hambergermenu

خرید با ووچر پرفکت مانی؟ از کجا و چگونه؟

در سال های اخیر، خرید آنلاین در کشور ما رشد چشم گیری داشته است، به لطف فروشگاه های بزرگی نظیر دیجی کالا و دیوار و حتی اینستاگرام، فرهنگ سازی بسیار خوبی در استفاده از فضای مجازی و انجام خریدهای آنلاین شده است، به طوریکه هم اکنون تعداد کاربران فعال اینترنت در ایران، عددی در حدود 80% جمعیت کل ایران اعلام برآورد میشود، و حجم سالانه خرید و پرداخت اینترنتی از عدد 1300 هزار میلیارد تومان و یا به عبارتی 22 میلیارد دلار فراتر رفته است، این عدد در قیاس با کشورهایی نظیر آمریکا، چین، و انگلستان قطعا پایین است، اما با توجه به حجم اقتصاد کشور ما، رشدی بسیار عالی و خیره کننده محسوب می شود.

 

خرید آنلاین در ایران

 

یکی از چالش های مهم بر سر راه تجارت الکترونیک در ایران تحریم است، تحریم کشور عزیز ما، متاسفانه باعث شده است ایرانیان از اکثر خدمات مالی بین الملل محروم باشند، خدمات نظیر ویزاکارت و مستکارت، پی پال، و …

 

راهکار چیست؟

خوشبختانه هنوز سیستم ها و شرکت های مالی جهانی وجود دارند که ما بتوانیم از آنها با وجود تحریم استفاده کنیم، شرکت های نظیر پرفکت مانی و وب مانی، و صد البته رمزارزها!

 

در خصوص رمزارزها باید این نکته رو یادآور بشویم که متاسفانه دامنه تحریم فعالیت در عرصه رمزارزها برای ما ایرانیان هر روز سخت تر می شود، از احراز هویت اجباری صرافی های بایننس و کوکوین گرفته، تا اعلان شرکت تتر در خصوص فریز کردن دارایی های ایرانیان، اما همچنان امکان فعالیت برای ایرانی ها در صرافی های رمزارز داخلی و نیز معدود صرافی های خارجی که هنوز احراز هویت در آنها اجباری نشده است وجود دارد.

 

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک ارز الکترونیک است، برخلاف رمزارزها، حالت غیرمتمرکز ندارد و عینا مشابه یک بانک عمل می کند، به این نحو که شما مثلا از حساب پرفکت مانی خود مقداری دلار را به حساب پرفکت مانی شخص دیگری انتقال می دهید و سایت پرفکت مانی این تراکنش را انجام میدهد، و در واقع هیچ ماینری هم مسلما وجود ندارد.

 

با پرفکت مانی میتوانید مثلا برای خرید میزبانی وب و یا سرور به راحتی هزینه سرویس مورد نظرتان را به شرکت خارجی پرداخت کنید و خدمات میزبانی وب را تحویل بگیرید.

 

ووچر پرفکت چیست؟

ووچر پرفکت مانی

 

ووچر عینا مشابه یک کارت شارژ و یا ژتون است، ووچر پرفکت مانی شامل دو کد e-Voucher و Activation code است، هر شخصی این دو کد را داشته باشد می تواند به راحتی پول داخل ووچر را خرج کند، به طور مثال

 

e-Voucher # 8798323976

Activation code 4424381702914959

Amount 100.00 USD

 

کد ووچر فوق که شامل دو عدد 10 و 16 رقم است حاوی 100$ پرفکت مانی است و شخص دارنده این دو کد به راحتی میتواند این 100$ را خرج کند. (کدها نمونه است و مسلما صحیح نیست!)

 

برای خرید ووچر و یا دلار پرفکت مانی در ایران چکار باید کنیم؟ آیا پرفکت مانی در ایران نمایندگی دارد؟

 

برای خرید و یا فروش پرفکت مانی و یا ووچر پرفکت مانی می توانید به صرافی های آنلاین در ایران مراجعه کنید، یکی از صرافی های قدیمی پرفکت مانی، است، با ثبت درخواست در صرافی پارس تتر می توانید در سریعترین زمان ممکن ووچر خود را تهیه کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی