hambergermenu

قیمت ایمپلنت کره ای ۱۴۰۲ در تهران

چکیده : ایمپلنت کره ای قیمت های متفاوتی دارد بصورت کلی هزینه و قیمت ایمپلنت کره ای در تهران از مبلغ 8.000.000 میلیون تا 12.500.000 تومان است که برای بهترین ایمپلنت کره ای مثل ایمپلنت دیو و مگاژن 12.500.000 میلیون تومان است.

 

به گزارش مستر ایمپلنت در صادقیه :  قیمت ایمپلنت کره ای در تهران و سال 1402 در تهران از مبلغ 8.000.000 میلیون تا 13.000.000 تومان می باشد. نوع ایمپلنت و کشور سازنده آن در قیمت هر واحد ایمپلنت کره ای تاثیر می گذارند.

 

انواع برند ایمپلنت کره ای در ایران موجود است که کیفیت های متفاوتی دارند.

 

با وجود اینکه بیشتر ایمپلنت‌های خارجی موجود در ایران از کشورهای آمریکایی و اروپایی هستند؛ اما در کنار این‌ها، ایمپلنت‌ کره‌ای نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

این ایمپلنت‌ها بسیار پرطرفدار هستند و برخی از آنها توانایی رقابت با ایمپلنت های برتر جهان را دارند. ایمپلنت کره ای قیمت های مختلفی دارد که به مارک و کیفیت ایمپلنت بستگی دارد.

 

انواع ایمپلنت کره ای در ایران موجود بوده که شامل ایمپلنت کره ای مگاژن، ایمپلنت دیو dio و ایمپلنت Avest Gold  می باشد که کیفیت و طول عمر بالایی دارند. ایمپلنت کره ای sewonmedix نیز جز بهترین ایمپلنت های کره ای به شمار می رود.

 

قیمت ایمپلنت کره ای 1402 در تهران

 

ایمپلنت کره ای چیست؟

ایمپلنت کره ای جزو ایمپلنت دندان های باکیفیت محسوب می شود که امروزه بسیار پرطرفدار شده است. قیمت ایمپلنت کره ای در تهران از حدودا 8.000.000 میلیون تومان تا 12.500.000 تومان برای قیمت بهترین ایمپلنت کره ای مگاژن است.

 

ساخت و طراحی ایمپلنت کره ای در سال های اخیر بسیار پیشرفت کرده است و با افزایش ماندگاری ایمپلنت کره ای و کیفیت محصولات کره ای توانسته اند با رقبای اروپایی خود مثل ایمپلنت سوئیسی iti و ایمپلنت آمریکایی رقابت کنند.

 

امروزه بیش از 600 کمپانی ساخت ایمپلنت در دنیا فعالیت دارد که در راس آن‌ها، کمپانی‌های اروپایی مخصوصا سوئیس و آلمان قرار دارند.

 

در کنار این کمپانی‌های غربی، در آسیا نیز تولید کننده‌های ایمپلنت موفقی وجود دارند که ایمپلنت تولید شده توسط آن‌ها از لحاظ کیفیت و دوام با نمونه‌های اروپایی برابری می‌کند.

 

جدول قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402

ایمپلنت کره ای قیمت های متفاوتی دارد بصورت کلی هزینه و قیمت ایمپلنت کره ای در تهران از مبلغ 8.000.000 میلیون تا 12.500.000 تومان است که برای بهترین ایمپلنت کره ای مثل ایمپلنت دیو و مگاژن 12.500.000 میلیون تومان است.

 

در ادامه جدول قیمت ایمپلنت کره ای در مستر ایمپلنت را شرح می دهیم:

 

مارک ایمپلنت کره ایقیمت ایمپلنتضمانت مستر ایمپلنت
ایمپلنت کره ای cis8.500.000  تومان2 سال
ایمپلنت avest Gold9.500.000 تومان3 سال
ایمپلنت sewonmedix10.000.000 تومان5 سال
ایمپلنت کره ای دیو dio12.500.000  تومان10 سال

 

ایمپلنت کره ای در سال 1402 انواع متفاوتی دارد که در ایران طرفداران زیادی دارد و در بین بیماران و متخصصین ایمپلنت دندان محبوبیت بالایی پیدا کرده است.

 

توجه داشته باشید قیمت ایمپلنت کره ای با روکش pfm می باشد.

 

جدول قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402

 

انواع ایمپلنت کره ای کدام با قیمت سال 1402

انواع ایمپلنت‌های کره‌ای مانند ایمپلنت کره ای cis و ایمپلنت کره ای دیو dio و… ، از ضمانت‌های چندین ساله برخوردار هستند و به دلیل فراوانی در بازار ایران و رضایت پزشکان و بیماران، قطعاتشان نیز به راحتی یافت می‌شود.

 

ایمپلنت‌ های کره‌ ای با توجه به بالا بودن کیفیت و خدماتی که ارائه می‌دهند، مناسب‌ترین گزینه برای ایمپلنت‌ به شمار می‌روند.

 

خیلی از افراد به دلیل بالا بودن قیمت ایمپلنت روش‌های دیگر را جایگزین می‌کنند در کل، ایمپلنت‌های کره‌ای توانستند جایگزین بسیار خوبی برای ایمپلنت‌های اروپایی به شمار بیایند.

 

انواع ایمپلنت کره‌ ای شامل برندهای متفاوتی مانند ایمپلنت اوستم، ایمپلنت دنتیوم، ایمپلنت مگاژن، ایمپلنت کره ای دیو، و دنتیوم است که هر کدام با توجه به کیفت‌های متفاوت، قیمت‌های مختلفی دارند.

 

جنس ایمپلنت کره ای

جنس پایه ایمپلنت دندان به دلیل اینکه باید با استخوان فک جوش بخورد و مقاومت بالایی داشته باشد از متریال باکیفیت و سازگار با بدن ساخته شود.

 

جنس پایه ایمپلنت دندان از فلز تیتانیوم ساخته شده که دلیل استفاده از این فلز به عنوان پایه به شرح زیر است.

 

 • سازگاری با بدن انسان

 

 • به دلیل سازگاری مناسب سریعا با استخوان فک جوش می‌خورد.

 

 • استحکام و دوام طولانی مدت که یا مراقب اصولی این دوام بالاتر می‌رود.

 

بهترین ایمپلنت کره ای کدام است ؟

ایمپلنت کره ای sewonmedix

 

ایمپلنت کره ای sewonmedix یکی از باکیفیت ترین ایمپلنت دندان های کره ای است که به علت قیمت مقرون بصرفه و کیفیت مناسب در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

ایمپلنت کره ای سون مدیکس بالاترین میزان موفقیت و کاشت ایمپلنت دندان را دارد و به همین دلیل در بین بیماران و دندانپزشکان محبوبیت بالایی دارد.

 

قیمت ایمپلنت sewonmedix در سال 1402 در تهران با ضمانت 5 سال و حدود قیمت 8.500.000 میلیون تومان می باشد.

 

ایمپلنت کره ای مگاژن Megagen

ایمپلنت مگاژن بیش از 20 سال است که توسط شرکت کره ای مگاژن طراحی و تولید می شود و توانسته است با رقبای اروپایی و آمریکایی خود رقابت کند.

 

در سال های اخیر ایمپلنت کره ای مگاژن کیفیت و ماندگاری بسیار خوبی از خود نشان داده است که باعث شده تا جزو بهترین ایمپلنت های کره ای شناخته شود که البته نسبت به بقیه ایمپلنت دندان کره ای قیمت بالاتری هم دارد.

 

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن در سال 1402 در تهران حدودا 12.000.000 میلیون تومان است که با ضمانت 10 سال عرضه می شود.

 

عکس ایمپلنت دندان کره ای

 

انواع مارک ایمپلنت کره ای در ایران

در این بخش به معرفی مارک های ایمپلنت های کره ای می پردازیم تا بتوانید با شناخت کامل از انواع ایمپلنت کره ای اقدام به انتخاب مناسب ترین ایمپلنت دندان نمایید.

انواع مارک ایمپلنت کره ای عبارت اند از:

 

 • برند کره ای cis

 

 • ایمپلنت کره ای اوستم

 

 • ایمپلنت کره ای  AvestGold

 

 • ایمپلنت کره ای  sewonmedix

 

 • ایمپلنت کره ای مگاژن

 

 • ایمپلنت کره ای دیو

 

 • ایمپلنت کره ای چاروم

 

 • ایمپلنت کره ای دنتیوم

 

 • ایمپلنت کره ای core1

 

منبع: mr-implant.com

دسته بندی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

مطالب پیشنهادی