دانلود سریال حیثیت گمشده قسمت سوم با بازی الناز حبیبی مهدی حسینی نیا

اپیزود سوم از سریال جذاب و تماشایی حیثیت گمشده در آستانه پخش قرار گرفته است. در این پست شیوه های دانلود قسمت دوم ضد، قسمت اول پدر گواردیولا، قسمت هشتم صداتو، قسمت 1 دفتر یادداشت و قسمت نهم قهوه ترک را برای استفاده کاربران گرامی مهیا کرده ایم. فیلم های محبوب و پرطرفدار جنگ جهانی سوم و ابلق نیز از دیگر محصولاتی هستند که در آینده بسیار نزدیک در رسانه کول دانلود پخش می شوند.

 

  • قسمت 3 حیثیت گمشده!

 

به گزارش کول دانلود پس از دوره ای نسبتا طولانی رکود در شبکه نمایش خانگی و پخش سریال های نه چندان جذاب، سریال حیثیت گمشده با وجود فیلمنامه قوی و داستانی ملتهب توانسته است تا حدودی، هیجان را به این مدیوم بازگرداند. این سریال  از جمله سریال های موفق امسال بوده است که نشان داده است حرف های بسیاری برای گفتن دارد. بنابراین پیشنهاد جدی داریم که این سریال را از دست نداده و به تماشای آن بنشینید!

 

دانلود سریال حیثیت گمشده قسمت سوم

 

  • شما می توانید قسمت 3 سریال حیثیت گمشده را از لینک:

 

 

  • و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال ملتهب و جذاب را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

هنرپیشه های سریال حیثیت گمشده چه کسانی هستند؟

مهدی حسینی نیا , بهاره افشاری , نادر فلاح , الناز حبیبی , مهدی زمین پرداز , ستاره پسیانی , امیر نوروزی , بهزاد خلجی , نادر فلاح، آرش فلاحت پیشه، اشکان دلاوری، روزبه ریوفی، لویی سیفی، عباس شجاع، وحید عبدالمجیدی، جواد پورحیدری، سحر لطفی، مرضیه بدرقه، عباس قلی زاده، عماد درویشی، ابراهیم طلعتی نژاد، محمد مهدی نظری و بازیگران خردسال: آرشیدا درستکار ، آوین فرخی

 

داستان و موضوع حیثیت گمشده حول چه محوری است؟

زخمی، عمیق تر از انزوا… ‌پای «حیثیت گمشده» در میان است! امیر (با بازی مهدی حسینی نیا) و هاجر (با بازی بهاره افشاری) زوج جوانی هستند که در کنار یکدیگر زندگی نه چندان شادی را بخاطر نبود و خلا داشتن بچه سپری می کنند. معین زد (معین زندی) آهنگ و موزیک ویدیویی را با نام «دنبال خودم می گردم» برای حیثیت گمشده اجرا کرده است که در واقع تیتراژ پایانی این سریال نیز می باشد

 

زمان دقیق پخش سریال حیثیت گمشده چه روزی است؟

سریال حیثیت گمشده ساعت 08:00 آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

در قسمت های پیشین حیثیت گمشده چه خبر؟

در قسمت 1 حیثیت گمشده بیشتر با کارکترهای اصلی قصه آشنا شدیم. سریال با سکانسی از سورپرایز هاجر به مناسبت دومین سالگرد ازدواجشان که برای امیر تدارک دیده است آغاز می شود. جشن کوچک هاجر و امیر که به موضوع نداشتن بچه کشیده می‌شود با عصبانیت هاجر و تلخکامی امیر نیمه تمام می ماند. امیر اوقات و لحظات خوشی را سپری نمی کند او حتی در قهوه خانه و جمع دوستانه اش مورد تمسخر و تحقیر دیگران قرار می گیرد و بخاطر نداشتن بچه نیش و کنایه ها را تحمل می‌کند،زندگی با همسرش نیز سوت و کور و به سردی و دور بودن از هم سپری می شود. بر سر سفره صبحانه هاجر از امیر می خواهد که شب زودتر به منزل برگردد تا بتواند بخاطر موضوعی با او صحبت کند اما در ادامه ی آنچه که شاهد هستیم می بینیم که این گفتگو بخاطر اتفاقی که برای هاجر رخ می‌دهد حاصل نمی شود. در ادامه شاهد هستیم هاجر با طفلی که در آغوشش دارد با استفاده از این بچه کار مواد فروشی انجام می دهد. هاجر پدری پیر و معتاد و خواهری کوچکتر به نام ریحان دارد که در طول روز برای درست کردن غذا و رساندن مواد به دست پدرش با آنها دیدار می‌کند.

 

روز هاجر با بی قراری بچه ای که به همراه دارد شروع میشود،بچه مدام بی قرار و در حال گریه کردن است، همین مساله باعث می‌شود که هاجر با شخصی به نام سهیلا تماس بگیرد تا برای آرام کردن بچه راه حلی نشان دهد، هاجر به توصیه سهیلا در حالی که از چیزی خبر ندارد با خوراندن دارویی که تصورش داروی آرامبخش است بچه را آرام می‌کند. هاجر که پخش مواد را به اتمام رسانده اکنون به منزل پدرش رفته و خواهر کوچکش(ریحان) می گوید که این بچه متعلق به دوستش است و رها نام دارد.

 

در ادامه ریحان با گفتن این جمله که آبجی چرا رها تکان نمی‌خورد که با او بازی کند هاجر را متوجه آنچه که اتفاق افتاده می‌کند. هاجر آشفته در تماس با سهیلا به او می‌گوید که بچه مرده است اما در کمال تعجب می بینیم که با واکنش خونسرد و بی تفاوت سهیلا مواجه می شود. اما هاجر که مطمئن شده کودک نفس نمی کشد به مطب شخصی به نام رسول مراجعه می‌کند و در آنجا با معاینه کودک به یقین می رسد که کودک مرده است. هاجر در فرصتی مناسب به همراه طفل از مطب خارج می‌شود و در تمام لحظات به فکر خودکشی و رهایی از آنچه که در آن گرفتار شده،هست. در ایستگاه مترو تصمیم دارد که به همراه کودک خود را جلوی قطار پرت کند که از طریق دوربین های مدار بسته به او تذکر داده می‌شود و به وسیله مامور مترو به عقب رانده می‌شود.

 

قسمت دوم از سریال جذاب و هیجان انگیز حیثیت گمشده با سکانسی از گذشته امیر آغاز می شود. امیر به همراه خواهرش با زور و اجبار پدر در حال یادگیری بازی ای هست که امیر هیچگونه اشتیاق و علاقه ای برای انجام آن ندارد اما پدر با توسل به زور و کتک اصرار دارد که امیر این کار را انجام دهد که در نهایت امیر با بر هم زدن بازی و فرار از خانه پدر را در بهت و افسوس فرو می‌برد و زمزمه وار از همسرش گله و شکایت می‌کند که چرا آنها را ترک کرده است. با پایان یافتن این سکانس به زمان حال برمیگردیم و ادامه ی آنچه که برای هاجر رخ داده است. امیر و رسول(که از بستگان امیر می باشد )در تقابل با یکدیگر قرار گرفته اند،امیر با تمام بدبینی و یک عالمه سوال بدون جواب رسول را مورد بازخواست و شماتت قرار می دهد،از اینکه چرا هاجر به سراغ رسول رفته است؟چرا هاجر باید شماره ی جدید رسول را داشته باشد؟ این سوال و جواب های امیر خشم رسول را بر می انگیزد و گفتگوی آنها به خشم و درگیری و در نهایت به ترک کردن رسول از آن شرایط حاد منجر میشود. امیر با اتفاق ناگهانی ای که برای همسرش رخ داده کاملا شوکه و بهم ریخته و آشفته است و در مقابل هر کنشی ناسنجیده ترین واکنش را بروز می دهد. امیر که در ابتدای ماجرا برخورد بسیار تند و زننده ای با پزشک معالج همسرش داشته است اکنون در حالی که تمام تلاشش این است که آرامش خود را حفظ کند به سراغ پزشک همسرش می‌رود و از او بابت رفتار نادرستی که داشته عذرخواهی و با نرمش از او تقاضای کمک و راهنمایی می‌کند. امیر و هاجر که طی سال‌های زندگی مشترکشان به رغم تلاش و درمان فراوان قادر به فرزند آوری نبوده اند اکنون تست مثبت باردار بودن هاجر برای امیر اصلا قابل باور نیست و ذهنش مورد هجوم افکار نادرست قرار گرفته و از خانم دکتر عاجزانه تقاضا دارد راه حلی پیشنهاد بدهد تا بتواند از این افکار رهایی یابد که در نهایت با پیشنهاد تست DNA مواجه میشود تا از طریق خون جنیین و تطابق با امیر به جواب این سوال برسد که آیا جنین به امیر تعلق دارد یا خیر.

 

اما امیر با پروسه ای زمان بر و با هزینه ی زیاد رو به رو است ولی امیر مصمم است که با انجام آن به جواب سوال خود برسد اما گفتن صحبت خانم دکتر که اگر روزی هاجر سلامتی اش را بدست آورد و امیر را برای انجام چنین کاری بازخواست کرد امیر چه جوابی می تواند داشته باشد امیر را دچار شک و تردید می‌کند اما در نهایت با پر کردن فرم های مورد نظر قدم در راه انجام این کار می گذارد. سهیلا که از دوستان هاجر است با موبایلش تماس می‌گیرد و از امیر بابت اتفاقی که برای هاجر پیش آمده مطلع میشود امیر از او می‌خواهد که برای یافتن پدر و مادر کودکی که به همراه هاجر بوده به او کمک کند،سهیلا از طریق یک ویس در حالی که تاکید دارد شخص مورد نظر متوجه نشود که آدرس را از طریق سهیلا به دست آورده به امیر می‌گوید که به سراغ شخصی به نام نسرین برود تا بتواند به جواب سوالش برسد.

 

امیر افسر پرونده را درجریان می‌گذارد که آدرس خانواده ی کودک را پیدا کرده است،امیر به همراه یک سرباز راهی آدرس مورد نظر می‌شوند در برخورد اولیه امیر با نسرین کم کم به سر نخ هایی می‌رسد اما حضور ناگهانی سرباز در کنار امیر باعث ترس نسرین و انکار گفته هایش و شناختن هاجر میشود اما نبود حکم ورود باعث می‌شود که مجبور به ترک آنجا شوند. اما امیر که نمی تواند بیخیال ماجرا شود به صورت پنهانی وارد منزل نسرین میشود و قادر به درک آنچه که می بیند نیست و شوکه شده با چشمانی از حدقه در آمده با تعدادی زیادی کودک و نوزاد نگاه می‌کند که در آنجا حضور دارند. ورود نسرین به همراه یک خانم امیر را مجبور می‌کند که در یک کمد پنهان شود و از گفتگوی آنها متوجه یک سری مسائل میشود اما باز شدن در کمد توسط آن خانم باعث می‌شود امیر در تقابل با آنها قرار بگیرد. درگیری و کشمکش نسرین و امیر به جاهای خطرناکی کشیده می شود اما اطلاع دادن سربازی که همراه امیر آمده بود باعث حضور به موقع نیروهای پلیس می‌شود. در این درگیری و زد و خورد نسرین کشته، اعضای آن خانه به همراه امیر دستگیر می‌شوند و کودکان و نوزادان به بهزیستی منتقل می‌شوند.

 

در اداره پلیس امیر از طریق توضیحات افسر پرونده متوجه می‌شود که اینها تعدادی بچه ی بدون هویت هستند که صاحب پدر و مادر نیستند و از آنها برای انجام اعمال خلاف مثل جابه‌جایی مواد استفاده می‌شود. جواب آزمایشات هاجر و کودکی که همراه داشته نشان می‌دهد که کودک چند ساعت قبل از تصادف بر اثر مورفین فوت شده و در خون هاجر نیز مورفین مشاهده شده و به گفته ی پزشک معالج هر چه بوده هر دو با هم استفاده می کرده اند اما اینها برای امیر قابل باور نیست. امیر سراغ پدر هاجر می‌رود و او را مورد شماتت قرار می‌دهد که معتاد بودنش باعث شده در نهایت هاجر را نیز گرفتار کند اما پدر زیر بار پذیرش این حرف نمی رود وتاکید دارد که هاجر از مواد بیزار بوده است. امیر به همراه پدر و خواهر کوچک هاجر راهی بیمارستان می شوند تا بتوانند با هاجر دیداری داشته باشند اما در مواجهه با پزشک معالج با این گفته ها روبه‌رو می‌شود که ضریب هوشیاری پایین آمده و حال هاجر رو به وخامت گذاشته و در نهایت با شنیدن خبر مرگ هاجر نقش بر زمین می‌شود.

 

در مراسم خاکسپاری هاجر،امیر به دنبال شخصی نا آشنا می‌گردد که شاید از این طریق بتواند به سر نخی دست پیدا کند. حضور سهیلا و گفتگو با امیر باعث می‌شود که پای شخصی به نام اسماعیل که رئیس پخش مواد است و بارها  باعث آزار هاجر شده است در میان باشد. حضور شبانه امیر به خانه ی مشترکشان و یادآوری خاطرات سورپرایز سالگرد ازدواجشان و …امیر را غرق در اشک و اندوه می‌کند در همین اثنا تماس شخصی ناشناس با امیر و گفتن یک سری حرفهای مبهم و اینکه  آیا تحمل دارد که بداند واقعا همسرش چه کسی بوده امیر را به یک ملاقات حضوری دعوت میکند و باعث می‌شود امیر سراسیمه خود را به خیابان برساند.

 

حال باید دید که در قسمت سوم حیثیت گمشده چه اتفاقاتی در انتظار است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 3 این سریال می کنیم.

 

  • قسمت اول سریال پدر گواردیولا

 

سریال پدر گواردیولا نام تازه ترین اثر سعید نعمت الله است که به مرحله پخش رسیده است. قرار است این سریال از تاریخ 12 امردادماه 1402 در سایت کول دانلود منتشر شود. تاریخ پخش پدر گواردیولا قطعی است. تهیه کنندگی این اثر بر عهده جواد نوروزبیگی و همچنین نویسنده کار نیز باز هم سعید نعمت الله می باشد.

 

قسمت اول سریال پدر گواردیولا

 

  • شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود سریال تماشایی و پربازیگر پدر گواردیولا اقدام کنید:

 

 

موضوع سریال پدر گواردیولا درباره چه چیزی است؟

پدر گواردیولا داستان یک خانواده را روایت می کند که وقوع یک حادثه موجب دگرگونی روابطشان شده و سرنوشت مسیر متفاوتی برایش رقم می زند.

چه هنرپیشه هایی در پدر گواردیولا حضور دارند؟

آرش عدل ‌پرور , امیرمهدی ژوله , پریوش نظریه , حمید فرخ نژاد , ستاره اسکندری , شادی مختاری , علیرضا خمسه , مرجانه گلچین , مهدی سلطانی , مهران غفوریان , مهران مدیری , نرگس محمدی , هنگامه قاضیانی , پانته آ بهرام , نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خویینی ها، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نعمت الله

زمان دقیق پخش سریال پدر گواردیولا چه روزی است؟

سریال پدر گواردیولا ساعت 20:00 پنج شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

  • سریال دفتر یادداشت نیز در راه است

 

این سریال از یک حیث دیگر نیز مهم است و آن هم نخستین حضور رضا عطاران در یک پروژه نمایش خانگی است. وی که تا به حال در شبکه نمایش خانگی تجربه بازی نداشته است ولی در سینما حضور کاملا موفق داشته و به نوعی تضمین فروش همه فیلم های سینمایی اواخر بوده است. انتظار می رود که این سریال از جمله مهم ترین سریال های امسال باشد.

 

سریال دفتر یادداشت نیز در راه است

 

  • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال کمدی و طنز دفتر یادداشت اقدام کنید:

 

 

چه بازیگرانی در دفتر یادداشت حضور دارند؟

رضا عطاران ، ریما رامین فر ، سیامک انصاری ، مینا ساداتی ، حسن معجونی , سوگل خلیق , کاظم سیاحی

 

موضوع و خط داستانی سریال دفتر یادداشت درباره چه چیزی ست؟

هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. رضا عطاران سال 1401 با فیلم انفرادی به غیبت چند ساله‌ اش بر روی پرده سینماها پایان داده و توانست با این کمدی عنوان پرفروش‌ ترین فیلم سال 1401 را از آن خودش کند. او در حال حاضر چهار فیلم آماده اکران دارد و این روزها مشغول بازی در یک سریال شبکه خانگی به نام “دفتر یادداشت” است. آثاری که پیش بینی می‌ شود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.

 

زمان و تاریخ پخش دفتر یادداشت کی است؟

انتظار می رود که سریال دفتر یادداشت از نیمه های امردادماه 1402 به پخش برسد.

 

  • فیلم جنگ جهانی سوم شاهکار هومن سیدی تقدیم به شما

 

 

اثر جدید هومن سیدی با نام جنگ جهانی سوم که نمایش خوبی در نمایشگاه های خارجی نیز داشت به مرحله پخش رسیده است. سیدی در مقام نویسنده و کارگردان این فیلم را با کمک محمدحسن شانه‌ ساززاده به عنوان تهیه کننده ساخته است.

 

در فیلم سینمایی بسیار زیبا و تماشایی جنگ جهانی سوم که در روستاهای بکر و زیبای گیلان فیلمبرداری شده است هنرمندان نامی چون محسن تنابنده , ندا جبراییلی ، مهسا حجازی، نوید نصرتی، لطف‌ الله سیفی و حاتم مشمولی به ایفای نقش پرداخته اند.

 

من همونی هستم که لباس تنت کرد، آدمت کرد، بهت بها داد، من همونم… / شکیب یک کارگر روز مزد بی خانمان است که هرگز نتوانسته با از دست دادن همسر و پسرش در زلزله سال‌ها پیش کنار بیاید. در طی چند سال گذشته، او با یک زن کر و لال، به نام لادن رابطه برقرار کرده است. محل ساخت و سازی که او امروز در آن کار می کند به لوکیشن فیلمی درباره جنایات هیتلر در طول جنگ جهانی دوم تبدیل می‌شود و در کمال تعجب به او یک نقش سینمایی، خانه و فرصتی داده می شود تا برای خود کسی باشد. وقتی لادن از این موضوع مطلع می شود، به محل کارش می آید و درخواست کمک می کند. نقشه شکیب برای مخفی کردن او به طرز غم انگیزی اشتباه از کار در می‌آید و موقعیت جدید و فرصت بی‌تکرار پیش آمده برای او را، با تهدید رو به رو می‌ کند.

 

حضور در جشنواره ونیز. فیلم «جنگ جهانی سوم» هومن سیدی به عنوان یکی از فیلم‌ های بخش رقابتی بخش افق‌ های جشنواره ونیز حضور داشت. اسکرین در معرفی فیلم‌های بخش افق‌های ونیز درباره «جنگ جهانی سوم» نوشته است: یکی از چهار فیلم ایرانی حاضر در بخش رسمی ونیز ۲۰۲۲، «جنگ جهانی سوم» داستان یک کارگر معمولی – با بازی محسن تنابنده (بازیگر فیلم قهرمان) – را دنبال می کند که خود را در حال کار روی صحنه فیلمی می بیند که مدعی است درباره محکومیت دیکتاتوری است، اما خود فیلمسازان نیز تبدیل به افرادی مستبد و زورگو می‌شوند. این فیلم درنهایت توانست از جشنواره فیلم ونیز جوایز بسیاری را ببرد. جایزه بهترین فیلم بخش افق های جشنواره ونیز، جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق های جشنواره ونیز (محسن تنابنده) و در نهایت جننگ جهانی سوم نماینده ایران در اسکار 2023 شد!

 

فیلم جنگ جهانی سوم

 

>>> دانلود فیلم جنگ جهانی سوم <<<

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

هم اکنون دیگران می خوانند

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۰ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۱ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و یک + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۲ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و دو + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۳ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۴ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهار + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۵ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و پنج + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۶ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و شش + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۷ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و هفت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۸ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و هشت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۰۹ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و نه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۰ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و ده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۱ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و یازده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۲ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و دوازده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۳ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سیزده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۴ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهارده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۵ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و پانزده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۶ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و شانزده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۷ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و هفده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۸ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و هجده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۱۹ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و نوزده + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۰ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۱ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و یک + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۲ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و دو + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۳ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و سه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۴ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و چهار + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۵ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و پنج + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۶ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و شش + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۷ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و هفت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۸ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و هشت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۲۹ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و بیست و نه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۰ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۱ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و یک + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۲ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و دو + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۳ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و سه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۴ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و چهار + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۵ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و پنج + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۶ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و شش + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۷ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و هفت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۸ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و هشت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۳۹ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و سی و نه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۰ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۱ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و یک + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۲ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و دو + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۳ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و سه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۴ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و چهار + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۵ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و پنج + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۶ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و شش + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۷ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و هفت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۸ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و هشت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۹۴۹ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و نهصد و چهل و نه + راهنمای کامل بازی ]

دانلود سریال خارجی کاران مووی

فرایند چاپ استیکر چند مرحله دارد؟

گرفتن تیک آبی اینستاگرام به صورت رایگان در ۷ مرحله

تزریق ژل یا ژل آلوئه ورا کدام یک برای پر کردن صورت مناسب ترند؟

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۳۸۰ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و سیصد و هشتاد + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۳۷۹ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و سیصد و هفتاد و نه + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۳۷۷ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و سیصد و هفتاد و هفت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۳۷۸ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و سیصد و هفتاد و هشت + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۳۷۶ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و سیصد و هفتاد و شش + راهنمای کامل بازی ]

جواب بازی آمیرزا مرحله ۱۳۷۵ ❤️ [ پاسخ مرحله هزار و سیصد و هفتاد و پنج + راهنمای کامل بازی ]