hambergermenu

۴ روش سریع و قطعی برای اقامت کانادا

این روزها افراد بسیار زیادی تصمیم می‌گیرند که به خارج از کشور مهاجرت کنند. در این بین یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا، کانادا است و بسیاری از افراد این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند. در این بین اما یکی از سوالات بسیار مهمی که افراد مطرح می‌کنند این است که چه روش‌های سریع و قطعی برای دریافت اقامت کشور کانادا وجود دارد؟

 

به منظور بررسی این مسئله با ما همراه باشید تا در این مطلب نگاهی به بهترین روش‌های مهاجرت به کانادا انداخته و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

 

4 روش سریع و قطعی برای اقامت کانادا

 

بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا

از آن جایی که کشور کانادا یکی از کشورهایی است که همواره به دنبال جذب مهاجران متخصص است، دولت کانادا روش‌های گوناگونی را برای مهاجرین در نظر گرفته است. با این حال از بین روش‌های مختلفی که برای دریافت اقامت کشور کانادا وجود دارد، برخی از روش‌ها به عنوان بهترین و سریع‌ترین گزینه‌ها به حساب می‌آید. در ادامه شما را با برخی از بهترین روش‌ها آشنا کرده و در این زمینه صحبت خواهیم کرد:

 

روش اکسپری اینتری

یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا، استفاده از روش اکسپرس اینتری است. شما می‌توانید از طریق اکسپری اینتری در عرض 6 ماه اقامت دائم کشور کانادا را کسب کنید.

 

در صورتی که قصد دارید تا از این روش برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید، نیاز است تا به صورت اینترنتی و آنلاین در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کنید. در این سیستم وضعیت و سطح زبان شما، میزان تحصیلاتتان، تجربه کاری، سن و چند… مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد و امتیازی به شما ارائه می‌شود. سپس افرادی که بالاتری امتیاز را دریافت کرده باشند، می‌توانند به راحتی به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

 

روش استارت آپ

راه اندازی یک کسب و کار نوپا یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به کانادا است. شما می‌توانید از طریق راه اندازی یک استارت آپ در این کشور، به سرعت اقامت کانادا را دریافت کنید.

 

این روش مهاجرتی برخلاف روش‌های چون سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار، نیاز به سرمایه چندانی نداشته و شما می‌توانید با داشتن یک ایده خاص به راحتی در این کشور کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

 

روش کارآفرینی

از دیگر راه‌های دریافت اقامت کانادا که جز روش‌های سریع و قطعی است، کارآفرینی در این کشور است. در صورتی که شما بتوانید برای مردم کانادا شغل ایجاد کرده و اقدام به راه اندازی کسب و کار موفقی در این کشور کنید، می‌توانید از این طریق اقامت دائم کانادا را کسب کنید.

 

البته موضوع مهمی که باید به آن توجه کنید این است که برای مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی نیاز است تا مدرک بالاتر از دیپلم و حداقل 3 سال سابقه شغل مدیریتی داشته باشید تا در نهایت بتوانید به صورت قانون اقدام به ایجاد کسب و کار در کانادا کنید.

 

روش سرمایه گذاری

دولت کانادا برای جذب سرمایه گذاران خارجی و کمک به چرخاندن چرخ اقتصاد کانادا این امکان را به وجود آورده تا افراد سرمایه دار بتوانند با وارد کردن سرمایه خود به این کشور، به سرعت اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

 

در واقع این روش برای افرادی مناسب است که سرمایه مالی قابل توجهی داشته و علاقه ای نیز برای راه اندازی کسب و کار در خارج از کشور ندارند. به همین دلیل شما می‌توانید فقط باید یک سرمایه قابل توجه، وارد کشور کانادا شده و پس از چند ماه از این طریق اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده تان دریافت کنید.

 

از مهم‌ترین ویژگی‌های این روش آن است که دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری محدودیت سنی خاصی نداشته و همچنین نیاز چندانی به مهارت زبان انگلیسی وجود ندارد. به همین دلیل است که اگر شما سرمایه قابل توجهی داشته باشید، پرونده شما به خاطر سن و سطح زبانتان رد نخواهد شد. موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای استفاده از این روش نیاز است تا خود و همسرتان حداقل 2 میلیون دلار سرمایه خالص داشته باشید.

 

سایر روش‌های مهاجرت به کانادا

 

سایر روش‌های مهاجرت به کانادا

علاوه بر روش‌های گفته شده در این مطلب، شیوه‌های دیگری نیز برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. یکی از این روش‌ها، تحصیل در کانادا است. در واقع شما می‌توانید با دریافت اپلای از یکی از دانشگاه‌های کشور کانادا برای تحصیل پزشکی در کانادا و یا تحصیل در سایر رشته‌ها به سراغ دانشگاه‌های کشور کانادا آمده و از این طریق اقامت کانادا را دریافت کنید.

 

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به کانادا، پیدا کردن شغل در این کشور است. در صورتی که کارفرمایی در کشور کانادا به شما جاب آفر پیشنهاد دهد، می‌توانید با به همراه داشتن این جاب آفر، به راحتی ویزا کشور کانادا را دریافت و به این کشور مهاجرت کنید.

 

از دیگر شیوه‌هایی که می‌توانید از طریق آن به کشور کانادا مهاجرت کنید، دریافت ویزا از طریق خود اشتغالی است. این روش معمولاً برای هنرمندان و ورزشکاران مناسب بوده و از طریق آن می‌توانید در همان بدو ورود به کشور کانادا، اجازه سکونت دائمی در این کشور را دریافت کنید.

 

مشاوره تخصصی برای مهاجرت به کانادا

همان طوری که مشاهده کردید، به صورت کلی روش‌های زیادی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد. به همین دلیل نیاز است تا از بین روش‌های مختلف، به سراغ گزینه مناسب آمده تا بتوانید از این طریق به سادگی به این کشور مهاجرت کنید.

 

در این بین اگر به درستی نتوانید درخواست خود را برای دریافت اقامت کانادا ثبت کنید، روند دریافت ویزا کانادا با مشکل مواجه می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که از همان ابتدای کار، از افراد متخصص در حوزه مهاجرت کمک بگیرید.

 

یکی از برترین سازمان‌های مهاجرتی که تجربیات درخشانی در حوزه مشاوره و ارائه خدمات مهاجرتی دارد، مجموعه اصطهباناتی است. این موسسه با داشتن افراد خبره و متخصص به شما کمک می‌کند تا بتوانید از بین روش‌های مختلف، بهترین شیوه برای دریافت اقامت کانادا را انتخاب کنید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی