hambergermenu

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران / با مناسب ترین قیمت

چکیده : یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران، دستگاه تصفیه آب فلاکستک است که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد.

 

همیشه افرادی پیدا می شوند که به دنبال محصولات خاص و آنتیک می گردند. این افراد همیشه به کیفیت محصولات توجه دارند نه قیمت آن. کیفیت همیشه برای این افراد در درجه اول محسوب می شود به این دلیل که کیفیت ماندگار است.

 

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

 

اگر به دنبال یک برند خاص و منحصر به فرد برای خرید دستگاه تصفیه آب هستید ما یک برند عالی و با کیفیت را به شما معرفی می کنیم.

 

در زمینه محصولات تصفیه آب خانگی یک برند خاص و اصیل وجود دارد که فقط افراد خاص و افرادی که کیفیت برای آنها در درجه اول است وجود دارد و از این برند استفاده می کنند.

 

در ادامه به توضیح نام این برند منحصر به فرد، توضیح مدل و قطعات این برند معروف می پردازیم.

 

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

برندی که در بالا به آن اشاره شد، برند تصفیه آب فلاکستک آمریکایی تولید تایوان است که در نوع خود بهترین و با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران می باشد.

 

به جرات می توان گفت که از دستگاه تصفیه آب فلاکستک در ایران که یک تصفیه آب آمریکایی اصیل است بهتر و با کیفیت تر وجود ندارد و کمتر کسی است که کیفیت بالای دستگاه آب تصفیه فلاکستک را نشنیده باشد و یا این ادعا را رد کند.

 

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

دستگاه آب تصفیه فلاکستک یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب در ایران و یک برند تصفیه آب آمریکایی می باشد که تحت لیسانس شرکت آمریکایی در کشور تایوان تولید می شود.

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و همین کیفیت بالا باعث شده دستگاه تصفیه آب فلاکستک در ایران محبوبیت زیادی پیدا کند.

 

دستگاه تصفیه آب Fluxtek

هر دستگاه تصفیه آب باید دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب باشد.

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب فلاکستک می توانند تا حدود 90 درصد مواد سمی و خطرناک از جمله نیترات و کلر درون آب را به خود جذب کنند که این قدرت جذب بالای فیلترهای تصفیه آب فلاکستک باعث می شود تا عملکرد فیلتر اصلی یا فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب فلاکستک بهتر شود و آب با کیفیت بسیار بالایی تصفیه شود.

 

کیفیت بالای فیلتر ممبران اسمز معکوس باعث بالا رفتن کیفیت آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب فلاکستک می شود و این مسئله نیز باعث افزایش عمر مفید قطعات دستگاه تصفیه آب فلاکستک می شود.

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک دارای مدل های متنوعی است که هم دارای مدل های زیر سینکی است و هم دارای مدل کیسی و کاوردار.

 

در ادامه به توضیح چند مدل پر فروش دستگاه تصفیه آب فلاکستک می پردازیم.

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند

یکی از مدل های پر فروش دستگاه تصفیه آب فلاکستک، مدل زیر سینکی می باشد. دلیل نام گذاری مدل زیر سینکی این است که به دلیل دیده شدن فیلتر و قطعات دستگاه تصفیه آب، بهتر است که دستگاه تصفیه آب در زیر سینک ظرفشویی و یا داخل کابینت نصب شود.

 

یکی از مدل زیر سینکی، مدل دستگاه تصفیه آب هوشمند فلاکستک است دارای 6 فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب از نوع کارتریجی می باشد که فیلتر ششم این دستگاه از نوع مینرال یا فیلتر مواد معدنی است.

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی

 

واژه هوشمند دستگاه تصفیه آب به دلیل داشتن کیت نشتی گیر در دستگاه تصفیه آب فلاکستک می باشد که در زمان نشتی آب از دستگاه تصفیه آب فلاکستک، آب ورودی به دستگاه تصفیه آب را قطع می کند و مانع از بروز خسارت به شما می شود.

 

کیت نشتی گیر موجود بر روی تصفیه آب فلاکستک دارای یک قرص است که در زمان نشتی آب از دستگاه فلاکستک و جذب آب توسط قرص باد کرده و حجم قرص افزایش پیدا می کند.

 

در زمان نشتی آب از دستگاه کیت نشتی گیر باعث می شود اهرم وصل کننده جریان آب ورودی به آب تصفیه فلاکستک را به بالا فشار دهد و آب ورودی به دستگاه تصفیه آب fluxtek قطع شود و مانع از ورود آب از کیت نشتی گیر به داخل تصفیه آب فلاکستک شود.

 

دستگاه آب تصفیه فلاکستک مدل هوشمند علاوه بر کیت نشتی گیر دارای فیلتر پُست کربن در مرحله پنجم و فیلتر مینرال در مرحله ششم می باشد.

 

فیلترهایی که بر روی دستگاه تصفیه آب مدل هوشمند فلاکستک استفاده شده است از مواد تماماً گیاهی بدون افزودن مواد شیمیایی می باشد که باعث جذب حداکثری مواد داخل آب می شود.

 

به دستگاه تصفیه آب هوشمند فلاکستک مدل smart نیز گفته می شود و بر روی جعبه دستگاه تصفیه آب هوشمند فلاکستک عبارت Smart نوشته شده است.

 

همواره به این نکته توجه کنید که بهتر است این دستگاه را از مرکز معتبر فروش دستگاههای تصفیه آب تهیه فرمائید.

 

دستگاه آب شیرین کن فلاکستک دارای یک مخزن 19 لیتری استیل با کیفیت می باشد که ساخت کارخانه تانک پک تایوان می باشد که این برند هم اکنون در ایران بهترین برند مخزن تصفیه آب می باشد.

 

تمام قطعات برقی نصب شده بر روی دستگاه فلاکستک تولید تایوان و از بهترین و معروف ترین برندها می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار هستند به نحوی که در مدت 15 سال حضور برند فلاکستک در ایران تا کنون کمترین خرابی مربوط به برند فلاکستک می باشد.

 

کیفیت بالای قطعات دستگاه فلاکستک به این نکته اذعان می کند که شما فقط با پرداخت یک بار هزینه خرید دستگاه تصفیه آب می توانید تا سال ها بدون کمترین هزینه ای فقط با تعویض به موقع فیلترها بهترین آب تصفیه شده را در اختیار داشته باشید.

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل قلیایی HD50

یکی دیگر از مدل های دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل قلیایی یا مدل HD50 می باشد.

 

مدل قلیایی HD50 نیز یکی از مدل های زیر سینکی برند فلاکستک می باشد که دارای فیلتر نانو سیلور در مرحله پنجم و فیلتر قلیایی در مرحله ششم می باشد.

 

فیلتر نانو سیلور دارای خصوصیت ویژه ای است که می تواند خاصیت میکروب زدایی در آب داشته باشد.

 

ممکن است میکروب و یا باکتری در زمان تصفیه آب از فیلترها عبور کنند و به سمت آب خروجی بروند فیلتر نانو سیلور می تواند این میکروب ها را که ممکن است در آب تصفیه شده وجود داشته باشند میتواند از بین ببرد.

 

فیلتر نانو سیلور دارای ویژگی است که در کمتر دستگاه تصفیه آبی وجود دارد و وجود این فیلتر باعث می شود تا شما بتوانید از دستگاه تصفیه آب در هر شرایطی حتی آب های آلوده با خیال راحت استفاده کنید.

 

اما یک ویژگی منحصر به فرد دیگری که باعث می شود تا مدل HD50 دستگاه تصفیه آب فلاکستک برتر باشد به دلیل داشتن فیلتر قلیایی HD50 بر روی دستگاه می باشد که می تواند آب تصفیه شده خروجی از دستگاه را با کیفیت بسیار بالا قلیایی کند.

 

البته مقدار  قدرت PH دستگاه آب شیرین کن فلاکستک برای مصرف روزانه آب شرب استاندارد است و این فیلتر می تواند آب را تا PH 8.5 قلیایی کند که این میزان هیچ عوارضی برای مصرف کننده ندارد.

 

فیلتر قلیایی HD50 نصب شده بر روی آب تصفیه فلاکستک به رنگ آبی می باشد و به دلیل کیفیت بالای فیلتر قیمت بالایی نیز دارد و هیچ برند فیلتر قلیایی نیز در بازار ایران موجود نمی باشد که بتواند با این فیلتر از نظر کیفیت رقابت کند.

 

مخزن قرار گرفته در کنار دستگاه تصفیه آب فلاکستک نیز مانند مدل بالا از برند معروف تانک پک می باشد که دارای بدنه استیل می باشد اما به دلیل اینکه زنگ نزند و از بین نرود یک لایه پلی اتیلن بر روی آن قرار داده شده است که از بدنه استیل مخزن محافظت می کند.

 

پمپ آب دستگاه تصفیه آب فلاکستک از برند هیدون تایوان می باشد که این برند پمپ آب دستگاه تصفیه آب با کیفیتی را تولید و روانه بازار می کند.

 

پمپ آب فلاکستک می تواند قدرتی برابر با 110 Psi و یا 7 Bar تولید کند که برای عبور دادن آب از فیلتر ممبران دستگاه فلاکستک بسیار مناسب می باشد و این مقدار قدرت زمان تصفیه آب را به نصف کاهش می دهد.

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل CB

برخی از مشتریان هستند که در منزل و یا محل کار خود دچار کمبود فضای داخلی هستند و برای نصب دستگاه تصفیه آب زیر سینکی فلاکستک مشکل دارند.

 

برندهای معتبر تولید کننده دستگاه تصفیه آب مانند برند Fluxtek برای حل این مشکل نیز چاره ای اندیشیده اند و اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب کیسی و کم جا کرده اند و مشکل کمبود فضا را برای همیشه حل کرده تا این گونه مشتریان نیز بتوانند از آب تصفیه شده استفاده کنند.

 

دستگاه تصفیه آب کیسی و کم جا CB فلاکستک دارای یک قاب مستطیل مانند است که تمام قطعات اصلی دستگاه تصفیه آب، فیلترها و حتی مخزن ذخیره آب تصفیه نیز در داخل این قاب کیس مانند قرار گرفته و ابعاد دستگاه تصفیه آب تا 3/1 کاهش یافته است.

 

مخزن دستگاه آب تصفیه فلاکستک مدل CB به دلیل اینکه بتواند در داخل قاب کیس مانند دستگاه قرار بگیرد تا 3/1 کوچک شده و دارای 8 لیتر حجم کلی می باشد تا بتواند در داخل کیس قرار بگیرد. این مخزن نیز از برند تانک پک تایوان می باشد.

 

بهترین دستگاه تصفیه آب

 

در دو مدل زیر سینکی بالا از فیلترهای کارتریجی استفاده می شود که این فیلترها برای استفاده نیاز به هوزینگ دارند و به همین دلیل حجم بیشتری دارند اما در مدل کیسی CB فلاکستک به دلیل کاهش ابعاد دستگاه تصفیه آب تا 3/1 باید از فیلترهای این لاین استفاده شود.

 

فیلتر این لاین فلاکستک مانند یک کپسول 20 سانتی می باشد که در دو طرف ورودی و خروجی دارد به همین دلیل ابعادی نصف فیلتر کارتریجی دارد و به راحتی در دستگاه تصفیه آب CB فلاکستک جا می شود.

 

قطعات دیگر تصفیه آب CB فلاکستک مانند دیگر دستگاه های تصفیه آب فلاکستک زیر سینکی می باشد و کلیه قطعات مانند پمپ آب، ترانس و سوییچ های کنترل کننده دستگاه از نظر ابعاد و کارایی تفاوتی با هم ندارند.

 

قاب دستگاه آب تصفیه CB فلاکستک از نوع پلاستیکی به رنگ سفید می باشد و در جلوی دستگاه CB یک نوار رنگی وجود دارد که ظاهری زیبا به دستگاه می دهد.

 

نوار رنگی نصب شده در جلوی دستگاه کیسی فلاکستک مدل CB در چهار رنگ مشکی، قرمز، آبی و طوسی می باشد که هر رنگ جلوه خاصی به دستگاه فلاکستک می دهد و ظاهر دستگاه را برای قرار دادن بر روی میز و یا کابینت خاص می کند.

 

در مجموع برای خرید دستگاه تصفیه آب فلاکستک اگر دچار کمبود فضا در داخل منزل هستید بهترین انتخاب شما می تواند مدل CB باشد اما اگر این مشکل را ندارید از بین دومدل هوشمند و قلیایی HD50 می توانید مدل قلیایی را انتخاب کنید.

 

نمایندگی تصفیه آب فلاکستک

همیشه خرید از نمایندگی تصفیه آب این اطمینان خاطر را به مشتری می دهد که محصول اصل و با کیفیت را خریده است و هم اینکه بابت تامین قطعات و سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب مشکلی ندارد.

 

شرکت آبرسان تهران یکی از معتبرترین نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش دستگاه فلاکستک در تهران می باشد که خدمات فروش و پس از فروش fluxtek را به مشتری ارائه می دهد.

 

شرکت آبرسان تهران این ضمانت را در صورت خرید دستگاه تصفیه آب به شما می دهد که دستگاه بصورت آکبند و با قطعات اصلی فلاکستک بدون تعویض قطعات دستگاه به شما ارائه دهد.

 

مشتریان محترم می توانند بعد از زمان نصب و قبل از پرداخت هزینه دستگاه از شرکت های دیگر در مورد اصل بودن قطعات استعلام بگیرید و در صورت اصل نبودن دستگاه فلاکستک را عودت دهید.

 

فیلترهای دستگاه و قطعات برقی دستگاه تصفیه آب همه از برند فلاکستک می باشند و با ضمانت اصل بودن به مشتری ارائه می شود. تضمین اصل بودن محصول همواره یکی از مهمترین نکات خرید دستگاه تصفیه آب محسوب می گردد.

 

قیمت دستگاه تصفیه آب فلاکستک

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت یک دستگاه تصفیه آب نقش دارند مانند برند، کیفیت قطعات، فیلترهای دستگاه تصفیه آب و این که آن برند ساخت کدام کشور باشد و واحد پولی آن کشور چقدر ارزش داشته باشد.

 

دستگاه تصفیه آب fluxtek به دلیل وارداتی بودن و اینکه برند معروف و نام آشنایی است قیمت بالایی دارد بطوریکه تنها عیب این برند قیمت بالای آن است اما قیمت بالا در برابر کیفیت بسیار بالا یک نوع صرفه جویی در هزینه می باشد.

 

به دلیل نوسان قیمت ارز برای اطلاع از قیمت دستگاه فلاکستک می توانید با شماره های شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید و از قیمت روز دستگاه تصفیه آب مطلع شوید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *