hambergermenu

تتر و آینده پرداخت‌های دیجیتال: چشم‌اندازی نو

ارز دیجیتال تتر

 

چه آینده ای در انتظار تتر است؟ تتر به عنوان معروف‌ترین استیبل کوین بازار ارز دیجیتال بیشترین حجم معاملات را نیز به خود اختصاص داده است.

 

تتر در بازار ارز دیجیتال به هر هدفی که داشته رسیده و در حال حاضر خیلی هم دشوار نیست که آن را به عنوان کلید اصلی بازار ارز دیجیتال معرفی کنیم.

 

قیمت تتر بر اساس قیمت دلار آمریکا بوده و باعث شده تا تتر در بازار ارز دیجیتال همان نقش دلار آمریکا را در اقتصاد جهانی داشته باشد.

 

اگر برای هر خرید و فروش بین‌المللی روی دلار آمریکا به عنوان اصلی‌ترین ارز جهان حساب می‌شود، تتر نیز دقیقاً چنین نقشی را در بازار کریپتوکارنسی به خود گرفته است.

 

اما سوال بسیار مهمی که در این مقاله به دنبال پاسخ دادن به آن هستیم این است که آیا تتر می‌تواند آینده پرداخت‌های دیجیتال باشد و پای خود را از بازار کریپتوکارنسی فراتر بگذارد؟

 

شاید روزی برسد که هر کاربری در سرتاسر دنیا بایستی برای خرید و فروش معمولی خود در بازار هم نیاز به تتر داشته باشد.

 

رسیدن به چنین شرایطی البته هنوز برای تتر خیلی زود است؛ اما تتر در سال‌های اخیر به قدری پیشرفت کرده که به هر حال در ذهن بسیاری از کاربران چنین انتظاری هم برای آن قابل تصور است.

 

در ادامه بررسی می‌کنیم که تتر چگونه می‌تواند چنین شرایطی را در آینده برای خود رقم بزند.

 

تتر و آینده پرداخت‌های دیجیتال

تتر از گذشته تا امروز

ارز دیجیتال تتر به عنوان یک استیبل کوین از همان سال‌های ابتدایی ورود بازار ارز دیجیتال جهان خود را به عنوان یک استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکا معرفی و از آن زمان تاکنون روز به روز در حال پیشرفت و توسعه تعداد کاربران خود بوده است.

 

فراموش نکنید که هرچند تتر در حال حاضر معروف‌ترین استیبل کوین بازار بوده و بیشترین حجم معاملات را در میان استیبل کوین‌ها را نیز به خود اختصاص داده است، اما این شرایط در رقابت با تعداد استیبل کوین‌های بسیار زیادی در بازار برای آن رقم خورده و این مهم نشان از توسعه قدرتمند این ارز دیجیتال توسط بنیاد تتر دارد.

 

در ابتدا تتر تنها بر روی شبکه بلاک چین اتریوم قرار گرفته بود. اما در شرایط کنونی از اکثر شبکه‌های بلاک چین معتبر موجود در بازار ارز دیجیتال می‌توان برای نقل و انتقال تتر استفاده کرد.

 

از شبکه رایج ترون گرفته تا شبکه بلاک چین آواکس و سولانا همگی گزینه‌هایی هستند که امکان نقل و انتقال تتر را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند.

 

دقیقاً همین موضوع است که باعث شده تا تتر در حال حاضر مورد توجه اکثر معامله‌گران و کاربران در بازار ارز دیجیتال قرار بگیرد.

 

بنیاد تتر همین روند را در سال‌های آینده نیز در پیش خواهد گرفت و عملاً می‌توانیم تتر را به عنوان استیبل کوین اصلی بازار ارز دیجیتال در سال‌های آینده نیز بدانیم.

 

تتر از گذشته تا امروز

 

تتر پا را فراتر از ارز دیجیتال می گذارد

اما همانطور که احتمالاً خود شما هم می‌دانید اهداف بنیاد تتر برای این ارز دیجیتال به هیچ وجه محدود به همین موارد نبوده و تتر نیز مانند اکثر ارزهای دیجیتال به دنبال تبدیل شدن به عنوان ارزی برای پرداخت‌های دیجیتال در دنیا است.

 

سرعت بالای نقل و انتقال و همچنین کارمزدهای بسیار پایین نقل و انتقال تتر با استفاده از شبکه‌های بلاک چینی مانند بایننس اسمارت چین یا آربیتروم باعث شده تا تتر برای رسیدن به چنین هدفی شرایط بسیار جذابی داشته باشد.

 

البته همچنان برای اینکه تتر را جایگزین مناسبی برای پی پال و پرداخت‌های دیجیتال این‌چنینی تصور کنیم، نیاز به مقبولیت بیشتر بازار ارز دیجیتال در جهان و افزایش کاربردهای آن در صنایع مختلف است.

 

در حالی که هر روز شاهد رکوردهای جدید بیت کوین هستیم، در آینده رسیدن به چنین شرایطی برای بازار کریپتوکارنسی هم دور از دسترس نخواهد بود.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی