hambergermenu

مرکز تعمیر لباسشویی تمامی برندها فوری و با گارانتی

مرکز تعمیر لباسشویی تمامی برندها فوری و با گارانتی تعمیرگاه مجاز

دستگاه های لباسشویی عرضه شده در بازار لوازم خانگی توسط شرکت های مختلف ایرانی و خارجی تولید شده و تنوع فوق العاده ای دارند. هر کدام از این شرکت ها آپشن های مختلفی را برای لباسشویی های خود قرار داده اند و طراحی ظاهری و  کیفیت قطعات به کار رفته در آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است. برای همین تکنسین های تعمیر لباسشویی باید به صورت کلی با قطعات و آپشن های هر مدل اشنا باشند تا توانایی برطرف کردن مشکلات آن ها را داشته باشند.

اگر که در پی یافتن تعمیرگاه مجاز لباسشویی جهت تعمیرات لباسشویی خود در تهران و کرج هستید، به شما توصیه می کنیم از خدمات تعمیر لباسشویی، مجموعه تعمیرگاه مجاز استفاده کنید، به علت این که تعمیرگاه مجاز، تعمیر لباسشویی تمامی برندها را، به شکل فوری و گارانتی30 روزه انجام می دهد.

 

 

برندهایی تحت پوشش تعمیرگاه مجاز لباسشویی:

 

تعمیر لباسشویی ال جی، آبسال، دوو، سامسونگ، بوش، ایندزیت، پاکشوما، آریستون، کنوود، حایر، وستل، تامسون، گرنیه، الگانس و…

 

رایج ترین مشکلات برندهای معروف ماشین لباسشویی

در ادامه این مطلب از تعمیرگاه مجاز قصد داریم تا شما را با رایج ترین مشکلات لباسشویی های برندهای معروف آشنا کنیم.

 

مشکل تخلیه نشدن آب‌های کثیف در لباسشویی سامسونگ

مشکل تخلیه نشدن آب های کثیف، در لباسشویی سامسونگ یکی از مشکلات رایج این دستگاه محسوب می شود، این مشکل ممکن است منجر به تمیز نشدن لباس‌ها بشود. جهت برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید شلنگ‌های خروجی ماشین لباسشویی خود را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که مسیر آب در شلنگ‌ها مسدود نشده است.

اگر احتیاج بود شلنگ‌های تخلیه را تعویض کنید و فیلتر خروجی آب را به صورت کامل پاک بکنید. اگر که با انجام نکات عنوان شده، مشکل تخلیه آب کثیف لباسشویی سامسونگ شما برطرف نشد باید قطعه های داخلی آن را چک کنید.

 

ممکن است که مشکل به علت وجود ایراد در قطعه پمپ تخلیه لباسشویی باشد و فرایند خارج کردن آب‌های آلوده به مشکل برخورده باشد.

شما می‌توانید با یک مولتی متر وضعیت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را چک کرده و اگر که این قطعه از کار افتاده و یا سوخته بود، آن را تعویض کنید.

چنانچه پمپ دستگاه سالم بود، باید در این زمان برد لباسشویی را مورد بررسی‌ قرار بدهید.

به علت این که در ماشین لباسشویی های تازه تولید شده از بردهای پیچیده‌ و فوق العاده حساس استفاده شده است، کارشناسان تعمیرگاه مجاز به شما توصیه می کنند که این کار را به تکنسین های مجرب تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران واگذار نمایید.

 

مشکل کند شدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

اشکال در بعضی از قطعه های لباسشویی سامسونگ می‌تواند بر روی  عملکرد و چرخش دیگ دستگاه تاثیر بگذارد. در زمان کند شدن سرعت دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ ،می بایستی المنت لباسشویی سامسونگ را چک بکنید. اگر قطعه تسمه بررسی شده، احتیاج به تعویض داشته باشد، آن را عوض کنید.

عامل دیگر این مشکل را می توان ایراد در موتور لباسشویی سامسونگ دانست.

به این علت که تعمیر و یا سرویس موتور ماشین لباسشویی یک امر کاملا تخصصی و فنی محسوب می شود، پیشنهاد ما به شما این است که از تکنسین های تعمیر لباسشویی سامسونگ برای انجام این کار کمک بگیرید.

 

دقت کنید که مشکلات فنی همیشه دلیل کند شدن یا کار نکردن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نیستند.

در برخی از مواقع پر کردن بیش از اندازه استاندارد دیگ لباسشویی دلیل این اتفاق محسوب می شود.

سرویس کاران تعمیر لباسشویی سامسونگ همواره توصیه می کنند که لباس‌ها را به اندازه ظرفیت دستگاه داخل لباسشویی بریزید. همچنین شما می توانید از تکنسین های تعمیرات لباسشویی تعمیرگاه مجاز برای عیب یابی این قطعه کمک بگیرید.

بررسی مشکل روشن نشدن لباسشویی آبسال تعمیرگاه مجاز

بررسی مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال

از ایرادهای رایجی که احتمالا در زمان استفاده از لباسشویی آبسال با آن مواجه خواهید شد،  عدم روشن شدن ماشین لباسشویی می باشد.

احتمال این وجود دارد که سیستم برق‌کشی لباسشویی آبسال خراب شده باشد، این مشکل باید توسط یک سرویس کار ماهر تعمیر لباسشویی آبسال مورد بررسی قرار بگیرد.

دوشاخه برق، پریز و کابل برق در دسته قطعاتی قرار دارند که در زمان بررسی مورد الویت قرار خواهند گرفت، این موارد توسط تکنسین تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال در تهران بررسی می شوند.

 

همچنین به غیر از سیستم برقی ماشین لباسشویی آبسال، این مشکل می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد.

خرابی کلیدها یکی از علت هایی می باشد که می بایستی آن را مد نظر قرار بدهید، علاوه بر این مورد یکی دیگر از دلایل روشن نشدن لباسشویی آبسال می تواند مشکل درست بسته نشدن درب لباسشویی به علت خرابی قفل ایمنی و یا میکروسوئیچ باشد.

علت های دیگر نیزی برای این مشکل وجود دارد که مربوط به برد یا موتور لباسشویی آبسال می شوند، که بهتر است توسط تکنسین بررسی و تعمیر بشود.

 

 

مشکل سر و صدای بیش از اندازه لباسشویی ال جی

ایجاد سر و صدا در لباسشویی برند ال جی یک مورد کاملا طبیعی است، به خصوص در بخش آبگیری و خشک کردن البسه که در این زمان موتور بر روی تند ترین حالت ممکن می چرخد، اما سر و صدای بیش از اندازه و کلافه کننده یا سر و  صدای چرخ دنده‌ های دستگاه از این موضوع خبر می دهد، که به احتمال زیاد مشکلی در عملکرد دستگاه وجود دارد، در ادامه این مطلب از مرکز تعمیر تخصصی تعمیر لباسشویی در تهران به بررسی این مشکل می پردازیم.

 

اولین کاری که باید انجام دهید این است که، می توانید با یک تراز بنایی ساده از تراز بودن محل نصب لباسشویی مطمئن شوید و یا آن را تراز کنید.

 

همیشه پیش از آغاز عملیات شست و شو، درام را بررسی نمایید. سکه، کش مو و دیگر اشیاء سخت یا نوک تیز توانایی این را دارند که موجب صدمه دائمی لباسشویی شما بشوند، در نتیجه پیش از آغاز کار با دستگاه لباسشویی ال جی،   می بایستی اطمینان حاصل کنید که شیء ای درون لباسشویی گیر نکرده باشد.

 

همان گونه که بالاتر اشاره کردیم،دستگاه لباسشویی ال جی سر و صدای مخصوص به خود را دارا می باشد اما پمپ لباسشویی آن به هیچ عنوان نباید سر و صدای سنگ زنی و خشن بدهد.

همچنین طبق نظر تکنسین تعمیر لباسشویی ال جی، دیگر علتی را که می توان مربوط به این مشکل دانست، اشکال در بخش فیلتر پمپ تخلیه لباسشویی ال جی است.

این مشکل به آسانی می تواند، توسط سرویس کاران تعمیرات لباسشویی ال جی حل شود.

چنانچه بعد از چک کردن بخش های مختلف پمپ تخلیه لباسشویی، ایرادی را پیدا نکردید، امکان این وجود دارد که مشکل مرتبط با فرسودگی قرقره های محرک، شل یا شکسته شدن کمربندهای محرک و خرابی بلبرینگ ها باشد، جهت بررسی و سرویس این قطعات با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

 

شما می توانید از طریق شماره تلفن های ۷۷۱۶۶۶۱ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰  و  وبسایت تعمیرگاه مجاز با مرکز تعمیرات لباسشویی بوش واقع در تهران،نارمک،46متری شرقی (ثانی)بین خیابان مهر و مدائن،بازار موبایل شرق،قسمت اداری پلاک 77 واحد 6 در ارتباط باشید.

 

 

 

تعمیرات لباسشویی در منزل

تعمیرات لباسشویی در منزل تعمیرگاه مجاز

اگر که برای هزینه تعمیرات لباسشویی و انتقال لباسشویی به کارگاه نگران هستید،بهتر است تعمیرگاه مجاز را انتخاب نمایید.

شرکت معتبر و با سابقه تعمیرگاه مجاز، خدمات خود را مانند سرویس، عیب یابی و تعمیر لباسشویی در منزل را به شکل فوری و با ضمانت نامه 30 روزه انجام می دهد، پس دیگر نگران هزینه های گزاف منتقل کردن ماشین لباسشویی به تعمیرگاه نباشید.

شما می توانید با خیال راحت و به صورت مطمئن سفارش تعمیر ماشین لباسشویی خود را نزد مجموعه تعمیرگاه مجاز ثبت کنید، به دلیل این که تمام تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی این شرکت مجوز فعالیت رسمی و اطلاعات و مدارک شناسایی خود را در شرکت ثبت کرده اند، تا مشتریان از میان تکنسین های گزینش و تایید شده خدمات تعمیر لوازم خانگی خود را دریافت کنند.

 

تعمیر لباسشویی فوری در تمامی مناطق تهران و کرج

فرقی نمی کند که دستگاه لباسشویی شما چه ایرادی داشته باشد، شما تنها لازم است با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید یا از طریق فرم درخواست تعمیر ثبت سفارش کنید تا تکنسین های شرکت که تجربه و دانش فنی و مهارت بسیار زیادی در زمینه تعمیر تخصصی لباسشویی دارند،ایرادات و مشکلات لباسشویی شما را  در اسرع وقت عیب یابی کرده و  آن ها را برطرف کنند.

در ادامه به خدمات ارائه شده توسط نمایندگی مجاز لباسشویی، در زمینه تعمیر لباسشویی فوری در تمامی مناطق تهران اشاره می کنیم:

 

 • انجام خدمات تعمیرات و تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی
 • انجام تعمیرات و تعویض قطعه تاخو یا تاکومتر موتور دستگاه
 • تعویض قطعه المنت دستگاه
 • انجام خدمات تعمیرات موتور ماشین لباسشویی
 • انجام تعمیر پنل بورد ماشین لباسشویی
 • انجام تعمیرات لولا و درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر گرمکن ماشین لباسشویی
 • تعمیرات بولبرینگ ها و سیستم گرداننده ماشین لباسشویی
 • تعمیر سیمکشی دستگاه ماشین لباسشویی
 • انجام تعویض امور مرتبط با لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
 • جوشکاری دیگ دستگاه لباسشویی
 • برطرف کننده ارورها و کدخطاهای ماشین لباسشویی
 • تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی
 • تعویض کردن تسمه دستگاه
 • انجام تعمیرات سیستم تخلیه ماشین لباسشویی
 • تعمیرات مرتبط با تایمر لباسوشیی
 • تعمیرات قطعه هیدروستات دستگاه لباسشویی
 • انجام خدمات تعمیر میکروسویچ ماشین لباسشویی
 • تعویض کردن دکمه های پنل دستگاه
 • انجام تعمیرات و تعویض شلنگ های ورودی و خروجی ماشین لباسشویی

 

تعمیر لباسشویی با استفاده از قطعات اورجینال

این موضوع بسیار اهمیت دارد و متاسفانه بعضی از سرویس کاران لباسشویی به آن توجه نمی کنند، و این موضوع اصلی یا اورجینال بودن قطعه ها می باشد.

هر کدام از برندهای لباسشویی به علت استفاده از آپشن ها و طراحی داخلی لباسشویی شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی از قطعه های مخصوصی استفاده می کنند. این قطعه ها جنس و ابعاد و طراحی خاصی دارند و برای وظیفه و کار مخصوص به خود در لباسشویی تعبیه شده اند.

برای همین اگر که در زمان تعویض قطعه ها به نکات ظریف آن توجه نشوند، این قطعات در مدت زمان کوتاه دو مرتبه دچار خرابی می شوند و این خرابی ممکن است باعث خرابی قطعات دیگر شود.

نکته مهمی که در رابطه با تعمیرگاه مجاز لباسشویی وجود دارد این است که این مجموعه نمایندگی تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی محسوب می شود، برای همین به صورت کامل به قطعه های اورجینال هر دستگاه در هر دسترسی دارد. در صورت احتیاج به تعویض قطعات در زمان تعمیر لباسشویی، تمام تکنسین های تعمیرگاه مجاز از قطعه های اورجینال برای دستگاه مشتری استفاده می کنند و جهت مطمئن شدن مشتری برگه ضمانت نامه نیز به مشتری ارائه می دهند.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی با ضمانت 30 روزه

تعمیرات، سرویس و تعویض قطعات ماشین در بیشتر موارد هزینه های گزافی را به همراه دارد و این هزینه ها در صورت خارجی بودن دستگاه بیشتر هم می شوند. به همین علت کارشناسان تعمیرگاه مجاز لباسشویی در تهران به شما پیشنهاد می کنند تا زمانی که از کیفیت کار و مهارت تکنسینی که قرار است تعمیر لباسشویی تان را انجام دهد مطمئن نشدید، تعمیر لباسشویی خود را به آن شخص واگذار نکنید.

به شما توصیه می کنیم تا تعمیر ماشین لباسشویی خود را به مجموعه های معتبری نظیر تعمیرگاه مجاز واگذار کنید.

تمامی سرویس های ارائه شده در مجموعه تعمیرگاه مجاز حاوی ضمانت نامه 30 روزه هستند و شما امکان این را دارید که برگه ضمانت نامه 30 روزه را پس از اتمام فرایند تعمیر لباسشویی دریافت نمایید.

 

گارانتی تعمیرات لباسشویی شما در تعمیرگاه مجاز بدین صورت می باشد، که اگر دستگاه لباسشویی شما اگر که در بازه زمانی 1 ماهه پس از انجام تعمیرات، دو مرتبه خراب شد، سرویس و تعمیرات لباسشویی بدون هیچ گونه هزینه ای برای شما در اسرع وقت انجام شود.

بهترین زمان برای برقرای تماس با تعمیرگاه مجاز چه ساعتی است؟

چنانچه هر مشکلی در روند کار با لباسشویی های خارجی و ایرانی چه دستگاه های  قدیمی و چه دستگاه های جدید روبرو شدید، می توانید در ساعات 8:30 صبح تا 8 شب همه روزه حتی در ایام تعطیل با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید. پس از تماس شما مشتری گرامی، با هماهنگی قبلی تکنسین های تعمیر لباسشویی به محل یا منزل شما اعزام می شوند و عیب یابی و تعمیرات را در اسرع وقت انجام می دهند.

 

 

در زمان مواجه شدن با هر کدام از مشکلات زیر می توانید از خدمات تعمیر تخصصی لباسشویی تعمیرگاه مجاز بهره مند شوید:

 

 • اشکال در قطعه سه نظام
 • داشتن لرزش زیاد در زمان کار کردن
 • پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار
 • خرابی تایمر
 • سر و صدای اضافی و بیش از حد لباسشویی
 • روشن نشدن لباسشویی
 • سوختن موتور ماشین لباسشویی
 • کار نکردن خشک کن لباسشویی
 • خراب شدن لاستیک دور درب
 • تمیز شسته نشدن لباس ها
 • عدم چرخش یا آرام چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
 • باز یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 • آبریزی از لباسشویی
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی

 

کلام پایانی

همه روزه حتی در روزهای تعطیل اگر که در روند کار با لباسشویی های ایرانی یا خارجی درب از بالا و درب از جلو، مکانیکی با تایمر و یا الکترونیکی حاوی برد ایرانی و  یا خارجی دچار مشکل شدید، با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و یا در وبسایت مجموعه به آدرس  www.tamirgahmojaz.com سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید، تا تکنسین ها، تعمیر لباسشویی شما را به شکل فوری و گارانتی 30 روزه انجام بدهند.

منبع : تعمیرگاه مجاز

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *