hambergermenu

سرویس آسانسور پونک ؛ جایی برای نگرانی باقی نمی‌ماند

سرویس آسانسور پونک

 

امروزه با وجود ساختمانهای بلند با کاربری‌های گوناگون از قبیل تجاری، اداری و نیز مسکونی، نمی‌توان نقش مهم آسانسورها را در تسهیل کار جابه‌جایی میان طبقات یا حمل بارهای سنگین نادیده گرفت.

 

آسانسورها معمولا پرکاربردترین بخش این ساختمانها هستند و ما به طور روزمره ناچار به استفاده از آنها هستیم، به همین دلیل عملکرد مطلوب آنها کیفیت زندگی ما را هم بیشتر و بهتر خواهد کرد.

 

اهمیت عملکرد درست آسانسورها بی‌درنگ ما را متوجه امور مربوط به سرویس منظم یا تعمیر آنها در صورت لزوم، میکند.

 

آسانسورهای معیوب عیب بزرگی برای یک ساختمان به حساب می‌آیند که می‌توانند باعث افزایش پاره‌ای از هزینه‌ها یا تلف کردن وقت کاربران شوند و نیز احتمال وقوع برخی حوادث ناگهانی را افزایش دهند.

 

در این مطلب سرویس آسانسور پونک می‌رویم. با ما همراه باشید.

 

تاریخچه منطقه پونک

منطقه پونک واقع در شمال غرب تهران (منطقه 2 و 5 شهرداری) منطقه‌ای بسیار خوش آب و هوا و آرام است که از امکانات مدرن و رفاهی بسیاری برخوردار است.

 

این منطقه به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود و به بزرگراه‌های نیایش از شمال، اشرفی اصفانی از غرب، یادگار از شرق و همت از جنوب دسترسی دارد و به همین دلیل یکی از محبوب‌ترین مناطق برای سکونت است.

 

قدمت این منطقه بیش از هشتصد سال است و همیشه یکی از ممالک مهم شاهزادگان وقت بوده است و به علت برخورداری از آب فراوان در آن زمان هم مکان مناسبی برای سکونت افراد به شمار می‌رفته است.

 

این منطقه هنوز هم بافت قدیمی خود را در بسیاری از نقاط در کنار بافت مدرن و امروزی حفظ کرده است و همین امر یکی از  جذابیت‌های این منطقه است.

 

اهمیت سرویس و تعمیر آسانسور پونک

این منطقه پر جمعیت و پر تردد ساختمانهای مسکونی و اداری بلند مرتبه و مراکز خرید لوکس و مدرن بسیاری را در بر میگیرد که آسانسور یکی از الزامات غیر قابل چشم‌پوشی آنها است و همین امر نیاز به خدمات مربوط به تعمیر و سرویس آسانسور در پونک را امری بسیار مهم و حیاتی می‌کند.

 

این نیاز به تدریج رو به افزایش هم نهاده و کم‌کم به مسأله‌ای مهم تبدیل شده است که کمک گرفتن از شرکتهای معتبری که ارائه دهنده‌ی این خدمات هستند را ناگزیر می‌کند.

 

تعمیر آسانسور پونک

 

خرابی آسانسورها در چنین منطقه‌ای که دربردارنده‌ی ساختمان‌های بلند و پر رفت و آمد اداری، تجاری و مسکونی است می‌تواند مشکلاتی بسیاری به بار آورد و روند زندگی یا کار افرادی که از آنها استفاده می‌کنند را دچار اختلال اساسی کند.

 

ممکن است به علت خرابی آسانسور وقت آنها بیش از حد تلف شود، کسب و کار آنها با مشکل مواجه گردد و امنیت آنها دیگر تأمین نشود.

 

مهمترین عاملی که می‌تواند مانع این موارد شود سرویس به موقع و منظم و تعمیر آسانسورها در صورت نیاز است.

 

همه‌ی این مسائل وجود یک شرکت معتبر سرویس آسانسور غرب تهران که کار تعمیر و سرویس آسانسور در منطقه پونک را به بهترین شکل و بدون فوت وقت انجام دهد، ضروری می‌سازد.

 

چک لیست تعمیرات و سرویس آسانسور پونک

یکی از عواملی که در درجه‌ی اول مانع خرابی آسانسور می‌شود، انجام به موقع و منظم فرایند مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور است.

 

این فرایند شامل بررسی دقیق اجزاء تشکیل دهنده آسانسور مثل موتور ، کابل‌ها ، سیستم الکتریکی و مکانیکی و… است که باید توسط افراد متخصص انجام شود تا سلامت آنها اطمینان حاصل گردد.

 

علاوه بر این میزان ایمنی آسانسور هم باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

 

انجام این کار همچنین خرابی‌ها و مشکلات احتمالی را شناسایی می‌کند تا به موقع برطرف شوند. علاوه بر این انجام کارهای مربوط به نگهداری از آسانسور هم بسیار مهم است.

 

کارهایی مثل روغن‌کاری منظم و نیز تعویض قطعات در صورت لزوم علاوه بر این که خرابی زود هنگام آسانسور جلوگیری می‌کند، طول عمر مفید آن را هم می‌تواند افزایش دهد.

 

به طور کل برای سرویس و تعمیر آسانسور پونک پیش از هر چیز لازم است که با یک شرکت معتبر خدمات آسانسور قرارداد تنظیم شود.

 

سرویس آسانسور معمولا به طور ماهیانه و مستمر انجام می‌شود و علاوه بر رفع مشکلات احتمالی باعث صرفه ‌جویی در بسیاری از هزینه‌ها می‌گردد.

 

سرویس آسانسور در پونک

 

اگر بخواهیم به طور کلی به کارهایی که در زمان تعمیر و سرویس آسانسور لازم است انجام شود بپردازیم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • در درجه اول لازم است عملکرد کلی آسانسور و نیز سیستم آن به طور کلی مورد بررسی قرار گیرد.

 

  • روغن کاری منظم آسانسور نیز نکته‌ی مهمی است که نباید از آن غافل شد چرا که حرکت نرم و آرام آسانسور را تضمین  و از خرابی زودهنگام قطعاتی که در آن درگیر هستند جلوگیری می‌کند.

 

  • نظافت منظم شفت آسانسور از موارد ضروری است.

 

  • تنظیمات آسانسور باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

 

  • لازم است که قطعات فرسوده یا از کار افتاده تشخیص و به موقع تعویض شوند.

 

  • ایمنی آسانسور و مسائل مربوط به آن یکی از مهمترین مواردی است که باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد.

 

شرکت‌های خدمات آسانسور معتبر نه تنها برای سرویس و تعمیر آسانسور در پونک و غرب تهران آماده ارائه خدمات‌اند بلکه دیگر مناطق را هم به خوبی پوشش می‌دهند و تیم مجرب این شرکت‌ها مراحل گفته شده را با دقت و مهارت بالا برای مشتریان انجام خواهند داد.

 

ویژگی‌های شرکت خدمات آسانسور پونک

لازم است شرکت خدمات آسانسوری که کار سرویس و تعمیر آسانسور پونک را بر عهده می‌گیرد پیش از هر چیز سریع و قابل اعتماد باشد تا مشتریان بتوانند بدون هدر دادن وقت اضافه و با خیال آسوده کار خود را به آن بسپارند.

 

علاوه بر این لازم است به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات و در دسترس باشد، زیرا خرابی‌ها و مشکلات احتمالی آسانسور لزوما در روزهای غیرتعطیل اتفاق نمی‌افتند.

 

لازم است این شرکت انبار قطعات یدکی با کیفیت باشد و در زمان نیاز، بدون فوت وقت آن را در دسترس مشتریان قرار دهد.

 

این شرکت باید به گونه‌ای برای پروژه‌ها برنامه‌ریزی کند که تا حد ممکن شامل کمترین هزینه‌ها و مقرون به صرفه باشند.

 

تعمیر آسانسور در پونک

 

شرکت آمانج با برخورداری از تمام ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد خدمات مربوط به تعمیر و سرویس آسانسور در پونک را برای شما انجام خواهد داد.

 

اعتبار این شرکت تضمین نتیجه مطلوب عملکرد خوب آن است.

 

اما چرا شرکت آمانج؟

برای انجام کارهای مربوط به تعمیر و سرویس آسانسور پونک شرکت خدمات آسانسور آمانج بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

این مجموعه به طور تمام وقت آماده ارائه خدمات برای انواع آسانسورها و سرویس انواع آسانسورهای کششی و آسانسورهای هیدرولیکی و نیز رفع خرابی آنها است.

 

در صورت درخواست خدمات این مجموعه نزدیکترین نیروها را در کمترین زمان به محل مورد نظر خواهد فرستاد.

 

در صورت انتخاب آمانج خیال شما باید از بابت اورجینال بودن قطعاتی که در صورت نیاز استفاده می‌کنند، راحت است.

 

علاوه بر این این مجموعه تأمین رضایت و امنیت مشتریان را در اولویت قرار می‌دهد  و سعی می‌کند کار سرویس و تعمیر را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین سرعت انجام دهد.

 

موارد گفته شده کافی است تا شرکت آمانج را به معتبرترین و مطمئن‌ترین شرکت سرویس آسانسور تهران تبدیل کند که در زمینه خدمات آسانسور، و نیز تعمیر و سرویس آسانسور در پونک و سایر مناطق یکی از بهترین گزینه‌ها است.

 

برای ثبت درخواست تعمیر و سرویس آسانسور پونک کافی است به سایت مراجعه کنید و تمام مراحل آن را با خیال آسوده به شرکت آمانج و تیم ماهر و متخصص آن بسپارید.

 

برچسب ها : سرویس آسانسور,آسانسور,تعمیر آسانسور پونک

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی