hambergermenu

معرفی یک قالیشویی معتبر در تهران

یافتن یک قالیشویی معتبر در تهران از معضلات اکثر افراد است. همان‌طور که می‌دانید فرش‌ها از عوامل مهمی هستند که در زیبایی دکوراسیون منزل شما تاثیرگذار‌ند، به همین خاطر درخشندگی و تمیزی آنها بسیار مهم است.

 

برای تمیز بودن فرش‌ها باید به‌دنبال یافتن یک قالیشویی با‌کیفیت در محل زندگی خود باشید. بنابراین، در ادامه به بررسی یک قالیشویی معتبر و همچنین معرفی یکی از بهترین قالیشویی‌ها می‌پردازیم.

 

ویژگی‌های یک قالیشویی خوب

برای اینکه بتوانید یک قالیشویی معتبر در تهران برای شستن فرش‌های خود پیدا کنید باید در مورد مشخصات آن اطلاعات کسب کنید. به همین خاطر در این مقاله چند ویژگی یک قالیشویی خوب را برای شما بازگو می‌کنیم.

 

 • اولین ویژگی این است که قالیشویی مورد نظر از تجهیزات پیشرفته برای شست‌وشوی فرش‌ها استفاده کند تا هم عملیات شست‌وشو با کیفیت بهتر انجام شود و هم فرش‌ها آسیب نبینند.

 

 • نکته بعد در انتخاب یک قالیشویی معتبر در تهران این است که از مواد شوینده مناسب هر فرش برای شستن آن استفاده کند زیرا جنس قالی‌ و فرش باهم متفاوت بوده و بنابراین، هر کدام برای شست‌وشو نیاز به یک ماده شوینده خاص دارند.

 

 • وجود افراد متخصص در قالیشویی‌ها باعث می‌شود تا این کارشناسان باتوجه به الیاف و رنگ فرش بهترین مواد را برای شست‌وشوی آن انتخاب کنند تا حالت اولیه فرش‌ها حفظ شود.

 

 • فاکتور مهم دیگر این است که روش خشک‌کردن فرش‌ها در قالیشویی چگونه است؟ معمولا قالیشویی‌ معتبر در تهران از دستگاه‌های مجهز برای این کار بهره می‌برد و به‌طور حرفه‌ای عمل می‌کنند.

 

 • همچنین خوش‌قولی و تحویل فرش در زمان مقرر از ویژگی‌های دیگر یک‌ قالیشویی با‌کیفیت است که باعث می‌شود تا افراد بیش‌تری به‌ این قالیشویی‌ها مراجعه کنند.

 

 • معمولا قالیشویی‌ در پرند و تهران دارای سیستم حمل‌ونقل نیز هستند تا فرش‌ها و موکت‌های مشتریان را در محل زندگیشان تحویل گرفته و پس از اتمام کار برای آنها ارسال کنند.

 

مزایای قالیشویی اتوماتیک

امروزه اکثر قالیشویی‌های معتبر و خوب از دستگاه‌ها و ماشین‌های پیشرفته برای شست‌وشوی فرش، موکت و مبلمان استفاده می‌کنند زیرا قالیشویی اتوماتیک مزایای بسیاری دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 

 • یک قالیشویی معتبر در تهران با استفاده از ماشین‌های شست‌وشو برای شستن فرش‌ها باعث می‌شود تا سرعت این کار افزایش یابد و مشتریان در سریع‌ترین زمان ممکن فرش خود را تحویل بگیرند.

 

 • همچنین دستگاه‌های اتوماتیک باعث شده‌اند تا نیاز به نیروی انسانی به میزان قابل توجهی کاهش یابد و تنها نیاز به یک مسئول برای دستگاه است.

 

 • این ماشین‌ها تجهیزات پیشرفته‌ای دارند که باعث شده‌ تا متصدی دستگاه تنها با انتخاب گزینه‌های مناسب، دستگاه را تنظیم کند.

 

 • در این دستگاه‌ها صفحه نمایشگری وجود دارد که باید در آن نوع فرش انتخاب شود تا دستگاه به‌طور خودکار شست‌وشوی مناسب فرش را اعمال کند.

 

 • خلاف شست‌وشو دستی، شیوه اتوماتیک بدون دخالت دست انجام می‌شود بنابراین، خستگی نیروی کار نمی‌تواند بر کیفیت شست‌وشو تاثیر بگذارد.

 

 • از مزیت‌های دیگر این دستگاه‌ها این است که آنها قادر هستند تا عمیق‌ترین لکه‌های روی فرش و موکت را از بین ببرند که این مزیت در روش شست‌وشوی دستی وجود ندارد.

 

 • همچنین یکی از مهم‌ترین مزایای دستگاه‌های اتوماتیک این است که به هیچ وجه به فرش آسیب نمی‌رسانند و انواع فرش‌ها، حتی فرش‌های دست‌بافت را نیز می‌توانید با خیال راحت توسط این ماشین‌ها شست‌وشو دهید.

 

 • صرفه‌جویی در زمان و همچنین مصرف آب و شوینده‌ها از دیگر برتری‌های این روش نسبت به شیوه دستی است که باعث می‌شود تا هزینه کم‌تری برای شست‌وشو مصرف شود.

 

 • در این روش، فرش‌ها به دور از نور آفتاب خشک می‌شوند‌ که همین موضوع باعث می‌شود تا فرش‌ها دچار پوسیدگی ناشی از حرارت آفتاب نشوند.

 

معرفی قالیشویی خاتون در تهران

 

خدمات یک قالیشویی مجاز

در این قسمت برای اطلاعات بیش‌تر شما با خدمات یک قالیشویی در تهران، به خدمات ارائه شده توسط این قالیشویی‌ها اشاره می‌کنیم.

 

 • در یک قالیشویی مجاز علاوه‌بر شست‌وشوی فرش و غبار روبی از آن، به رفو و ترمیم فرش نیز می‌پردازند. بنابراین، اگر فرش شما دچار پارگی یا پوسیدگی شده، شرکت‌های قالیشویی می‌توانند آن را ترمیم کنند. علاوه‌بر فرش‌ها، شست‌وشوی انواع روفرشی‌ها، موکت‌ها نیز انجام می‌شود. نکته دیگر اینکه می‌توان تشک اتومبیل، خوشخواب و انواع پشتی‌ها را نیز برای شست‌وشو به این شرکت‌ها سپرد.

 

 • یک قالیشویی تنها شست‌وشوی فرش‌های ماشینی را انجام نمی‌دهد، بلکه شما می‌توانید انواع فرش‌های ابریشمی و دست‌بافت که شستن آنها دشوار است را با اطمینان خاطر به آنها بسپارید. این شرکت‌ها با روش‌های پیشرفته آنها را مانند روز اول تمیز و پاکیزه می‌کنند.

 

 • قالیشویی‌ها می‌توانند با روش‌های پیشرفته و تجهیزاتی که دارند، انواع لکه‌های عمیقی که ظاهر فرش را نامناسب کرده‌اند از بین ببرند و این کار را با استفاده از ترکیب مواد شوینده خاص توسط کادر حرفه‌ای انجام می‌دهند.

 

 • یک قالیشویی خوب، خدمات رنگ‌برداری نیز دارد. رنگ‌برداری برای فرش‌هایی به‌کار می‌رود که احتمال رنگ‌دهی دارند بنابراین، با این روش مواد تثبیت‌کننده‌ای در شست‌وشوی آنها استفاده می‌شود تا رنگ اصلی این فرش‌ها حفظ شود و پس از شست‌وشو کدر نشوند.

 

 • خدمات دیگر قالیشویی‌ها، دارکشی است و برای فرش‌هایی به‌کار می‌رود که پرزهای اضافه دارند و کمک می‌کند تا پرزهای اضافه آنها گرفته شود.

 

 • خشک‌شویی مبلمان پارچه‌ای نیز از دیگر خدمات مجموعه‌های قالیشویی است که توسط دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود تا مبلمان آسیب نبیند.

 

عوامل موثر بر قیمت شست‌وشو قالی

معمولا قالیشویی‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی به‌عنوان دستمزد شست‌وشو دریافت می‌کنند. این تفاوت قیمت‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه برخی از آنها را از نظر می‌گذرانیم.

 

از عواملی که بر قیمت شست‌وشوی قالی تاثیرگذار است، می‌توان به مواد شوینده استفاده‌شده برای شست‌وشو اشاره کرد. هرچه از مواد باکیفیت‌تری استفاده شود، دستمزد شستن فرش نیز بالاتر می‌رود.

 

روش شست‌وشوی قالی که می‌تواند دستی یا ماشینی باشد، عامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت خدمات شست‌وشو است که معمولا استفاده از دستگاه‌ها باعث افزایش دستمزد قالیشویی‌ها می‌شود.

 

همچنین برخی فرش‌ها علاوه‌بر شست‌وشو نیاز به رفو و ترمیم نیز دارند که برخی از قالیشویی‌‌ها این کار را انجام داده و درنتیجه هزینه بیش‌تری درقبال آن دریافت می‌کنند.

 

از موارد دیگر تاثیرگذار بر قیمت تحویل به موقع است. هرچه سرعت کار قالیشویی‌ بیش‌تر باشد، دستمزد بیش‌تری نیز دریافت می‌کند.

 

قیمت قالیشویی به اعتبار و محبوبیت آن نیز بستگی دارد. بنابراین، اگر به‌دنبال یافتن یک قالیشویی معتبر در تهران هستید، این نکته را در نظر بگیرید که این قالیشویی‌ها به‌علت سابقه بیشتر و حرفه‌ای‌ بودنشان، قیمتی متناسب با خدمتی که ارائه می‌کنند دارند.

 

بهترین قالیشویی در تهران

استان تهران به‌دلیل جمعیت زیادی که دارد قالیشویی‌‌های زیادی راه‌اندازی شده‌اند که پیدا کردن یکی از معتبرترین آنها کار دشواری است. در این قسمت سعی داریم تا به معرفی یک قالیشویی معتبر در تهران بپردازیم تا اگر ساکن این شهر هستید بتوانید از خدمات قالیشویی معرفی‌شده بهره‌مند شوید.

 

قالیشویی خاتون با کادر حرفه‌ای و همچنین ارائه خدمات مطلوب، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده‌ است. این قالیشویی معتبر در تهران و همچنین در پرند فعالیت دارد بنابراین، افراد ساکن این ۲ منطقه می‌‌توانند با خیال راحت شست‌وشوی قالی و موکت‌های خود را به این قالیشویی بسپارند.

 

قالیشویی خاتون سرویس حمل‌ونقل داشته و فرش شما را درب منزل دریافت کرده و سپس همان جا نیز تحویل می‌دهد. علاوه‌بر آن، قالی‌ها را به موقع و در کوتاه‌ترین زمان به دستتان می‌رساند.

 

همچنین این قالیشویی معتبر در تهران با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و شوینده‌ها برای شستن فرش‌های مشتریان باعث می‌شود تا هیچگونه آسیبی به فرش وارد نشده و ظاهر اولیه آن حفظ شود.

 

ثبت سفارش در این قالیشویی به‌صورت اینترنتی و ۲۴ ساعته امکان‌پذیر است که همین موضوع باعث شده تا این مجموعه بتواند خدمات خود را در کلیه مناطق تهران و پرند ارائه دهد.

 

علاوه‌بر تمام نکات گفته‌شده این مجموعه قیمت بسیار مناسبی برای خدمات ارائه‌شده دارد و همچنین تخفیف‌های بسیار خوبی بر روی خدمات خود می‌گذارد که باعث شده تا افراد بیش‌تری برای شست‌وشوی فرش‌های خود با آنها تماس بگیرند.

 

قالیشویی خاتون سابقه طولانی در زمینه خدمات شست‌وشوی فرش دارد و همین موضوع سبب شده تا در این زمینه بسیار حرفه‌ای عمل کرده و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

 

مجموعه خاتون، یک قالیشویی معتبر در تهران است

 

جمع‌بندی

باتوجه به توضیحات داده‌شده می‌توان گفت مجموعه خاتون، یک قالیشویی معتبر در تهران است. بنابراین، اگر قصد شست‌وشوی فرش‌های خود را دارید می‌توانید با اطمینان خاطر با این مجموعه تماس بگیرید تا آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس شما آمده و فرش‌ها را برای شست‌وشو تحویل بگیرند.

 

این مجموعه دارای وب‌سایت اینترنتی است که کمک می‌کند تا سرعت کار بالاتر رود و همچنین افراد ساکن مناطق مختلف تهران و پرند را پوشش دهد.

 

بنابراین، شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت آنها برای شستن انواع فرش و موکت خود اقدام کنید و سفارش خود را به‌طور اینترنتی ثبت کرده تا سرویس حمل‌ونقل این شرکت در کوتاه‌ترین زمان برای دریافت فرش‌های شما مراجعه کند.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *