hambergermenu

دانلود قسمت اول سریال اسکار و قسمت چهارم سریال گناه فرشته

پخش اولین قسمت سریال اسکار با قسمت چهارم سریال گناه فرشته همزمان شده است که در این هفته به همراه فیلم محبوب و پرطرفدار هاوایی در وبسایت کول دانلود منتشر خواهند شد.

 

خبر قابل توجه دیگر این که به زودی سریال های تونل، قصه هزار افسون و جنگل آسفالت هم به کنداکتور پخش این سایت افزوده خواهند شد!

 

–    قسمت 1 سریال اسکار

به گزارش کول دانلود ، سریال ریالیتی-شو ایرانی اسکار جدیدترین پروژه مهران مدیری برای شبکه نمایش خانگی است.

 

کارگردانی و اجرای این مسابقه را مهران مدیری بر عهده دارد و نیما شعبان نژاد نیز به عنوان نقش مکمل در این سریال حضور خواهد یافت.

 

قسمت 1 سریال اسکار

 

چه بازیگرانی در اسکار حضور دارند؟

بازیگران زیادی در اسکار شرکت کرده اند ولی اسامی برخی از آن ها بدین شکل می باشد: الیکا عبدالرزاقی, نعیمه نظام دوست, مهران غفوریان و همچنین مهران مدیری و نیما شعبان نژاد به گونه ثابت و به عنوان مجری و داوران در همه اپیزودهای اسکار حضور دارند.

 

داستان و موضوع مسابقه اسکار درباره چه چیزی ست؟

اسکار با حضور 5 کمدین مطرح در هر قسمت اجرا می شود.

 

این برنامه از آیتم های مختلفی تشکیل شده است و شرکت کنندگان در هر آیتم با چالش ها و سوال های متعددی رو به رو می شوند.

 

در نهایت در این مسابقه به افرادی که به مرحله فینال صعود می کنند جایزه اسکار اهدا می گردد!

 

 آشنایی با بازی اسکار

اسکار یک ریالیتی شوی چالش محور است که مهمانان آن همگی از بازیگران و افراد مشهور هستند.

 

در این برنامه، هر فرد تلاش می کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود.

 

هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش خود، از مجری اصلی برنامه امتیاز دریافت می‌کند و براساس امتیازهای دریافتی، برنده تندیس اسکار مشخص می شود. همچنین مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسوولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت.

 

در این ریالیتی شو، مهران مدیری، به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد به‌عنوان دستیار مجری اصلی حضور خواهند داشت.

 

این گیم-شو که سبکی معمایی دارد از یک برنامه بریتانیایی به نام تسک مستر (Taskmaster) ساخته شده است.

 

این برنامه با حضور 5 کمدین مطرح در هر قسمت اجرا می شود. این برنامه از آیتم های مختلفی تشکیل شده است و شرکت کنندگان در هر آیتم با چالش ها و سوال های متعددی رو به رو می شوند.

 

در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین برای به چالش کشیدن خلاقیت و توانایی‌ های خود، فعالیت‌ هایی معین می‌ کنند. فعالیت‌ ها توسط الکس هورن مدیریت می‌ شود اما تسک مستر (طراح برنامه) همیشه حرف آخر را می‌ زند.

 

زمان و تاریخ پخش برنامه اسکار کی است؟

 

سریال اسکار از 18 دی ماه هر هفته در سایت کول دانلود پخش می شود.

 

  • شیوه و چگونگی دانلود سریال اسکار:

 

جهت دانلود برنامه اسکار، ما به شما این سایت را پیشنهاد می کنیم:

 

 

  • قسمت 4 سریال گناه فرشته

 

گناه فرشته به وسیله کارگردان پروسواس و گزیده کاری به نام حامد عنقا ساخته شده است. کارگردانی که پس از موفقیت چشمگیر سریال آقازاده به او پیشنهاد ساخت فصل دوم آن داده شد ولی پاسخ وی قابل توجه است.

 

او گفت هنگامی که یک فیلمنامه برای یک فصل طراحی شده است و به همین منظور بسته شده است، به دلیل موفقیت تجاری و سود مالی، نباید به دنبال ساخت ادامه ای بر آن بود.

 

اگر که از آغاز این سریال برای دو فصل تدارک دیده شده بود، آن گاه قضیه تفاوت داشت. این سخن بسیار مهم است.

 

آن هم در زمانی که همگان به فکر سود تجاری و ساخت دنباله های بدون محتوا از فصل های بعدی یک سریال موفق هستند.

 

اتفاقی که امسال برای زخم کاری و نیسان آبی و همچنین در سال های گذشته برای عاشقانه رخ داد و به شکستی مفتضحانه بدل شد. از این حیث باید گناه فرشته را جدی گرفت!

 

سریال گناه فرشته با گذشت سه هفته، توانست مخاطبین قابل توجهی را به گرد خود جمع کند ولی هنوز نتوانسته است به یک سریال ترند و همه گیر بدل شود.

 

با این حال به نظر می رسد که  گناه فرشته می تواند که در زمره این سریال های پرمخاطب قرار بگیرد و در واقع از این پتانسیل برخوردارد است.

 

این سریال به دلیل مجموعه روایی و داستان های درهم تنیده جذاب که به خوبی در هر اپیزود بازگشایی می شود می تواند مخاطبین بسیاری را به سمت خود بکشاند و محبوب همگان شود.

 

قسمت 4 سریال گناه فرشته

 

چه بازیگرانی در گناه فرشته حضور دارند؟

آشا محرابی , امیر آقایی , امیرحسین هاشمی  , بهروز رضوی , پردیس پورعابدینی , دیبا زاهدی , سامیه لک , شهاب حسینی , فخرالدین صدیق شریف , فرید سجادی حسینی , لادن مستوفی , مهدی سلطانی , مهرداد ضیایی , نفس بازغی , جعفر دهقان , جمشید گرگین کستینگ و بازیگران سریال پرشمار و پرستاره گناه فرشته را تشکیل داده اند.

 

خلاصه داستان سریال گناه فرشته

آتیش چیز بدی نیست، اونچه اضافه اس رو می سوزونه، چیزی موندنی باشه می مونه! شعار سریال این است: “برای فرشته دعا کنید”

 

زمان و تاریخ پخش گناه فرشته کی است؟

سریال گناه فرشته ساعت هشت صبح آدینه هر هفته در سایت کول دانلود پخش می شود.

 

در قسمت های پیشین گناه فرشته چه گذشت؟

در قسمت نخست سریال گناه فرشته دیدیم که فرشته خادم (با بازی پردیس پورعابدینی) متهم به قتل امیر عشیری می شود و در نهایت نیز به اعدام محکوم می شود!

 

هیچ کس بی گناهی وی را باور نمی کند! حامد تهرانی (با بازی شهاب حسینی) که زخم خورده خانواده عشیری هاست و حتی مرگ یا به گفته خودش قتل مادرش یعنی پروانه را کار آن ها می داند وکالت این پرونده را بر عهده می گیرد.

 

اپیزود دوم گناه فرشته با فاش شدن ناگفته های بسیاری از گذشته که مربوط به دو خانواده عشیری و تهرانی می باشد دنبال می شود.

 

از جمله این که مهتاب پیش از ازدواج با حامد، معشوقه نوید بوده است و امیر عشیری بر این عقیده است که عروس خانواده آن ها را دزدیده اند! و کینه و دشمنی این دو خانواده بیش از پیش می شود.

 

در آن زمان عنایت پیشخدمت عشیری است و به نظر می رسد که پیش از آن نیز در خانه تهرانی مشغول به کار بوده است. ولی پس از او، دخترش یعنی فرشته نیز به خانه عشیری آمده است برای کار!

 

قسمت سوم گناه فرشته ولی با فلش بکی به گذشته آغاز می شود. نوید چند روز پس از درگذشت مادرش به مزار او می رود و از وضعیت زندگی سخت با پدرش گلایه می کند.

 

روابط نوید و پدرش امیر به تیرگی رفته است و او هیچ دل خوشی از او ندارد.

 

مشخص نیست که چرا در این جا باید این قضایا مطرح شود ولی این گونه به نظر می رسد که نکته ای انحرافی جهت سوق دادن ذهن مخاطب به این سمت است که گمان کند نوید قاتل پدرش است. چیزی که به دور از باور است و بسیار بعید است که موضوع این باشد.

 

تقریبا می توان گفت که تمام تایم قسمت سوم در گذشته سپری می شود و نکته حایز اهمیتی از زمان حال روایت نمی شود.

 

از جمله این که چگونه مهتاب پس از سال ها نوید را می بیند، متعاقب آن به منزل عشیری ها دعوت می شود.

 

پس از مرگ امیر به دعوت نوید وکالت پرونده را برعهده می گیرد. البته ذکر این نکته قابل توجه است که چرا نوید این پرونده را متین دفتری که وکیل خانوادگی عشیری هاست نداده است. این ها از نکات شبهه برانگیزی است که ذهن بیننده را درگیر می کند.

 

در زمانی که به مهتاب پرونده خونخواهی امیر عشیری پیشنهاد می شود وی بسیار مردد و حتی مخالف است.

 

این که وی پرونده های جنایی نمی پذیرد و تخصصش مساله های اقتصادی است به یک سو، همچنین به میان کشیدن دعوای خانوادگی عشیری و تهرانی و وسط این جنگ و دعوا بودن نیز خود مساله ای دیگر است.

 

همه این نکات را هم به نوید و هم در وهله بعد به پدر حامد می گوید. جالب این که پدرش موافق این موضوع است ولی تنها از مهتاب می خواهد که حامد چیزی ماجرا خبر داد نشود!!

 

شاید بتوان تنها نکته روایت شده از زمان حال را پذیرفتن رسمی حامد برای پرونده وکالت فرشته دانست که این اتفاق سرانجام رخ می دهد و فرشته وکیل تسخیری که بسیار مشکوک نیز بود را برکنار و حامد تهرانی را به عنوان وکیل خود برای ادامه پرونده و در حالی که کمتر از 130 روز به اجرای حکم اعدام مانده است، انتخاب می کند.

 

اتفاق دیگر دیدار نوید با متین دفتری است که از او درباره دیدارش با حامد توضیحات می خواهد و متوچهر متین دفتری نیز وقایع را بازگو می کند!

 

سکانس پایانی این اپیزود از گناه فرشته با رودررویی حامد و نوید دنبال می شود و حامد او را به یک دویل تمام عیار دعوت می کند و به نظر می رسد جنگ سختی بین این دو در خواهد گرفت.

 

حامد که مسبب کشته شدن مادرش را این خانواده می داند به فکر تسویه حساب است و نقشه های بسیاری در سر می پروراند.

 

برعکس نوید پس از قتل پدرش بسیار بی حوصله و کم رمق است و به نظر نمی رسد که چنین فکرهایی در مخیله داشته باشد.

 

در این جا قسمت سوم گناه فرشته پایان می یابد.  حال باید دید که در قسمت چهارم سریال گناه فرشته چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

شما را دعوت به تماشای قسمت 4 سریال گناه فرشته می کنیم. پیشنهاد می کنیم که این سریال جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید!

 

  • طریقه و نحوه دانلود سریال گناه فرشته:

شما می توانید با کلیک بر روی لینکی که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال بسیار جذاب و تماشایی گناه فرشته اقدام کنید:

 

 

فیلم هاوایی؛ رکورددار سینما!!

 

فیلم هاوایی – Hawaii Film محصول سال 1399 به تهیه کنندگی مرتضا شایسته ، نویسندگی آرش قادرى و کارگردانی بهمن گودرزى می باشد که در آغاز با نام “رقصنده” ساخته شد و در نهایت سه سال طول کشید تا به چرخه اکران اضافه شود.

 

هاوایی یک فیلم کمدى با محوریت پناهندگى می باشد و به جز تهران بخشى از سکانس هاى آن نیز در ماکائو مقابل دوربین رفته است. همچنین کمپانى p.s.f تحت لیبل ” پاز” آن را تولید کرده است.

 

این فیلم از جمله تولیداتی است که پیش از شروع پاندمی کرونا تولید آن شروع شد و همه گیری این ویروس موجب شد تا فیلمبرداری آن برای مدتی طولانی متوقف شود. پس از فروکش کردن همه گیری تولید آن در کشور هنگ کنک از سر گرفته شد.

 

فیلم سینمایی «هاوایی» که از چهارشنبه 13 دی بر پرده رفته است؛ موفق شد رکورد فروش افتتاحیه تاریخ سینمای ایران را از آن خود بکند.

 

▫️این فیلم کمدی با کمترین تعداد سالن سینما؛ در اولین روز اکران خود به فروش 525 میلیون تومانی دست یافت که بیشترین میزان فروش افتتاحیه ثبت شده تاکنون است.

 

فیلم هاوایی؛ رکورددار سینما

 

چه بازیگرانی در فیلم سینمایی هاوایی حضور دارند؟

امیر جعفرى , امیر حسین رستمى , امین حیایى , ریحانه پارسا , مرتضا رحیمى

 

موضوع و خط داستانی فیلم هاوایی درباره چه چیزی ست؟

داستان بوکسورى به نام «صمد» است که به قصد پیشرفت زیر بار مهاجرت و پناهندگى می رورد اما از جایى به بعد در بازى قرار می گیرد که او را به یک بچه معروف مجازى تبدیل می کند و حالا بازى براى او عوض می شود…

 

  • طریقه و نحوه دانلود سریال هاوایی:

شما می توانید با کلیک بر روی لینکی که در ادامه آمده است نسبت به دانلود فیلم طنز و کمدی هاوایی اقدام کنید:

 

 

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود رایگان فیلم های ایرانی و خارجی روز ایران و جهان است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است.

 

این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح “رایگان ولی قانونی” و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است.

 

جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم، با سرعت بالا و همچنین بر روی سرورهای ایرانی (جهت دانلود نیم بها و ترافیک مصرفی کمتر شما کاربران گرامی) می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید.

 

پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید.

 

این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *