تبلیغاتی

برنامه های یحیی گل محمدی برای بازی با الدحیل

برنامه های یحیی گل محمدی برای بازی با الدحیل : با اخبار ورزشی باحال مگ همراه باشید .

 

کریستین اوساگوآنا گل اول پرسپولیس را ساخت اما تردیدی نیست که کیفیت فنی استوکس از این مهاجم نیجریایی بیشتر است.
پرسپولیس سه بار بازی را از نقطه میانی زمین آغاز و دو بار گل خورده را جبران کرد؛ یک بار ضربه پیش از گل را کریستین اوساگوآنا زد و دیگری را آنتونی استوکس. دیگر مهاجم سرخ ها یعنی علی علیپور نیز یک گل به ثمر رساند تا در حساس ترین بازی فصل، هر سه عنصر خط حمله پرسپولیس عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

این اولین بازی آنتونی استوکس با پیراهن پرسپولیس بود اما کریستین اوساگوآنا برای سومین بار متوالی در ترکیب اصلی حضور یافت. اوساگوآنا در حالی اولین تأثیر روی گل را گذاشت که آنتونی استوکس تا آستانه گلزنی نیز پیش رفت. شوت او آخرین موقعیت پرسپولیسی ها بود که با اختلافی بسیار کم به بیرون رفت و عملیات برای بازگشت تاریخی را ناتمام گذاشت.

استوکس که در لیگ قهرمانان آسیا پیراهن ۱۰ را برتن خواهد داشت، در بازی با استقلال بیشتر در سمت چپ حضور داشت. نکته جالب این که اوساگوآنا پاس گل خود را از سمت راست داد و در واقع با حضور استوکس، بشار و نادری، حملات پرسپولیس به سمت چپ منتقل شد.

پرسپولیس در سه بازی اخیر توانست پنج گل بزند و عملکرد قابل قبولی داشت. اگرچه مهاجم نیجریایی پر اشتباه ظاهر شد اما تردیدی نیست که نمایش های او از براندائو جونیور بسیار بهتر است. زوج او و علیپور در حالی به هماهنگی نسبی رسیده اند که حالا سرخپوشان باید برابر الدحیل با ماریو ماژوکیچش قرار بگیرند.
بنابراین باتوجه به این که توانایی و کلاس فوتبال استوکس در سطح ویژه ای است، امکان دارد یحیی گل محمدی در ترکیب تیمش تغییراتی انجام دهد و بازیکن کناری علیپور را تغییر دهد. مهاجم ایرلندی در حفظ توپ، لمس توپ و ضربه به توپ، باوجود دوری چند ماهه از فوتبال، عملکرد بسیار خوبی داشت و آماده تقابل با مانژوکیچ است
منبع :
ارتش سرخ

وبگردی