hambergermenu

انتخاب بهترین نرده تراس با بهترین متریال روز

بالکن بخش از ساختمان است که معمولا در طبقات بالایی به صورت یک بیرون زدگی یا یک قوس دیده میشود. کاربری بالکن بیشتر به صورت یک فضای دلچسب برای خارج شدن از خستگی روزنه است.

 

به دلیل ارتفاع بالای بالکن و تراس وجود یک نرده حفاظ با ارتفاع مناسب بسیار ضروری است. انواع مختلفی از نرده بالکن و نرده تراس در طی سالیان گذشته تولید شده است.

 

نرده های با شرایط اسلیمی و ضرب دری، نرده بالکن مدرن با استفاده از طرح های عمودی و افقی توانسته است در میان سازندگان جایگاه خاصی داشته باشد.

 

یکی دیگر از طرح های نرده بالکن نرده های لوکس هستند. نرده لوکس نوعی از نرده راه پله و نرده تراس محسوب میشود که در ساختمان های ویلایی و خاص استفاده میشود.

 

انتخاب بهترین نرده بالکن و تراس نیاز به داشتن اطلاعاتی هر چند اولیه است تا بتوانید یک نرده بالکن مناسب و ضد دیلم (ضد ضربه ) را انتخاب کنید.

 

متریال با کیفیت و استاندارد در ساخت نرده تراس و بالکن اجتناب ناپذیر است. در گذشته از میله های عمودی با فاصله 12 سانت برای پر کردن کادر داخل نرده استفاده میشد، امروزه پوشاندن بالکن با ورق های مشبک و لیزری میتواند امنیت کامل شما را تضمین کرده و یک نمای بسیار زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

انتخاب بهترین نرده تراس با بهترین متریال روز

 

انواع نرده تراس مدرن

همواره اشاره کرده ایم که بهترین نوع نرده راه پله نرده های مدرن به شمار میروند این نوع از نرده های تراس و بالکن قابلیت نصب بر همه ساختمان ها را دارند. نرده تراس و نرده بالکن مدرن را به دو صورت دست ساز و پیشرفته تولید میکنند.

 

نرده هایی که با استفاده از دست ساخته میشوند به شدت گران محسوب میشوند . قیمت نرده بالکن و نرده تراس مدرن با توجه به ساعاتی که یک کارگر و یا استاد کار اهن گری مشغول به کار است مشخص میشود.

 

نرده تراس و بالکن فرفورژه

یکی از قطعات که در ساخت انواع درب و سازه ای ساختمان در طی یک دهه اخیر بسیار کاربرد داشته است بدون شک فرفورژه است.

 

استفاده از گلدان های زیبا یا قطعات فرفورژه گلدار که رنگ بندی های مختلفی دارد از عمده این نوع نرده تراس فرفورژه محسوب میشوند.

 

نرده های تراس و بالکن فرفورژه ای بدو.ن شک از زیبا ترین سازه های فلزی هستند که میتواند برای نرده حفاظ ساختمان شما استفاده شود.

 

نرده های فرفورژه تنوع بسیار بالایی داند و در عین حال اگر شما از یک شرکت یا کارخانه تولید کننده نرده فرفورژه خرید کنید این اطمینان را خواهید داشت که کلیه استاندارد های لازم را رعایت کرده اند.

 

 

نرده تراس و بالکن فرفورژه

 

نرده تراس و بالکن فلزی ساده

بسیاری از شما انواع مختلف این نوع نرده بالکن را در ساختمان ها دیده اید که با استفاده از پروفیل یا قوطی یک نرده در قیمت بالکن یا تراس ساختمان در رنگ های مختلف نصب شده است.

 

نرده تراس های فلزی که با قوطی ساخته میشود بسیار ایمن تر و مقاوم تر از نرده های فانتزی محسوب میشود.

 

هر چند که استفاده از نرده های فانتزی رول پیدا کرده است. با توجه به این که تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوش دادن آنها کمتر از یک دهه است که در ایران استفاده میشود بنا بر این بیشتر ساختمان های از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

 

نرده بالکن سی ان سی

از انواع نرده بالکن ونرده تراس ورق های برش خورده لیزری و سی انسی هستند که در این طرح هم با استفاده از اشکال هندسی مربع، مستطیل و لوزی از به روز ترین نرده های بالکن و تراس محسوب میشوند. نرده تراس لیزری را میتوان برای ادارات و ساختمان هایی که تمایل دارند لوگو آرم خود را بر روی نرده داشته باشند قابلیت استفاده را دارد .

 

نرده بالکن سی ان سی

 

قیمت نرده بالکن مدرن

در بخش نرده بالکن مدرن و قیمت نرده بالکن و نرده تراس مدرن با توجه به نوع ورق و ضخامت مواد مصرفی بکار رفته مشخص میشود. ورق های فلزی که در نرده بالکن و نرده تراس بکار میروند متریال اولیه و. اصلی نرده بالکن به شمار میرود. به هر میزان که این ضخامت بیشتر از حد باشد قیمت نرده تراس و قیمت نرده بالکن مدرن به شدت افزایش میابد.

 

لزوم استفاده از نرده ترا س و نرده بالکن

از نرده تراس و بالکن از بخش های ساختمان هستند که هم برای حفظ جان افراد خانواده و جلوگیری از ورود افراد مهاجم و سارق نیاز به حفاظ دارد. بالکن و تراس ساختمان ها در بخش نمای ساختمان قرار دارد به همین دلیل انواع مختلفی از انواع نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب شده است. نرده تراس و نرده بالکن لوکس از مهم ترین انواع نرده راه پله و نرده بالکن به شمار میروند.

 

استاندارد نرده بالکن و تراس از نظر ارتفاع و … چگونه است.

ارتفاع نرده بالکن یکی از مهم ترین نکاتی است که در زمان طراحی و ساخت باید رعایت شود. در گذشته نه چندان دور ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانت بوده است.

 

هر چند که امروزه با توجه به ارتفاع های قبلی متاسفانه بسیاری از افراد از ارتفاع 75 تا 90 سانت قدیمی استفاده میکنند. در صورتی که دو حادثه به وجود آمده در ایران طی سالیان گذشته استاندارد ساختمان در نرده بالکن ونرده تراس بین 100 تا 110 سانت است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی