hambergermenu

زیباترین استایل های مو بازیگران ایرانی

الگوبرداری از مدل موی بازیگران معروف ایرانی و خارجی، از گذشته مورد توجه جوانان و افراد مسن‌تر بوده است. در ادامه این مطلب با زیبا ترین استایل های مو بازیگران ایرانی آشنا می‌شوید. مواردی که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم:

 

  • بهترین استایل های مو را کدام بازیگرها دارند؟؛
  • وسایل پرکاربرد برای استایل مو بازیگران،
  • خرید انواع سشوار، ریش تراش و اتو مو.

 

بهترین استایل های مو را کدام بازیگرها دارند؟

مدل مو نقش بسیار مهمی را در استایل زنان و مردان ایفا می‌کند. بازیگران زن و مرد معروف ایرانی برای داشتن چهره زیباتر، به سلامت و ظاهر موی خود رسیدگی می‌کنند.

 

برخی از بازیگران مدل‌های ساده با رنگ موی طبیعی را ترجیح می‌دهند و برخی دیگر مدل‌های جسورانه‌تر و جوان‌پسندتر را انتخاب می‌کنند. در ادامه با زیبا ترین استایل های مو بازیگران ایرانی زن و مرد آشنا خواهید شد.

 

موی سفید یا جوگندمی

در سال‌های اخیر داشتن موی سفید نیز به‌عنوان یک استایل جذاب شناخته می‌شود و افراد را جسورتر و جذاب‌تر نشان می‌دهد. بازیگران مرد با موهای جوگندمی جذابیت خیره‌کننده‌ای دارند.

 

بازیگران زن نیز با نشان دادن تارهای سفید مو در زمینه تیره، جذابیت فوق‌العاده‌ای را از آن خود می‌کنند. به‌ویژه اگر ظاهری مرتب و آراسته داشته باشند، این زیبایی به اوج خود خواهد رسید.

 

مدل موی چتری

مدل موی چتری یکی از زیبا ترین استایل های مو بازیگران ایرانی است. این مدل مو انتخابی مناسب برای صورت گرد و قلبی شکل است و بسیاری از بازیگران امسال با این مدل مو دیده شده‌اند.

 

رنگ موی طبیعی و آرایش مناسب، زیبایی مدل موی چتری را دوچندان می‌کند. برای نمونه می‌توانیم به مدل موی بهنوش طباطبایی اشاره کنیم که بسیار جوان‌پسند و زیبا است.

 

زیباترین استایل های مو بازیگران ایرانی

 

مدل موی بافت

بافت مو یکی از جذاب‌ترین استایل‌هایی است که بازیگران و افراد معروف آن را انتخاب می‌کنند.

 

انواع روش‌های بافت چهره شما را زیبا و مرتب نشان می‌دهد. برای بافت مو حرفه‌ای بهتر است به آرایشگاه بروید.

 

می‌توانید این استایل را برای تمام موهای خود امتحان کنید یا فقط بخشی از آن را ببافید و جلوه‌ای خاص و دل‌نشین به چهره خود ببخشید.

 

این مدل مو برای استایل‌های اسپرت و رسمی انتخاب خوبی است و به همین دلیل، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. برای نمونه می‌توانیم به مدل موی پریناز ایزدیار اشاره کنیم که زیبایی او را دوچندان کرده است.

 

مدل موی بافت

 

مدل موی فر

موی فر طبیعی همیشه جزو زیبا ترین استایل های مو بازیگران ایرانی و خارجی بوده است. موی فر هم با رنگ طبیعی زیبا است و هم با رنگ روشن جذاب و خواستنی به‌نظر می‌رسد.

 

این مدل استایل مو برای مردان نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد. برای فر کردن موی خود می‌توانید از فر کننده مو فروشگاه NeganShop استفاده کنید.

 

بسیاری از بازیگران مرد با موی بلند و فر، استایل خاص و پرابهتی را از آن خود کرده‌اند. از میان بازیگران زن با موهای فر طبیعی می‌توانیم به الناز شاکردوست اشاره کنیم که با چهره زیبا و استایل خاص خود همیشه درخشیده است.

 

اگر موهای صافی دارید و در حسرت موهای فر مانده‌اید، می‌توانید با خرید دستگاه فرکننده مو از نگان شاپ، موهای فر و زیبایی داشته باشید.

 

مدل موی فر

 

موی کوتاه

موی کوتاه اگرچه برای بازیگران مرد همواره انتخاب خوبی بوده است؛ اما بسیاری از بازیگران زن ایرانی و خارجی نیز با موی کوتاه بسیار زیبا به‌نظر می‌رسند. انواع مدل‌های کوتاهی مو را می‌توانید در چهره بازیگران مرد و زن ببینید.

 

ترکیب موی کوتاه و ریش بلند جوگندمی در چهره پارسا پیروزفر بسیار جذاب و دلفریب است؛ همچنین استایل خاص نوید محمدزاده با موی کوتاه، می‌تواند الگوی خوبی برای کوتاهی مو باشد.

 

موی مجعد کوتاه نیز زیبایی مخصوص به خود را دارد. برای مثال می‌توانیم به مدل موی ساعد سهیلی اشاره کنیم که کناره‌های آن کوتاه و روی آن بلند و حالت‌دار است.

 

موی کوتاه

 

مقایسه استایل های مو بازیگران ایرانی و خارجی

بازیگران ایرانی در شیک‌پوشی و زیبایی دست‌کمی از بازیگران خارجی ندارند. پیروی از ترندهای مدل مو و ریش در میان بازیگران مرد و زن باعث شده است که همگی بسیار زیبا و جذاب دیده بشوند.

 

برای مثال، می‌توانیم به مدل مو و ریش پارسا پیروزفر اشاره کنیم که با بازیگران خارجی معروف و خوش‌چهره‌ای مانند تام هاردی قابل مقایسه است.

 

درحال‌حاضر، استایل مو در میان بازیگران خارجی به سمت سادگی بیشتر پیش رفته است. در این میان می‌توانیم به چهره‌های معروفی مانند جانی دپ، جورج کلونی و کریستین بیل اشاره کنیم که در سال‌های اخیر به مدل موی کوتاه و ساده تمایل بیشتری پیدا کرده‌اند.

 

قد موی متوسط و مدل موی لیر نیز در میان بازیگران زن خارجی بسیار پرطرفدار شده است و جزو زیبا ترین استایل های مو بازیگران ایرانی نیز محسوب می‌شود. مدل موی لیر هم برای موهای لخت انتخاب خوبی است و هم برای موهای فر و حالت‌دار زیبا به‌نظر می‌رسد.

 

مقایسه استایل های مو بازیگران ایرانی و خارجی

 

وسایل پرکاربرد برای استایل مو بازیگران

برای پیاده‌سازی مدل‌های مو بازیگران ایرانی که پیش از این به آن‌ها اشاره کردیم، انواع لوازم استایل مو کاربرد دارند.

 

برای مثال، اگر مدل موی چتری را پسندیده‌اید، باید همیشه آن را صاف نگه دارید. وسایلی مانند سشوار، برس حرارتی و اتو مو برای صاف کردن مو کاربرد دارند؛ همچنین برای فر کردن موها می‌توانید از انواع دستگاه‌های حرارتی مانند اتو مو و بابیلیس استفاده کنید. تکنیک‌های جالبی برای کرلی کردن موها با استفاده از اتو مو وجود دارد.

 

انواع ماشین‌های ریش تراش و موزر نیز برای استایل مو کوتاه مردانه بازیگران ایرانی کاربرد دارند. می‌توانید با موزر روی موهای خود سایه بیندازید و به آن مدل بدهید؛ همچنین می‌توانید خط ریش خود را مرتب کرده و ریش‌های خود را آنکادر کنید. به‌این‌ترتیب، همیشه شیک، مرتب و جذاب به‌نظر می‌رسید.

 

خرید انواع سشوار، ریش تراش و اتو مو

یافتن یک فروشگاه امن با ضمانت اصالت کالاها برای خرید انواع لوازم استایل مو به یک چالش تبدیل شده است.

 

تنوع این محصولات انتخاب را کمی دشوار کرده است، اما با کمک گرفتن از آرایشگران و افراد متخصص در این زمینه، می‌توانید بهترین وسیله استایل مو یا ریش را خریداری کنید. برای مثال، اگر موهای شما فر، خشک و ضخیم است، حتما باید از سشوار مجهز به دیسپانسر یا دیفیوزر استفاده کنید تا موهای شما وز نشود.

 

خرید انواع سشوار، ریش تراش و اتو مو

 

جمع‌بندی

با مشاهده این مدل‌ها می‌توانید بهترین استایل را باتوجه‌به چهره خود انتخاب کنید. بسیاری از مدل‌های مو سن شما را پایین‌تر نشان می‌دهند و برای افراد میان‌سال انتخاب مناسبی هستند.

 

مردان در میان‌سالی با موی کوتاه و ریش مرتب ظاهری جذاب‌تر پیدا می‌کنند. زنان نیز با مدل موی ساده و رنگ‌های طبیعی جذابیت فوق‌العاده‌ای پیدا خواهند کرد. در این میان لازم است ابزار لازم برای استایل مو را داشته باشید.

 

انواع سشوار، اتو مو، فرکننده مو به همراه انواع ابزار ریش تراشی برای داشتن یک استایل مرتب و شیک کاربرد دارند.

 

شما باتوجه‌به نیاز خود می‌توانید از میان آن‌ها یک یا چند مدل را خریداری کرده و با استفاده از آن‌ها همیشه زیبا و آراسته به‌نظر برسید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی