hambergermenu

کدام شهر های ایران بیشترین درخواست سفر به کشور عمان را دارند

 

کدام شهر های ایران بیشترین درخواست سفر به کشور عمان را دارند

 

تهران

عمان یکی از کشورهای منطقه خاورمیانه است، که اگرچه تنها 309 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد اما مردم از کشورهای مختلف از جمله ایران خواهان سفر به این کشور هستند.

 

یکی از شهرهای ایران که بیشترین درخواست سفر به کشور عمان از طریق تور عمان را دارد، تهران است. متقاضیان ایرانی باید بدانند که جهت سفر حداکثر 14 روزه به عمان نیازی به ویزا نخواهند داشت.

 

ویزایی که برای سفرهای زیر 14 روز صادر می گردد توریستی بوده و قابلیت تمدید ندارد.

 

تهرانی ها جهت سفر به کشور عمان در سفرهای توریستی کمتر از دو هفته، لازم است تا گذرنامه، مدارک مربوط به رزرو هتل، بیمه مسافرتی و … را در اختیار داشته باشند تا سفری توریستی همراه با آرامش و خاطره انگیز با بهترین تور عمان به کشور سلطان نشین عمان داشته باشند.

 

اهواز

از دیگر شهرهای ایران که تقاضای زیادی جهت سفر به کشور عمان را دارند، شهر اهواز است. با توجه به اینکه خیل عظیمی از جمعیت شهر اهواز را جمعیت عرب زبان تشکیل می دهند، به دلیل سنخیت قبایل عربی تقاضای سفر به کشور عمان از شهر اهواز بسیار است.

 

اگر اهوازی ها تمایل داشته باشند که بیش از 14 روز در عمان باقی بمانند، می توانند در فرودگاه مسقط با پرداخت تنها 21 ریال عمرانی ویزای یک ماهه را دریافت نمایند.

 

جهت سفر به عمان از شهر اهواز پرواز مستقیمی وجود ندارد و اهوازی ها می بایست به شهرهایی چون تهران، شیراز، کیش، چابهار، مشهد، رشت، بندرعباس، شیراز و … مسافرت کرده و از این شهرها جهت سفر به کشور عمان استفاده نمایند.

 

شاید یکی از راه های آسان تر جهت سفر اهوازی ها به عمان سفر دریایی باشد. بیشتر مسیر دریایی قشم به بندر خصب عمان و بندرعباس به بندر خصب عمان آزاد بوده و مسافران ایرانی به ویژه اهوازی ها می توانند از طریق تور عمان به صورت دریایی اقدام نمایند.

 

شیراز

 

سام سیر گردشگری

 

شهر شیراز از دیگر شهرهای ایران است که متقاضیان زیادی جهت سفر به عمان دارند. به دلیل پرواز مستقیم از شیراز به عمان، تور عمان از شیراز بسیار پرطرفدار است. شیرازی ها بهتر است در ماه های اسفند، فروردین، مهر، آبان یا آذر به عمان سفر نمایند تا از دمای مطبوع هوا بین 15 تا 30 درجه سانتیگراد بهره مند شوند.

 

با توجه به مسدود بودن سفر دریایی به عمان در برخی از ماه های سال از شهر شیراز تنها روش مسافرت به کشور عمان از طریق مسیر هوایی است.

 

از شیراز می توان با پرواز مستقیم به عمان سفر کرد. تور عمان از شیراز از تورهای پرطرفدار میان ایرانی ها است.

 

شیرازی ها لازم است بدانند که کشور عمان جاذبه های طبیعی و توریستی فوق العاده ای دارد. به غیر از هزینه پایین سفر به کشور عمان در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه خلیج فارس، عدم نیاز و لزوم به وجود ویزا برای اقامت های زیر 14 روز از دیگر دلایل سفر شیرازی ها به کشور عمان است.

 

مشهد

شهر مشهد از شهرهای پرطرفدار سفر به کشور عمان از طریق تور عمان است.

 

پیشنهاد می گردد که مشهدی ها حتماً از شهر مسقط پایتخت کشور عمان بازدید نمایند.

 

مشهدی ها در مسقط می توانند انواع غذاهای دریایی و بین المللی را تجربه کرده و از سفر خود به کشور عمان لذت ببرند.

 

صلاله اولویت دوم سفر مشهدی ها به عمان است. اگرچه دو شهر مسقط و صلاله در فاصله 1:30 از یکدیگر قرار دارند، اما توصیه می گردد که ساحل رویایی صلاله به عنوان سفر مشهدی ها بعد از مسقط قرار داشته باشد.

 

اصفهان

اصفهان از دیگر شهرهای ایران است که سفر از این شهر از طریق تور عمان به این کشور به وفور انجام می پذیرد.

 

عدم نیاز به ویزا و راحتی در اخذ ویزا در فرودگاه مسقط از دیگر دلایل سفر اصفهانی ها به عمان است.

 

اصفهانی ها می توانند با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر به نسبت سایر کشورهای عربی منطقه خلیج فارس به این کشور کوچک، اما بسیار زیبا مراجعه کرده و با رجوع به مراکز تفریحی و بازرگانی این کشور اوقات مفرح و خوشی را برای خود و خانواده خود فراهم آورند.

 

نتیجه گیری

در نهایت، انتخاب هر مسیر بنابر تصمیم شخصی شما و بودجه ی سفرتان است. اگر قصد سفر به عمان را دارید، آژانس سام سیر می تواند بهترین گزینه برای همراهی سفر شما باشد.

 

آژانس سام سیر با تجربه در زمینه گردشگری، سفری به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. کارشناسان این آژانس با ارائه خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه، شما را در سفر به عمان همراهی خواهند کرد..

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

مطالب پیشنهادی