اجاره سالن همایش در تهران

چکیده : یکی از مهمترین موارد در برگزاری همایش انتخاب سالن برگزاری همایش می‌باشد، در این مقاله به بررسی اجاره سالن همایش در تهران و خود مبحث همایش میپردازیم.

 

اجاره سالن همایش در تهران

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که منجر به پیشرفت در زمینه‌های گوناگون به سبب اشتراک‌گذاری دستاورد‌ها و گفتمان پیرامون آن‌ها صورت می‌گیرد، برگزاری همایش هاست. این همایش‌ها می‌توانند محیط علمی داشته و یا برای پیشرفت و توسعه یک کسب و کار برگزار شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با مفهوم و انواع همایش و همچنین برگزاری همایش، اجاره سالن همایش و یک تیم حرفه‌ای در این زمینه آشنا کنیم.

 

اجاره سالن همایش در تهران

 

همایش چیست؟

همایش در لغت به معنای گرد هم آمدن است. در واقع در یک همایش تجمعی برای گفتمان پیرامون یک موضوع از پیش تعیین شده اتفاق می‌افتد. متخصصین در زمینه‌های مختلف می‌توانند به منظور انتقال اطلاعات به سایرین، هم‌اندیشی درباره یک مسأله و یا اجرا و نمایش یک دستاورد، همایش‌هایی را برگزار کنند. به طور کلی همایشات می‌توانند به دسته‌بندی زیر تقسیم شوند:

 • تجاری
 • اقتصادی
 • بازرگانی
 • کارشناسی
 • تحقیقاتی
 • همایشات علمی پژوهشی
 • آموزشی

هر یک از انواع همایشات نیز می‌توانند زیرشاخه‌هایی داشته باشند. به علاوه، هر یک از این دسته‌ها می‌توانند در سطوح گروهی، عمومی و یا تخصصی برگزار شوند. حال می‌خواهیم به بررسی چند مورد از انواع همایش پرداخته و آن‌ها را معرفی کنیم. برگزاری هر یک از این همایش‌ها با اجاره سالن همایش در تهران امکان‌پذیر خواهد بود.

 

 • کنفرانس:

نوعی گردهمایی است که می‌تواند در زمینه‌های مختلف برگزار شود. نکته مهم در برگزاری کنفرانس‌ها این است که آن‌ها اغلب با داشتن دستور جلسه رسمی و به منظور گفتمان درباره موضوعی خاص جهت یافتن راه حل، اتخاذ تصمیم و یا حل یک مسأله برگزار می‌شوند. شرکت‌کنندگان کنفرانس‌ها اغلب در یک حیطه خاص و یا در زمینه‌های مرتبط با هم تخصص دارند. در واقع آن‌ها از یک مسأله مشترک میان چندین رشته که همه افراد اطلاعات کافی درباره آن را دارند، صحبت می‌کنند؛ به همین‌خاطر کنفرانس‌ها اغلب تخصصی هستند. هر کنفرانس اغلب کوچکتر از یک کنگره است و در مدت زمان محدودی به پایان می‌رسد. حال اجرای کنفرانس می‌تواند در سالن‌های همایش صورت گیرد. فرمت برگزاری آن می‌تواند به صورت پانل، میزگرد عمومی و یا بحث‌های پراکنده باشد.

 

 • کنگره:

کنگره واژه‌ای است که برای گردهمایی بزرگ که شامل صد‌ها یا هزاران شرکت‌کننده است در نظر گرفته می‌شود. کنگره‌ها اغلب بزرگتر از کنفرانس‌ها، سمینار‌ها و ورکشاپ‌ها هستند و به صورت تکرار شونده، هرساله و یا با فاصله چند سال برگزار می‌شوند. کنگره‌ها می‌توانند در سطوح ملی و بین‌المللی برگزار شوند. چند ویژگی مهم و اساسی در یک کنگره وجود دارند که باید به آن‌ها توجه شود و از جمله این موارد می‌توان تعداد شرکت‌کننده‌های زیاد، داشتن برنامه تکرارشونده ظرف یک یا چند سال، طولانی بودن کنگره و برگزاری طی چند روز یا چند هفته و حضور سازمان‌های حمایتی به عنوان اسپانسر را نام برد.

 

 • سمینار:

سمینار به نوعی کنفرانس کوچک به حساب می‌آید. در سمینار‌ها افراد می‌توانند اطلاعات تخصصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. به طور کلی سخت‌گیری‌های کنفرانس در سمینار وجود ندارد؛ به عبارتی هر یک از شرکت‌کننده‌ها می‌توانند در هر قسمت از جلسه سؤالات خود را مطرح کنند.

 

 • سمپوزیوم:

سمپوزیوم، گردهمایی افراد متخصص در یک زمینه است. تمام بحث‌های صورت گرفته در یک سمپوزیوم اختصاصی بوده و به منظور پیشبرد اهداف کاملاً تخصصی در یک موضوع برگزار می‌شود. در سمپوزیوم افراد حرفه‌ای و باتجربه برای پیشرفت تخصص خود تلاش می‌کنند.

 

علاوه بر موارد گفته شده، موارد دیگری از گردهمایی مثل کنوانسیون، فروم، جلسه عمومی و کارگاه نیز وجود دارند که توضیح آن‌ها در این مقال نمی‌گنجد. حال بهتر است به نکات مهم در برگزاری همایش‌ها بپردازیم.

 

نکات مهم در برگزاری همایش

 

نکات مهم در برگزاری همایش

از آن جا که همایش‌ها می‌توانند تأثیر به سزایی بر پیشرفت یک حوزه و یا حتی برندینگ یک مجموعه داشته باشند، برای برگزاری یک همایش به بهترین نحو باید به موارد متعددی توجه داشته باشید که آن‌ها را در ادامه شرح می‌دهیم.

 

 • دریافت مجوز برگزاری همایش:

برای آن‌که یک همایش را برگزار کنید، پیش از هر چیز باید مجوز برگزاری همایش را دریافت کنید. این مجوز‌ها شامل مجوز برنامه، مجوز اجاره سالن همایش، اجاره پارکینگ، هماهنگی با بیمه برای خطرات احتمالی و … است.

 

 • اجاره سالن همایش:

باید با توجه به موضوع همایش و تعداد افراد شرکت‌کننده در آن یک سالن همایش اجاره کنید. برای انجام این کار بهتر است به گروه‌هایی که می‌توانند تمامی مراحل اجرای همایش را پیش ببرند، مراجعه کنید. اجاره سالن همایش باید حداقل دو هفته قبل از شروع برنامه انجام شود.

 

 • انتخاب تیم برگزار‌کننده:

برای داشتن یک همایش خوب باید تیم برگزارکننده حرفه‌ای داشته باشید. این تیم می‌تواند فیلمبرداری همایش، پوشش تصویری و مواردی از این دست را بر عهده بگیرد. پوشش تصویری و فیلمبرداری همایش یکی از مهم‌ترین موارد برای مستندسازی آن است.

 

 • انتخاب مجری:

طبیعتاً برای اجرای همایش به یک مجری نیاز دارید و بهتر است از مجریان توانمند و حرفه‌ای کمک بگیرید.

 

 • دعوت از مدعوین:

پس از آن که هماهنگی‌های لازم انجام شدند، باید از مدعوین دعوت به عمل‌آورید. به هر میزان که افراد شناخته شده بیشتری در حوزه تخصصی‌تان در همایش حضور داشته باشند، تمایل سایرین به شرکت در همایش بیشتر خواهد شد.

 

 • تبلیغات، تولید محتوا، تهیه کنداکتور و چاپ بنر‌های خوشامدگویی و اطلاع‌رسانی:

پس از انجام موارد فوق، باید به مواردی چون بنر‌های تبلیغاتی، تهیه محتوا، نوشتن کنداکتور برنامه و مواردی از این دست بپردازید. این موارد نقش مهمی در تأثیرگذاری همایش خواهند داشت.

 

حال که با مراحل برگزاری یک همایش آشنا شدید، می‌توانیم به معرفی بهترین سالن همایش در تهران برای برگزاری انواع همایشات بپردازیم.

 

بهترین سالن همایش در تهران

 

بهترین سالن همایش در تهران

همان‌طور که اشاره کردیم برگزاری همایش از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین ضروری است که اجرای همایشات خود را به تیم‌های حرفه‌ای واگذار کنید. یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌هایی که می‌توانید اجرای همایشات خود را به آن‌ها بسپارید، گروه دهکده هنر است که با سابقه ۲۰ ساله در اجرا و برگزاری همایشات در سطح ملی و بین‌المللی، کارنامه درخشانی را برای خود به ثبت رسانده است. دهکده هنر یک تیم حرفه‌ای برای انجام ابعاد مختلف برگزاری یک همایش است. می‌توانید تمام اقدامات برگزاری همایش من جمله دریافت مجوز برگزاری همایش، اجاره سالن همایش، پوشش تصویری، فیلمبرداری همایش، تدوین، ‌ایده‌پردازی و … را به گروه دهکده هنر بسپارید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت دهکده هنر مراجعه کرده و با کارشناسان حاذق این مجموعه ارتباط بگیرید.

 

جهت مشاوره رایگان برگزاری همایش با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۱۲۴۰۰۷ – ۰۹۱۲۰۲۱۶۱۶۷ تماس حاصل فرمائید.

 

وبسایت موسسه : www.dhmedia.ir

 

کلام آخر

در این مقاله به توضیح مفهوم همایش و شرح اقدامات لازم برای برگزاری همایش پرداختیم. همچنین با معرفی یک تیم حرفه‌ای برای برگزاری همایش، شما را با سطح بالاتری از برگزاری همایشات آشنا کردیم. برای آشنایی بیشتر با این تیم با تجربه به سایت دهکده هنر مراجعه کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هم اکنون دیگران می خوانند

معرفی بهترین برند های لباس ترکی

نکات مهم قبل از خرید کانکس که دانستن آن ها ضروری است

بهترین صفحه ساز برای طراحی سایت

بهترین لوح تقدیر موجود در ایران

چگونه یادگیری زبان آلمانی را شروع کنیم؟

بهترین روش مهاجرت به دبی کدام است؟

بهترین گوشی شیائومی ردمی زیر ۱۰ میلیون تومان

مزایای استفاده از پرکلرواتیلن در خشکشویی

هزینه تعمیرات تلفن بی سیم

بهترین جایگزین های فتوشاپ در نقاشی دیجیتال و ویرایش عکس

همه چیز درباره پکیج­های آموزشی چرتکه

لوزه سوم و عمل جراحی آن

تپه اوتاکوی؛ محل قرارهای عاشقانه در دل آسمان

کدام مارک آبرنگ بهتر است؟

اطلاعات کاربردی برای سفر به تهران: بهترین هتل ها و رستوران های برتر

تاریخ انقضای روغن موتور ایرانول D-9000 15W40

ایجاد پروفایل اختصاصی آرایشگاه زیبایی

خبر فوری، هشدارهای جدی نمایندگی لمفو lemfo به خریداران

لوازم ورزشی بدنسازی | بهترین ها در بدنسازی و وزنه برداری

تفاوت اسکلت فلزی و بتنی چیست؟ + ۹ مورد

قرص غضروف ساز چه ویژگی‎هایی دارد؟

آموزش رنگ ها به زبان آلمانی

قیمت پروفیل سبک و سنگین اصفهان

همایش مهندسین، مشاورین و سازندگان استان فارس خرداد ۱۴۰۲

خرید بلیط پای پرواز پر تردد ترین مسیر های پروازی (تهران _مشهد )

مشکلات شایع در کاشی کاری و راه حل‌های آن‌ها

سیگنال رایگان ارز دیجیتال چه کمکی به ما می‌کند؟

معرفی یک سایت مطمئن جهت دانلود قسمت دوم سریال قهوه ترک

حق العملکار گمرک کیست و چرا به آن نیاز دارید ؟

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط چیست؟

کولینگ تاور چگونه آب داخل کارخانه را سرد می کند؟

قیمت ایمپلنت کره ای ۱۴۰۲ در تهران

چگونه سئو باعث افزایش فروش می‌شود؟

جاهای دیدنی بلک آنتالیا؛ چرا باید به بلک سفر کنیم؟

با جدیدترین ساعت هوشمند لمفو ۲۰۲۳ بدون موبایلت همیشه در دسترسی

سرور اختصاصی چیست؟ ۴ مزیت آن کدام است؟

چطور استاد زبان انگلیسی شویم؟

گیربکس اتوماتیک چیست؟

کاربرد تجهیزات اعلام حریق در منزل

تلویزیون ایکس ویژن، کیفیت بالا با قیمت مناسب

بهترین مدل های کفش و لباس فرم اداری زنانه

بهتا موزیک ؛ مرجع دانلود بهترین آهنگ های جدید ۱۴۰۲

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ + عیب یابی رایگان ۱۸۰روزگارانتی

آشنایی با داروهای بواسیر یا هموروئید

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۱۵ با بازی هوتن شکیبا محسن تنابنده

سگ هایی که در جیب جا می‌شوند!

کلینیک دندانپزشکی صالحی

کاربردهای بی‌نظیر شیشه در صنعت ساختمان

سفارش آنلاین طراحی گرافیک و فروش طرح لایه باز در وب سایت طرح کهن

برای استخدام در کارخانه‌ها از کجا باید شروع کنیم؟

تصویری از فرشته حسینی در خانه معمولی اش + عکس خلوت دونفره با شوهر فوق معروفش!

خرید انواع لنز دوربین کانن

بررسی و معرفی ۵ فروشگاه آنلاین برتر برای خرید لباس‌ مجلسی زنانه

۲۰ دلیل ضرورت سئو برای وب سایت چیست؟

آشپزخانه مدرن، بهترین انتخاب برای سخت پسند ها

بهترین ایده ها برای هدیه دفتر نو | هدیه برای افتتاح دفتر نو چی ببرم؟

بیماری های شایع آلت تناسلی مردان

همه چیز در مورد کلاس باله

۵ فینگرفود ساده و کم هزینه مناسب برای همه جشن‌ها

تاثیر وای فای رایگان در افزایش وفاداری مشتریان