hambergermenu

تامین گرمایش استخر خانگی هوشمند انعکاس

چکیده : سیستم گرمایش استخر خانگی انعکاس از نوین ترین دستگاه های پکیج استخری هوشمند همراه با اپلیکیشن موبایل که در شرکت انعکاس تولید میشود برای تمامی ابعاد و حجم آب استخر و جکوزی مناسب میباشد.

 

گرمایش استخر خانگی

بررسی انواع سیستم های گرمایش استخر خانگی موضوعی است که قصد داریم در این مقاله ارائه دهیم. همانطور که می‌دانید شنا از جمله ورزش هایی است که برای سلامتی و کسب لذت و آرامش بسیار مفید و ضروری است. به عبارت دیگر، برخی از بیماری‌ها در صورت انجام شنا به صورت متوالی و منظم به راحتی درمان می‌شوند.

 

 

از این جهت گرم بودن آب و هوای استخر از جمله مهم ترین عواملی است که به صورت مستقیم در دریافت لذت و آرامش شما دخیل است. بنابراین باید از سیستم های فنی و هوشمند برای تامین گرمایش استخرتان بهره مند شوید. حال در ادامه به صورت جامع و اختصاصی فرایند گرمایش انواع استخر، جکوزی و همینطور سیستم های گرمایش استاندارد و مرغوب را شرح خواهیم داد. بنابراین توصیه می‌کنیم تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

 

ویژگی های مهم سیستم گرمایش استخر هوشمند خانگی

تامین گرمایش برای استخر خانگی هوشمند یک سیستم پیشرفته است که با استفاده از تکنولوژی‌های هوشمند، امکان کنترل و مدیریت دقیق تر و بهره‌وری بالاتر در گرمایش آب استخر فراهم می‌کند.

 

این سیستم‌ها به شما امکان می‌دهند تا به طور دقیق تر دما و توزیع گرما را کنترل کنید، زمان‌بندی‌های خاص را تنظیم کنید و حتی از راه دور از طریق دستگاه‌های هوشمند کنترل کامل بر استخر خود داشته باشید. در زیر ویژگی‌ها و مزایای تامین گرمایش استخر خانگی هوشمند را بررسی می‌کنیم:

 

گرمایش استخر خانگی

 

 • کنترل دقیق دما: سیستم‌های گرمایش استخر هوشمند به شما امکان می‌دهند تا دمای آب استخر را به دقت تنظیم کنید و در طول روز و شب تغییرات دما را کنترل کنید

 

 • زمان‌بندی و برنامه‌ریزی: می‌توانید زمان‌بندی‌های خاصی برای روشن و خاموش کردن گرمایش استخر تعیین کنید. این به شما اجازه می‌دهد تا در زمان‌هایی که استخر استفاده نمی‌شود، به تازگی دما را پایین بیاورید و انرژی را صرفه‌جویی کنید

 

 • کنترل از راه دور: با استفاده از دستگاه‌های هوشمند مانند تلفن همراه یا تبلت، می‌توانید از راه دور کنترل کامل بر گرمایش استخر خود داشته باشید و تنظیمات مورد نیاز را انجام دهید

 

 • کاهش هزینه‌های انرژی: با دقت کنترل دما و زمان‌بندی مناسب، می‌توانید مصرف انرژی را بهینه کرده و هزینه‌های اجرایی را کاهش دهید.

 

چگونگی طراحی سیستم های گرمایش انواع استخر خانگی

اگرچه سالن های عمومی متعددی در زمینه ارائه خدمات شنا وجود دارد. با این حال برخی ممکن است بنا به دلایلی نظیر عدم بهداشت استخرهای عمومی یا دسترسی آسان و مداوم به استخر تصمیم به ایجاد استخر و سونا در منزل خود بگیرند.

 

از این جهت طراحی و سازماندهی استخرهای خانگی باید به گونه ای باشد که علاوه بر فصول گرم در ماه های سرد سال کارایی استاندارد نیز ارائه دهند.

 

در واقع هنگام فرا رسیدن فصل های سرد، شنا کردن نیز به نسبت ماه های گرم سخت می‌شود چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای لازم، فرد ممکن است در معرض انواع بیماری ها قرار بگیرد. از این جهت باید ساختار و سیستم های تعبیه شده در استخر به گونه ای باشد که در نهایت در تمام سال کارایی منحصر به فرد و با کیفیتی را ارائه دهد.

 

اگرچه در گذشته استخرهای خانگی برای اینکه کارکرد مطلوب را ارائه دهند باید از انرژی موتورخانه های قدیمی استفاده می‌کردند و همین امر هزینه و فضای زیادی را جهت نصب به دنبال داشت.

 

امروزه با وجود تولید و طراحی سیستم و پکیج های گرمایش استخر خانگی هوشمند انعکاس فارغ از صرفه هزینه ای استاندارد از مزایای زیادی نیز برخوردار خواهید شد.

 

طراحی این پکیج ها در مدل، ابعاد، ظرفیت و قابلیت های متنوع باعث شده است که انتخابتان متناسب با متراژ و شرایط و طراحی استخر باشد. همین ویژگی تا حدود زیادی از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری می‌کند.

 

گرمایش استخر خانگی انعکاس

 

کیفیت پکیج های زمینی انعکاس و کاربرد آن ها در استخرهای خانگی

پکیج های زمینی گرمایش استخر خانگی انعکاس به گونه ای طراحی شده اند که در نهایت با وجود قابلیت های منحصر به فرد خود در کوتاه ترین زمان میزان آب احتیاجی استخر را تامین و گرم می‌کند.

 

این پکیج ها در مدل و طرح های متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند از این رو با در نظر داشتن مساحت و متراژ استخر خود انتخابی مطلوب و بهینه خواهید داشت.

 

یکی از مهم ترین ویژگی های هیتر استخری زمینی در مقایسه با موتورخانه های قدیمی این است که به فضا نسبتا کمی جهت نصب و راه اندازی احتیاج دارند. در واقع به جهت قابلیت نصب زمینی می‌توانید آن ها را متناسب با نزدیکی به استخر در انبار، زیر پله یا زیرزمین تعبیه کنید.

 

در انواع پکیج های گرمایش زمینی استخر انعکاس سه مبدل قرار گرفته شده است که هر یک بنا بر طراحی و ساختار خود وظایفی را به عهده دارند.

 

مبدل اولی با فعالیت خود باعث گرمایش شوفاژ و محیط استخر می‌شود. مبدل ثانویه در راستای گرمایش آب حمام، روشویی و سایر مصارف منزل عملکرد دارد. مبدل سوم نیز جهت گرمایش و تامین آب مورد نیاز استخر تعبیه شده است. از این رو در صورت تمایل به کاربرد پکیج های زمینی گرمایش استخر انعکاس به راحتی و به طور کاملا استاندارد آب گرم مورد نیازتان تامین خواهد شد.

 

نحوه عملکرد پکیج های گرمایش استخر خانگی انعکاس

در ساختار سیستم های گرمایش استخر خانگی هوشمند انعکاس به روزترین متریال و تکنولوژی با بهره گیری از تخصص مجرب ترین مهندسین مورد استفاده قرار گرفته است. بر این اساس در حین داشتن عمری پایدار و مفید کارایی و عملکردی فوق العاده منحصر به فردی نیز برای طولانی مدت خواهند داشت.

 

 

گرمایش استخر خانگی هوشمند

 

مبدل های قرار گرفته در پکیج زمینی برای استخر دارای طرح و ساختار متفاوتی هستند به عبارت دیگر، به تناسب نوع کارکرد و فعالیتشان در مدل های متنوعی ساخته شده اند. برای مثال مبدل قابل تولید تهویه و گرمایش محیط استخر دارای ظاهری استوانه ای است. در حالیکه مبدل تامین آب گرم مصرفی ساختاری صفحه ای دارد.

 

اما آخرین مبدل سیستم های گرمایش استخر خانگی انعکاس که در واقع به عنوان مهم ترین مبدل هم شناخته می شود به جهت اینکه وظیفه گرمایش آب استخر را به عهده دارد از لوله و پوسته مرغوب و با کیفیتی برخوردار است.

 

نحوه عملکرد مبدل گرمایش آب استخر به این صورت است که جریان حرارتی در دو بخش لوله و پوسته حرکت می‌‌کند و به عبارتی یک جریان در لوله و جریان دیگر در پوسته (اطراف لوله) گردش می‌کنند و در نتیجه این فرایند و فعالیت گرمایش آب استخر به صورت استاندارد را به دنبال خواهد داشت.

 

تجهیزات تشکیل دهنده سیستم گرمایش استخر خانگی هوشمند انعکاس

تمام محصولات گرمایشی انعکاس از جمله سیستم ها و پکیج های مربوط به گرمایش استخر خانگی همچون ماشینی از ملزومات و قطعات ریز و درشتی تشکیل شده است.

 

کم کاری یا عدم کارکرد یکی از این قطعات عملکرد نامطلوب و غیر استاندارد پکیج را به دنبال خواهد داشت. بر این اساس توصیه می‌شود که هنگام خرید سیستم گرمایش استخر خانگی توجه کافی به استانداردها و میزان کیفیت قطعات به کار رفت در آن ها داشته باشید.

 

ضمن اینکه توصیه می‌شود قبل از ثبت سفارش با تیم کارشناسی مجموعه، مشورت های لازم را انجام دهید. دریافت راهنمایی از یک کارشناس یا متخصص علاوه بر اینکه انتخابی رضایت بخش و متناسب را برایتان به همراه خواهد داشت. از به هدر رفتن وقت و هزینه های اضافی نیز جلوگیری می‌کند.

 

از این جهت برای داشتن یک انتخاب مناسب و کاربردی هنگام خرید پکیج استخری در زیر مهم ترین ملزومات به کار رفته در پکیج های گرمایش استخر خانگی (زمینی) را به صورت خلاصه و تیتروار شرح می‌دهیم:

 

 • مجهز به منبع آب گرم و انبساط

 

 • سه مبدل حرارتی و پمپ متناسب با هر مدل

 

 • سنسورهای حرارتی

 

 • ترمومتر و مانومتر

 

 • پنل کنترل جهت تنظیم دما به صورت استاندارد

 

 • شیرالات هواگیر و اطمینان

 

 • میله یونیزاسیون

 

 • برخوردار از برد الکترونیکی و دودکش

 

 • شیرآلات رفت آب گرم مصرفی

 

گرمایش استخر خانگی هوشمند انعکاس

 

مزایای استفاده از پکیج های زمینی گرمایش استخر خانگی انعکاس

سیستم های زمینی گرمایش استخر خانگی انعکاس به دلیل داشتن قابلیت های فنی و تکنولوژی کارآمد و هوشمند ویژگی ها و مزیت های قابل توجهی دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع سیستم های گرمایش استخر با پکیج انعکاس، جلوگیری از نشت گاز است که در نتیجه اعمال سنسورهای تشخیص گاز به وجود آمده است.

 

این سیستم های گرمایشی قابلیت طراحی به صورت دوگانه سوز، سه گانه سوز را دارند. مدل های دو گانه سوز همزمان از دو سوخت گاز و گازوئیل بهره مند می‌شوند. به این شیوه که در صورت قطع ناگهانی گاز می‌توانید سوخت گازوئیلی را جایگزین آن کنید. البته به صورت جداگانه (گازی یا گازوئیلی) نیز تولید می‌شوند.

 

در مدل های سه مبدله (گرمایش آب مصرفی، فضای استخر و آب استخر) گرمایش استخر خانگی انعکاس امکان استفاده از هر نوع توزیع کننده انرژی حرارتی وجود دارد. در واقع این سیستم های با هر نوع سیستم انتقال حرارتی سازگار هستند. بر این اساس می‌توانید متناسب با بودجه و متراژ استخر خود توزیع کننده حرارت برای محیط اعم از شوفاژ، فن کوئل، رادیاتور را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی های سیستم زمینی گرمایش استخر خانگی انعکاس شامل موارد زیر می‌شود:

 

 • راندمان عالی در حین مصرف انرژی پایین و عدم استهلاک پکیج و مبدل های حرارتی در درازمدت به جهت برخوردار بودن از سختی گیر.

 

 • امکان استفاده در استخرهای سرپوشید و روباز

 

 • تامین گرمای مورد نیاز آب مصرفی، محیط و آب استخر به طور همزمان

 

 • کاربرد فناوری و تکنولوژی نوین و به روز

 

 • قابلیت طراحی و ساخت بر اساس نیاز و سفارش مشتری

 

 • دارای سختی گیر آب

 

 • دودکش دوجداره و عدم افت دما و فشار

 

 • گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت

 

 • عمر طولانی و ضد زنگ و سایش به دلیل داشتن بدنه از جنس از چدن یا استیل استنلس نگیر.

 

محیط های قابل بهره برداری از گرمایش زمینی استخر خانگی انعکاس

از گرمکن استخر زمینی انعکاس می‌توانید در فضاهای متنوعی استفاده کنید. در واقع، طراحی این نوع سیستم ها در مدل، ابعاد، ظرفیت و قابلیت های متفاوت باعث شده است که به راحتی در انواع ساختمان ها، کارگاه ها و سایر فضاهای بزرگ و نسبتا بزرگ قابل استفاده باشد. قیمت تاسیسات استخر خانگی نسبت به مزایای که ارائه می دهد بسیار مناسب است. از دیگر کاربردهای سیستم های گرمایش زمینی استخر خانگی انعکاس عبارت اند از:

 

 • امکان کاربرد در استخرهای صنعتی، سرپوشیده، روباز و آموزشی

 

 • کارایی منحصر به فرد و ایده آل به جهت استفاده از قطعات مطابق با استاندارد های بین المللی ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹

 

 • قابل بهره برداری برای جکوزی و تهویه و گرمایش فضا و آب آن به صورت کاملا استاندارد و مطلوب

 

ویژگی های فنی گرمایش استخر خانگی انعکاس

در گذشته برای تامین گرمایش محیط و آب استخرهای خانگی و عمومی از موتورخانه استفاده می‌کردند. کاربرد یک موتورخانه از تمامی جهات اعم از متراژ محل نصب (عمدتا زیاد)، هزینه های ناشی از نصب، راه اندازی، نگهداری، تعمیر و سرویس های دوره ای و سایر احتیاجات دیگر هزینه بر بودند. این در حالی است که امروزه با بهره گیری از دانش نوین و تکنولوژی هوشمند آبگرمکن استخر برخوردار از قابلیت های هوشمند، هیچ یک از مشکلات فوق را نخواهید داشت. جهت آشنایی بیشتر نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

 

گرمایش استخر خانگی گازی-گازوئیلی

 

 • انتقال انواع آلودگی های ناشی از فعالیت و همچنین جلوگیری از ورود آلاینده های عملیات احتراق به محیط به دلیل داشتن دودکش

 

 • کاربرد مرغوب ترین پمپ های آب جهان در ساختار سیستم های گرمایش استخر خانگی

 

 • ایمنی بالا و کارایی استاندارد برای درازمدت

 

 • سرویس و تعمیر طولانی مدت و در صورت نیاز صرف هزینه بسیار پایین

 

 • بهره گیری از پمپ استاندراد سیرکولاتور برای گردش آب استخر.

 

قیمت سیستم گرمایش زمینی استخر انعکاس

اگرچه در ظاهر قیمت پکیج گرمایش استخر انعکاس گران است. اما باید در نظر داشته باشید که خرید این دستگاه برای طولانی مدت شما از دردسرهای سرویس، نگهداری، تعمیر و تعویض و هزینه های اضافی معاف خواهید شد. در حقیقت کارخانه انعکاس برای اینکه محصولاتی استاندارد و دارای طول عمر پایدار را به مشتریان خود عرضه کند، در تمام سال های فعالیتش سعی کرده است مرغوب ترین قطعات و به روزترین تکنولوژی و دانش را در ساختار و طراحی دستگاه های گرمایشی از جمله مدل های استخر خانگی به کار ببرد.

 

بنابراین کاربرد یک قطعه با کیفیت و استاندارد که عمدتا هم خارجی، از هزینه زیادی برخوردار است. علاوه بر این، نامتعادل بودن شرایط اقتصاد داخلی، نیز تاثیر غیر مستقیمی بر کم یا زیاد شدن قیمت دستگاه های صنعتی گرمایشی استخر خانگی دارد.

 

به همین جهت، فروشگاه انعکاس جهت برخوردار شدن تمام مشتریان از یک محصول مرغوب و در عین حال به صرفه شرایط تهیه آنلاین را فراهم کرده است. مزیت کاربرد این روش این است که با قیمتی مستقیم و بدون واسطه و با کمترین اتلاف وقت سیستم گرمایش مورد نظر خود را ثبت خرید می‌کنید. ضمن اینکه جهت داشتن یک انتخاب بهینه و متناسب با شرایط آب و هوایی استخر خود امکان بهره مند شدن از راهنمایی های کاربردی تیم مهندسی انعکاس به صورت رایگان نیز برایتان وجود دارد.

 

پکیج تصفیه و گرمایش استخر خانگی انعکاس

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می‌شود از تجربه شنای خود خاطره ای لذت بخش داشته باشید، بهداشت و دمای متعادل استخر است. در واقع، شنا کردن در یک استخر فاقد دمای مناسب یا بهداشت و تهویه استاندارد فارغ احساس بد خطر ابتلا به انواع بیماری ها را نیز افزایش می‌دهد. بنابراین مهم ترین اقدام در هنگام ساخت و طراحی استخر اعم از خانگی، عمومی، روباز یا سرپوشیده این است که یک سیستم کارامد جهت تهویه هوا و تصفیه و پاکسازی الاینده های محیط و آب برای در نظر بگیرید.

 

پکیج تصفیه و گرمایش آب استخر چیست؟

پکیج تصفیه گرمایش استخر خانگی انعکاس همانطور که از نامش مشخص است قابلیت تصفیه و پاکسازی الودگی های موجود در آب استخر را دارد. البته در نظر داشته باشید که سیستم های گرمایش استخر و جکوزی شامل دو بخش تصفیه و گرمایش می‌شود که در نهایت هر دو بخش می‌توانند عملکردی یکپارچه یا در صورت تمایل جداگانه داشته  باشند.

 

پکیج گرمایش استخر خانگی هوشمند 3 گانه سوز

 

تجهیزات به کار رفته در سیستم تصفیه گرمایش آب استخر خانگی انعکاس

این نوع سیستم گرمایشی استخر خانگی انعکاس نیز از ملزومات نسبتا زیادی برخوردار است. به عبارت دیگر جهت داشتن یک فعالیت مطلوب و استاندارد قطعات زیادی نظیر موارد زیر در ساختار آن استفاده شده است:

 

 • تابلو برق و لوله کشی داخل پکیج

 

 • شاسی جهت نصب تمام اتصالات بر روی آن

 

 • فیلتر شنی و کیت اتصالات و سیلیس

 

 • پمپ استخری آکوا استرانگ

 

 • دیگ فولادی و مشعل گازی

 

 • قابلیت دوگانه سوز یا گازوئیل سوز

 

 • کلرزنی خطی و شاسی آهنی

 

 • انواع پکیج تصفیه گرمایش استخر خانگی انعکاس

 

با توجه به شرایط آب و هوایی و درخواست و سلایق متفاوت مشتریان تولیدی انعکاس سعی کرده است سیستم های تصفیه گرمایش استخر و جکوزی را در مدل و طرح های متنوعی طراحی کند. بر این اساس جهت آشنایی بیشتر در زیر به معرفی پرفروش ترین مدل های آن می‌پردازیم.

 

پکیج سطحی تصفیه آب استخر

سیستم تصفیه و پاکسازی سطحی که با نام تاپ فیلتر نیز شناخته می‌شود عمدتا برای استخرهای دارای متراژ ۴۵ تا ۹۰ متر استفاده می‌شود. این پکیج به جهت قرار گرفتن بر روی شاسی آهنی با نام موتور خانه آماده هم شناخته می‌شود. در واقع، کاربرد این نوع سیستم برای استخرهایی مناسب تر است که در کف آن ها هیچ گونه لوله کشی انجام نگرفته است. به این صورت که یک عدد سکو مجهز به پمپ، کلر زنی خطی، چراغ، دستگیره، تابلوهای کنترل و فیلتر نصب می‌شود بعد از این مرحله فرایند تصفیه و پاکسازی آب استخر به صورت استاندارد انجام می‌گیرد.

 

سیستم دفنی تصفیه استخر خانگی انعکاس

این نوع سیستم یکی از بهترین و در عین حال مرغوب ترین پکیج های تصفیه آب به عنوان جایگزین موتورخانه های قدیمی است. در صورت نصب آن نزدیک استخر ابتدا یک حفره مناسب به اندازه و ابعاد پکیج تعبیه کنید سپس پکیج را در آن قرار دهید برای انتقال آب یه استخر نیز مسیر لوله کشی را نیز در نظر بگیرید. از ملزومات به کار رفته در این پکیج می‌توان فیلتر شنی، کلر زنی، شیرآلات، پمپ کفکش تخلیه آب، شیرالات کشویی، تابلو برق و پمپ را نام برد.

 

پکیج تی پک تصفیه و گرمایش انعکاس

تشکیلات این سیستم گرمایشی و پاکسازی شامل لوله های رابط، شاسی، کیت اتصالات، پمپ می‌شود. عمده کاربرد این پکیج حوزچه های سرد و جکوزی و استخرهای کوچک است. این سیستم فرایند نصب راحتی دارد و تنها کافی است ورودی و خروجی آن را به ورودی و خروجی شیرآلات استخر متصل کنید.

 

چگونگی عملکرد و کاربرد پکیج تصفیه و گرمایش استخر انعکاس

با توجه به تجهیزات به کار رفته در این سیستم نحوه عملکرد آن به این صورت است که ابتدا پمپ آب را از استخر به سمت فیلتر شنی خارجی می‌کند در مرحله بعد عبور آب از سیلیس ها باعث حذف و برطرف شدن آلودگی‌ها می‌شود به دنبال این بخش آب تصفیه شده به دیگ فولادی (که محل گرم کردن آب) می ریزد و سپس در بخش پایانی جهت رعایت بهداشت فرایند کلرزنی آب انجام می‌گیرد و در نهایت به استخر وارد می‌شود.

 

از سیستم تصفیه و گرمایش استخر انعکاس تنها می توان برای تامین گرمای آب استخر بهره برد. از این رو برای تصفیه و گرمایش آب مصرفی غیر استاندارد است. غالبا برای استخر خانگی تا ظرفیت ۱۳۰ لیتر مورد استفاده قرار می‌گیرد اما امکان کاربرد برای جکوزی را نیز دارد.

 

شیوه نصب و کارکرد پکیج تصفیه و گرمایش استخر خانگی انعکاس

مراحل نصب و راه اندازی این سیستم گرمایش و تصفیه بسیار راحت است. به این صورت که از طریق جرثقیل آن را در محل مربوط به صورت تراز قرار می‌دهید. اتصالات و شیرالات بخش انتقال آب و کلرزنی و نازل های ورودی را نصب می‌کنید. در مرحله پایانی نیز برق کشی و چراغ های استخر راه اندازی می‌شود. به محض نصب و روشن فرایند انتقال آب از طریق پمپ به فیلتر شنی و دیگ فولای و در آخر کلرزنی و انتقال به استخر به صورت اتومات انجام می‌گیرد.

 

مزایای بهره بردن از سیستم تصفیه و گرمایش انعکاس

استفاده از این پکیج با توجه به طراحی و قابلیت های منحصر به فرد مزیت های زیادی به دنبال دارد. برای شناخت بیشتر مهم ترین آن ها موارد زیر است؛

 

 • کاهش مصرف انرژی پایین در حین داشتن راندمان عالی

 

 • بدنه از جنس فلز استنلس نگیر و مقاوم به حرارت، زنگ زدگی، پوسیدگی و رطوبت

 

 • قیمت بدون واسطه و مقرون به صرفه

 

 • تصفیه و گرمایش استاندارد و بهینه

 

 • حمل و نصب راحت و سریع

 

 • تولید گرمای استاندارد و مستقیم

 

 • دیگ گرمایش فولادی و مقاوم

 

 • قابلیت کاربرد برای انواع جکوزی و استخر

 

 • خدمات پس از فروش و گارانتی طولانی مدت

 

گرمایش استخر خانگی با پکیج های هوشمند انعکاس

 

قیمت پکیج تصفیه و گرمایش استخر انعکاس

تمامی محصولات گرمایش و تصفیه انعکاس جهت جلب رضایت و اطمینان مشتریان در بهترین کیفیت و متریال تولید می‌شود. در واقع، در هنگام ساخت و طراحی این محصول غالبا قطعات فنی مرغوب و دارای استاندارد جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل قیمت پکیج استخر و تصفیه تا حدود گران محسوب می‌شود. به بیان دیگر، تاثیر عواملی نظیر خارجی بودن برخی قطعات، نوسانات بازار اقتصادی، مدل، ابعاد، گنجایش، جنس و قابلیت های سیستم در بر گران و متغیر بودن قیمت آن را نباید نادیده گرفت.

 

با این حال، فروشگاه انعکاس جهت رفاه و دسترسی تمام مشتریان به این محصول اورجینال با قیمتی مناسب و استاندارد شرایط خرید اینترنتی را فراهم کرده است. ضمن اینکه پیشنهاد می‌شود قبل از ثبت خرید، راهنمایی های لازم و کاربردی از کارشناسان فنی فروشگاه دریافت کنید تا در نهایت یک انتخاب متناسب با متراژ و شرایط آب و هوایی استخر خود داشته باشید.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم به صورت جامع و کاربردی به بررسی و تحلیل سیستم گرمایش و تصفیه استخر خانگی بپردازیم. بنابراین مطالعه این مطلب می‌تواند هنگام خرید بسیار مفید باشد. البته در نظر داشته باشید که خرید از فروشگاه آنلاین انعکاس مزایایی همچون خدمات پس از فروش ده ساله، قیمت مستقیم و بهینه، دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید، گارانتی سه ساله و ارسال سریع و درب منزل را به دنبال دارد. از این رو در صورت تمایل می‌توانید پکیج های گرمایش و تصفیه استخر خانگی را در هر مدل و ابعادی با قیمتی کاملا استاندارد از طریق فروشگاه تجهیزات استخری انعکاس سفارش دهید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *