hambergermenu

ارزان ترین سنگ سفید برای نمای ساختمان

ارزان ترین سنگ های سفید نما

می دانیم که بهترین سنگ برای نمای ساختمان تراورتن است؛ اما امروزه سنگ تراورتنی که رنگ سفید داشته باشد از همه سنگ ها گران تر است و بنابراین همه کس نمی تواند از آن ها بهره مند شود.

 

پس بهترین کار این است که از سنگ های دیگر به جای تراورتن سفید برای نمای بیرون استفاده کنیم و با مشورت هر چه درست تر، بهترین انتخاب را داشته باشیم.

 

از جمله مواردی که می توانیم به جای سنگ تراورتن سفید از آن ها استفاده کنیم می توانیم به سنگ گیوتین جوشقان و مرودشت، سنگ بادبر جوشقان و سنگ مرودشت و همچنین سنگ های چینی اشاره کنیم.

 

در کالاساخت انواع متنوع این سنگ ها موجود است و می توانیم بسته به طرح و بودجه ای که در نظر داریم نسبت به انتخاب سنگ قدم برداریم.

 

سنگ چینی برای نما

یکی از بهترین، مطمئن ترین و ماندگار ترین سنگ های نما، سنگ چینی محسوب می شود.

 

سنگ چینی می تواند از معادنی همچون الیگودرز، ازنا، لایبید، نیریز، قروه و … باشد و همگی دارای زمینه سفید همراه با خطوط رنگی می باشند. سنگ چینی یا در اصطلاح علمی تر سنگ کریستال می تواند به دو صورت پلاک عرض  سانتی متر و اسلب در نما اجرا شود و این موضوع تماما به بودجه شخص مالک بستگی دارد.

 

سفید ترین سنگ نما

 

قیمت سنگ چینی

اولین و مهمترین پارامتری که قیمت سنگ چینی نما را مشخص می کند معدن و رنگ سنگ است.

 

در واقع هر چقدر رنگ سنگ چینی سفید تر و یکدست تر باشد، سورت و درجه سنگ بالاتر و بنابراین گران تر می باشد.

 

پس اگر بدنبال سنگ چینی ارزان برای نما هستیم بهترین کار این است که از معادنی همچون الیگودرز و لایبید، سورت های درجه یک و درجه دو را انتخاب کنیم.

 

سنگ الیگودرز

یکی از معروف ترین و بهترین سنگ ها در بین معادن چینی، متعلق به معدن سنگ الیگودرز است؛ در واقع سنگ چینی الیگودرز در حال حاضر پرفروش ترین و محبوب ترین سنگ چینی به شمار می آید که در انواع فرآوری های مختلف مانند سنگ اسلب، پلاک نما، سنگ کف و پله تولید و فرآوری می گردد.

 

سنگ الیگودرز را می توانیم یکی از بهترین سنگ های موجود برای اجرا در نمای ساختمان تلقی کنیم.

 

به بیان دیگر این سنگ می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای انواع تراورتن های سفید با نصف قیمت معرفی گردد که طرح، سبک و نقش کلی نما را عوض کرده اما باز هم سنگ سفید محسوب می شود.

 

سنگ گیوتین برای نما

یکی از اولین پیشنها های مشاوران کالاساخت به کسانی که به دنبال سنگ سفید ارزان قیمت هستند، انواع سنگ های گیوتین می باشد.

 

سنگ های گیوتین جوشقان و سپس مرودشت می توانند ارزان ترین سنگ های سفید حال حاضر برای نما محسوب شوند.

 

سنگ گیوتین جوشقان نسبت به سنگ پلاک حدودا یک چهارم قیمت داشته و بنابراین می توانیم از آن به عنوان سنگ محکم و قیمت مناسب نام ببریم.

 

ارزان ترین سنگ گیوتین سفید نیز مرودشت است که برای اجرا کمی با محدودیت در آن مواجه هستیم.

 

بنابراین سفید ترین سنگ ارزان نما را می توانیم سنگ گیوتین قیچی سفید تلقی کنیم. ابعاد سنگ گیوتین 5*30 سانتی متر است و به صورت پازلی کنار هم اجرا می شوند.

 

سنگ سفید برای نما

 

 

سنگ بادبر برای نما

دومین پیشنهاد ارزان قیمت مشاوران کالاساخت، استفاده از سنگ های بادبر سفید مانند مرودشت و جوشقان است.

 

البته دقیقا همانند مورد قبلی از این دو سنگ جوشقان اولویت داشته و برای انواع آب و هوا مناسب اجرا می باشد.

 

ابعاد سنگ بادبر 15*30 سانتی متر است و نسبت به سنگ های گیوتین کمی گران تر محسوب می شود.

 

سنگ بادبر سفید می تواند تقریبا نصف یا حتی یک سوم سنگ پلاک قیمت داشته باشد و از همین رو می توانیم به عنوان سنگ ارزان قیمت سفید نما از آن نام ببریم.

 

مشاهده انواع سنگ ارزان قیمت در لینک زیر:

 

https://kalasakht.com/blog?id=سنگ-ارزان

 

سنگ ارزان ساختمان

در دنیای سنگ های ساختمانی تنوع بالایی را شاهد هستیم. سنگ می تواند بسته به معدن، جنس، درجه، ابعاد، ضخامت و نوع فرآوری تا چندین میلیون تومان اختلاف قیمت داشته باشد.

 

بنابراین بازه قیمتی گسترده در بین انواع سنگ ها موجب آن می شود که برای انتخاب اصولی و درست، ابتدا بودجه در نظر گرفته شده و توان خرید شخص مالک مشخص گردد و سپس نسبت به معرفی و انتخاب سنگ ها اقدام شود.

ما در کالاساخت معتقدیم که هر شخصی می تواند نمای خانه خود را سنگ کند. سنگ ها دارای سه تم رنگی اصلی از جمله سفید، کرم و شکلاتی هستند که ترتیب قیمت گذاری آن ها نیز به همین ترتیب می باشد.

 

بنابراین اگر به دنبال سنگ سفید برای نما هستید و از طرفی نمی توانید از پس هزینه های سنگین تراورتن های سفید برآیید بهترین گزینه های پیش رو سنگ گیوتین سفید، سنگ بادبر سفید و سنگ چینی سفید به شما خواهد بود.

 

در واقع سنگ گیوتین سفید ارزان ترین سنگ برای نما محسوب می شود که می توانیم در کالاساخت از بین دو معدن جوشقان و مرودشت یکی را انتخاب کنیم. سنگ دوم بادبر سفید است که می تواند به عنوان قیمت مناسب ترین سنگ نیز شناخته شود.

 

اما در رتبه سوم اگر بخواهیم سنگ سفیدی را برای نما خریداری کنیم و نصف قیمت تراورتن سفید باشد، بهترین انتخاب سنگ چینی به شمار می آید.

 

سنگ چینی الیگودرز به صورت پلاک 40 طولی می تواند بهترین و مناسب ترین سنگ نمای چینی محسوب شود که در کالاساخت در چندین درجه مختلف قابل رویت و سفارش دهی خواهد بود.

 

سنگ چینی سفید الیگودرز می تواند در سورت های درجه سه، درجه دو، درجه یک، ممتاز و سوپر ممتاز تولید و فرآوری گردد و ما نسبت به توان خریدی که داریم یکی از سورت ها را انتخاب کرده و آن را در نمای بیرون اجرا می کنیم.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی