hambergermenu

۵ صفحه کابینت طرح سنگ پر طرفدار در کابین نت

چکیده : صفحه کابینت طرح سنگ به دلیل رعایت تمامی استانداردهای لازم جهت تولید یک صفحه کابینت کاربردی با عمر مفید بالا، جایگزین بسیار مناسبی برای سنگ های طبیعی می باشد. این متریال ها با داشتن طرح و رنگ سنگ های طبیعی جلوه ای بسیار زیبا به فضای آشپزخانه می دهند و مناسب هر سبکی از دکوراسیون آشپزخانه می باشند.

 

5 صفحه کابینت طرح سنگ پر طرفدار در کابین نت

 

صفحه کابینت طرح سنگ یکی از متریال های جذاب در دکوراسیون آشپزخانه است.این متریال ها در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و نیز در کابینت‌ها یکی از عناصر اساسی و حیاتی هستند که تاثیر زیادی بر زیبایی و استفاده‌پذیری فضاهای آشپزخانه دارند. صفحه کابینت، به عنوان یکی از عوامل مهم در زیبایی و ساختار این واحد‌های داخلی، به خصوص برای کابینت‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. میخواهیم به معرفی 5  صفحه کابینت طرح سنگ پرطرفدار بپردازیم. پنج نوع صفحه کابینت طرح سنگ کورین، سرامیک، کوارتز، مارمونایت و اس پی ال در این مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرند.

 

1- صفحه کابینت طرح سنگ کورین

صفحه کابینت کورین، یک صفحه کابینت بسیار محبوب و کاربردی است. این نوع صفحه کابینت از ماده رزین به همراه آیتم های دیگرتشکیل شده است که به صورت صنعتی تولید می‌شود. طرح‌های متنوع و زیبا، قابلیت شستشوی آسان، مقاومت در برابر خط و خش، حساسیت کمتر به رطوبت و مقاومت در برابر حرارت، تنوع بالا در طرح و رنگ بندی ویژگی‌های برجسته‌ای هستند که صفحه کابینت کورین را از دیگر نوع‌ها متمایز می‌کنند. بنابراین، برای آشپزخانه‌ها و فضاهایی با ترافیک بالا، استفاده از صفحه کابینت کورین به عنوان یک انتخاب مناسب و شیک محسوب می‌شود.

 

صفحه کابینت طرح سنگ کورین

 

2- صفحه کابینت طرح سنگ سرامیک

صفحه کابینت سرامیک به دلیل داشتن رگه های متنوع و طرح هایی مانند سنگ مرمریت بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. داشتن زمینه ای سفید و رگه های سنگ طبیعی سبب زیباتر دیده شدن این محصول در دکوراسیون داخلی آشپزخانه گردیده است این محصول عمدتا دارای فینیش مات و سطحی کمی زبر است استفاده از پودر شیشه در تولید این صفحه کابینت و فشار و حرارتی که هنگام تولید به این محصول وارد می شود آن را کاملا در برابر خط و خش و جذب آب مقاوم نموده است این محصول تمامی طرحهای سنگ های طبیعی در رنگ های تیره و روشن را دارا می باشد و برای سبک های مدرن آشپزخانه بسیار مناسب است.

 

صفحه کابینت طرح سنگ سرامیک

 

3- صفحه کابینت طرح سنگ کوارتز توتم

صفحه کابینت کوارتز نیز از جمله صفحات کابینتی است که دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان داخلی و صاحبان منازل است. کوارتز یک سنگ مصنوعی و مهندسی ساز است که از ترکیب پودر کوارتز طبیعی، رزین و رنگ‌های مختلف و سایر آیتم ها نظیر شیشه، صدف و بعضا در برخی کدها از آینه تشکیل می‌شود. این نوع صفحه کابینت بسیار مقاوم در برابر خط و خش، حرارت و رطوبت است و می‌تواند در برابر لکه‌ها و باکتری‌ها مقاومت کند. نمونه های خارجی و داخلی از این متریال در بازار موجود است که با توجه به در دسترس بودنشان می توانید آنها را تهیه کنید از جمله صفحه کابینت های تولید داخل می توان به کوارتز توتم اشاره نمود.صفحه کابینت کوارتز توتم با طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود است و قابلیت تطبیق با سبک‌های طراحی مختلف را دارد. از طرح‌های ساده و کلاسیک تا طرح‌های مدرن و جذاب، همه در صفحه کابینت کوارتز یافت می‌شوند. همچنین، صفحه کابینت کوارتز به دلیل سطح صاف و غیرمتخلخل خود، به راحتی قابلیت تمیز شدن را دارد و سهولت در نگهداری و نظافت از دیگر ویژگی های این محصول است.

 

صفحه کابینت طرح سنگ کوارتز توتم

 

4- صفحه کابینت طرح سنگ مارمونایت

صفحه کابینت مارمونایت یکی دیگر از محصولات طرح سنگ است که طرفداران خاص خودش را دارد این محصول در ترکیب خود کورین و کوارتز را دارد که سبب مقاومت بهتر آن در برابر رطوبت، لکه مواد غذایی و حرارت ظروف مخصوص پخت و پز شده است. داشتن طرح ها و رگه های سنگ طبیعی باعث زیبا تر دیده شدن این محصول شده است. مارمونایت جزو آن دسته از صفحه کابینت ها می باشد که سطحی مات و برجسته دارد و گزینه بسیار مناسبی برای سبک های مدرن و نئوکلاسیک آشپزخانه است.

 

صفحه کابینت طرح سنگ مارمونایت

 

5- صفحه کابینت طرح سنگ اس پی ال SPL

صفحه کابینت اس پی ال را می توان جزو متریال های نوظهور جهت به کار بردن در آشپزخانه دانست داشتن سطحی فوق برجسته و در برخی از کدها صیقلی بودن این محصول جذابیت آن را برای مخاطب بیشتر نموده است. این متریال علاوه بر استفاده به عنوان صفحه کابینت قابلیت استفاده به عنوان کفپوش و دیوارپوش را نیز دارد.

 

صفحه کابینت طرح سنگ اس پی ال

 

در بازار صفحه کابینت طرح سنگ، رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی وجود دارند که محبوبیت بالایی دارند. مقالات متعددی در زمینه انواع این متریال ها منتشر شده اما به طور کلی، رنگ‌ها و طرح‌های زیر به عنوان برخی از پرطرفدارترین انتخاب‌ها مطرح هستند:

 

1. رنگ سفید قهوه ای: این رنگ بسیار شیک و ساده است و با اکثر سبک‌های طراحی داخلی سازگاری دارد. مثالی از صفحه کابینت طرح سنگ با رنگ سفید قهوه ای، کابینت طرح سنگ سرامیک کلکته گلد اشاره کرد.

 

2. رنگ سیاه: رنگ سیاه به دلیل شیکی و الگوی مدرنی که به طرح‌ها می‌بخشد، بسیار پرطرفدار است. یک مثال از صفحه کابینت طرح سنگ با رنگ سیاه،صفحه کابینت طرح سنگ کوارتز توتم 9614، مارمونایت چارکل و اس پی ال نویر اشاره کرد.

 

3. رنگ خاکستری: رنگ خاکستری تازگی و زیبایی به فضاها می‌بخشد و قابلیت ترکیب با رنگ‌های دیگر را دارد. مثالی از صفحه کابینت طرح سنگ با رنگ خاکستری، صفحه کابینت طرح سنگ طبیعی در رنگ خاکستری تیره مانند اس پی ال برلا لایت و دارک گری و در سنگ کوارتز توتم کدهای 6300 و 8927 و در مارمونایت ها پیترا گری را نام برد.

 

5. طرح مرمریت: صفحه کابینت طرح مرمریت با الگوهای طبیعی مشابه سنگ مرمریت، ظاهری لوکس و استثنایی به کابینت می‌بخشد. مثالی از صفحه کابینت طرح سنگ مرمریت، کابینت طرح سنگ سرامیک مانند طرح کلکته گلد و پیترا دارک و مارمونایت ها مانند مارمونایت پاندا، کارینا و وایت اسپایدر و کلکته گلد و در اس پی ال ها انزو لایت، جاسپر و کلکته پلاس را نام برد.

 

6. طرح گرانیت: صفحه کابینت طرح گرانیت با الگوها و رنگ‌های متنوع خود، به کابینت ظاهری طبیعی و قدرتمند می‌بخشد. مثالی از صفحه کابینت طرح سنگ با طرح گرانیت عبارتند از: صفحه کابینت طرح سنگ کوارتز مانند کوارتز توتم  9609، 5600

 

میزان محبوبیت صفحه کابینت های طرح سنگ

 

سخن آخر

این فقط چند مثال از پرطرفدارترین رنگ‌ها و طرح‌های صفحه کابینت طرح سنگ است. هرچند که انتخاب رنگ و طرح صفحه کابینت بستگی به سلیقه شخصی و سبک طراحی داخلی شما دارد. از طرح‌های ساده و کلاسیک تا طرح‌های مدرن و جذاب، متناسب با سلیقه و سبک خود می‌توانید صفحه کابینت طرح سنگ را انتخاب نمایید و به آشپزخانه‌ی خود جلوه و زیبایی ویژه‌ای ببخشید.در این مسیر می توانید از مشاوره رایگان کابین نت بزرگترین مرکز فروش انواع صفحه کابینت در تهران و البرز استفاده نمایید.   https://cabinnet.ir/

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *