hambergermenu

چگونه زنجیر بدن را ست کنیم؟

چکیده : یکی از اکسسوری‌های بسیار پراستفاده در صنعت امروزی بدلیجات، زنجیر بدن است. این حوزه از بدلیجات دارای تنوع بالایی است. این تنوع باعث شده است که بتوانیم زنجیر بدن را با هر نوع لباسی بپوشیم. زنجیرهای بدن در انواع متفاوتی ساخته شده‌اند.

 

یکی از اکسسوری‌های بسیار پراستفاده در صنعت امروزی بدلیجات، زنجیر بدن است. این حوزه از بدلیجات دارای تنوع بالایی است. این تنوع باعث شده است که بتوانیم زنجیر بدن را با هر نوع لباسی بپوشیم.

 

زنجیرهای بدن در انواع متفاوتی ساخته شده‌اند. برای مثال زنجیر کمر یکی از پرطرفدارترین زنجیرها است. امروزه استفاده از لباس‌های باز نیز بسیار زیاد است. به همین دلیل است که زنجیر بدن طرفداران بسیاری پیدا کرده است. البته ست کردن زنجیر بدن با انواع لباس کار سختی است. اگر نیاز به راهنمایی برای ست کردن زنجیر بدن با همدیگر یا با لباس را دارید، این مطلب برای شما نوشته شده است. تا انتها با ما همراه باشید.

 

چگونه زنجیر بدن را ست کنیم؟

 

بهترین زنجیر بدن با لباس مجلسی

لباس‌های مجلسی امروزه بسیار پوشیده می‌شوند. افراد برای جمع‌های مختلفی از لباس مجلسی استفاده می‌کنند. اکثریت این لباس‌ها مدل‌های بازی دارند. برای مثال یقه باز یا چاک بلند دارند.

 

بهترین نوع از زنجیرهای بدن برای لباس یقه باز، زنجیر سینه است. زنجیر بدن را همراه با لباس‌های ساده بپوشید. زیرا لباس ساده جذابیت محصول را چندین برابر بالا می‌برد.

 

همینطور به راحتی تمامی جزئیات زنجیر  بدن مشخص و واضح است. اگر به دنبال یک مرجع خاص و خوب برای خرید زنجیر بدن هستید، سایه گالری بهترین فروشگاه زنجیر بدن است. تمامی محصولات این فروشگاه با کیفیت بالا و جنس عالی عرضه می‌شوند. به گونه‌ای که ماندگاری آنها چندین ساله است و اصلا حساسیت ایجاد نمی‌کند.

 

زنجیر سینه را برای چه لباسی بپوشیم

زنجیر سینه همانگونه که از اسم آن مشخص است، ایستایی آن بر روی سینه است. اکثریت زنجیرهای سینه در وسط سینه مشخص هستند و برای یقه‌های باز مناسب هستند. البته برخی از زنجیرهای سینه نیز برای دور سینه طراحی شده‌اند که بر روی لباس‌هایی با یقه بسته بسیار جلوه خاص و زیبایی دارد. زنجیر سینه از پشت گردن و کمر به همدیگر متصل است. همینطور قفل مخصوص باز و بسته کردن محصول نیز از این قسمت متصل می‌شود.

 

زنجیر ران مناسب چه مجالسی است

اگر می‌خواهید از زنجیر ران استفاده کنید، شما فردی بسیار باسلیقه هستید. زیرا زنجیر ران یکی از زنجیرهای بدن بسیار عالی امروزی است.

 

لباس‌های مجلسی چاکدار که چاک بلندی دارند بسیار برای زنجیر ران مناسب هستند. همینطور نوعی زنجیر بدن دیگر مخصوص پا ساخته شده است. این محصول زنجیر ساق است. ساق پا با این زنجیر پوشانده می‌شود و برای لباس‌های بالای زانو یا با چاک کم بسیار جلوه خاص و زیبایی دارد. زنجیرهای ران و ساق پا اکثریت دارای آویز هستند.

 

زنجیر کمر و شکم را چگونه بپوشیم

دو نوع زنجیر بدن وجود دارند که تقریبا برای یک ناحیه از بدن استفاده می‌شوند. این زنجیرها زنجیر کمر و شکم هستند.

 

مدل‌های بسیاری از زنجیر کمر و شکم وجود دارند. این زنجیرها با رنگ‌های متفاوت و جنس‌های متفاوت ساخته می‌شوند. البته این نکته نیز مهم است که حتما خرید زنجیر بدن استیل را انجام دهید. زنجیر کمر بر روی کمر و زنجیر شکم نیز بر روی شکم قرار می‌گیرند. زنجیر کمر و شکم دارای قفل اتصال به همدیگر از قسمت پشت هستند. این محصولات بر روی لباس و در زیر لباس نیز قابل انداختن هستند.

 

زنجیر شانه و بازو انتخاب عالی برای شیک پسندان

از محصولات جدید و زیبایی که در زنجیر بدن وجود دارند، زنجیر شانه و بازو است. این زنجیرها بسیار زیبا هستند و بر روی لباس‌های بسته و باز قابل پوشیدن هستند.

 

زنجیر سانه بر روی شانه قرار می‌گیرد و دارای آویز است. البته زنجیر شانه تنها بر روی شانه نیست زیرا ایستایی ندارد. با استفاده از زنجیر اتصالی بر روی شانه دیگر یا گردن نیز متصل است. همینطور آویزهایی که در زنجیر بازو قرار داده شده‌اند اکثرا بر روی قسمتی از قفسه سینه نیز قرار می‌گیرند.

 

بند سوتین یک زنجیر بدن بسیار زیبا

بند سوتین نیز بسیار زیبا هستند.

 

انواع مختلفی از زنجیرها برای بند سوتین استفاده می‌شوند. بند سوتین با استفاده از یک بست به سوتین متصل می‌شوند.

 

اکثریت بند سوتین‌ها با زنجیرهای رنگ ثابت و سبک آلومینیومی ساخته می‌شوند.

 

همینطور استفاده از بند سوتین نسبت به دیگر زنجیرهای بدن بسیار ساده و راحت‌تر است. زنجیرهای سوتین سایه گالری با استفاده از کش و با بست استیل و ضد حساسیت ساخته می‌شوند که هیچگونه تغییر رنگی ندارند. همینطور تنوع این محصول بالا است و برای انواع لباس کاربرد دارد.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی