hambergermenu

خسارت ۳.۵ میلیون پوندی به کاخ باکینگهام (پارس ایران)

خسارت ۳.۵ میلیون پوندی به کاخ باکینگهام

پس از بیان شایعاتی درباره ورود و خروج های مشکوک  به کاخ باکینگهام امروز در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی روابط عمومی این کاخ گزارش داد  که امروز طی حادثه ای خسارتی ۳.۵ میلیون پوندی به دارایی های این کاخ وارد شده.

 

پس از سوالاتی که خبرنگارانی از سراسر جهان از او پرسیدند افزود:امروز یکی از خدمه کاخ که قصد نظافت یکی از مبلمان این کاخ را داشته باعث خسارت و آسیب شدید این مبلمان شده است.

 

گارد سلطنتی و محافظین این مجموعه از بازداشت فرد خاطی خبر دادند.

 

خسارت ۳.۵ میلیون پوندی به کاخ باکینگهام

 

مسئول تشریفات کاخ و مسئول خدمه این مجموعه علت این حادثه را ۳چیز میدانند:

 

۱-استفاده از دستگاه مبل شوی متفرقه

 

۲-مهارت نداشتن اپراتور دستگاه حین انجام کار

 

۳-استفاده از مواد شوینده بی کیفیت

 

این در حالی است که مسئولین نظافت این مجموعه تاریخی و ارزشمند مدت ها بود در خواست خرید دستگاه مبل شوی پارس ایران را داده بودند.

 

همچنین کارشناسان مربوطه اظهار کردند  اگر خدمه این کاخ از دستگاه مبل شویی پارس ایران  استفاده می کردند از وارد شدن چنین خسارتی به اموال این کاخ جلوگیری می شد .

 

دستگاه مبل شویی پارس ایران

 

این در حالی است که سایر خدمه برای نظافت فرش های تاریخی و نظافت کف این مجموعه از جاروبرقی های صنعتی پارس ایران استفاده میکنند.

 

روابط عمومی این مجموعه افزود: مسئولین این کاخ پس از این حادثه هولناک و خسارت وارده به سرعت به سایت پارس ایران مراجعه کرده و سفارش خرید خود را در این سایت ثبت کردند.

 

حال آنکه کارشناسان مربوطه به تمامی افرادی که قصد نظافت و شستشوی مبلمان خود  را دارند پیشنهاد کرد برای حفظ سلامت مبلمان خود به این نکات توجه کنند.

 

۱- استفاده از دستگاه هایی با برند معتبر مخصوصا دستگاه های پارس ایران

 

۲-آموزش اپراتور برای استفاده از دستگاه

 

۳- استفاده از مواد شوینده نانو مبل مرغوب

 

مواد شوینده نانو مبل مرغوب

 

حال آنکه کارشناسان اذعان  داشتند در صورت استفاده از دستگاه های مبل شویی پارس ایران نیازی به آموزش اپراتور نیست و استفاده از تولیدات این برند بسیار ساده است

 

همچنین شرکت های بیمه بیان کردند در صورتی که خسارتی به مبلمان بیمه شده وارد شده باشد برای شستشوی این مبلمان از دستگاه مبل شوی پارس ایران استفاده نشده باشد از پرداخت خسارت سر باز میزند و در صورت اینکه قبل از ثبت قرارداد بیمه متوجه استفاده از دستگاه های دیگری بشوند از ثبت قرارداد و بیمه مبلمان شما خودداری می کنند.

 

از اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی