی پارس یک کارت گارانتی پشتیبانی 5 ساله دریافت می کنید که تا 5 سال بدون هیچ مانعی می توانید برای رفع اشکال و استفاده از تجهیزات به آکادمی پارس مراجعه کنید.

 

از دیگر استفاده های این کارت گارانتی کلاس باریستا کافی پارس می توان به مزیت های رایگان زیر اشاره کرد:

 

5 سال شرکت در تورهای بازدید از کارخانجات رستری ایران در تمامی شهر ها

 

5 سال شرکت در ورکشاپ های حضوری با موضوعات مختلف

 

5 سال مشاوره جهت مدیریت و راه اندازی کافی شاپ

 

سخن آخر در آموزش کافی شاپ

 

سخن آخر

 

در پایان، آکادمی کافی پارس به عنوان اولین مرکز آموزش کافی شاپ در کرج با افتخار با تأمین بازار کار و ارائه مدرک بین‌المللی به فارغ‌التحصیلان خود در میان افراد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

این آموزشگاه با تکیه بر تجربه، استانداردهای بین‌المللی، و بهره وری اساتید مجرب و متخصص، تلاش می‌نماید تا افراد را به یک آینده پویا و موفق در عرصه کافی شاپ و صنعت قهوه . یک باریستای حرفه ای تبدیل کند.

 

به امید دیدار در دوره‌های آموزش کافی شاپ در کافی پارس کرج و تجربه‌ی یک سفر پراز اطلاعات و مهارت به سوی موفقیت شما را خواهیم دید.

 

شماره تماس :

 

09962028030

 

09202775857

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *