hambergermenu

چاپ استیکر تبلیغاتی و انواع آن

به‌ احتمال‌ زیاد هنگام ورود به مغازه‌ها یا سوپرمارکت‌ها، برچسب‌های بزرگ تبلیغاتی روی شیشه آن‌ها را مشاهده کرده‌اید.

 

چاپ و نصب این برچسب‌ها که به زبان عامیانه‌تر، به استیکر مشهور هستند، یکی از بهترین راه‌های انجام تبلیغات و روشی مناسب برای رشد و بهبود یک کسب‌وکار است.

 

درواقع با طراحی یک استیکر مناسب و چاپ و تکثیر آن در سطح سوپرمارکت‌های یک شهر، می‌توان نام برند تجاری خود را در طیف وسیعی تبلیغ کرد.

 

در این مطلب علاوه بر معرفی انواع استیکرهای تبلیغاتی، کاربردهای هرکدام در هنگام چاپ استیکر را نیز بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

چاپ استیکر تبلیغاتی و انواع آن

 

چرا باید از  استیکرهای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

بر کسی پوشیده نیست که رشد و توسعه یک کسب‌وکار از مسیر تبلیغات می‌گذرد.

 

تبلیغات اگر به شکل درست و حرفه‌ای انجام شود، می‌تواند در مدت‌زمان کوتاهی، تعداد زیادی مشتری یا کاربر را به سمت بیزینس شما جذب کند.

 

یکی از مرسوم‌ترین روش‌ها برای انجام این کار، چاپ استیکرهای تبلیغاتی و انتشار آن از طریق شیشه مغازه‌ها است.

 

از همین روی به این مدل از استیکرهای تبلیغاتی، استیکرهای شیشه‌ای نیز گفته می‌شود. درواقع استیکرهای شیشه‌ای در فروشگاه‌ها می‌توانند یک روش تضمین‌شده برای انجام تبلیغات باشند.

 

مزایای استفاده از استیکرهای تبلیغاتی به همین مورد ختم نمی‌شود و علاوه بر موارد مذکور، مهم‌ترین تأثیری که به همراه دارد، ایجاد یک جلوه ظاهری مناسب و جذاب است.

 

همه ما می‌دانیم که یک شیشه بزرگ فروشگاهی بدون هیچ طرح و نقش خاصی، می‌تواند کمی کسل‌کننده باشد. به همین دلیل چاپ استیکر شیشه‌ ای می‌تواند روش خوبی برای ایجاد این ظاهر و جلوه جذاب باشد.

 

چرا باید از استیکرهای تبلیغاتی استفاده کنیم

 

موضوع بعدی این است که برخی فروشگاه‌ها با ایجاد یک حائل جهت رعایت حریم خصوصی فروشگاه خود، از یک استیکر تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

 

درواقع با این کار هم ظاهر و جلوه زیبایی ایجاد خواهد شد و هم حریم خصوصی محیط کسب‌وکار شما نیز رعایت می‌شود.

 

به‌علاوه، این استیکر و برچسب‌ها، گزینه مناسبی برای کاهش میزان نور واردشده به محیط کاری شما نیز خواهند بود. زیرا به خاطر کدر بودن، از تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری می‌کنند.

 

انواع استیکرهای تبلیغاتی را بشناسید

بنابر نوع نیاز و درخواست هر شرکت یا کسب‌و‌کار، تا به امروز شاهد چاپ استیکر در موارد مختلفی هستیم.

 

شرایط و وضعیت خاص یک مغازه یا سوپرمارکت نیز در این امر بی‌تأثیر نیست. در ادامه به معرفی انواع استیکرهای تبلیغاتی می‌پردازیم:

 

وینیل (Vinyl)

وینیل یکی از مهم‌ترین مدل‌های موجود از استیکرهای تبلیغاتی است که از جنس PVC بوده و البته در یک نگاه کلی و جامع، باید گفت که در ابعاد مختلف (از به‌اندازه کف دست تا چند ده متر) چاپ و استفاده می‌شود.

 

استیکر شیشه‌ ای فروشگاه یک مدل از همین محصول تجاری می‌باشد که از آن فقط برای نمایش تبلیغات در شیشه فروشگاه‌ها استفاده می‌شود.

 

اما طیف کاربری وینیل بسیار زیاد است و از آن روی بسته‌بندی مواد غذایی و سایر محصولات تجاری، اتوبوس‌ها، ساختمان‌ها، فروشگاه‌ها و حتی در محیط داخلی کسب‌وکارها نیز برای تزئین و ایجاد جلوه‌های ظاهری زیبا استفاده می‌شود.

 

به‌طورکلی وینیل اصلی‌ترین نوع برچسب یا استیکر تبلیغاتی است که انواع مختلفی دارد.

 

استیکر شیشه‌ ای

چاپ استیکرهای شیشه‌ای را باید یکی از مهم‌ترین و بهترین روش‌های تبلیغ یک کسب‌وکار دانست.

 

استیکرهای شیشه‌ای معمولاً روی شیشه مغازه یا فروشگاه‌ها قرار می‌گیرند و با اهداف مختلفی جهت تبلیغ یک کسب‌وکار، ایجاد یک حائل برای حریم خصوصی، ایجاد یک جلوه ظاهری زیبا و یا در جهت کاهش نور آفتاب استفاده می‌شوند.

 

اکثر فروشگاه‌ها برای تبلیغ یک کسب‌وکار دیگر از استیکرهای شیشه‌ای استفاده می‌کنند و البته از سایر مزایای آن نیز بهره‌مند می‌شوند.

 

استیکرهای شیشه‌ای مدل‌های مختلفی دارد که این دسته‌بندی بیشتر به خاطر نوع و هدف استفاده از آن است.

 

مثلاً استیکر سفید شیری یک مدل از استیکرهای تبلیغاتی شیشه‌ای است که عموماً لوگو و نام و کسب‌وکاری را به‌صورت زیبا و جذاب نمایش می‌دهد. استیکر دیواری نیز مشابه استیکر شیشه‌ ای است، اما عموماً به‌جای شیشه، از آن بر روی یک دیوار استفاده می‌شود.

 

انواع استیکرهای تبلیغاتی را بشناسید

 

استیکر مش

چاپ استیکر مش، یکی دیگر از انواع استیکرهای تبلیغاتی از نوع شیشه‌ای است. این نوع استیکر درواقع شباهت زیادی به استیکرهای شیشه‌ای دارد، با این تفاوت که طرح آن دارای تعداد متعددی سوراخ است که باهدف هدایت نور به داخل محیط ایجادشده است.

 

استیکرهای مش، توانایی مناسبی در ایجاد یک فضای خصوصی برای محیط کار شما دارند و قادر به خلق یک جلوه ظاهری شگفت‌انگیز نیز هستند.

 

این نوع استیکر تبلیغاتی، توان ایجاد استتار و خصوصی‌سازی محیط را به خوبی داراست و می‌تواند برای نیازهای حساس شما نیز به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.

 

استیکر مات

پرواضح است که کاربرد و هدف استفاده از استیکر مات، تبلیغات نیست بلکه صرفاً برای ایجاد یک حائل حریم خصوصی کاربرد دارند.

 

چاپ استیکر از نوع مات برای زمانی مناسب هستند که شما به‌صورت کلی قصد تبلیغات را نداشته باشید و صرفاً بخواهید محیط خصوصی فروشگاه یا مغازه خود را از دید عموم پنهان نگه دارید.

 

البته باید اشاره کرد که می‌توان از استیکرهای مات در کنار استیکر تبلیغاتی با ابعاد کوچک نیز بهره گرفت.

 

چاپ استیکر با طرح دلخواه شما

قطعاً برای شما پیش‌آمده است که بخواهید روی شیشه محیط کاری خود، اعم از مغازه یا دفتر کار، استیکرهای مربوط به کسب‌وکار خود را بچسبانید و درواقع خودتان تبلیغ‌گر خودتان باشید.

 

این موضوع در عکاسی‌ها، فروشگاه لوازم‌ آرایشی و فروشگاه‌های بدلیجات بسیار محبوب و پر تقاضا است.

 

لازم به ذکر است که نیاز نیست شما همیشه تبلیغ‌گر دیگران باشید، زیرا می‌توانید برای بهتر دیده شدن فروشگاه خود، اقدام به چاپ استیکرهای تبلیغاتی و نصب آن روی محیط کاری خود کنید.

 

چاپ مدرن یاس در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا طرح و نقش دلخواه خود را انتخاب، طراحی و چاپ نمایید.

 

روش محاسبه قیمت چاپ برچسب روی شیشه

قیمت چاپ برچسب روی شیشه به نوع جنس و البته ابعاد کار بستگی دارد.

 

چاپ مدرن یاس از بهترین جنس وینیل برای چاپ استیکرهای تبلیغاتی استفاده خواهد کرد.

 

برای محاسبه، ابتدا باید ابعاد کار موردنظر را با متر اندازه‌گیری کنید و سپس مساحت کار را به‌دست آورید. قیمت چاپ وینیل در مقایسه با کاغذدیواری بسیار مقرون به‌صرفه‌تر و اقتصادی‌تر می‌باشد.

 

با توجه به نوع استیکر (شیشه‌ای، سفید، مش) برای به‌دست آوردن قیمت چاپ، مساحت کار را باید در ابعاد آن ضرب کنید تا قیمت نهایی به‌ دست آید.

 

اگر شما به هر دلیلی نتوانستید این کار را انجام دهید، به‌هیچ‌عنوان نگران نباشید.

 

زیرا کارشناسان چاپ مدرن یاس در ساعات کاری همیشه آنلاین هستند و شما می‌توانید با مراجعه به واتساپ هرگونه مشاوره رایگان در زمینه قیمت چاپ استیکر روی شیشه و … را دریافت کنید.

 

البته کارشناسان ما پاسخگوی تماس تلفنی شما نیز هستند.

 

روش محاسبه قیمت چاپ برچسب روی شیشه

 

سخن نهایی

استفاده از استیکرهای تبلیغاتی یا همان برچسب‌های شیشه‌ای، روشی تضمین‌شده برای معرفی و شناساندن یک کسب‌وکار یا بیزینس است.

 

زیرا صدها و شاید هزاران نفر می‌توانند به‌صورت روزانه تبلیغات شما را ببینند و جذب محصولات و خدمات بیزینس شما شوند.

 

چاپ مدرن یاس همواره متعهد به ارائه کیفیت و قیمتی مناسب برای مشتریان خود است.

 

این شرکت با بهره‌گیری از متخصصین توانمند در حوزه طراحی و تولید استیکرهای تبلیغاتی، می‌تواند در ایجاد طرح دلخواهتان به شما کمک کند تا یک طرح تبلیغاتی زیبا و چشم‌نواز داشته باشید.

 

این شرکت همچنین در مرحله چاپ نیز همراه شماست و با بهترین کیفیت ممکن، طرح شما را چاپ خواهد کرد.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *