hambergermenu

TPOتافل چیست؟

آزمون های TPO  یا TOEFL Practice Online منبع مناسبی برای آشنایی و تمرین سؤالات TOEFL iBT می باشد. این آزمون ها همان آزمون های تافل قبلی هستند که ای تی اس هر سال چهار سری از آنها را در وب سایت رسمی خود انتشار می دهد. با انجام این آزمون زمان بندی مناسب، نمونه سؤالات و سطح آزمون برای شما آشکار می شود و همچنین استرس شما کاهش میابد.

 

شما می توانید برای شرکت در آزمون تافل و کسب نمره قابل قبول در کلاس های بهترین آموزشگاه زبان در تهران شرکت کنید.

 

در ادامه با برخی از ویژگی های این آزمون آزمایشی آشنا می شویم.

 

شماره تماس شعب گات

 

درباره Tpo تافل

TOEFL Practice Online (TPO) تنها آزمون رسمی تافل iBT است که توسط موسسه آموزشی (ETS) ایجاد و توسعه یافته است: تی پی او  tpo به دانش آموزان اجازه می دهد هر چهار مهارت آزمون تافل iBT شامل خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن را تمرین کرده و خودشان را ارزیابی کنند. تی پی او  tpo سؤالات آزمون معتبری را ارائه می دهد که از بانک آزمون کامل ETS مربوط به آزمون های واقعی تافل iBT قبلی برگرفته شده است. تمام مطالب مورد استفاده در تافل تمرین آنلاین از آزمون های واقعی گرفته شده است. تمام تی پی او های نسخه ۷۴ تایی همراه با جواب در اپلیکیشن ما در دسترس است و امکان تصحیح پاسخ های بخش اسپیکینگرو زایتینگ و نمره دهی آنها توسط اساتید ما وجود دارد. گزارش های ارزیابی عملکرد در مورد هر چهار مهارت در حساب کاربری داوطلبین ارائه می شود.

  
Tpo تافل چه مزایایی دارد؟ 

استفاده از این آزمون ها برای آمادگی در آزمون تافل بسیار مناسب اند. 

این آزمون ها همگی از آزمون های پیشین تافل طراحی شده اند که این نشان دهنده ی این است که همه ی نمونه سؤالات قبلا حداقل یکبار در آزمون بکار رفته اند. از همین رو می توان به راحتی از این طریق تمرین کرد. همچنین آزمون‌ های TPO آزمون‌ های دیجیتالی هستند که روی کامپیوتر انجام می ‌دهید (اگرچه یک نسخه کاغذی از تافل نیز وجود دارد که فقط در مناطقی ارائه می ‌شود که تافل iBT در دسترس نیست). 

 

۱)تی پی او تجربه واقعی آزمون TOEFL iBT را شبیه سازی می کند. ۲)با تمرین کردن نمونه سوالات تی پی او آمادگی خود را برای روز آزمون ارزیابی می کنید. ۳)بررسی نمرات کسب شده به شما کمک می کند نقاط ضعف خود را شناسایی کنید.

 

Tpo تافل مناسب چه افرادی است؟

 

Tpo تافل مناسب چه افرادی است؟

اگر قصد دارید که در آزمون تافل شرکت کنید و نمره ی قابل قبولی هم دریافت کنید، tpo تافل بهترین گزینه است. از طریق آن می توانید با سؤالات آزمون اصلی آشنا شوید و خودتان را در موقعیت آن بگذارید. نحوه ی نمره دهی این آزمون هم همانند آزمون نافل اصلی می باشد. از آنجایی که آزمون tpo تافل به صورت آنلاین برگزار می شود، می توانید بدون دردسر در خانه بمانید و علم و مهارت های خود را به چالش بکشید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی