hambergermenu

دانلود و تماشای آنلاین قسمت دوم سریال آکتور

قسمت 2 سریال آکتور به مرحله پخش و دانلود رسیده است. دانلود کامل قسمت دوم آکتور، قسمت پنجم سقوط، قسمت 45 جیران، قسمت 15 پوست شیر و قسمت سوم سریال سرگیجه! امروز قصد معرفی یک سایت خوب و مطمین برای تماشای فیلم و سریال های جدید داریم.

 

با کول دانلود همیشه به روز باشید. لذت تماشای آثار روز و سریال های جذاب نمایش خانگی. این سایت به زودی پخش سریال رهایم نکن و ارتش سری را نیز آغاز خواهد کرد!

 

  • قسمت 2 سریال آکتور

 

قسمت 2 سریال آکتور

 

  • شما می توانید قسمت 2 سریال آکتور و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

در قسمت های پیشین آکتور چه گذشت؟

علی (احمد مهرانفر) و مرتضا (احمد مهرانفر) ، دو دوست بسیار صمیمی هستند که در شرایط بسیار سخت امرارمعاش می کنند. این دو که در یک خانه استیجاری به سر می برند، 4 ماه است که اجاره خانه اشان عقب افتاده است. در همین حال و با وجود تنگدستی شدید مرتضا با کمک گرفتن از علی، تمام پولی که اخیرا از راه بازی کردن نمایش هایشان به دست آورده اند را صرف خرید یک گوشی موبایل برای معشوقه اش (سارا) می کند. هدیه ای که باعث خوشحالی دختر مورد علاقه وی می شود.

 

علی و مرتضا که دو بازیگر تاتر هستند که با بازی در نقش های مختلف هنری و حتی سفارشی، گذارن زندگی می کنند. در یکی از این نقش های سفارشی به درخواست یک زوج جوان و در واقع از سوی پسر، مامور انجام نمایشی دلهره آور می شوند. این دو در حالی که ماشین زوج جوان در بیابانی متروک و دورافتاده پنچر شده است، به سراغ وقت آن ها می روند و به قصد کشت، آن ها را مرعوب می کنند. این نمایش که در واقع یک سوپرایز از سمت پسر جوان برای معشوقه اش بوده، پیش درآمدی برای نمایش اصلی او که همان، نمایش مراسم خواستگاری بوده، می باشد.

 

علی و مرتضا نقش هایشان را به خوبی بازی کرده و در انتها با دستمزد خوب دو میلیونی، آن جا را ترک می کنند. در ادامه زندگی سخت این دو دوست هنرمند، در حالی که ناتوان و درمانده از فراهم کردن اجاره خانه شده اند و از سر ناچاری و بنا بر اجبار علی، تصمیم به سرقت موبایل کادو داده شده به سارا می شوند. کاری که به شدت با مخالفت مرتضا مواجه می شود. ولی علی این گونه ابراز می کند که این سرقت گوشی موقتی ست و هفته بعد با گرفتن دستمزد نمایش تازه، همین مدل گوشی را خریده و به سارا برمی گردانند. تصمیم عجیبی است که این دو از سر ناچاری و از فرط استیصال گرفته شده است. سارا دختری جوان است که در یک عطر فروشی کار می کند. در یکی از همین روزها، علی و مرتضا به همراه یک دوست مشترک دیگری که دارند، به عطر فروشی می روند تا نقشه را عملی کنند. تلاش این دو به ثمر می نشیند و علی با پرت کردن حواس سارا و همکار او، شرایط را برای مرتضا مهیا می کند و او هم در یک چشم بهم زدن، گوشی را برداشته و در جیب می گذارد. تا این جا به نظر می رسد که همه چیز خوب پیش رفته و این دو کرایه خانه ای که 4 ماه هم عقب افتاده را مهیا کرده اند ولی پس از این که متوجه می شوند، عطرفروشی مجهز به دوربین مدارد بسته است به یک باره نقشه هایشان نقش بر آب می شود.

 

حال تصمیم می گیرند تا گوشی را بر سر جایش بگذارند. عملیاتی نقسگیر و طاقت فرسا. در نهایت با ایجاد یک نمایش حرفه ای که صحنه غش کردن علی است، عملیات قرار دادن گوشی بر سر جایش به وسیله مرتضا انجام می گیرد. در ادامه داستان، یک نمایش سفارشی تازه (مربوط به مراسم عروسی یک زوج دیگر) به این دو بازیگر تاتر پیشنهاد می شود که باعث مهیا شدن کسری و کمبود بودجه شان می شود. حال باید دید که در قسمت 2 سریال آکتور چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت دوم آکتور در این جا می کنیم.

 

  • قسمت 15 سریال پوست شیر!

 

قسمت 15 سریال پوست شیر

 

  • شما می توانید قسمت 15 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و بسیار تماشایی پوست شیر را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

 

 

در اپیزودهای گذشته پوست شیر چه دیدیم؟

اپیزود 13 پوست شیر بیشتر صرف پیدا کردن آدرس صمد شد. صدرا در حالی که غرق خون است با خالی کردن بنزین بر روی خودش و آماده کردن فندک به اسماعیل می‌گوید دختری که عاشقش بوده را صمد دزدیده و خفت کرده و کشته اند و حالا چیزی برای از دست دادن ندارد این حرکت صدرا چنان اسماعیل رو منقلب می‌کند که به او قول می دهد آدرس صمد را برایش پیدا کند.

 

در قسمت ششم از فصل دوم یا همان اپیزود چهاردهم پوست شیر دیدیم که چگونه نیروهای پلیس زودتر از گروه نعیم به صمد رسیدند اما صمد که باهوش تر از این حرفاست متوجه حضور پلیس می‌شود و پا به فرار می گذارد، ماموران با شکستن در وارد خانه می‌شوند تعقیب و گریز صمد شروع می‌شود،در همین لحظات یکی از دوستان قدیمی رضا و نعیم به نام فریدون آنها را ملاقات می‌کند و شروع به احوال پرسی و خوش و بش میشود،نعیم به همراه صدرا و رضا که از دور شاهد ماجرا هستند می بینند که صمد در حال فرار است. صمد به سر خیابان رسیده در همین حال یک موتور سوار که کاسکت به سر دارد جلوی پایش قرار میگیرد،صمد سوار موتور می‌شود و از مهلکه فرار میکند،هنگام پیاده شدن وقتی در حال تشکر و حساب کردن کرایه است شخص موتور سوار کلاه کاسکت خود را از سر بر می‌دارد که در کمال تعجب نعیم را می بینم که موتور فریدون را گرفته و صمد را به چنگ آورده است. نیروهای پلیس به منزل صمد برگشته اند شاید از طریق همسرش بتوانند ردی از صمد بیابند اما همسرش که اعتیاد دارد و همدست صمد در موارد خلاف بسیاری بوده است حاضر به همکاری نیست.

 

صمد که اکنون در چنگ نعیم اسیر است تحت فشار و شکنجه فراوان شروع به اعتراف و حقیقت ماجرا می‌کند. اینکه پای شخص دیگری در میان است و بعد از بلاها و اتفاقاتی که بر سر ساحل آورده اند شخص مورد نظر به آنها دستور می‌دهد که محل حادثه را ترک کنند. اما صمد به گمان اینکه قصد دارد بقیه پول را به آنها پرداخت نکند او را تعقیب می‌کند که در نهایت به یک خانه باغ می‌رسد. و حالا با نشان دادن آدرس محل مورد نظر نعیم به همراه صدرا و رضا به آنجا می‌روند در حالی که صمد را دست بسته با خود همراه کرده اند.

 

رضا به وسیله ی یک تکه گوشت که با دارو آلوده کرده سگ نگهبان باغ را بیهوش می‌کند ، آنها وارد باغ می‌شوند اما کسی در آنجا حضور ندارد،انتظار و امیدواری برای بازگشت دوباره اش آنها را با شوک و اتفاق عجیبی رو به رو می‌کند. شخص مورد نظر با ارسال پیام و فیلم هایی که برای نعیم ارسال می‌کند ببینده را بهت زده و وارد فاز جدیدی از تلنگر و جذابیت این سریال دیدنی و زیبا میکند. فیلمی که در آن ساحل دست بسته و اسیر در چنگال اوست و نشان از زنده بودن ساحل می دهد. لحظات بی نظیر و فوق‌العاده قشنگ و زیبای خبر شنیدن زنده بودن ساحل از سمت نعیم و رضا،مخصوصا صدار چنان ببینده را به وجد می آورد که در عین حال که اشک می‌ریزد توامان می‌تواند از ذوق لبخند به لب بیاورد.

 

پیشنهاد می کنیم که قسمت 15 پانزدهم سریال پوست شیر را به هیچ وجه از دست ندهید و حتما از طریق سایت کول دانلود به تماشای آن بنشینید!

 

  • قسمت 5 سریال سقوط!

 

قسمت 5 سریال سقوط

 

  • شما می توانید قسمت 5 سریال سقوط و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

 

در قسمت های پیشین سقوط چه گذشت؟

در قسمت چهارم از سریال جذاب سقوط، نیروهای اطلاعات ایران برای بازرسی و تفتیش وارد منزل ژاکان و آیسان در سنندج شده اند، خانه ای پر از مهمات و سلاح جنگی جاسازی شده در دیوار و تشک و حیاط خانه ،از اسلحه تا نارنجک،پر از اسناد و مدارک و پول و پاسپورت و …. آیسان که همچنان در پناهگاهی در موصل گرفتار است هنگام برخاستن از خواب با عدم حضور بچه اش در کنارش مواجه میشود،طفلی که از سمت مسئول پناهگاه به گروگان گرفته شده است تا از طریق مهر و عاطفه ی مادری آیسان مجبور به ازدواج با ابوخالد یکی از فرماندهان داعش شود. آیسان برای چندمین بار با افسر ضد جاسوسی ایران تماس می‌گیرد و از شرایط بدی که متحمل شده گله و شکایت می‌کند و او را بی غیرت و نامرد خطاب می‌کند در حالی که تمام تلاش این افسر نجات آیسان از این وضعیت است اما مافوق او مخالفت می‌کند و می‌گوید اولویت با تکمیل اطلاعات فرمانده های داعش و اسناد طبقه بندی شده است و نمی توانند کل نیروهای خود را بخاطر نجات یک نفر به خطر اندازند.

 

آیسان در حالی که قصد خودکشی دارد با گریه و زاری با مادرش تماس می‌گیرد و حقیقت ماجرا را برای او تعریف می‌کند اینکه وسط داعش گیر افتاده و این بلایی است که ژاکان بر سر او آورده و ژاکان یک داعشی بوده و به او دروغ گفته و فریبش داده است. افسر ضد جاسوسی که دیاکو نام دارد با دلیل و مدرک بالاخره فرمانده ا ش را برای کمک به آیسان راضی می‌کند اما آیسان که بعد از تماس آخر که دیگر از کمک آنها قطع امید کرده هیچگونه تماسی با اطلاعات ایران نمی گیرد بنابراین دیاکو به سراغ خانواده آیسان می‌رود و از آنها می‌خواهد هر طوری شده او راضی کنند که با آنها تماس بگیرد. ابوخالد دوباره به سراغ آیسان رفته و از اینکه منتظر رضایت او مانده خشمگین است،ابوعبیده که مسئول پناهگاه است با گرو گذاشتن جانش به ابو خالد قول می‌دهد که در یک روز باقی مانده از فرصتی که به او داده شده حتما آیسان را راضی به ازدواج کند.

 

آیسان بیچاره و درمانده که از غم دوری فرزندش به ستوه آمده نزد ابو عبیده می‌رود و رضایت خود را برای ازدواج با ابوخالد اعلام می‌کند. آیسان که دیگر به مرز جنون و دیوانگی رسیده تصمیم می‌گیرد به زندگی خود و فرزندش پایان دهد. آیسان تیکه ی جدا شده از آینه ی شکسته رو روی رگ دست فرزندش گرفته است و تماس های مکرر دیاکو با موبایل آیسان لحظات پر از دلهره و استرس را ایجاد میکند. باید در قسمت بعد شاهد آنچه قرار است بر سر آیسان بیاید باشیم حال باید دید که در قسمت پنجم 5 از سریال سقوط چه اتفاقاتی در انتظار آیسان است!

 

  • قسمت 3 سریال سرگیجه

 

قسمت 3 سریال سرگیجه

 

  • شما می توانید قسمت 3 سریال سرگیجه و همچنین سایر قسمت های این سریال زیبا و پرطرفدار را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

در قسمت های پیشین سرگیجه چه گذشت؟

در قسمت نخست سرگیجه دیدیم که پیمان بعد از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران درگیر می‌شود. گمان‌ها به این سمت می‌رود که پیمان کامران را کشته، ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود… پیمان(با بازی حامد بهداد)در حال رانندگی در اتوبان با برخورد جسمی سنگین به شیشه ی ماشین اش مواجه می‌شود، دختر جوانی که که خودش را به قصد خودکشی از پل عابر  پیاده به خیابان پرتاب کرده که از قضا بر روی ماشین پیمان فرود می آید. این اتفاق غیر منتظره و وحشتناک برای پیمان گران تمام میشود و او را دچار اختلال رفتاری و روحی روانی می‌کند.

 

قسمت دوم سریال سرگیجه با سکانسی از نحوه آشنایی و حضور فریبا به عنوان مشاور حقوقی در شرکت کامران است. کامران در حالی که رو به روی فریبا قرار گرفته او را خطاب قرار می‌دهد و با گفتن صد بار سپردم اینجا جای پارتی بازی نیست و شما بارها با اشتباه و خرابکاری به شرکت ضرر مالی رسانده اید و همه می‌گویند به جای وکیل کارها را به یک کارآموز سپرده ایم و از این به بعد هر خسارتی جبرانش با شماست و دو ماه آینده از حقوق خبری نیست فریبا را اشک ریزان مجبور به ترک اتاق می‌کند اما به محض خروج کارکنان شرکت در حالی که کیک در دست دارند او را مورد تشویق قرار می‌دهند،فریبا غافلگیر میشود،در این حال کامران از او بخاطر حل مشکل بزرگ حقوقی شرکت تشکر و او را رسما به عنوان مشاور حقوقی معرفی می‌کند. پیمان بخاطر ضربه ای که به کامران وارد کرده است مات و مبهوت و پریشان صحنه را ترک و سراسیمه از پارکینگ خارج می‌شود .

 

فریبا مدام با گوشی پیمان تماس می‌گیرد اما با عدم پاسخگویی او مواجه می‌شود بنابراین با منزل تماس میگیرد،بچه ها آرتین را بخاطر لو نرفتن سورپرایز سالگرد ازدواج وادار می‌کنند که از حضور پیمان اظهار بی اطلاعی کند. فریبا که با حالی آشفته به دفتر محل کارش رسیده پیغامی صوتی برای پیمان ارسال می‌کند و از اینکه پیمان موبایلش رو جواب نمی‌دهد اظهار نگرانی می‌کند. پیمان که گوشی خود را گم کرده دوباره به محل حادثه برگشته است، که با پارکینگ شلوغ ، تجمع مردم  و حضور  نیروی انتظامی و آمبولانس مواجه میشود.

 

اما مرگ کامران هنوز برای ببینده قطعی و مسجل نیست. پیمان در ادامه پیدا کردن موبایل خود به پیشنهاد یکی از کارکنان به  اتاق دوربین های مدار بسته پارکینگ می‌رود شاید بتواند  موبایل خود را پیدا کند که از قضا بر اثر سهل انگاری مامور آنجا  و ترک محل خدمت خود با جعبه شکسته شده که حاوی اطلاعات دوربین هاست برخورد می‌کند. این می تواند بزرگترین شانس برای پیمان باشد چون آرشیو دوربین های مدار بسته از بین رفته و دیگر ردی از پیمان به جا نمانده است. پیمان از طریق موبایل یک رهگذر با فریبا تماس می‌گیرد و او را به کافه نزدیک دفتر دعوت میکند. سوال های بیشمار و در مقابل جواب های همراه یا دروغ فریبا پیمان را بیشتر به سوی شک و تردید سوق می‌دهد. آنها با منزل رفته اند و با سورپرایزی که پیمان با حضور دوستانشان برایش تدارک دیده است حسابی غافلگیر میشود. عدم حضور کامران همه را نگران کرده و تماس با موبایلش نیز بی ثمر است چون جوابگو نیست. تمام تلاش پیمان این است که در جشن سالگرد ازدواجشان عادی رفتار کند اما نیمه شب و بعد از اتمام مراسم آنچه را دیده با فریبا در میان می‌گذارد اما باز هم با دروغ و انکار های او مواجه می‌شود. و سکانس پایانی سریال آتش زدن ماشین کامران  توسط شخصی ناشناس در پارکینگ  است.

 

حال باید دید که در قسمت سوم سرگیجه چه اتفاقاتی خواهد افتاد. شما را دعوت به تماشای اپیزود 3 سرگیجه از سایت کول دانلود و از طریق لینکی که در بالاتر ذکر شد، می کنیم.

 

  • قسمت 45 سریال جیران

 

قسمت 45 سریال جیران

 

  • شما می توانید قسمت 45 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 

 

در قسمت های پیشین سریال جیران چه گذشت؟

اپیزود 43 جیران به این ترتیب دنبال شد که با  برملا شدن رابطه پنهانی دیگر و تازه ای از مهدعلیا با شاهزاده قاجاری که به کار قماربازی مشغول بود و متعاقب آن باخبر شدن سلمان قراول خاصه و مرد پیشینی که با مهدعلیا در رابطه با او بود از ماجرا، داستان وارد فاز تازه ای می شود.

 

در قسمت 44 جیران، گلین و جیران، بزرگان ایل قاجار و افراد پرنفوذی که مخالف آقاخان هستند را در محفلی گرد آورده و جلسه ای را ترتیب می دهند. آن ها تلاش می کنند تا همگان را به این نتیجه برسانند که آقاخان نوری از کفایت لازم جهت منصب صدراعظم برخوردار نیست و ادامه این روند به نابودی ایران، ستم و ظلم مضاعف به مردم و همچنین عزل و برکناری همین افراد حاضر در جلسه از مقام های خود خواهد شد. به این ترتیب تلاش می کنند تا موجبات برکناری آقاخان را فراهم کنند. درخواستی که در ابتدا با مخالفت برخی از حاضرین از جمله وزیر جنگ مواجه می شود ولی در نهایت به نظر می رسد که جیران و گلین می توانند حاضرین را به این امر توجیه کنند. یکی از کسانی که به شدت مخالف جبهه گیری در مقابل آقاخان است، علی خان حاجب که همان قاتل امیرکبیر نیز بوده، می باشد که این گونه عنوان می کند که این کار خیانت به حکومت است.

 

در این جا است که جیران به او می گوید، کشتن امیرکبیر چه؟ آیا قتل امیر خیانت به ممکلت نبود؟ در هر حال، همه این اتفاقات و توطیه چینی ها در حالی انجام می شود که سیاوش به همراه سارا و افراد مورد اعتمادشان در گرجستان در حال آماده سازی خود برای بازپس گیری قدرت و حکومت از قاجار و تحویل آن به دودمان زندیه که همراه با تاج گذاری شاه جدید یعنی سیاوش، در حال رقم خوردن است، و البته از سوی دیگر نیز ناصرالدین شاه به کل از همه این اتفاقات بی خبر و بدون اطلاع است. به نظر می رسد که اتفاقات بسیاری در پیش است و تغییر و تحولات فراوانی را باید در ادامه داستان شاهد باشیم. پس از چندی، یک بار دیگر شبنامه ها در کوی و برزن پخش می شوند و یکی از این اوراق به دست اقاخان می رسد. اقدامی که با خشم شدید وی روبرو می شود و بسیار افسوس می خورد که چرا کفایت خاتون را از میان برنداشته است.

 

در همین هنگام است که به افراد تحت فرمانش دستور قتل کفایت خاتون و یا دست کم دستگیری وی را می دهد ولی دیگر کار از کار گذشته است، چرا که کفایت هم اکنون به گرجستان رسیده است. در همین حین، اتفاقات شوم دیگری نیز زیر گوش شاه جوان در حال انجام است که یکی دیگر از این رویدادها از سمت خدیجه چهریقی می باشد. وی که به دلیل در خطر بودن جانش به همراه پسر جوانش (شاهزاده وقت) ترک وطن کرده است، نامه ای به سلمان می فرستد. در این نامه این گونه ابراز می کند که سلمان باید به نزد او بیاید چرا که وی به کمک سلمان برای انجام کاری نیاز دارد. این که موضوع چیست و چه فکری در سر همسر سابق محمدشاه می گذرد بر همگان پوشیده است فعلا. حال باید دید که در قسمت چهل و پنجم از سریال جیران چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 45 سریال جیران از سایت کول دانلود می کنیم.

 

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و دانلود فیلم های خارجی و همچنین سریال های خارجی و ایرانی است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح “رایگان ولی قانونی” و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی