hambergermenu

چاپ برچسب در همچاپ

چکیده : بهتر است بدانید هر آن چیزی را که به عنوان یک مصرف کننده خریداری می‌کنید به طور کلی برای معرفی آن محصول نیاز به برچسب یا لیبل دارید. نکته جالب درباره لیبل و یا برچسب این است که هر لیبل نقش منحصر به فرد و مهمی را در رابطه با آن محصول را دارد و چاپ برچسب می‌تواند به طور کامل اطلاعات مهم و لازمه را درباره محصول مورد نظر به مشتریان شما ارائه کند که از اهمیت زیاد چاپ برچسب محسوب می‌شود. در این صفحه قصد داریم به طور کامل درباره چاپ برچسب و چاپ لیبل صحبت کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

بهتر است بدانید هر آن چیزی را که به عنوان یک مصرف کننده خریداری می‌کنید به طور کلی برای معرفی آن محصول نیاز به برچسب یا لیبل دارید. نکته جالب درباره لیبل و یا برچسب این است که هر لیبل نقش منحصر به فرد و مهمی را در رابطه با آن محصول را دارد و چاپ برچسب می‌تواند به طور کامل اطلاعات مهم و لازمه را درباره محصول مورد نظر به مشتریان شما ارائه کند که از اهمیت زیاد چاپ برچسب محسوب می‌شود. در این صفحه قصد داریم به طور کامل درباره چاپ برچسب و چاپ لیبل صحبت کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

چاپ برچسب

 

برچسب چیست ؟

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که برچسب چیست و به طور کلی چه استفاده‌ای از آن می‌شود و آیا وجود آن ضروری است. در ابتدا باید بدانید که برچسب همان لیبل می‌باشد و نام دیگر آن لیبل است و به طور کلی بهتر است بدانید لیبل یک نوع برچسب می‌باشد که بسیار ظریف است همچنین به طور معمول بر روی محصولات و کالاها چسبانده می‌شود. لیبل‌ها و برچسب‌هایی که روی محصولات شما چسبانده می‌شوند معمولاً حاوی اطلاعات و مشخصات مختصر و کوتاه هستند که بر روی آن درج شده‌اند. نکته بسیار جالب درباره برچسب‌ها این است که بر روی تمامی کالاها و محصولات چسبانده می‌شوند و قیمت نسبتاً مناسب و ارزانی دارند که وجود آن بسیار ضروری است.

 

اهمیت چاپ برچسب برای محصولات

 

چاپ استیکر

 

یکی از مهمترین کارهایی که شما باید برای کالاها و محصولات خود انجام دهید این است که حتماً باید از لیبل و برچسب مخصوص به کالا استفاده کنید و معمولاً تمامی کسب و کارها برای فروش محصولات خود از این کار استفاده می‌کنند و جزو کارهای متداول است. بهتر است بدانید مهم‌ترین اهمیتچاپ برچسب برای محصولات مربوط به احتیاط محصول و محتویات درون آن می‌باشد که در ادامه بیشتر درباره‌اش صحبت خواهیم کرد.

 

فرض کنید که شما یک محصول شیمیایی را به مشتریان خود می‌فروشید که ممکن است این محصول برای کودکان خطرساز باشد که در این مواقع شما حتماً باید با یک نمونه از برچسب به مشتری بگویید که این کالا برای کودکان ضرر دارد و باید با آن لیبل مشخص کنید که این کالا باید دور از دسترس کودکان باشد. همچنین یکی دیگر از اهمیت‌های برچسب زدن بر روی محصولات این است که به عنوان مثال شما محصولی را به فروش می‌رسانید که دما در آن بسیار مهم می‌باشد و حتماً باید میزان دما به صورت کامل رعایت شود که با استفاده از یک برچسب به مشتری اعلام می‌کنید که میزان دما را حتماً تنظیم کند و با برچسب این کار را انجام می‌دهید.

 

برچسب روی محصول

 

اجزا مختلف برچسب چیست ؟

همانطور که در ابتدای این صفحه اشاره شد لیبل‌ها نقش بسیار مهمی را در آگاهی دادن به مشتریان و مصرف کنندگان دارند و می‌توانند با اطلاعات کامل درباره آن محصول نکات مهمی را به مشتریان اعلام کنند. یکی از سوالاتی که مشتریان در هنگام چاپ برچسب با طرح دلخواه از ما می‌پرسند این است که اجزای مختلف لیبل و برچسب چگونه است و چه چیزی در لیبل وجود دارد.

 

در پاسخ به این سوال به گفته وب سایت همچاپ چند چیز مهم در تمامی لیبل‌ها وجود دارد که اولین آن نام محصول مورد نظر و دستورالعمل استفاده از آن می‌باشد. همچنین در کنار این موارد قابلیت‌های محصول مورد نظر و تولید کننده آن محصول هم ذکر می‌شود و همچنین در اکثر مواقع و در محصولات مهم درباره مواد شیمیایی به کار گرفته شده برای ساخت آن هم اطلاعاتی وجود دارد. آخرین مورد و اجزا درباره لیبل‌ها مربوط به آرم و گرافیک طراحی شده برای لیبل و برچسب شما است که نشان از خاص بودن لیبل و برچسب را می‌دهد.

 

چاپ برچسب با طرح دلخواه

 

چاپ برچسب با طرح دلخواه

همانطور که اشاره کردیم برچسب زدن و لیبل زدن بر روی کالاها و محصولات یکی از مهم‌ترین کارهایی است که حتماً باید انجام دهید و از اهمیت بسیار زیادی هم برخوردار است. یکی از دغدغه‌های مهم شرکت‌ها و کسب و کارها این است که می‌خواهند برچسب و لیبل خود را با طرح دلخواه مورد نظر خود چاپ کنند تا بتوانند خاص بودن مجموعه و برند خود را به مشتریان اعلام کنند. بهتر است بدانید که شما می‌توانید در وب سایت و مجموعه همچاپ به طور کامل برچسب دلخواه و مورد نظر خود را چاپ کنید و هر طرحی را که دوست دارید بر روی برچسب و لیبل محصولات خود پیاده کنید تا اطلاعات کامل درباره محصولات شما را به مشتریان نمایش دهید. شما می‌توانید لیبل و برچسب مورد نظر خود را با طرح‌ها و اندازه‌های مختلف چاپ کنید و همان گونه که دوست دارید لیبل زنی بر روی محصولات خود را انجام دهید.

 

انواع لیبل بر اساس کارایی

 • لیبل و برچسب اموال
 • لیبل های آموزنده
 • لیبل های توصیفی
 • لیبل های پارچه ای (Tyvek)
 • لیبل حرارتی (Thermal)
 • لیبل های قالب دار
 • لیبل های Shrink Sleeve
 • هولوگرام
 • لیبل های داخل قالب (In-Mold)
 • لیبل های حساس به فشار(Pressure Sensitive)
 • لیبل های شفاف (Transparent)

 

تفاوت برچسب و استیکر در چیست ؟

یکی از سوالاتی که مشتریان از شرکت همچاپ می‌پرسند این است که برچسب و استیکر چه تفاوتی‌هایی دارد و آیا با هم یکی هستند. در پاسخ به این سوال جالب است بدانید که برچسب‌ها و استیکرها با مواد مشابه چاپ می‌شوند و می‌توانند در هر اندازه و سایزی چاپ شوند.

 

به این نکته مهم باید توجه کنید که استیکرها از نظر طراحی بسیار منحصر به فرد و به زبان ساده بسیار گرافیکی هستند و دارای تصاویر و یا آرم می‌باشند و بر روی یک سطح صاف چسبانده می‌شوند. اما در آن سو از برچسب‌ها و یا لیبل‌ها برای اطلاع رسانی و یا بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شود که میتوان آن را در اندازه‌های مختلف چاپ کرد و بر روی یک سطح مشخص چسباند.

 

چاپ برچسب روی جعبه

 

مراحل چاپ برچسب

بعد از بررسی تمامی طراحی‌های چاپ برچسب، شما باید درخواست چاپ لیبل مورد نظر خود را به یک مجموعه معتبر بدهید و بعد از ثبت اطلاعات مراحل چاپ برچسب به ترتیب آغاز می‌شود. فایل انتخابی شما برای چاپ توسط متخصصین به طور کامل و برای چندین بار بررسی می‌شود و با استفاده از دستگاه‌های چاپ منحصر به فرد و با فناوری‌های به روز لیبل و برچسب شما به بالاترین کیفیت چاپ می‌شود. دستگاه‌های امروزی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می‌توانند برچسب شما را با بالاترین کیفیت و با چسبندگی فوق العاده بالا چاپ کنند.

 

چاپ همچاپ

 

چاپ برچسب در همچاپ

اگر تصمیم به چاپ لیبل و برچسب و یا جعبه سازی را برای محصولات و کالاهای خود را گرفته‌اید شما باید چاپ لیبل خود را به یک مجموعه معتبر در زمینه چاپ برچسب بسپارید تا با طراحی منحصر به فرد لیبل بتواند نظر تمامی مشتریان را جلب کند. مرکز چاپ همچاپ با تجربه کاری درخشان در زمینه چاپ برچسب آماده همکاری با تمامی شرکت‌ها و مجموعه‌ها را دارد و می‌تواند لیبل مورد نظر شما را در طرح‌های دلخواه به طور کامل چاپ کند.

 

این مجموعه با به کارگیری از جدیدترین و به روزترین دستگاه‌های چاپ آماده چاپ کردن برچسب مورد نظر شما را دارد و می تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن برچسب با طرح دلخواه شما را چاپ کند. همین حالا با ثبت سفارش چاپ برچسب با طرح دلخواه ار متخصصین این مجموعه بخواهید تا برچسب شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن چاپ کنند.

 

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی