hambergermenu

تکنولوژی‌های جدید در دوربین‌های مداربسته در آمل و چمستان

هوش مصنوعی و تشخیص تصاویر

در سال های اخیر موج جدیدی از فناوری در دوربین های مداربسته شکل گرفته است به طوری که به کمک این فناوری ها امنیت ویدئویی شتاب بیشتری یافته و تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی و دور شدن از آنالوگ به ۱۰۰ درصد دیجیتال تغییر کرده است.

 

قطعا در آینده شهرهای شمالی ایران از این فناوری بی بهره نخواهند بود. در این مقاله قصد داریم کاربرد تکنولوژی‌های جدید در دوربین‌ مداربسته در آمل اعم از هوش مصنوعی و تشخیص تصاویر را شرح دهیم.

 

تکنولوژی‌های جدید در دوربین‌های مداربسته در آمل و چمستان

 

آشنایی با تکنولوژی جدید دوربین مداربسته

دوربین مداربسته بیش از 30 سال است که بخشی از جامعه ما بوده و یک ابزار حیاتی برای جلوگیری از جرم و جنایت محسوب می شود. قابلیت های دوربین مداربسته از زمان معرفی اولیه به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است و مانند تمام فناوری ها درک تکنولوژی مدرن دوربین های امنیتی و محدودیت های مرتبط با آن ضروری است.

 

فناوری G5، توسعه فناوری IOT،افزایش تجزیه و تحلیل ویدئو با هوش مصنوعی و یادگیری عمیق، سیستم های دوربین مدار بسته مبتنی برابر و یکپارچگی ویژگی های بروز در دوربین مداربسته شمرده می شوند. از این رو در آینده شاهد دوربین مدار بسته در چمستان با قابلیت های گسترده خواهیم بود که همگان را متحیر خواهد کرد.

 

 فناوری G5

فناوری G5 چندین سال است که درصدر اخبار تکنولوژی در دوربین های مداربسته شناخته می شود. تولیدکنندگان سیستم های ارتباطی و تولیدکنندگان دوربین های مدار بسته به طور فزاینده‌ای در حال آزمایش و عرضه نمونه اولیه محصولات آماده 5Gهستند، بنابراین ممکن است به زودی زمانی فرا برسد که شکوه 5G را در دوربین مداربسته در چمستان و آمل را احساس کنیم. فناوری G5 صد برابر سریعتر از فناوری 4G فعلی است. برای اطلاع بیشتر درباره این فناوری  می توانید با ما در ارتباط باشید .

 

هوش مصنوعی و تشخیص تصاویر آمل

 

توسعه فناوری IOT

اینترنت اشیاء به کاربران پاسخ‌های عملی می‌دهد و به کسب‌ وکارها چشم‌انداز تجاری فوق العاده ای می‌دهد. دستگاه‌های اینترنت اشیا مانند حسگرها، سیستم‌های کنترل دسترسی و هشدارها می‌توانند داده‌ها را با پلتفرم‌های نظارت تصویری به اشتراک بگذارند و از این رو، یک رویکرد عالی برای مدیریت امنیت به شمار می آیند.

 

بنابراین ظهور فناوری اینترنت اشیا در دوربین‌ مداربسته در چمستان و آمل آنها را فعال‌تر، توجه‌تر و قادر به مشارکت فعال در نظارت و پیشگیری از جرم می‌کند. با فراهم کردن این دوربین ها توسط مجموعه ما شما می توانید با خیال راحت و امنیت کامل زندگی کنید.

 

هوش مصنوعی و تشخیص تصاویر

امروزه یکی از مهم‌ترین گرایش‌های تجاری دوربین‌های امنیتی، استفاده از فناوری هوش مصنوعی با هدف تجزیه و تحلیل ویدیویی است. با نصب دوربین مداربسته در آمل با قابلیت هوش مصنوعی، می‌توان ساعت‌ها از فیلم‌های اضافی قبلی را به داده تبدیل کرد و می‌توان آن‌ها را تجزیه و تحلیل کرد.

 

در حالی که قبلا، تیم‌های امنیتی فقط از حوادثی که به صورت دستی شناسایی می‌شدند ، اطلاع می یافتند. اکنون می‌توانید از ساعت‌ها ویدیوی دست‌ نخورده‌ای که قبلا نادیده گرفته شده بود، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

به دلیل بینش ارزشمندی که این فناوری ارائه می‌کند، کسب وکارهای بیشتری نیاز به اتخاذ تحلیل‌های ویدئویی داشته و هوش مصنوعی را می‌بینند و بر این اساس بودجه‌بندی می‌کنند.

 

یادگیری عمیق و پتانسیل آن

 

یادگیری عمیق و پتانسیل آن

هوش مصنوعی و یادگیری عمیق کمک زیادی به توسعه سیستم‌های بسیار دقیقی می‌کنند که می‌توانند به طور مستقیم به رویدادهای مختلفی که در مناطق نظارتی رخ می‌دهند پاسخ دهند.

 

یادگیری ماشینی همراه با بینایی کامپیوتری می‌تواند به بهبود تحقیقات و اعلام هشدارها بر اساس تغییرات در محیط کمک کند.

 

زمانی زیادی نمی گذرد که شما برای خرید دوربین مداربسته در آمل و چمستان با قابلیت هوش مصنوعی و یادگیری عمیق از مجموعه ما اقدام کنید. زیرا این ویژگی ضرورت هر کسب و کاری به شمار خواهد آمد.

 

یکپارچه سازی در دوربین های امنیتی مبتنی برابر

 

یکپارچه سازی در دوربین های امنیتی مبتنی برابر

دوربین‌های امنیتی مبتنی برابر ، راحتی و دسترسی بیشتری را برای سیستم‌های دوربین مداربسته در نور و چمستان را ارائه می‌دهند.

 

با یک سیستم نظارت در محل، شما با مشکلاتی از قبیل تعمیر و نگهداری ، زمان بر و پرهزینه بودن، تعمیرات و مشکلات بروزرسانی روبه رو خواهید بود. با این حال، فناوری‌های امنیتی مبتنی برابر، راحتی بیشتری را فراهم می‌کنند و برخی از این مشکلات را حل می‌کنند. بنابراین اگر به سیستم نظارت مبتنی بر ابر تغییر دهید، مزایای زیر را دریافت خواهید کرد :

 

  • به روزرسانی های آنلاین: شما قادر خواهید بود عیب یابی و به روز رسانی های نرم افزاری دوربین مداربسته در آمل و چمستان را به صورت آنلاین انجام دهید و نیازی نیست منتظر بمانید تا مهندس خدمات شخصا بیاید و سرورهای شما را تعمیر کند.

 

  • کاهش اتکا به سرورها: با یک سیستم نظارت مبتنی برابر، نیازی نیست که به شدت به سرورها اعتماد کنید. تمام داده های امنیتی شما را می توان در یک مکان مبتنی برابر میزبانی کرد تا در دسترس بودن بیشتر باشد و شما را از تخصیص فضای ذخیره سازی سرور رها کند.

 

  • مدیریت موبایل: با یک سیستم نظارت مبتنی برابر، می‌توانید داده‌های امنیتی خود را از هر کجا با استفاده از یک مرکز کنترل مبتنی بر مرورگر یا برنامه تلفن همراه مدیریت کنید.

 

  • یکپارچه‌سازی‌های API باز: سیستم نظارت مبتنی بر ابر به شما امکان می‌دهد ابزارهای امنیتی مختلف را ادغام کنید و ادغام‌های نرم‌افزاری را برای ارتقای ابزار سیستم خود اعمال کنید و عملکرد آن را گسترش دهید.

 

اگرچه این مزایا برای سیستم نظارتی مبتنی بر ابر وجود دارد، اما ذکر این نکته ضروری است که نیاز به امنیت سایبری با نصب دوربین مداربسته در آمل نیز افزایش خواهد یافت. از آنجایی که داده‌های امنیتی خود را در فضای ابری میزبانی می‌کنید، باید از نرم‌افزار امنیت سایبری استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که این داده‌ها در دست کاربران مجاز باقی می‌مانند.

 

امنیت سایبری با نصب دوربین مداربسته در آمل

 

جمع بندی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امنیت کارکنان بیشتر خواهد شد  و مدیریت امنیت از هر نقطه با استفاده از دستگاه تلفن همراه امکان پذیر می شود.

 

در آینده شاهد فناوری جدید در دوربین های مداربسته در آمل و چمستان خواهیم بود زیرا مجموعه ما تلاش خواهد که بهترین دوربین های مداربسته را موجود و بروزرسانی کند. برای خرید دوربین مداربسته در آمل و چمستان می توانید با ما از طریق شماره های موجود در سایت در ارتباط باشید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *