بده بزنیم! آقای مجری به همراه پشه و بچه اینبار در فیلیمو نوروز ۱۴۰۲

 

بده بزنیم! آقای مجری به همراه پشه و بچه اینبار در فیلیمو نوروز ۱۴۰۲

 

اگر هم اکنون در حال مطالعه این محتوا هستید و تصاویر و فیلم‌های مربوط به پشه و بچه در «مهمونی» را مشاهده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان با این دو شخصیت فوق‌العاده برنامه مهمونی ۲ آشنا شوید. بعد از نوروز ۱۴۰۱، شخصیت پشه و بچه تا حد زیادی در بین کودکان و نوجوانان یا حتی افراد بزرگسال محبوبیت پیدا کرد.

 

به عنوان مثال، تکه کلام آن‌ها در میان مردم پخش شده است. تماشاگران برنامه مهمونی ۱، مشتاقانه منتظر فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۲ هستند تا فصل جدید این سریال یعنی «مهمونی ۲» را نیز تماشا کنند. بدون شک شخصیت‌های اصلی این برنامه یعنی پشه و بچه در مهمانی دو حضور خواهند داشت. به همین دلیل قصد داریم در ادامه به طور کامل درباره شخصیت این دو عروسک صحبت کنیم.

 

 

 

درباره برنامه مهمونی

سریال مهمانی در سال ۱۴۰۱ به کارگردانی و نویسندگی «ایرج طهماسب» ساخته شد. او همچنین به عنوان مجری و بازیگر در این سریال به ایفای نقش می‌پردازد. داستان سریال درباره فردی به نام طهماسب است که به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان می‌کند. در همسایگی خانه آقای طهماسب، تالار عروسی وجود دارد که کارکنان آن به صورت مرتب به منزل آقای طهماسب رفت و آمد می‌کنند.

 

این کارکنان باعث بروز حوادث و اتفاقات جالب و خنده داری می‌شوند که می‌تواند تماشاگران را در تعطیلات عید نوروز سرگرم کند. این سریال، یک گزینه کاملاً مناسب برای سپری کردن اوقات فراغت در نوروز ۱۴۰۱ بود. به همین دلیل، ایرج طهماسب تصمیم گرفت سریال مهمونی دو را نیز برای نوروز ۱۴۰۲ آماده کند.

 

درباره برنامه مهمونی

 

شخصیت عروسک پشه

عروسک پشه یکی از آن عروسک‌های جذاب و پرطرفدار سریال مهمانی است که به نظر می‌رسد در مجموعه مهمونی دو نیز حضور داشته باشد. عروسک پشه دارای کاراکتر بسیار جالبی است و مانند تمامی پشه‌های موجود در جهان، علاقه بسیار زیادی به نیش زدن بدن انسان دارد. تقابل او با ایرج طهماسب برای نیش زدن بازیگران یا میهمانان برنامه، باعث بروز اتفاقات خنده دار می‌شود. برخی از ویژگی‌های شخصیتی عروسک پشه به صورت زیر هستند:

 

رفاقت با آقای طهماسب

با وجود اینکه عروسک پشه تمایل بسیار زیادی برای نیش زدن بدن انسان دارد، اما می‌توان نوعی احساس رفاقت و صمیمیت بین آقای طهماسب و پشه مشاهده کرد. به عنوان مثال، پشه برای نیش زدن از آقای طهماسب اجازه می‌گیرد. همچنین دیالوگ‌های صمیمی و دوستانه بین دو نفر رد و بدل می‌شود که بر طنز ماجرا می‌افزاید.

 

شاید اگر شخصیت عروسکی پشه با آقای طهماسب دشمنی داشت، ماجرا تا این حد جالب نمی‌شد. او در اکثر مواقع با مجری برنامه درد و دل می‌کند.‌به عنوان مثال زمانی که عاشق یک پشه ماده می‌شود، اندوه و ناراحتی خود را با آقای طهماسب در میان می‌گذارد. روابط مربوط به پشه و آقای طهماسب بسیار جالب هستند.

 

تکه کلام بده بزنیم

همانطور که گفته شد، تکه کلام شخصیت‌های پشه و بچه در میان مردم پخش شده است و بسیاری از مردم به شوخی از آن استفاده می‌کنند. یکی از تیکه کلام‌های جالب عروسک پشه، «بده بزنیم» است. پشه با این عبارت به شخصیت مقابل اعلام می‌کند که تمایل زیاد برای نیش زدن او دارد. واکنش طرف مقابل در اکثر مواقع بسیار خنده دار و جالب است. به عنوان مثال، آقای طهماسب در دفعات اول به این عبارت واکنش چندانی نشان نمی‌دهد و سعی می‌کند با نصیحت پشه را متقاعد کند که نیش زدن انسان‌ها کار درستی نیست.

 

اما زمانی که پشه راضی نمی‌شود و بر تصمیم خود پافشاری می‌کند، آقای طهماسب از مگس کش برای راندن او استفاده می‌کند. همچنین واکنش میهمانان برنامه به عبارت «بده بزنیم» بسیار جالب است. اکثر میهمانان با شنیدن این جمله شوکه می‌شوند و سعی می‌کنند با عصبانیت یا مهربانی پشه را متقاعد کنند که آن‌ها را نیش نزند. یکی از نکات جالب در رابطه با عروسک پشه در سریال مهمونی، این است که هیچ وقت از انسان‌ها نمی‌ترسد. ولی ترس بسیار زیادی نسبت به مگس کش دارد.

 

تکه کلام بده بزنیم

 

شخصیت عروسک بچه

حالا که به طور کامل شخصیت پشه را مورد بررسی قرار دادیم، بهتر است به سراغ دومین کاراکتر جذاب سریال مهمونی یعنی عروسک بچه برویم. او فرزند عروسک قیمه خانم است و در خیابان گل فروشی می‌کند.

 

صداپیشه این عروسک «کاظم سیاحی» است و عروسک گردانی آن را «شیما بخشنده» و «محمد لقمانیان» بر عهده دارند. جالب است بدانید عروسک بچه زودتر از عروسک پشه محبوبیت پیدا کرد. او صدای بسیار جالبی دارد و شخصیت خود را به عنوان یک کودک کار به نحو احسن ایفا می‌کند. در ادامه درباره برخی از ویژگی‌های شخصیت عروسک بچه صحبت می‌کنیم.

 

  • ظاهری معصوم و کار در خیابان

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شخصیتی این عروسک، ظاهر معصوم آن است. نویسنده سریال تمام تلاش خود را انجام داده است تا مخاطب متوجه شغل عروسک شود. عروسک بچه به عنوان گل فروش در خیابان کار می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که اکثر جوامع در جهان درگیر آن هستند، افزایش تعداد کودکان کار است. به همین دلیل، هدف اصلی همه دولت‌ها این است که کودکان از امکانات رفاهی اولیه برای زندگی بهره مند شوند و نیازی به کار کردن در خیابان نداشته باشند.

 

کاراکتر بچه از سنین پایین در خیابان کار کرده است و طرز صحبت کردن او با سایر کودکانی که در یک فضای عادی و معمولی رشد کرده‌اند کاملاً متفاوت است. به عنوان مثال، در برخی از سکانس‌ها می‌بینیم که بچه بزرگ‌تر از سن خود رفتار می‌کند و طرز فکر متفاوتی نسبت به سایر کودکان دارد. ظاهر معصوم عروسک ممکن است در ابتدا تماشاگر را گول بزند.

 

ولی کافی است منتظر باشید تا یک مسئله جزئی بچه را عصبانی کند، در این حالت متوجه تفاوت و تضاد بین ظاهر معصوم و رفتار او خواهید شد. همین تضاد بر طنز ماجرا می‌افزاید و عروسک بچه را به یک شخصیت محبوب تبدیل می‌کند.

 

  • عصبی و پرخاشگر اما مهربان

از دیگر ویژگی‌های شخصیت عروسک بچه، این است که به سرعت عصبی می‌شود و در مقابل کوچک‌ترین حرکات دیگران پرخاشگری می‌کند. حتی ممکن است در برخی از سکانس‌ها بی ادب به نظر برسد و از الفاظ رکیک برای دعوا با دیگران استفاده کند. به گونه‌ای که برخی از الفاظ موجب تعجب و شوکه شدن مهمانان برنامه می‌‌شوند. اما شاید همین تعجب مخاطب را به فکر وا دارد و رفتار کودکی که از سن پایین در بازار و در میان مردم به دنبال یک لقمه نان حلال بوده است را درک کند.

 

فردی که سریال مهمانی را به طور کامل تماشا کند، متوجه خواهد شد که عروسک بچه در عین عصبی و پرخاشگر بودن بسیار مهربان است و قلبی پاک و معصوم دارد. همچنین می‌توان به راحتی متوجه شد که شخصیت بچه علاقه بسیار زیادی به آقای طهماسب دارد. اما حتی از جزئی‌ترین حرکات آقای طهماسب نیز عصبانی می‌شود و ممکن است با او مشاجره داشته باشد.

 

بررسی شخصیت بچه و پشه

 

بررسی شخصیت بچه و پشه

شخصیت بچه و پشه بدون فکر انتخاب نشده‌اند و هدف خاصی در پشت انتخاب آن‌ها وجود دارد. به عنوان مثال، شخصیت بچه به مخاطب نشان می‌دهد که کودکان کار تا چه حد در رنج هستند و ممکن است کوچک‌ترین مشکلات این دنیا آن‌ها را عصبانی کند. با این حال از نظر بسیاری از منتقدان، شخصیت عروسک بچه برای گروه سنی کودکان مناسب نیست.

 

زیرا ممکن است برخی از الفاظ و کلمات عروسک بچه تاثیر بدی بر مخاطبین در رده سنی پایین بگذارد. ولی همانطور که گفته شد مخاطبین اصلی سریال علاوه بر کودکان و نوجوانان، افراد بزرگسال نیز هستند. علاوه بر این، شخصیت پشه نیز توسط بسیاری از منتقدان بررسی شده است. با این حال، تعداد نظرات مثبت در رابطه با این عروسک‌ها بسیار بیشتر از نظرات منفی است.

 

زمان پخش مهمونی ۲

طبق آخرین اخبار، فصل جدید این سریال در روز سه شنبه یکم فروردین و در ساعت هشت صبح پخش می‌شود و در تمام تعطیلات نوروز مخاطبین را سرگرم خواهد کرد.

 

نتیجه مطالب

سریال مهمونی ۲ با حضور عروسک‌های جذابی مثل پشه و بچه، باری دیگر در نوروز ۱۴۰۱ مهمان خانه‌های شما خواهد بود. کاراکترهای جذاب پشه و بچه می‌توانند مخاطبین را در تعطیلات عید نوروز سرگرم کنند. شخصیت پشه نمایانگر یک مگس با دیالوگ‌های طنز است که علاقه زیادی به نیش زدن انسان‌ها دارد.

 

شخصیت بچه نیز یک کودک کار با ظاهر بسیار معصوم است که در بسیاری از مواقع عصبانی می‌شود و با دیگران دعوا می‌کند. اگر به تماشای این سریال و آشنایی با دو شخصیت پشه و بچه علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم فصل جدید این سریال را در نوروز ۱۴۰۲ دنبال کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هم اکنون دیگران می خوانند

همه چیز درباره پکیج­های آموزشی چرتکه

لوزه سوم و عمل جراحی آن

تپه اوتاکوی؛ محل قرارهای عاشقانه در دل آسمان

کدام مارک آبرنگ بهتر است؟

اطلاعات کاربردی برای سفر به تهران: بهترین هتل ها و رستوران های برتر

تاریخ انقضای روغن موتور ایرانول D-9000 15W40

ایجاد پروفایل اختصاصی آرایشگاه زیبایی

خبر فوری، هشدارهای جدی نمایندگی لمفو lemfo به خریداران

لوازم ورزشی بدنسازی | بهترین ها در بدنسازی و وزنه برداری

تفاوت اسکلت فلزی و بتنی چیست؟ + ۹ مورد

قرص غضروف ساز چه ویژگی‎هایی دارد؟

آموزش رنگ ها به زبان آلمانی

قیمت پروفیل سبک و سنگین اصفهان

همایش مهندسین، مشاورین و سازندگان استان فارس خرداد ۱۴۰۲

خرید بلیط پای پرواز پر تردد ترین مسیر های پروازی (تهران _مشهد )

مشکلات شایع در کاشی کاری و راه حل‌های آن‌ها

سیگنال رایگان ارز دیجیتال چه کمکی به ما می‌کند؟

معرفی یک سایت مطمئن جهت دانلود قسمت دوم سریال قهوه ترک

حق العملکار گمرک کیست و چرا به آن نیاز دارید ؟

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط چیست؟

کولینگ تاور چگونه آب داخل کارخانه را سرد می کند؟

قیمت ایمپلنت کره ای ۱۴۰۲ در تهران

چگونه سئو باعث افزایش فروش می‌شود؟

جاهای دیدنی بلک آنتالیا؛ چرا باید به بلک سفر کنیم؟

با جدیدترین ساعت هوشمند لمفو ۲۰۲۳ بدون موبایلت همیشه در دسترسی

سرور اختصاصی چیست؟ ۴ مزیت آن کدام است؟

چطور استاد زبان انگلیسی شویم؟

گیربکس اتوماتیک چیست؟

کاربرد تجهیزات اعلام حریق در منزل

تلویزیون ایکس ویژن، کیفیت بالا با قیمت مناسب

بهترین مدل های کفش و لباس فرم اداری زنانه

بهتا موزیک ؛ مرجع دانلود بهترین آهنگ های جدید ۱۴۰۲

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ + عیب یابی رایگان ۱۸۰روزگارانتی

آشنایی با داروهای بواسیر یا هموروئید

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۱۵ با بازی هوتن شکیبا محسن تنابنده

سگ هایی که در جیب جا می‌شوند!

کلینیک دندانپزشکی صالحی

کاربردهای بی‌نظیر شیشه در صنعت ساختمان

سفارش آنلاین طراحی گرافیک و فروش طرح لایه باز در وب سایت طرح کهن

برای استخدام در کارخانه‌ها از کجا باید شروع کنیم؟

تصویری از فرشته حسینی در خانه معمولی اش + عکس خلوت دونفره با شوهر فوق معروفش!

خرید انواع لنز دوربین کانن

بررسی و معرفی ۵ فروشگاه آنلاین برتر برای خرید لباس‌ مجلسی زنانه

۲۰ دلیل ضرورت سئو برای وب سایت چیست؟

آشپزخانه مدرن، بهترین انتخاب برای سخت پسند ها

بهترین ایده ها برای هدیه دفتر نو | هدیه برای افتتاح دفتر نو چی ببرم؟

بیماری های شایع آلت تناسلی مردان

همه چیز در مورد کلاس باله

۵ فینگرفود ساده و کم هزینه مناسب برای همه جشن‌ها

تاثیر وای فای رایگان در افزایش وفاداری مشتریان

لامبورگینی اونتادور قیمت، مشخصات فنی و عکس

پیدا کردن شغل مناسب با انجام تست روانشناسی

دادخواست شکایت ضامن از دریافت کننده وام

نرم افزار لومیون و استفاده های آن در معماری و مهمترین مزایا

راهنمایی انتخاب و خرید جذابترین پرده اداری

قرص آهن بهتره یا قرص فولیک اسید؟ تاثیر قرص آهن و فولیک اسید روی کم خونی

دانلود مستند جیهوپ | خواننده محبوب گروه BTS

کاربردی ترین وسایل آشپزخانه کدامند؟

محبوب‌‎ترین مدل‌های دستبند برندهای معروف

بهترین استارتاپ ها جهت دریافت اقامت کانادا