hambergermenu

تور قشم در لحظه آخر با پایین ترین نرخ

دره ستارگان، دره‌ای که به عنوان ژئو پارک خاورمیانه در یونسکو به ثبت جهانی رسیده است!

 

جنگل‌های حرا آبشور را به آب شیرین تبدیل می‌کنند؟!

 

همه این موارد تنها بخشی از شگفتی‌های جزیره اسرار آمیز قشم است که گردشگران را به شوق می‌آورد تا به این جزیره سفر کنند. سفر به این جزیره نسبت به تورهای داخلی مقداری ارزانتر و اقتصادی‌تر است.

 

 

تور قشم از تهران در سایت لحظه آخر

تور قشم به علت هزینه کمتری که نسبت به تور کیش دارد، انتخاب بسیاری از گردشگران داخل کشور است. همچنین اگر قصد دارید تا در حین سفر هم تفریح و هم از آیین‌ها دیدن کنید، جزیره قشم بهترین گزینه به حساب می‌آید. اغلب مسافران برای اینکه بتوانند از این جزیره دیدن کنند، مبدا تهران یا مشهد را انتخاب می‌کنند. در این حین برخی از مسافرین تور ارزان مشهد یا تهران را انتخاب می‌کنند تا بتوانند سفری بهینه و مقرون به صرفه را تجربه کنند.

 

ایرلاین هایی که تور قشم از تهران را ارائه می‌دهند؟

همانطور که می‌دانید برای اینکه بتوانید پرواز تهران – قشم را تجربه کنید، باید به سمت فرودگاه مهرآباد بروید که حدود 1 ساعت و 30 دقیقه درحال پرواز هستید. اما چه ایرلاین‌های این تور را ارائه می‌کند:

 • قشم ایر
 • ایران ایر
 • معراج

از جمله ایرلاین‌هایی هستند که می‌تواند مسافرین را به مقصد نهاییشان برساند.

 

تور قشم به چه صورت انجام می‌شود؟

تور قشم از تهران  به دو صورت هوایی، زمینی انجام می شود که این روش بسته به خود مسافر تعیین می‌شود. هزینه‌ای که مسافرین در تورهای هوایی نسبت به زمینی پرداخت می‌کنند، بیشتر است و به همین دلیل برخی از مسافرین تورهای زمینی را به هوایی ترجیح می‌دهند؛ همچنین جالب است بدانید که مسافرین تورهای زمینی مدت زمان بیشتری را در مسیر سپری می‌کنند تا در مقصد. اما مسافرانی که تور قشم هوایی را انتخاب می‌کنند، اغلب قصد دارند تفریحات قشم را تجربه کنند.

 

 

هنگامی که به قشم سفر کردیم از کجا دیدن کنیم؟

زمانی که مسافرین به قشم سفر می‌کنند، باید از جاذبه‌های گردشگری آن دیدن کنند تا بتوانند لذت سفرشان را هم تجربه کنند. از مهمترین جاهای دیدنی این مقصد می‌توان به:

 • دره ستارگان
 • جزیره ناز قشم
 • تنگه چاهکوه قشم
 • جنگل حرا
 • غار خربس
 • غار نمکدان قشم
 • سد گوران قشم
 • دره تندیس‌ها

 

بهترین زمان سفر به قشم چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به قشم بسته به نوع و سلیقه مسافرین بستگی دارد. برخی از مسافرین آب و هوای سرد قشم را دوست دارند و برخی دیگر آب و هوای گرم قشم را به علت تفریحات آبی زیادی که دارد، پسند می‌کنند.

 

آب و هوای قشم در فصل زمستان، نسبت به تابستان و اواخر بهار بهتر است و هوای نسبتا مرطوب و درصد شرجی کمتری هم دارد. اما در فصل تابستان، گرمای هوای قشم با کیش برابری می‌کند و مسافرین کمتری هم می‌توانند این گرما را تحمل کنند.

 

 

هنگامی که به قشم رفتیم درکجا اقامت کنیم؟

اولویت اول هر مسافری که سفر به قشم را شروع می‌کند، اقامت و استراحت در این جزیره است؛ این دغدغه برای گردشگرانی هست که به صورت شخصی به این جزیره سفر می‌کنند. اما توریست‌هایی که تور قشم از تهران را تهیه کرده‌اند، مشکل رزرو هتل را ندارد.

 

گردشگرانی که قصد دارند سفرشان ارزان باشد و با حداقل هزینه از این جزیره دیدن کنند می‌توانند اقامت کمپینگ را انتخاب کنند که میزان قابل توجهی از هزینه سفر را کاهش می‌دهد.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

مطالب پیشنهادی