hambergermenu

راهنمای صفر تا صد انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی

 

راهنمای صفر تا صد انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی

 

از مهم ترین موارد برای موفقیت کسب و کارها داشتن یک سایت فروشگاهی است. بسیاری از صاحبان مشاغل هنگامی که تصمیم می گیرند تا یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنند، اولین چالشی که با آن رو به رو خواهند شد انتخاب یک شرکت خوب در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی است. در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی هستند که بهترین طراحی سایت فروشگاهی را انجام می دهند اما انتخاب یکی از آن ها کار چندان آسانی نیست و ممکن است شمارا دچار سردرگمی کند. چرا که امروزه رابط کاربری و تجربه کاربری یکی از مهمترین عوامل در جذب مخاطب است که طراحی آن دشواری هایی دارد و امری بسیار تخصصی است.

 

اما با این وجود جای نگرانی نیست. در این مقاله قصد داریم تا شما را در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت یاری دهیم. همچنین در این مطلب به معرفی ویژگی های شرکت های سازنده وبسایت خواهیم پرداخت تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اما قبل از آن اجازه دهید تا با شما کمی درباره اهمیت ساخت وبسایت فروشگاهی در رشد کسب و کار صحبت کنیم. پس خواندن ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

فهرست مطالب:

۱- طراحی وبسایت فروشگاهی چگونه باعث رشد کسب و کارها خواهد شد؟

۲- یک شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

۳- جمع بندی

 

طراحی وبسایت فروشگاهی چگونه باعث رشد کسب و کارها خواهد شد؟

طراحی وبسایت فروشگاهی چگونه باعث رشد کسب و کارها خواهد شد؟

در واقع وبسایت فروش آنلاین یا سایت فروشگاهی آماده همان تابلوی مغازه و ویترین فروشگاه شما می باشد و توسط آن می توانید کسب و کار خود را به عموم افراد معرفی و در معرض مشتریان قرار دهید. شما با ساخت وبسایت فروش آنلاین برای مشتریان خود این امکان را فراهم می کنید تا در هر زمان و مکانی بتوانند به فروشگاه اینتنرتی شما دسترسی داشته و خریدهای خود را انجام دهند  در واقع طیف گسترده ای از مشتریان را در هر نقطه خواهید داشت که به راحتی می توانند برای انجام خریدهای خود به وبسایت شما مراجعه کنند.

 

داشتن اپلیکیشن فروشگاهی در کنار وبسایت یکی از عوامل موففیت کسب و کار شما است

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی یکی از مواردی است که می تواند در کنار طراحی پلتفرم فروش آنلاین شما باعث پیشرفت کسب و کارتان شود. چرا که امروزه گوشی های هوشمند نقش اساسی و پر رنگی را در زندگی مردم دارند و بسیاری از افراد خرید های اینترنتی خود را از طریق آن ها انجام می دهند. با این وجود نمی توان به طور دقیق بیان کرد که ایا طراحی سایت به تنهایی کافی است یا طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی. اما به طور کلی طراحی وبسایت و اپلیکیشن در کنار هم یکی از کلید های موفقیت کسب و کار شما خواهد بود. بنابراین بهتر است به نظر مشتریان احترام بگذاریم و بستر مناسب آن ها را فراهم نمایییم تا بتوانند به راحتی خریدهای خود را انجام دهند.

 

یک شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

 

یک شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به مطالبی که عنوان کردیم، انتخاب بهترین شرکت طراحی وب می تواند برای هر مجموعه ای متفاوت باشد. بر اساس امکانات مورد نیاز و تیم طراح سایت، قیمت راه اندازی سایت فروشگاهی نیز متفاوت است. اما آنچه که دارای اهمیت است، انتخاب بهترین شرکت در این حوزه است که بتواند به بهترین شکل مراحل پیاده ساری وبسایت فروش آنلاین شما را انجام دهد. به همین دلیل در ادامه به معرفی ۸ فاکتور مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی خواهیم پرداخت. پس خواندن ادامه مطلب را از به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

۱- داشتن نمونه کارهای معدد

یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی موفق حتما باید دارای نمونه کارهای گوناگونی باشد. چرا که وجود نمونه کارهای متفاوت به شما در انتخاب نوع طراحی مورد نظرتان کمک شایانی خواهد کرد. همچنین به آسانی می توانید بر اساس نمونه کارهای مختلف شرکت های طراح وب را با یکدیگر مقایسه کنید. اما اگر شرکت مورد نظر نمونه کارهای مختلفی را برای ارائه نداشته باشد، شما قادر به ارزیابی و مقایسه آن با سایر رقبا نیستید. همچنین شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای گوناگون به معایب و مزایای شرکت سازنده وبسایت فروشگاهی پی ببرید.

 

۲- ظاهر وبسایت شرکت طراح فروشگاه اینترنتی

یکی از مواردی که به شما در انتخاب شرکت طراحی یاری خواهد داد، ظاهر وبسایت شرکت طراح است. به نوعی می توان گفت که ظاهر سایت ویترین آن شرکت محسوب می شود و جزو اولین نمونه کارهایی است که مشاهده خواهید کرد. در واقع شرکتی که در زمینه ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای فعالیت دارد باید وبسایت خود را به صورت کاملا حرفه ای و منحصر به فرد طراحی کرده باشد تا بتواند توجه کاربران را جذب کند و مشتریان زیادی به دست آورد.

 

۳- پشتیبانی حرفه ای

ارائه پشتیبانی موثر و حرفه ای ار طرف شرکت طراح فروشگاه اینترنتی یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای کرد. پس از ساخت و تحویل وب سایت فروش آنلاین، نوبت به مرحله پشتیبانی آن می رسد. چرا که ممکن است قصد داشته باشید تا امکانات مختلفی را به وب سایت خود اضافه کنید یا مشکل پیش آمده را برطرف نمایید. به همین دلیل یکی از مهم ترین شاخصه ها در انتخاب شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی، ارائه پشتیبانی قدرتمند و حرفه ای می باشد.

 

۴- تماس و صحبت با مشتریان شرکت طراح وب

برای آنکه بتوانید بهترین شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی را انتخاب کنید، تماس با مشتریان شرکت طراح می تواند شما را در این امر یاری دهد. برخی از شرکت ها برای آنکه بتوانند نظر مخاطبان زیادی را جذب کنند لوکو و نام برندهایی را در وبسایت خود به عنوان مشتری قرار می دهند که صحت ندارد. بنابراین قبل از انتخاب شرکت مورد نظر ابتدا با مشتریان آن ها تماس گرفته تا علاوه بر اطمینان از واقعی بودن آن ها با نقاط قوت و ضعف شرکت مورد نظر آشنا شوید.

 

۵ـ خدمات سئو و بهینه سازی

یکی از موارد مهمی که در انتخاب بهترین طراحی سایت فروشگاهی باید به آن توجه ویژه ای داشت، خدمات سئو و بهینه سازی شرکت طراح وبسایت فروشگاهی است. اگر موارد مربوط به سئو برای وبسایت ها به بهترین شکل ممکن انجام گیرد، احتمال قرار گیری سایت فروشگاهی در نتایج نخست گوگل بسیار بالاتر می رود. مخصوصا امروزه که شاهد به وجود آمدن هزاران هزار فروشگاه اینترنتی در زمینه های مختلف هستیم وجستجو بین این فروشگاه های آنلاین اهمیت سئو برای کسب و کارهای فروشگاهی را بیش از پیش می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید شرکت طراحی سایت فروشگاهی ارائه خدمات سئو حرفه ای را  برای شما در نظر گرفته و پشتیبانی می کند.

 

۶- طراحی واکنشگرا

طراحی وبسایت فروش آنلاین باید به گونه ای باشد که کاربران به راحتی بتوانند آن را در پلتفرم های مختلف به ویژه تلفن های همراه مشاهده کنند. چرا که امروزه بسیاری از خریدهای اینترنتی از طریق تلفن های همراه انجام می گیرد. بنابراین اگر سایت فروشگاهی شما فقط در دستگاه هایی با مدل خاص قابل نمایش باشد، درصد بالایی از مخاطبان خود را از دست خواهید داد. به همین دلیل حتما بررسی کنید شرکت طراح، پلتفرمی واکنش گرا و ریسپانسیو را برایتان طراحی کند تا مجبور به هزینه های مجدد در آینده نشوید.

 

۷- طراحی UI / UX حرفه ای و منخصر به فرد

یکی دیگر از ویژگی هایی که در طراحی وبسایت فروشگاهی اهمیت زیادی دارد و در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی باید مدنظر قرار دهید، المان های گرافیکی و توجه ویژه به رابط کاربری (UI) و تجربه کاری (UX) پلتفرم است. شرکت طراح  پلتفرم فروشگاهی باید متشکل از بهترین تیم طراحی UI و UX باشد و قابلیت پیاده سازی طرح های منحصر به فرد و ویژه ای را بر اساس خواسته ها و نیاز های مشتریان داشته باشد. این موضوع می تواند سبب برندینگ مناسب وبسایت شما شود.

 

۸- هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی

علاوه بر موارد گفته شده، یکی از مهم ترین نکات در انتخاب بهترین شرکت ساخت سایت فروشگاهی در ایران قیمت ساخت وبسایت است. هزینه راه اندازی فروشگاه آنلاین با توجه به امکاناتی و قابلیت هایی که برای وبسایت شما در نظر گرفته می شود متفاوت است. همچنین یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت راه اندازی پلتفرم های آنلاین، تجربه و دانش فنی تیم طراح سایت است.

 

طراحی سایت ارزان همیشه به صرفه نیست!

طراحی سایت فروشگاهی ارزان همیشه به نفع ما نیست. زیرا ممکن است وبسایت شما را با انواع مشکلات گوناگون از جمله سرعت پایین، امنیت نامناسب، رابط کاربری نه چندان حرفه ای و … مواجه کند. به همین دلیل توصیه می کنیم برای آنکه سرمایه راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را محفوظ نگاه دارید و بازاریابی اینترنتی موفقی داشته باشید سراغ شرکت هایی بروید که قیمت مناسبی را برای ساخت فروشگاه آنلاین به شما ارائه می دهند.

 

جمع بندی

خسته نباشید. شما به انتهای مطالعه مقاله رسیده اید. در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا با بیان ویژگی های وبسایت های فروشگاهی شما را در امر انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت ایران یاری دهیم. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما سودمند بوده باشد و توانسته باشید پاسخ سوالات خود را در انتخاب برترین شرکت طراحی وبسایت فروشگاهی یافته باشید. همچنین قبل از پایان مطلب باید اضافه کرد که اگر می خواهید سایت شما رتبه بهتری در نتایج گوگل داشته باشد می توانید سفارش تولید محتوا مختص وبسایت خود را به یک شرکت معتبر بسپارید. انتها اگر گمان می کنید نکته ای در این مطلب به هنکام بررسی بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی ناگفته مانده است و به آن اشاره نکرده ایم، بی صبرانه منتظر آن هستیم که آن را در بخش کامنت ها با ذکر جزئیات با ما در میان بگذارید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *