بدون دردسر از هرجای دنیا به سایت های کشور دسترسی داشته باشیم!!

چکیده : نیاز به وب سایت های ایرانی برای آن دسته از افراد ایرانی که به خارج سفر و یا مهاجرت کرده اند، اهمیت دارد. برای رفع این نیاز در ادامه با ما همراه باشید.

 

وی پی ان ایران

 

اگر به خارج از کشور سفر کرده اید، برای انجام کارهای خود و ارتباط بیشتر با ایران، قطعا به وب سایت های داخلی نیاز خواهید داشت. قطعا می دانید که اکثر سازمان ها و شرکت های داخلی به خاطر برخی از سیاست های داخلی مربوط به کشور روی آدرس آی پی های خارج از ایران عمل نمی کنند که این امر باعث ایجاد مشکل برای گردشگران، تجار و دانشجویان خارج از کشور می ‌شود.

 

افراد مستقر در سراسر جهان می‌توانند با تغییر آدرس IP خود به IP ایرانی  یا خرید وی پی ان ایران به راحتی بیمه تامین اجتماعی برای ایرانیان در خارج از کشور، بانک ملی در خارج از کشور و دیگر سایت ها بدون هیچ مشکلی اتصال برقرار کنند. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد خرید IP از سرف تانلز و ویژگی های که بهترین انتخاب برای اتصال به ایران می باشد به طور کامل توضیح دهیم.

 

آدرس IP موجود در وب سایت ها چیست؟

هر شخص که می خواهد با گوشی یا رایانه خود به اینترنت متصل شود یک آدرس آی پی مخصوص دارد و بدون داشتن IP امکان اتصال به اینترنت برای هیچ فردی امکان پذیر نخواهد بود. باید بدانید که هرکشوری دارای چند میلیون آدرس آی پی برای مردمان کشور خود دارد. حال با توجه به این توضیحات باید به شما بگوییم که آدرس IP برای ایران در خارج از کشور به این معنی است که شما یک آدرس اینترنتی خاص در تلفن همراه یا رایانه خود ارائه دهید تا بانک ها و سایت های دولتی مثل تامین اجتماعی فکر کنند که شما از داخل ایران به اینترنت متصل شده اید.

 

بیمه تامین اجتماعی برای ایرانیان خارج از کشور

 

با این روش می ‌توانید بدون مشکل به بانک ملی در خارج از کشور و بیمه تامین اجتماعی برای ایرانیان خارج از کشور اتصال پیدا کنید و دیگر مسدود نخواهید بود. اگر شما عزیزان به دنبال خرید وی پی ان ایران با ویژگی های خاص هستید حتما به شما دوستدارانی که در خارج از کشور هستید پیشنهاد می کنم به صفحه رسمی سرف تانلز به نشانی surrftunnels.com مراجعه کنید و یک آی پی ایرانی را با بهترین قیمت برای خود تهیه کنید. حال اگر می خواهید بدانید که یک وی پی ان ایران دارای چه ویژگی هایی باید باشد ادامه این مطلب را حتما بخوانید.

 

یک وی پی ان قابل اعتماد باید از چه ویژگی هایی پشتیبانی کند؟

از اعتبار بالایی برخوردار باشد

وقتی صحبت از حریم خصوصی آنلاین به میان می آید، به دنبال VPN های ارزان و اشتراک ها ارزان نباشید. در بهترین حالت، VPN های رایگان به نوعی از داده های شما استفاده می کنند. در بدترین حالت، می‌توانید بدافزاری را روی سیستم خود نصب کنید که ضرر بیشتری نسبت به فایده دارد. شما برای خرید وی پی ان ایران خوب باید همه نظرات مثبت و منفی کاربران را مطالعه کنید و از طرفی دیگر با شرکت های مختلف قیمت و سرعت اتصال را مقایسه کنید. حتما قبل از خرید آی پی ایران به طور کامل تحقیقات خود را انجام دهید تا بدون دغدغه به بانک ملی در خارج از کشور و بیمه تامین اجتماعی برای ایرانیان در خارج از کشور متصل شوید.

 

بانک ملی در خارج از کشور

 

قابلیت پرداخت به صورت ارزهای دیجیتال

اگر می خواهید خرید وی پی ان ایران داشته باشید که همیشه از حریم خصوصی شما محافظت کند، ممکن است نخواهید اطلاعات شخصی شما به اشتراک گذاشته شود. این طبیعی است که مهم ترین اطلاعات هر شخصی به کارت اتباری آن مربوط است. بنابراین منطقی است که ارائه دهندگان VPN یک روش دیگر برای پرداخت خرید وی پی ان به شما پیشنهاد دهند. شما می توانید در سرف تانلز با پرداخت ارز دیجیتال خرید وی پی ان خود را انجام دهید.

 

از سیستم Kill Switch پشتیبانی کند

بیشتر وی پی ان ها به  Kill Switch معروف هستند. از ویژگی های مهم و امنیتی این سوئیچ این است که اتصال اینترنت شما را هنگامی که پروتکل VPN کار نمی کند مسدود می کند. این یکی از بهترین ویژگی های VPN امن است که از جعل آدرس IP شما در هنگام خرابی  وی پی ان جلوگیری می کند.

 

از چند دستگاه به طور همزمان پشتیبانی کند

برخی از ارائه دهندگان VPN نه تنها از رایانه شخصی شما، بلکه از تلفن های همراه و سایر دستگاه هایی که از اینترنت استفاده می کنند نیز محافظت می کنند. گر می‌خواهید همه کانال‌های خانگی خود را پوشش دهید، بهتر است اشتراکی داشته باشید که در چندین دستگاه کار می‌کند. با خرید وی پی ان از سرف تانلز که بهترین انتخاب برای کاربران خارج از ایران برای اتصال به سایت های ایرانی می باشد می توانید همه این ویژگی های وی پی ان ایران را داشته باشید.

 

اطلاعات و حریم خصوصی کاربران ثبت نشود

هر شرکتی که اقدام به فروش وی پی ان می کند الویت خود را باید برای حفظ حریم خصوص کاربران خود قرار دهد و به سیستم اطلاعاتی آن ها عبور نکنند. البته این امکان وجود دارد که شرکت های فروش وی پی ان به شما دروغ بگوییند زیرا شما قادر نخواهید بود اقدامات آن ها را متوجه شوید.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی