hambergermenu

افزایش فالوور با استخدام ادمین یا خرید فالوور ؟ بررسی سریع ترین روش

چکیده : یکی از دلایل مهمی که سبب استخدام ادمین‌ها می‌شود این است که ادمین‌ها سبب افزایش تعامل فالوورها و کاربران می‌شوند اما به این نکته توجه کنید که همه ادمین‌ها توانایی این کار را ندارند بلکه با توجه به توانایی‌ها و همچنین آموخته‌هایشان در زمینه‌های متفاوتی فعالیت می کنند که در ادامه آشنا خواهیم شد ، اما اگر به دنبال ادمین کل هستید که تمام مسئولین های پیج را به او واگذار کنید این ادمین باید در قدم اول بتواند فعالیت کاربران و فالوور ها را در پیج افزایش دهد

 

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین برنامه‌های معروف در سطح جهانی می‌باشد که به دلیل وجود ویژگی‌های منحصر به فرد خود در راستای افزایش کاربران و همچنین ایجاد مشاغل توانسته است در صدر جدول قرار گرفته و هم اکنون نیز جز برنامه‌هایی باشد که کاربران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند .

 

یکی از دلایل عمده ایجاد مشاغل مختلف در سطح اینستاگرام وجود کاربرانی بی‌شمار می‌باشد تعداد زیاد کاربران فرصت معروفیت را برای همه افراد فراهم کرده است در نتیجه کاربران می توانند با ایجاد پیج های تجاری و فعالیت در آن ضمن افزایش سطح درآمد معروف نیز شوند .

 

ایجاد پیج های تجاری و معروفیت نیازمند وجود فالوور می باشد برای اینکه بتوانید سطح درآمد خود را بیشتر کنید حتما باید ابتدا مخاطبان خود را بیشتر کنید سپس به اهداف خود برسید ، افزایش فالوور اینستاگرام به کمک روش های مختلفی انجام می گیرد از این روش ها کمک گرفتن از ادمین ها و خرید فالوور اینستاگرام می باشد ، این دو روش بنا به دلایل متنوعی بسیار رایج شده اند اما قصد داریم بدانیم کدام روش مناسب تر است افزایش فالوور با استخدام ادمین یا خرید فالوور ؟ بررسی سریع ترین روش ، کدام مورد بهترین روش محسوب میشود ؟

 

افزایش فالوور با استخدام ادمین یا خرید فالوور ؟ بررسی سریع ترین روش

 

چرا باید فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم ؟

شبکه اینستاگرام پلتفرمی برای اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها محسوب می‌شود که کاربران می‌توانند محتواهای تولیدی خود را با کپشن‌ها و همچنین نوشته‌های متنوع در صفحه خود به اشتراک بگذارند .

 

برخی از صفحه‌های اینستاگرامی تعداد فالوور بالایی دارند و گاهی اوقات این تعداد فالوور حتی به میلیون‌ها نیز می‌رسد در این سری از صفحه‌ها تعامل کاربران بسیار بالا می‌باشد منظور از تعامل یعنی اینکه فالوورها لایک بالا کامنت زیاد و همچنین شیر بیشتری دارند و افراد بیشماری نسبت به محتوا واکنش نشان می دهند پس این مورد نشان از اهمیت فالوور و نقش آن در دیده شدن و محبوبیت دارد .

 

وجود فالوور برای شبکه اینستاگرام بسیار اهمیت دارد و نبود مخاطب باعث افت پیج و همچنین عدم پیشرفت می‌شود در نتیجه تمامی پیج‌های اینستاگرامی به خصوص افرادی که در زمینه بیزینسی فعالیت دارند لازم است که تعداد فالوور خود را با روش‌های متنوع و اصول مناسب افزایش دهند .

 

فالوور ها باعث میشوند که شانس ورود به اکسپلور را بدست آورید ، ورود به این صفحه یکی از دشوار ترین مراحل شمرده میشود و با ورود به صفحه پیشرفت بسیار زیادی برای افراد رخ می دهد و این افراد می توانند شاهد افزایش یکباره تعداد فالوورها ، لایک ها ، کامنت ها و سایر موارد باشند و فروش آنها بسیار افزایش پیدا کند پس با توجه به اهمیت فراوان فالوور افزایش ان الزامی می باشد .

 

دلیل استخدام ادمین اینستاگرام برای اداره پیج

از جمله مشاغلی که به دلیل معروفیت جدید اینستاگرام ایجاد شده ادمین اینستاگرام می‌باشد که به واسطه آموخته ها و استعدادهای خود در هر یک از زمینه های مختلف همچون تدوین ، تولید محتوا ،پاسخگویی به دایرکت‌ها ، فعالیت در بخش فروش و… فعالیت دارد .

 

قبل از اینکه به فکر استخدام ادمین بیفتید ابتدا باید به این نکته توجه کنید که استخدام ادمین در صورتی نیاز است که شما فعالیت و مشغله‌های بیشتری داشته باشید و با کمبود زمان در زمینه تولید محتوا و فعالیت در اینستاگرام روبرو باشید همچنین اگر با الگوریتم اینستاگرام و نحوه صحیح کارکرد آن دقیق آشنایی ندارید می توانید از ادمین ها کمک بگیرید .

 

یکی از دلایل مهمی که سبب استخدام ادمین‌ها می‌شود این است که ادمین‌ها سبب افزایش تعامل فالوورها و کاربران می‌شوند اما به این نکته توجه کنید که همه ادمین‌ها توانایی این کار را ندارند بلکه با توجه به توانایی‌ها و همچنین آموخته‌هایشان در زمینه‌های متفاوتی فعالیت می کنند که در ادامه آشنا خواهیم شد ، اما اگر به دنبال ادمین کل هستید که تمام مسئولین های پیج را به او واگذار کنید این ادمین باید در قدم اول بتواند فعالیت کاربران و فالوور ها را در پیج افزایش دهد به گونه ای که حتی فالوور های روح پیج نیز فعال شوند همچنین باعث شود روز به روز بر میزان دیده شدن پیج افزوده شود و سایر افرادی که حتی پیج شما را نمی شناسند وارد پیج شده و تعامل پیج را افزایش دهند .

 

انواع ادمین اینستاگرام

 

انواع ادمین اینستاگرام

 

کلمه رایج ادمین (Administrator)که امروزه در شبکه‌های اینستاگرامی بسیار بیان می‌شوددر معنی مدیر و اداره کننده می‌باشد ، ادمین فردی است که باید تمامی فعالیت‌های پیج را زیر نظر بگیرد و همچنین بداند چه زمانی در چه تایمی محتوایی را به اشتراک بگذارد و با کاربران چگونه برخورد بکند .

 

با توجه به اینکه شاخه های مرتبط به اینستاگرام زیاد می باشند در نتیجه هر کدام از این شاخه ها نیازمند افراد حرفه ای هستند که بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند به همین دلیل ادمین ها را نیز در دسته بندی مخالف قرار می دهیم که تعدادی از آنها عبارتند از : ادمین تولید محتوا ، ادمین فروش ، تدوین گر ، پاسخ دهی به دایرکت ، فوتوشاپ ، مجری ، برنامه نویس و بلاگر و…که ها کدام بسته به نوع فعالیت شأن می توانند مورد نیاز افراد به ویژه کارفرما قرار گیرند .

 

با توجه به اینکه مهمترین وظیفه ادمین افزایش تعامل کاربران به ویژه افزایش تعداد فالوور می‌باشد در نتیجه اگر قصد کمک گرفتن از ادمین‌ها را دارید باید از ادمین کل استفاده کنید این ادمین وظایف مختلفی را بر عهده دارد که در ادامه چندی از آنها را با هم بررسی می‌کنیم :

 

  • پاسخ دهی سریع به قسمت دایرکت‌ها و حداقل ممکن به کامنت‌ها

 

  •  دنبال کردن افراد موفق و قدر هم حوضه که توانستند بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام را کسب بکنند به منظور ایده گرفتن و تولید محتوا

 

  • دنبال کردن فالوورهای هدف به منظور افزایش تعداد فالوور و همچنین افزایش تعامل کاربران

 

  •  تولید محتوای مستمر و همچنین جذاب به منظور جلب کاربران و افزایش تعداد فالوور

 

  • انجام تبادل با پیج های هم سطح به دلیل افزایش تعداد دنبال کننده ها

 

اهمیت افزایش فالوور اینستاگرام

در دید کلی مهم ترین عنصر در اینستاگرام تعداد فالوور می باشد ، فالوور ها از دیدگاه های مختلفی اهمیت دارند و می توان گفت نقش بسیار زیادی در تمامی حوزه های اینستاگرامی دارند ، یکی از مهم ترین اهمیت فالوور اینستاگرام نقش آن در کسب درآمد می باشد ، فردی که به دنبال افزایش نرخ فروش خود یا کسب درآمد به هر طریقی از اینستاگرام می باشد باید بدانید که اولویت کار با مخاطب و جذب فالوور می باشد و ابتدا باید تمام حواس خود را در جهت افزایش فالوور ها قرار دهد .

 

فالوور به عنوان شاخصه پررنگ در تمایز پیج ها شناخته میشود به عبارتی امروزه تمامی پیج های اینستاگرامی با تعداد فالوور هایشان طبقه بندی می شوند و هر پیج یا صفحه ای که تعداد فالوور بیشتری دارد می تواند درآمد بسیار زیاد همراه محبوبیت میان کاربران داشته باشد ، همچنین تعداد فالوور و افزایش آن در جلب افراد جدید تاثیر دارد و موجب میشود که ما بین افراد دیگر پیج شما دیده شده و مخاطب آن افزایش پیدا کند .

 

نحوه افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از راه های افزایش تعداد فالوور ها و همچنین تعامل کاربران بهره گیری از ادمین ها می باشد ، البته باید این ادمین مهارت کافی در اداره کردن پیج را داشته باشد و در کنار آن صاحب تجربه باشد و بداند چه اصول و فنی برای کاربران نیاز است تا تعداد آنها بیشتر شود ، بعد از اینکه پیج خود را به ادمین می سپارید چندین مدت طول خواهد کشید که پیج آرام آرام تعداد فالوور خود را بیشتر کند و کم کم فروش افزایش پیدا کند ، اما می توان به جای ادمین اینستاگرام از خرید فالوور ایرانی واقعی استفاده کرد .

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیست ؟

یکی از روش‌های به جا افتاده و معمولی که امروزه توسط بسیاری از کسب و کارها و همچنین مدیران انجام می‌گیرد خرید فالوور واقهی اینستاگرام می‌باشد ، خرید فالوور اینستاگرام واقعی یعنی اینکه شما در ازای پرداخت هزینه مشخص به وب سایت‌های معتبر تعداد فالوور مد نظر خود را به صورت واقعی دریافت می‌کنید و به این ترتیب به همان مقداری که ثبت سفارش کرده‌اید تعداد فالوور پیج شما بیشتر می‌شود .

 

فالوورها انواع مختلفی دارد ولی زمانی که شما فالوور واقعی را برای خرید انتخاب می‌کنید افراد و کاربران حقیقی اینستاگرام با دیدن پیج شما آن را دنبال می‌کنند به عبارتی همانند یک تبلیغات گسترده و بدون دردسر پیج شما در معرض دید کاربران بی‌شمار قرار می‌گیرد و از این تعداد افرادی که علاقه و رغبت برای حضور در پیج شما دارند پیج را دنبال کرده و از محتوای آن استفاده می کنند .

 

برای اینکه بتوانید صاحب فالوورهای واقعی شوید بایسای از وب سایت‌های معتبر خرید خود را انجام دهید ؛ فالوورهای واقعی به دلیل اینکه کاربران حقیقی در پشت این اکانت‌ها وجود دارد موجب افزایش تعامل صفحه خواهند شد و در افزایش نرخ فروش افزایش فالوورهای ارگانیک و سایر تعاملات پیج تاثیر مستقیم دارند .

 

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

با خرید فالوور واقعی اینستاگرام شما صاحب افراد جدید و فعال خواهید شد و این تعداد فالوور به درخواست و ثبت شخص شما انجام می‌گیرد ، این فالوور ها به دلیل مزایای فراوان خود امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند که در ادامه به مزایای این فالوور ها خواهیم پرداخت تا دلایل محبوبیت آنها را به خوبی درک کنیم .

 

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

 

اعتماد سازی

فروش محصولات و همچنین تعاملات علاوه بر دنیای مجازی در شبکات اجتماعی همچون اینستاگرام نیز انجام می‌شود باید بدانید که همانند دنیای واقعی اینستاگرام نیز برای اینکه بتواند محصولات خود را به فروش برساند نیاز است که ابتدا اعتمادسازی اولیه انجام گیرد در نتیجه تمامی افرادی که مشغول فعالیت در پیج های بیزنسی هستند ابتدا باید اعتماد کاربران را کسب کنند .

 

پیچ‌هایی در اینستاگرام می‌توانند به اعتبار بالا برسند که تعداد فالوور زیادی دارند شما باید به این نکته توجه کنید هر چقدر که تعداد فالوور شما بالا باشد می‌توانید اعتماد کاربران را به دست بیاورید در نتیجه خرید فالوور واقعی به دلیل اینکه تعداد فالوور شما و شمار آنها را افزایش می‌دهد بسیار کارآمد هستند به این ترتیب می توانید به سرعت به اعتبار بالا برسید و افراد جدید تر به سرعت به پیج شما اعتماد کرده و به آن می پیوندند  .

 

 

افزایش نرخ فروش

با توجه به اینکه جلب اعتماد کاربران قدم اول در مسیر فروش شمرده میشود قدم بعدی فروش محصولات به صورت مستقیم می باشد ، برای اینکه بتوانید در کنار جلب اعتماد  کاربران فروش بیشتری نیز تجربه کنید نیاز به افزایش فالوور خود از طریق جذب فالوور واقعی دارید .

 

برای داشتن فروش بیشتر در اینستاگرام بایستی تعداد فالوور خود را بالا ببرید با بالا بودن تعداد فالوور ها افراد تازه وارد و کاربرانی که شما را دنبال کرده اند به سرعت به اعتبار پیج پی برده و از محصولات شما استقبال می کنند و همین مورد سبب میشود پیجتان ما بین سایر پیج های کاری به سرعت دیده شده و در زمان کوتاه تری به درآمد های بالا برسید با افزایش تعداد فالوور های واقعی و حقیقی پیج با افزایش سطح تعامل کاربران کاربران می توانند با خیال راحت تری خرید خود را از پیج انجام دهند به این ترتیب میزان خرید پیج افزایش پیدا کرده و می توانید میزان درآمد خود را بیشتر کنید .

 

دیده شدن و محبوبیت

یکی از بزرگ ترین اهداف افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند دیده شدن و معروفیت بیشتر می باشد ، افرادی که در اینستاگرام توسط کاربران بیشتری دیده می‌شوند مشتریان بیشتر خواهند داشت و همچنین اگر صاحب برند خاصی هستند آن برند معروف تر میشود و اگر صاحب پیج های تبلیغاتی هستند می توانند سود بیشتری را بدست آورند در نتیجه خرید فالوور واقعی  اینستاگرام برای شما بسیار مهم است .

 

زمانی که تعداد فالوور شما در صفحاتتان بالا میرود افراد بیشتری شما را می بینند و همین مورد سبب میشود که بلافاصله محتوای شما به افراد بیشتری نشان داده شود و به دنبال آن بر اساس الگوریتم اینستاگرام شانس شما برای ورود به اکسپلور افزایش پیدا می کند ، و در ادامه با دیده شدن و چرخیدن پست در اکسپلور به سرعت می توانید ما بین مردم دیده شوید و سپس افراد ورودی از صفحه شبکه کاوش به پیج بیشتر میشود و می توانید شاهد افزایش یکباره تعداد فالوور خود باشید که همین مورد دیده شدن شما را تسهیل می کند .

 

افزایش سطح تعامل کاربران

از جمله گزینه هایی که امروزه بسیاری از افراد با تجربه اینستاگرامی در زمینه الگوریتم به آن اشاره می کنند تعامل کاربران می باشد ، تعامل کاربران یعنی اینکه افرادی که یک پیج را دنبال کرده اند فعالیت داشته باشند و نسبت به محتواهای تولیدی هم چون پست و استوری ریکشن نشان دهند و این محتواها را لایک کرده و در صورت امکان کامنت و شیر را انجام دهند ، این مورد امروزه برای الگوریتم اینستاگرام بقدری اهمیت پیدا کرده است که بر اساس آن شانس ورود افراد به اکسپلور تنظیم می‌شود در نتیجه باید به کمک فالوور ها سطح تعامل را افزایش دهید .

 

اگر دقت کنید پیج های بزرگ تر سطح تعامل بیشتری دارند و فالوور های فعال آنها بسیار بیشتر است اما پیج های کوچک تر که فالوور کناری دارند اکثر اعضا کم فعالیت و گاهی روح هستند در نتیجه شما باید به کمک فالوور های جدید موجب افزایش تعامل آنها شوید یه این منظور می توان از خرید فالوور واقعی استفاده کرد ، فالوور واقعی یا افزایش سطح افراد فعال باعث میشود که تمامی فاکتور های مرتبط با تعامل همچون انگیجمنت ، ریچ و ایمپرشن افزایش پیدا کند و به این ترتیب شانس ورود به  صفحه اشتراکی برای شما محیا شود .

 

افزایش فالوور های ارگانیک پیج

 

تجربه ثابت کرده است که جذب فالوور به پیج‌هایی که تعداد فالوور بیشتری دارند خیلی موفقیت آمیزتر از پیج هایی است که تعداد فالوور آنها کم است این مورد نشان می‌دهد که هرچه تعداد فالوور شما افزایش پیدا کند و همان میزان فالوورهای ارگانیک و طبیعی بیشتری نیز به پیج وارد شده و آن را فالو می کنند به همین دلیل باید تعداد دنبال کننده های خود را بیشتر کنید .

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بهترین روش برای افزایش تعداد فالوور ها می باشد ، این روش به دلیل سرعت بالای خود در افزایش فالوور جزو مناسب ترین روش ها شمرده میشود به ویژه که فالوور های هدف شما بیشتر می شود در نتیجه این مورد باعث افزایش فالوور های ارگانیک و طبیعی پیج نیز میشود و به این ترتیب یک پیج بزرگ همراه با فالوور های فعال خواهید داشت .

 

صرفه جویی در وقت و زمان

شاید شما نیز روش‌های متنوعی برای افزایش فالوور سراغ داشته باشید ولی این روش‌ها در کنار مزایای فراوان خود معایبی را نیز دارند و اکثر این روش‌ها به دلیل اینکه مدت زمان زیادی را از شما سلب می‌کنند گزینه مناسبی محسوب نمی‌شوند همچنین ممکن است که برخی از آنها هزینه های زیادی را از شما بگیرند و در نهایت نتیجه مطلوبی نداشته باشند این در حالی است که خرید فالوور واقعی دقیقا عکس این روش ها می باشد چرا که نه تنها معایب سایر روش ها را ندارد بلکه جزو موثر ترین روش ها نیز شمرده میشود .

 

فالوورهای واقعی به دلیل سرعت بالایی که در افزایش تعداد دنبال کننده‌های پیج دارند یکی از بهترین گزینه‌ها شمرده می‌شود چرا که شما بلافاصله بعد از ثبت سفارش خود شاهد افزایش تعداد فالوورهای خود خواهید بود همچنین خرید فالوور واقعی هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌های افزایش فالوور دارد .

 

نظر ادمین های اینستاگرام در رابطه با خرید فالوور اینستاگرام

بسیاری از ادمین های اینستاگرامی در زمینه افزایش فالوور از خرید فالوور واقعی اینستاگرام استفاده می کنند ، با توجه به حجم انبوه مزایای خرید فالوور واقعی این روش حتی توسط ادمین های اینستاگرامی نیز تایید میشود و بر اساس تجربیات یک ادمین از خرید فالوور واقعی این روش کاملا به صرفه و کاربردی می باشد چرا که مسیر موفقیت افراد را کوتاه تر می کند و در بازه کوتاهی رشد پیج ها را حتمی می سازد و تعداد فالوور ها را بسرعت بیشتر می کند .

 

خرید فالوور اینستاگرام واقعی به دلیل سرعت خود شاید مناسب تر از کمک گرفتن از ادمین ها باشد اما شما می توانید در کنار خرید فالوور واقعی با تجارب ادمین ها موفقیت خود را بیشتر و رشد خود را افزایش دهید .

 

سخن پایانی 

برای رسیدن به موفقیت فعالیت اصولی مهم تر از سخت کوشی می باشد ، گاهی اوقات افراد از تمام تلاش خود استفاده می کنند اما نتیجه مطلوب خود را نمی بینند اما افرادی هستند که با اینکه فعالیت کمی دارند اما پیشرفت بسیار زیادی دارند ، تفاوت در نوع فعالیت می باشد برای مثال در اینستاگرامی گروهی به سرعت رشد می کنند دلیل این موفقیت فعالیت اصولی همچون کمک گرفتن از ادمین ها و خرید فالوور اینستاگرام می باشد ، شما نیز برای رسیدن به رشد شگرف می توانید از روی های موثر کمک بگیرید .

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی